Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Proprietar  VÂND VILĂ SUPERBĂ-la cinci minute de metrou-PREȚ IMBATABIL!
13
1

Proprietar VÂND VILĂ SUPERBĂ-la cinci minute de metrou-PREȚ IMBATABIL!

Proprietar, vând casă deosebită, la intrarea in Com Berceni, la cinci minute de metrou, la un minut de Lidl,Carrefour,Mega Image, școală, farmacii,stație autobuz. Casa -construită in 2018- are 244 mp utili si un teren de 894 mp. Se distinge prin spații largi,ferestre foarte mari ce aduc o luminozitate ...

1020 EUR/m2 | 244 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
vând casă în baia sprie 140.000
15

vând casă în baia sprie 140.000

casă cu 3nivele parter etajul 1+etajul2 240m pe gaz

112 EUR/m2 | 240 m2

Baia Sprie, Maramures

Promovat
Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, decomandat, Bd. Tudor Vladimirescu - PROPRIETAR
7
22

Proprietar vand apartament de 3 camere, in zona Kiseleff, Bd. Tudor Vladimirescu. Bloc ingrijit, anul constructiei 1987. Apartamentul este decomandat, suprafata totala 71 mp, etaj 4 din 4. Necesita renovare.

838 EUR/m2 | 71 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand CLADIRE in constructie cu teren 2834 mp cu  fundatie de lung de  49.54 in loc Fegernic nr 220
3

Vand CLADIRE in constructie cu teren 2834 mp cu fundatie de lung de 49.54 in loc Fegernic nr 220

Vand cladire in constructie cu planseul pe dimisol cu teren 2834 mp cu fundatie de lungime de 49.54 m fundatie care e baza construirii unei pensiuni D+P+E+M cu planseul pe demisol , in localitatea Fegernic nr 220 .Se cedeaza proiect . Terenul are 2834 m e pe lungime ca si in plan La terminarea terenului ...

2,834 m2

Fegernic, Bihor

Vand garsoniera complet mobilata si utilata
5
1

Vand garsoniera complet mobilata si utilata

Vand garsoniera complet mobilata si utilata gata de locuit sau inchiriat cu un view deosebit!

2121 EUR/m2 | 33 m2

Rovine, Craiova, Dolj

Vand Teren
2
2

Vand Teren

De Vânzare Teren , tarlaua 29 Afumați , stradal , lângă pădure , deschidere 38,5 650 = 25000 m.pătrați . Facilități : curent 20KW , gaze , detalii la numărul de telefon . Pretabil pt.hale industriale sau cartier de case .

25,000 m2

Afumati, Ilfov

Vând imobil 97

Vând imobil

VÂND IMOBIL Vând parter dintr-un imobil p+1 Suprafața construită parter 120m.pătrați Curte 30 m. la o stradă , 30 m. la cealaltă stradă . Întrarea la etaj , pleacă direct din stradă ; nu are nici o legătură cu parterul . Imobilul este la roșu open-space . Înalt de 3.25m. Construit din cărămidă . ...

400 EUR/m2 | 150 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa de vinzare
20
11

Casa de vinzare

casa de vinzare in localitatea Ghertenis(jud Caras Severin,70 km de Timisoara,si 33 km de Resita)3 camere ,2 coridoare,parchet lemn masiv in toata casa,geamuri termopan,usi metalice ,bucatarie mare,baie,instant apa calda pe gaz,,este .teren 10000 mp(2 platuri mari),livada pomi fructiferi,fantina,apa ...

188 EUR/m2 | 400 m2

Ghertenis, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere de vanzare
10

Apartament cu 2 camere de vanzare

De vanzare apartament cu 2 camere. Apartamentul este pe strada Grigore Moisil chiar langa liceul Betel. Este compus din living open space, dormitor, dresing si baie. Mai multe detalii si informatii la telefon.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Casă + teren intravilan
10
2

Casă + teren intravilan

Casă 70m din cărămidă 4 camere Teren intravilan 5574m. Curent electric la poartă trebuie conectat. Apa curenta în fântână in curte. Este o zonă foarte liniștită numai bună pentru o Casă de vacanta In apropierea malului râului Milcov cam la 100 m de malul râului.

393 EUR/m2 | 70 m2

Vulcaneasa, Vrancea

Vind sau schimb casa si teren
2
6

Vind sau schimb casa si teren

Vînd sau schimb cu apartament in lugoj casa batrineasca 2 camere si anexe și teren 8000m din care 2500m intravilan în com. Victor Vlad de la marina sat pini cu utilități apa curent și asfalt pina la poarta 10 km de lugoj ideal pt case de vacanta.

