Promovat
Teren direct proprietar 1

Teren direct proprietar

Ofer spre vânzare doua loturi de teren intravilan(SUPRAFAȚA 5000 +14425 mp) cu potențial de dezvoltare datorită amplasării in imediata apropiere de primul sens giratoriu la intrarea în localitatea 1DECEMBRIE în imediata apropiere a nodului rutier al autostrăzii A0. Terenul are o deschidere de 73ml direct ...

19,200 m2

1 Decembrie, Ilfov

Promovat
Casă modernă complet utilată si mobilată!!!anexe și teren ! 3885m2
20
39

Această proprietate construită în 2023 combină perfect confortul modern cu funcționalitatea practică și oportunitățile de extindere. Ideală atât pentru locuit permanent, cât și ca reședință de vacanță, proprietatea oferă un spațiu generos de 3885 mp, cu locuință principală complet renovată, multiple ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Izgar, Caras-Severin

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând teren intravilan in oraș salcea Plopeni strada paieni Nr 30 A
6
8

Persoana fizica vând "Teren intravilan 1500mp, Salcea-Suceava, Str. Păieni 30A zona Plopeni mereni, front 29metri - Cu curent, gaz, apă, canalizare, asfalt - Zonă liniștită și verde , aproape de natură - Ideal pentru casă de vacanța sau permanenta - Eligibil pentru construcție casă legal - Oază de ...

1,500 m2

Salcea, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Casa de vinzare in Palazu mare ,Constanta ! 3, dorm, living,buc, baie,,etaj: living,dorm,baie,buc
5
13

Vila p+1 situata in palazu mare constanta Compusa din: beci cu scara interioara,parter: 3 dormitoare,living,baie utilată,bucătărie complet utilată,hol generos.etaj 1: 1 dormitor cu șifonier in perete,living,baie și bucătărie utilată.Casa este acoperita cu tabla și reformata total cu materiale de calitate. ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Palazu Mare, Constanta, Constanta

Comision 0%-teren intravilan 10.266 mp.zona Plopi
2
3

Comision 0%-teren intravilan 10.266 mp.zona Plopi

Comision 0%--ofer spre vanzare teren intravilan 10.266 mp,imprejmuit partial cu gard sarma,certificat urbanism, zona Plopi-str.Canal Bega

10,266 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

DOAR 1 PARCELA RAMASA! Teren intravilan, 686 mp, Botorogi, la 2 km de limita Tg JIu
9

DOAR 1 PARCELA RAMASA! Parcele teren intravilan, 686 mp in Botorogi, com. Danesti, la fix 1.8 km de limita cu Tg Jiu sau 4.6 km de Peco Mol (cel de la intrare in oras dinspre Dragutesti). Terenul dispune de apa si electricitate exact la intrarea pe teren, drumul fiind asfaltat iar intreaga strada este ...

686 m2

Targu Jiu, Gorj

vind casa frumoasa in vulcana de sus Dâmbovița
5
7

vind casa frumoasa in vulcana de sus Dâmbovița

vind o casa frumoasă într-o zonă foarte frumoasă de deal Cu drum betonat pana la locație Casa este compusa din sufragerie și 3 dormitoare bae bucătărie și o magazie Gradina cu pomi fructiferi Utilată mobilata Apa gaze curent electric panouri voltaice Loc în spatele casei pentru cine are mașina pentru ...

1,200 m2

Targoviste, Dambovita

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand sau schimb cu apartament
3
9

Vand sau schimb cu apartament

Vand casa sau schimb cu apartament et1 sau 2. Proprietatea se afla in comuna Osorhei, sat Osorhei, formata din 3 camere ,baie si hol, necesita renovated. Teren+ casa de 700mp, apa-canal incluse,curent electric partial inlocuit,gaz in fata casei. Se afla la distanta de 3 minute de Oradea,Lidl, abc non ...

103 EUR/m2 | 700 m2

Osorhei, Bihor

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi   Braytim, Cartierul Florilor
2
12

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi Braytim, Cartierul Florilor

- Suprafață construita136 mp - Teren: 210 mp - Compartimentare : P + E + Pod izolat - Tip: casă de mijloc, fără perete comun - Ansamblu de 4 case insiruite, an constructie 2013 - Calorifere, centrala proprie, aer conditionat - Racordata complet la utilitati (Aquatim), apometre, contor gaz Locație premium ...

1397 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare
5
3

Teren de vanzare

Terenul se află pe strada târgul nou și are o suprafață de 3000 m,lățimea este 30 m iar lungimea 100 ,prețul este 35 euro m ,pentru mai multe detalii mă puteți suna

3,000 m2

Caracal, Olt

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Teren 491 m ,deschidere stradal 15 ml,cu casă 3 camere,garaj și beci
7
3

Aerul curat , grădina cu flori, oaza de liniște și relaxare oferite de o locuință pe pământ , toate acestea sunt năzuințele omului modern Vă ofer spre vânzare o casă în Vălenii de Munte situată în cea mai titrată zonă a orașului și anume cartier Tabaci ,mai exact pe strada Progresului. Imobilul ...

883 EUR/m2 | 52 m2

Valenii de Munte, Prahova

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului
8

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului

Exclus agențiile imobiliare !! Apt cu 2 camere pe bd Dimitrie Cantemir nr 18 Etaj 5 7 Bloc 1963 (fără risc seismic ) Bloc reabilitat și anvelopat Suprafața 47 m2 Se vinde complet mobilat și utilat ! Preț 115.000 euro. Preț fix !

2447 EUR/m2 | 47 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

casa de vanzare cu curte
10
26

casa de vanzare cu curte

Vand casa in Turda, str. Negru -Voda compusa din 3 camere, antreu, camara, bucatarie open space cu living, baie, pivnita si garaj cu acces direct din strada. Necesita renovare. Suprafata totala 425 mp, racordata la toate utilitatiile. Acte la zi. Pret negociabil. Pentru mai multe detalii la tel.

565 EUR/m2 | 138 m2

Turda, Cluj

Teren intravilan arabil 2 parcele pret 6.5 euro mp neg
2
23

Teren intravilan arabil 2 parcele pret 6.5 euro mp neg

Vindem 2 parcele de teren intravilan arabil situate în Cluj Napoca deasupra fostii gropi de gunoi a orașului. - 2 parcele fiecare cu suprafața de 2878 mp, preț 6.5 mp, sunt deasupra fostei groapi de gunoi Actele sunt în regulă, CF-urile sunt actualizate și lipsite de sarcini, inclusiv certificat de urbanism ...

Cluj-Napoca, Cluj

De vânzare teren intravilan cu acces direct la șosea asfaltată Portari, comuna Zăpodeni (Vaslui)
4
2

O oportunitate excelentă pentru construcție sau investiție! Vând teren în sat Portari, comuna Zăpodeni, la doar 10 km de centrul Vasluiului (pe șosea asfaltată), cu suprafața totală de 2618 mp, din care: 1818 mp intravilan ideal pentru construcția unei locuințe sau pensiuni; 800 mp extravilan potrivit ...

2,618 m2

Portari, Vaslui

De vânzare teren intravilan   Muntenii de Sus, la 8 km de centrul Vasluiului