Imobiliare

Promovat
Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de Cuina.
15
16

Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de Cuina.

Ofer spre vanzare duplex intr-un complex rezidential nou in Chisoda, la asfalt, aproape de Cuina, pozitie foarte buna, aproape de magazine, de mijloace de transport in comun. Finisat la cheie, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Teren 200 mp. Compartimentare: - parter: hol acces, living + bucatarie, ...

1812 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Casă nouă (2024) Comarnic   Valea Prahovei, teren 820 mp, DN1
10
1

Casă nouă (2024) Comarnic Valea Prahovei, teren 820 mp, DN1

Casă nouă de vânzare în Comarnic, situată stradal la DN1, pe Valea Prahovei, ideală atât pentru locuință permanentă sau casă de vacanță. Proprietatea este construită în 2024 și este amplasată pe un teren generos de 820 mp, cu deschidere de 40 m la DN1, oferind vizibilitate excelentă și acces facil. Casa ...

1429 EUR/m2 | 133 m2

Poiana, Poiana, Prahova

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
vând teren Brebu Prahova
3
1

vând teren Brebu Prahova

Vând teren in suprafata de 530 mp categoria de folosinta curți costrucții, situat in Com Brebu str Matei Basarab nr 204 jud Prahova. Deschidere la strada principală de 12,57 ml, pretabil și pentru spatii comerciale. Pe acest teren figurează o construcție cu suprafața construită de 32,41 mp, care există ...

530 m2

Brebu, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
11

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

Casa de vânzare 5 camere  plus 3,5 ha pământ .com. Scundu Sat Blejani
10

Casa de vânzare 5 camere plus 3,5 ha pământ .com. Scundu Sat Blejani

Casa este formata din 5 camere , baie cu vana și boiler încălzire apa pe lemne pentru iarna + panou încălzire apa instalat pe casa și pus în funcțiune , hol intrare . Sub casa se afla un beci , și 2 magazii.+ Anexe o magazie și o bucătărie . Separat de casa in curte se mai afla o bucătărie de vară . ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Scundu, Valcea

PROPRIETAR - vând imobil+atelier auto-moto
5

PROPRIETAR - vând imobil+atelier auto-moto

PROPRIETAR, vând imobil+atelier auto-moto în Oradea, zona Iosia, strada Ursa Mare. Proprietatea este compusă din: -Casa de locuit P+M - 3 dormitoare, 2 băi, living, bucătărie, hol, camera tehnică, 2balcoane, terasă 32mp. Este construită din cărămidă porotherm, izolată cu polistiren de 10cm, pod utilizabil ...

1329 EUR/m2 | 210 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Casă bătrânească
1
11

Casă bătrânească

De vânzare casă bătrânească locuibilă cu anexe, livadă, vie și teren arabil. Teren intravilan in suprafață de 6300 mp. Casa se află la drumul principal,asfalt in fața casei. Localizată în sat Rădeni,Com. Frumușica, Jud. Botoșani. Prețul este de 32000 euro. Mai multe informații la tel ,sau WhatsApp.

6,300 m2

Frumusica, Botosani

Teren intravilan Pitulați
3
2

Teren intravilan Pitulați

Teren intravilan 1509 mp liber de constructie, sat Pitulati, la dosr 2 km de com. Scortaru Nou. Strada asfaltata, posibilitati apa si en.electrica. Sat traditional, linistit, aflat intr-o zona pitoreasca pe malul raului Buzau, la 28 km de mun. Braila. Pretabil si amplasare constructie de vacanta. Pret ...

1,509 m2

Pitulati, Braila

Vând teren comuna Corbii Mari sat Podul Corbencei 5

Vând teren comuna Corbii Mari sat Podul Corbencei

Vând teren 1006 mp intravilan, cadastru și studiu geotehnic. Se află în apropierea râului Argeș la circa 200 m, dar nu este în zonă inundabile ci la 4-5 m mai înalt decât râul. Practic terenul are o latură lângă un cot al râului, dar care este parțial secat.

Podu Corbencii, Dambovita

Teren intravilan Les Bihor  3.011 metri patrati
4
13

Teren intravilan Les Bihor 3.011 metri patrati

Descriere Teren intravilan BIHOR-Nojorid-Les: Localizarea=apropiat de soseaua principala (E 671) DN79 S=3011 mp Teren intravilan persoana fizica Reper vecinatati: - constructii existente in vecinatate si peste strada Utilitati: -casa batraneasca -electricitate -apa curenta. Raspund cu placere ...

3,011 m2

Les, Bihor

Casa in baitia-maramures
6
6

Casa in baitia-maramures

Vând casa în Baita jud.Maramures cu 2 camere bucătărie, baie beci anexa, necesita renovare. Teren 10 ari pret 50.000 Euro Negociabil Tel. Dejea se lucreaza in oras la conducta de gaz

625 EUR/m2 | 80 m2

Baita de sub Codru, Maramures

Vand apartament decomandat 2 camere

Vand apartament decomandat 2 camere

Descriere Vand apartament decomandat 2 camere ,baie ,bucatarie,hol,balcon,50mp ,geamuri termopane,centrala termica Etajul 3 ,zona centrala situat pe strada Rahovei Necesita renovare Pret 60.000 Euro Negociabil

1100 EUR/m2 | 50 m2

Campulung, Arges

Schimb (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .
10
21

Atentie .Schimb ( NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imediata apropiere. Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 49m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Baba+Novac, Sector 3, Bucuresti

Teren de vanzare Ipotesti (marginea satului), la 7 km de Botosani
3
1

Teren 1800 mp de vânzare Ipotești, Botoșani ideal casă! Vând teren extravilan în Ipotești, la 7km de Botoșani, situat într-o zonă liniștită, departe de aglomerația orașului.Pe parcelele din vecinatate sunt deja construite case. Suprafață: 1800 mp Zonă în dezvoltare Acces facil la drum Ideal ...

1,800 m2

Ipotesti, Botosani

Casa de vanzare Dej, pret negociabil
10
1

Casa de vanzare Dej, pret negociabil

Casa este situata in Municipiul Dej, judetul Cluj Napoca pe Str. Fericirii nr. 3 (punct de referinta noile blocuri ANL). Casa beneficiaza de curte proprie, fiind construita pe un teren de 722 mp. Casa este dispusa pe 3 niveluri (D+P+M): 1) Suprafata demisol: 82,60 mp 2) Suprafata parter: 82,60 mp 3) ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Dej, Cluj

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes
8

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 34.000 mp (3.4 Ha) situat in localitatea Caransebes, la 150 metri distanta de centura orasului Caransebes si E70 ( Craiova- Timisoara). Terenul este situat la o distanta de 150 metri pe partea stanga la iesirea din sensul giratoriu ...

34,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren strada Agriculturii Lugoj
2
2

Teren strada Agriculturii Lugoj

VAND IN LUGOJ TEREN CU SUPRAFATA DE 5800 MP, DIN CARE 540 INTRAVILAN, DOUA FRONTURI STRADALE DE 19 M, SITUAT PE STR. AGRICULTURII, ZONA DE VILE(APROAPE DE INTRAREA DIN STRADA PRIVIGHETORII), UTILITATI IN ZONA. SE VINDE ÎNTREG (110.000 Euro) sau jumătate (70.000 Euro).

Lugoj, Timis

Vand teren intravilan METRO 2; 679mp
2
5

Vand teren intravilan METRO 2; 679mp

Vand teren intravilan pentru constructie casa. 679mp Gaz, curent, canalizare, fibra optica.

Torontalului, Timisoara, Timis

  Teren intravilan în cart. Tudor Vladimirescu - Corabia, acces din drum asfaltat, DESCHIS LA OFERTE
4
1

Unic proprietar - Vând teren intravilan, 1700 mp, în cart. Tudor Vladimirescu - Corabia, la intrarea dinspre Corabia, cu o latură de 35 m pe DC 124 (șoseaua asfaltată), din curba de la intrare către biserică, iar cu alta de 49 m pe drumul care se desprinde din DC 124 către zona viilor și către cimitir. Terenul ...

1,700 m2

Tudor Vladimirescu, Olt

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
15

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

(BM) Chirie ultracentrală   luxurry, etaj unu !
10
10

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu !

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu! Dau în chirie ap. două camere ultracentral: -ultrafinisat, mobilat, utilat complet -încălzire în pardoseală, aer condiționat -etaj unu - cu expunere la bulevard -preț: 380 euro lună + garanție. Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. ...

55 m2

Baia Mare, Maramures

Vand casă la Roșiori   SM, în centru.
10
7

Vand casă la Roșiori SM, în centru.

De vânzare (în jud. Satu Mare) două case în aceeași curte - situate ultracentral ideale pentru două familii, părinți sau pentru investiție: -casa 1: două camere spațioase, antreu mare, cămară mare (se poate face și o baie), terasă , izolată exterior, termopan, interior finisată. Casa este potrivită ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Rosiori, Satu Mare

Vand  ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus   bd. Rep. (BM).
9
13

Vand ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus bd. Rep. (BM).

Vând ap. mare 3 cam. + 1 cam. bonus, -supraf. 95 mp, în Baia Mare, situat pe: -bd. Republicii (liceul Sportiv-Petrom) -decomandat, amenajat, spațios, etaj 4 -geamuri termopan, centrală nouă, izolat -acoperiș autorizat, exp. dublă, două băi Preț: 100000 euro. Tel.: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi- ...

833 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Salvează căutarea