840 EUR/m2 | 50 m2

Pini, Timis

Casă de vanzare
9
9

Casă de vanzare

Casa are: Trei dormitoare O baie O bucătărie Un living cu ieșire în terasă din spate Casa are 132 m Terenul 400 m Are caldura in pardoseala Instalația electrică Instalația sanitară Casă se vinde la var Casa se vinde cu utilități trase:Apă,canalizare,Curentul electric. Gazele sunt în fața casei. Are ...

682 EUR/m2 | 132 m2

Amara, Ialomita

Vand garsoniera 50 000  negocibil, demisol inalt mobilata si utilata, chiajna ilfov str viilor nr33
5
1

Vand garsoniera 50 000 negocibil, demisol inalt mobilata si utilata, chiajna ilfov str viilor nr33

Vând s-au schimb garsonieră pe strada viilor nr 33 Chiajna la demisol înalt mobilată și utilată 29m preț 50 000 negociabil

1724 EUR/m2 | 29 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

MEGA OKAZIE! Teren intravilan Cornetu str. Islazului (cadastru, intabulare, utilități)
10
1

Proprietar, vând teren intravilan construibil 800 m2 (din care 200 m2 drum de servitute), 40 m deschidere și 15 m adâncime, situat într-o zona liniștită între case pe strada Islazului. Terenul are toate actele la zi (cadastru, intabulare, urbanism) iar utilitățile (apă curentă, canal, gaze naturale, ...

800 m2

Cornetu, Ilfov

Apartament cu o Camera
7
2

Apartament cu o Camera

Proprietar Ofer spre vanzare un Apartament la Parter in Alfa(Dragasani) ,An de Constructie 2011 pe Strada Hunedoarei. -Apartamentul nu necesita nici o Renovare -Bucataria e mare -Balcon cu Termopan -Baraca pentru Depozitarea Alimentelor sau poate fi folosita pentru Depozitarea Hainelor. -Centrala ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

Arad, Arad

Vând teren intravilan
10
4

Vând teren intravilan

VÂND TEREN INTRAVILAN 2850m , SAT ZAMFIREȘTI , COMUNA COTMEANA , JUDEȚ ARGEȘ , LA DRUMUL EUROPEAN , DESCHIDERE STRADALĂ 40m. IN SPATELE TERENULUI ESTE ȘI PĂDURE . FACILITĂȚI , CURENT , APĂ . SE POATE VINDE ÎNTREG SAU SE POATE ȘI PARCELA . DETALII LA

Cotmeana, Arges

Apartament 3 camere zona Sanpetru
5

Apartament 3 camere zona Sanpetru

Design imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Sanpetru, într-o zonă liniștită și bine poziționată , cu acces rapid către Brașov. Apartamentul se afla la parter , cu o suprafață utilă de 64 mp, proprietatea se remarcă printr-o compartimentare inteligentă, ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Sanpetru, Brasov

Teren de vanzare 5619mp Mihailesti, Judetul Giurgiu
3
1

Teren de vanzare 5619mp Mihailesti, Judetul Giurgiu

Vand teren 5619 mp, utilitati in Mihailesti, Giurgiu.

5,619 m2

Mihailesti, Giurgiu

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera mobilata-utilată, etaj 4 din 4,blocul nu are lift!!! La 10 minute de metrou Pacii. Suprafața 22 mp.Blocul nu are gaze,totul se face electric.Blocul nu este reabilitat.Strada Intrarea Liniei nr 1 (sector 6).Pret negociabil 31000 euro .Mai multe detalii la telefon .NU RASPUND LA MESA ...

1409 EUR/m2 | 22 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsonieră Motru (Zona Centrală) Bl.G2
5

Garsonieră Motru (Zona Centrală) Bl.G2

Garsoniera de vanzare!!! Decomandata Toate actele necesare vanzarii si fara datorii! Vedere spre parc! Magazine si institutii in imediata apropiere! NEGOCIABIL!!! Zona Centrala! Bloc G2,Et.2! Necesita renovare!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Central, Motru, Gorj

Teren zona rurala
6

Teren zona rurala

Vrei un refugiu in virginitatea naturii ? Iti ofer un teren intravilan in suprafata de 2200 mp, situat in Com. Daesti, punct Lacuri, intr-un cadru natural de exceptie. In zona exista pensiunea Craiul Muntilor, Conacul Domnitei si Green Forest Events. Necesita investitii in amenajare accces auto si ...

2,200 m2

Daesti, Valcea

Salvează căutarea