Promovat
Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asfalt, utilitati
8
8

Vand teren superb intravilan cu deschidere la apa. Locatie: Comuna Unirea, Jud. Calarasi (teren intre case) Suprafata: 1000mp (Deschidere asfalt 17,1m) Acces: drum asfalt pe o latura si un drum comunal pe alta latura care se termina la limita cu apa Utilitati: curent, gaze, apa, telefonie, tv Terenul ...

1,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand teren zona La Cocos

Vand teren zona La Cocos

Vand teren extravilan, pug intravilan aprobat

600 m2

Jumbo, Craiova, Dolj

Promovat
Vând casă , teren și garaj  în Piatra Neamț
10
9

Vând casă , teren și garaj în Piatra Neamț

Vând casă suprafață circa 200 mp, cu teren și garaj , în Piatra Neamț,zona Regiment, strada Nordului . Dotată cu alarma și monitorizare video. La parter ,hol mare, living , baie bucătărie și camera tehnică pentru centrala, mașina de spălat etc. La etaj 2 camere, cu baie cu cabină duș și cadă hidromasaj ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios
8
2

Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios

Vând apartament 3 camere situat în cartierul Plantelor la parter, foarte spatios cu balcon mare. Se vinde mobilat, este dotat cu centrală termică, aer condiționat, flise, gresie, parchet clasic în stare bună, uși schimbate, 2 băi funcționale, zonă liniștită. Apartamentul are balcon foarte mare intabulat, ...

960 EUR/m2 | 75 m2

Plantelor, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casă modernă complet utilată si mobilată!!!anexe și teren ! 3885m2
20
39

Această proprietate construită în 2023 combină perfect confortul modern cu funcționalitatea practică și oportunitățile de extindere. Ideală atât pentru locuit permanent, cât și ca reședință de vacanță, proprietatea oferă un spațiu generos de 3885 mp, cu locuință principală complet renovată, multiple ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Izgar, Caras-Severin

Teren de vânzare Bariera Vâlcii
1
14

Teren de vânzare Bariera Vâlcii

Oportunitate excelentă pentru construcție sau investiție, într-o zonă aflată în plină dezvoltare! Suprafață: 801mp Acces: alee privată cu deschidere generoasă de 9 ml Utilități: au fost demarate actele pentru extinderea rețelei de curent electric Tip teren: intravilan construibil Categoria: ...

800 m2

Piața Gării, Craiova, Dolj

Apartament 2 camere semidecomandat de vanzare 2

Apartament 2 camere semidecomandat de vanzare

Propietar-vand apartament 2 camere semidecomandat Crang(strada Traian Vuia) etaj1 4 langa Piata Crang

1705 EUR/m2 | 44 m2

Buzau, Buzau

Teren
5
6

Teren

Teren ideal pentru afaceri,cu 12 metri deschidere la strada,suprafata 185m2,situat in Bartolomeu.

Bartolomeu, Brasov, Brasov

Casa de vânzare. Intrarea este comună
8
24

Casa de vânzare. Intrarea este comună

Vând casă în Caransebeș, kmsuprafață utilă de 55 mp și care are 2 camere de 4 4 m, un hol la intrare de 2 2 m, încă un open space de 2 4 m aflat între cele două camere, în care se află centrala termică, după care vine baia cu cabină de duș și boiler electric de 80 litri, cu gresie și faianță până la ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Caransebes, Caras-Severin

casa de vânzare
5
4

casa de vânzare

Vând casă locuit vacanță , zonă retrasă , cca 2 km de oraș, situată pe malul apei , între apă și pădure, cu vedere către Serbia .

1765 EUR/m2 | 85 m2

Orsova, Mehedinti

Vand teren Alunis jud. Prahova
9
66

Vand teren Alunis jud. Prahova

Vand teren intravilan in Alunis, jud. Prahova, punct Valea Ciresului, 2508 metri patrati, situat in zona cu poluare zero, la granita cu padurea, cu o platforma pe care poate fi construita o casa de vacanta., suprafata totala: 2508, Accept schimburiAlte caracteristici: Alte caracteristici: Acces autoAlte ...

2,508 m2

Alunis, Prahova

Promovat
Vând  apartament Plopeni
2
4

Vând apartament Plopeni

Apartament in zonă centrală , bloc tip vilă , situat intre magazinul Lani si Politie, cu 2 pivnițe la subsol și spatii de utilități. Are centrală în condensare și storuri tip rulou la toate ferestrele Constructie solida din caramida in zona linistita .Spatiu verde propriu cu contract la primarie . ...

942 EUR/m2 | 52 m2

Plopeni, Prahova

Proprietar-vând etaj vilă cu mansardă-150mp
5
1

Proprietar-vând etaj vilă cu mansardă-150mp

De vânzare! în Roman, Neamț. Etaj vilă 1 din1,cu pod amenajat!preț în euro. Zonă frumoasă,camere înalte,geamuri mari-lumină naturală! 150 mp utili în total!! 75 mp nivel. Construcție solidă din cărămidă,pereți exteriori de 50 cm. Pod mansardat amenajat pe toată suprafața apartamentului cu baie,cameră ...

Roman, Neamt

Vand casa 5 camere in Buzias ,teren 2000mp 2

Vand casa 5 camere in Buzias ,teren 2000mp

Vand casa 5 camere in Buzias strada Principala,teren 2000mp,racordata la utilitati.

920 EUR/m2 | 100 m2

Buzias, Timis

Hala industrial afumat
2
2

Hala industrial afumat

De vanzare hala industrial. Afumat , dn2, suprafata teren 1500 mp. Hala 600 mp. H 8 m. Util.deshidere dn2.Pret 600.000

1000 EUR/m2 | 600 m2

Afumati, Ilfov

Apartament 3 camere, decomandat,Vlaicu
10
5

Apartament 3 camere, decomandat,Vlaicu

Persoană fizică, vând apartament 3 camere,decomandat total, vedere pe 2 părți,cu balcon din constructia blocului,boxa la subsol notata in CF, renovat total, instalații electrice și sanitare schimbate,etc... situat la parterul unui bloc cu 4 etaje (cu gradina proprie a blocului),într o zonă foarte liniștită ...

1053 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Societate comercială vinde casă în Ploiești   str. Gheorghe Doja nr. 159
10
16

Societate comercială vinde casă în Ploiești str. Gheorghe Doja nr. 159

SOCIETATE COMERCIALĂ VINDE CASĂ PLOIEȘTI STR. GHEORGHE DOJA NR. 159 PREȚ: 70.000 EURO Se pretează pentru: locuință, sediu social firmă, cabinete medicale, birou notarial, cabinete avocatură Suprafața utilă casă: 72 mp (2 intrări, 3 camere decomandate, hol, baie, bucătărie și cămară). Teren curte: 130 ...

972 EUR/m2 | 72 m2

Central, Ploiesti, Prahova

Particular - Vand apartament 2 camere Prelungirea Ghencea
10
8

Particular - Vand apartament 2 camere Prelungirea Ghencea

Descoperiți oportunitatea de a vă muta într-un apartament modern și confortabil, situat într-o zonă excelentă, perfect pentru stilul dumneavoastră de viață. Caracteristici generale: - Apartament cu 2 camere, bucatarie, grup sanitar si hol mare - Amplasat la etajul 3 dintr-un imobil cu 5 niveluri (P+5) ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere în Arad
10
8

Apartament 2 camere în Arad

De vânzare apartament zona ultracentrală, str.Bulevardul Augustin Doinas, Arad, suprafață 86 mp, 2 camere, bucătărie, baie, bucătărie, hol spațios, debara, balcon. Localizare excelentă, zona ultracentrală, cu tot ce-ți trebuie la doi pași, piața, spitalul, instituții, școli, grădiniță, clinici, bănci. Geamurile ...

1322 EUR/m2 | 59 m2

Ultracentral, Arad, Arad