Imobiliare

Promovat
Teren Intravilan Constructie Casa Balaceanca,Cernica,Ilfov
1
5

Teren Intravilan Constructie Casa Balaceanca,Cernica,Ilfov

Proprietar, vand teren 750 mp ,front stradal 15 m ideal pentru constructie casa. Are cadastru si este intabulat . Actele sunt in regula se pot verifica oricand . Terenul se afla pe strada Cismigiu , o zona in plina dezvoltare . In zona gradinita,scoli,magazine,mall . Toate utilitatile sunt pe strada ...

750 m2

Balaceanca, Ilfov

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Ghermănești (com. Snagov), 500mp, deschidere stradă 19 m, toate utilităţile
5
3

Teren de 500 mp intravilan situat în comuna Snagov, sat Ghermănești, pe o stradă fără trafic, aproape de lac dar și de strada principală (Soseaua Ghermănești). Distante: Lac - 250 m, PENNY - 300 m, Centru+Primarie+ATM+VTC Supermarket+EasyBox - 550 m, Mega Image - 900 m, LIDL - 2,5 km, Biserică - 650 ...

Ghermanesti, Ilfov

Promovat
Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac

Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac.Pret 25 Eur pe mp. Informații la telefon.

15,000 m2

Belis, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Locuinta P+M (2011) + Teren 1500mp - Ciochina Ialomita
10

Locuinta P+M (2011) + Teren 1500mp - Ciochina Ialomita

*Casa nefinisata in Judetul Ialomita, localitatea Ciochina. *Pozitionare la DN2A, intre Urziceni si Slobozia, la 30 km distanta de Lehliu pentru iesirea pe A2, 27 km de Slobozia si 37 km de Urziceni. *Suprafata generoasa a terenului, pe care este amplasat imobilul, este de 1500m2, fiind populat cu pomi ...

521 EUR/m2 | 163 m2

Ciochina, Ialomita

Casa confortabila si solida- finantabila cu credit bancar
10
17

Casa confortabila si solida- finantabila cu credit bancar

Proprietar, vand casa solida in Tulcea, str.Craitelor, parter-sc143 mp- 5 dormitoare, sufragerie, bucatarie, 2 dressing-uri, 2 bai. Separat, anexa -5 mp- in curte cu functie de depozitare si toaleta pt exterior, și beci tencuit. Casa are doua intrari. Amprenta totala a terenului este 231 mp. Pot ...

1080 EUR/m2 | 125 m2

Tulcea, Tulcea

vand teren
1
2

vand teren

Teren de vânzare loc de casă Pustiniș, jud. Timiș Vând teren intravilan în localitatea Pustiniș, comuna Uivar, ideal pentru construcția unei case. Suprafață: 1000 mp Utilități: la stradă (în fața terenului) Acces facil Zonă liniștită Perfect pentru casă sau investiție Preț bun ...

1,000 m2

Uivar, Timis

Teren Sisesti - Jandarmeriei 500Mp Proprietar
2
11

Teren Sisesti - Jandarmeriei 500Mp Proprietar

DIRECT PROPRIETAR ! TEREN Construibil în zona Gh.Ionescu Sisesti - Jandarmeriei - Strada Iezeru Certificat Urbanism - P+1 - Pretabil construire casa sau Duplex Detin proiectul din poze - Casa Single POT 60% CUT 1.2 Suprafața 500MP - Front Stradal 12.5m toate utilitățile la poartă zona liniștită Mai ...

500 m2

Sector 1, Bucuresti

vand teren in Delta Dunarii-cu iesire la bratul Sulina-sat Vulturu, com.Maliuc, jud.Tulcea
5
5

Proprietar, vand 3675 mp teren intravilan in sat Vulturu, com.Maliuc, jud.Tulcea, pe malul bratului Sulina, cu deschidere la drum 23 mp, vis a vis de Pensiunea Aqua Villa. Terenul este imprejmuit si are curentul electric la poarta. Accesul se poate si cu autovehicul cu trecere bac la Nufaru.

Vulturu, Tulcea

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

De vânzare 2 parcele de teren   in Șimian, jud Mh.
2
16

De vânzare 2 parcele de teren in Șimian, jud Mh.

