Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu plata în rate și utilități incluse (Proprietar)
3
26

Teren cu plata în rate și utilități incluse (Proprietar)

Vând teren pentru casă front stradal 18 m suprafața 566 mp, cu posibilitate de plată în rate direct de la proprietar pe perioada maximă de 2 ani. Ofertă limitată pentru martie 2026: plată în rate cu avans minim 8000 EUR, rata 750 EUR lunar timp de 24 luni. Utilitățile incluse în preț curent electric, ...

566 m2

VEST, Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
Vând teren in Adâncata, jud. Suceava
5
1

Vând teren in Adâncata, jud. Suceava

Vând 20 ari teren intravilan in Adâncata, jud. Suceava. Ideal pentru construcția unei case.

20 m2

Suceava, Suceava

Promovat
Casă de vânzare, 271mp, teren 750mp, mobilată, utilată
8
1

Casă de vânzare, 271mp, teren 750mp, mobilată, utilată

Scoatem la vanzare o casa deosebita, un loc special in care am trait frumos cu familia timp de 11 ani. Nu e un proiect imobiliar. Ci un loc construit de noi pentru noi. Este o casă matură, așezată, echilibrată. Un spațiu care oferă confort, liniște și stabilitate. O vindem unei familii care înțelege ...

2362 EUR/m2 | 271 m2

Visan, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare
1

Apartament de vanzare

Campina,ultracentral,etaj5 din6,lift nou,semimobilat,bucatarie generoasa,acte la zi,pret negociabil

Campina, Prahova

Vanzare teren 4

Vanzare teren

Teren,intravilan orasul Baicoi,Str.Libertatii(Tintea),3737mp,deschidere nu foarte mare,utilitati la strada,acte la zi

Baicoi, Prahova

Proprietar, vand teren Poiana Campina
10
22

Proprietar, vand teren Poiana Campina

Vand teren in suprafata de 4200mp cu toate utilitatile (apa curenta, canalizare, curent, cablu), la drum asfaltat , pretabil constructie locuinta particulara sau pensiune.Priveliste deosebita . Terenul nu are constructii pe el. eren pentru constructii de vanzare in judetul PRAHOVA, localitatea POIANA ...

Campina, Prahova

3 camere living bucatarie+ terase 106 mp lift Florenta loc parcare tva 0
9

Apartament pe 2 nivele, 3 dormitoare, living, bucătărie, 2 bai, terase de aproximativ 15 mp, lift, orientare sud, rulouri aluminiu electrice, încălzire pardoseala, centrala termica proprie, pregatit ptr pompa caldura si panouri fotovoltaice, videointerfon, loc de parcare, langa magazine, transport urban, ...

1472 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

Vanzare imobil
6
16

Vanzare imobil

Casa familiara, doua camere, baie, bucatarie, hol, camara, anexe, curte, gradina, 1057 metrii patrati,front stradal 20 metri, curent, apa, canalizare, gaz la poarta, necesita renovare

460 EUR/m2 | 100 m2

Salonta, Bihor

Teren intravilan Fetesti 5000 mp de la proprietar
3
6

Teren intravilan Fetesti 5000 mp de la proprietar

Proprietar, vand Teren pentru constructii de vanzare in judetul IALOMITA, localitatea FETESTI - 60 000 EUR negociabil 5000 mp , la 50 m bretea pt autostrada directia Bucuresti, intravilan , utilitati(apa, electricitate), Situat intre Fetesti sat si Fetesti gara, zona de case. dreptunghiular 50 mp per ...

Fetesti-Gara, Ialomita

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Confort Park, proprietar, 67 mp util,  Delta Vacaresti
10
7

Apartament 2 camere Confort Park, proprietar, 67 mp util, Delta Vacaresti

Direct de la proprietar, Bucuresti sector 4 in Confort Park-langa Rin Grand Hotel si casa Rusu. Centrala proprie. Living, dormitor , hol-dressing, bucatarie inchisa, baie, balcon.Partial mobilat. Constructie 2008, situat in spatele Rin grand hotel, in Confort Park ( nu Confort City, nu Rin Grand Rezidence). Piscina ...

1985 EUR/m2 | 67 m2

Sector 4, Bucuresti

teren extravilan 1

teren extravilan

se vinde teren extravilan situat în U.A.T. Piatra Neamț, Tarla,, Poligon Bucur Racla lll,, în suprafață de 3600 m.p., prețul este de 5,5 m.p. negociabil

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Apartament 2 camere renovat zona Piata Muncii, Parcul Gh. Petrascu
8
5

Apartament 2 camere renovat aprilie 2026. Strada Aleea Fruntas Constantin Tudor nr. 4, scara 1. Bloc din caramida, an 1962, reabilitat termic, fara risc seismic. Etaj 4 4, vedere spate spre parc, doua debarale, balcon. Suprafata 47mp, suprafata utila 44mp. Decomandat. Instalatii schimbate, electrica, ...

2611 EUR/m2 | 44 m2

Piata+Muncii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

1 Decembrie Fiat Metrou C Georgian
5
37

1 Decembrie Fiat Metrou C Georgian

Vând garsoniera cf1 SD etaj 3 10,Intrare și vedere stradală.Toate îmbunătățirile.Amenajata modern.Exclus agentii

1682 EUR/m2 | 33 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand garsoniera studio in Militari Residence -Chiajna  43 mp -70 K
5

Vand garsoniera studio in Militari Residence -Chiajna 43 mp -70 K

Vand garsoniera studio de 43 MP total la intrare in cartier Militari Residence. Este complet mobilata si utilata , etaj 6 7. Apartamentul este situat la 3 min de statia Gladiolelor , 12 min de Metrou Preciziei , zona buna cu SPA, magazine Kaufland, Lidl , si complex Militari Shopping.

1795 EUR/m2 | 39 m2

Chiajna, Ilfov

Teren de vanzare
1
9

Teren de vanzare

Se vinde un teren situat in satul Rugi, comuna Turcinesti, la 7 km de orasul Tg-jiu (jud. Gorj), cu un front stradal de 24.82 m, suprafata totala masurata de 7166 mp. Din aceasta suprafata 1718 mp sunt trecuti pe intravilan (70.77 m de la strada), restul fiind pe extravilan. Terenul se preteaza pentru ...

7,166 m2

Rugi, Gorj

Promovat
Duplex in Dumbravita
20
2

Duplex in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

casă de vânzare
6

casă de vânzare

Vând casă P+M 119 mp total, din BCA, izolată termic cu polistiren 10 cm ESP 80, încălzire în pardoseală cu pompă de căldură, panouri fotovoltaice de 6 kw. Casa este compusa din: la parter living, bucătărie și baie și la mansardă trei dormitoare, balcon cu acces din două dormitoare. Casa este extindere ...

966 EUR/m2 | 119 m2

Harsova, Constanta

Salvează căutarea