De vânzare teren extravilan în Șimian, jud Mh. Terenul este situat la iesirea din DrobetaTurnu Severin, are o suprafață de 10000mp este lângă stația de sortare Liati. Are 25 m deschidere la drumul asfaltat ce duce catre podul Cerneti. A doua parcela are 10000mp, este pe dealul Iorgutova,aproape de ...

20,000 m2

Cerneti, Mehedinti

De vânzare teren extravilan, agricol în satul Izvorul Anestilor, comuna Livezile, județul Mh
1
1

În satul Izvorul Anestilor, comuna Livezile, jud Mh, este de vânzare un teren agricol, de 15000 mp, cu cadastru și toate dările achitate. Este situat la 25 km de Drobeta Turnu Severin.

15,000 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând cabana Muntele Baisorii
6
7

Vând cabana Muntele Baisorii

Cabana de vânzare în Muntele Baisorii: - mobilata, - utilitati : apa ,curent,canalizare, - suprafata utila : 60 m.p., - compartimentare : Parter - living cu bucătărie, baie. Etaj - două dormitoare, hol. - teren 300 m.p., - acces facil din drumul principal - 20 m. - construcție 2010 Acte in regula atât ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Muntele Baisorii, Cluj

Apartament 3 camere de vânzare
6
7

Apartament 3 camere de vânzare

Apartamentul este situat pe strada Ghioceilor, Bl.3, Ap.14

966 EUR/m2 | 60 m2

Ludus, Mures

Oportunitate excelenta pentru dezvoltarorii imobiliari
2

Oportunitate excelenta pentru dezvoltarorii imobiliari

Teren de vânzare în zonă in plină dezvoltare imobiliară, situat pe strada Iernii, Bragadiru. Suprafața terenului este de 7.682mp, cu o deschidere de 40 ml și o lungime de 200 ml, cu acces direct din strada Iernii. Utilitățile sunt la limita terenului.

7,682 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând teren intravilan
9
19

Vând teren intravilan

Vând parcelă teren intravilan 791mp deschidere 22 m , ZONĂ RUSTICA , lângă liziera pădurii, priveliște superbă,fără multe locuințe în zona, la o distanta de 7 km de Pitești în direcția Rm. Vâlcea, respectiv Valea Ursului - Prislop, pct. Oprești. Există curent electric.

791 m2

Prislopu Mic, Arges

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament 2 camere
10
2

vand apartament 2 camere

Vand apartament cu doua camere, decomandat, zona Alfa situat pe malul Muresului. Suprafata utila de 55 mp, compartimentat astfel: hol de acces, living cu dressing, baie spatioasa, dormitor si balcon. Confortul termic este asigurat prin centrala proprie pe gaz si aparat de aer conditionat, apartamentul ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Arad, Arad

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan pentru casă
8
1

Teren intravilan pentru casă

Exclusivitate!!! Agenția imobiliară Expert Imob Moreni vă propune spre vânzare un teren intravilan în suprafața de 500mp, situat într-o zonă liniștită a Municipiului Moreni, dar nu departe de facilitățile urbane ( zona Gării, lângă Pădurea de Stejari ) Terenul se pretează pentru construcția de locuințe, ...

Moreni, Dambovita

Bragadiru centru strada Iederei
10
9

Bragadiru centru strada Iederei

complex 3 unități case parter individual suprafața totală teren total 340 amprenta 135 mp mp acte lă zivarianta clasică încălzire în pardoseală numai 175-0oo euro 3:4 camere terasa loc auto parcare, varianta cu panouri voltaice plus baterie stocare ..190 mii și variata cu pompă căldură doar 180 euro ...

1250 EUR/m2 | 140 m2

Independenței, Bragadiru, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Teren de vânzare în Copou, Viticultori, Iași
8
5

Teren de vânzare în Copou, Viticultori, Iași

Vând teren intravilan în Copou, strada Viticultori, cu vedere spre Rediu. Suprafața 1.451 mp si 131 mp cale de acces, deschidere la două drumuri, deschidere minimă 15m, deschidere maximă 18,5m. Utilități la 100m, se poate parcela. Zonă liniștită, fără trafic auto.

1,451 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
19

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea