Promovat
Vand teren zonă autostrazilor 3

Vand teren zonă autostrazilor

Terenul se află pe dj Timișoara-Lipova,langa șosea, curent La 2 km de autostradă Fs 60m Ideal Peco,logistic etc 20000mp

20,000 m2

Pischia, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vând casa oraș Ploiesti

Vând casa oraș Ploiesti

Vând casă în Ploiești,zona centrală, suprafață teren 610m.p,an construire 1923, demisol,parter,etaj, mansardă,9 camere,4 bucătării,2 bai,3 intrări,

2925 EUR/m2 | 159 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
2.748 mp intravilan Dancu, judeţ Iaşi
1
2

2.748 mp intravilan Dancu, judeţ Iaşi

Vând teren intravilan în localitatea Dancu, județul Iași, în suprafață de 2.748 metri pătrați, cu deschidere 40 metri liniari la DJ 249A (Calea Dacilor), intabulat, carte funciară fără sarcini. Gazul metan, energia electrică și fibra optică pentru comunicații fixe sunt pe proprietate. Apa potabilă și ...

2,748 m2

Dancu, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare
8
2

Apartament 2 camere de vanzare

De vanzare apartament 2 camere, etaj 2 semidecomandat, bloc caramida, a c, centrala termica, geam termopan, usa metalica. Pret usor negociabil

900 EUR/m2 | 50 m2

Orastie, Hunedoara

casa Snagov
1
4

casa Snagov

casa 45 mp , teren 415mp în Snagov Ciofliceni, 2 cam( living și dirmitor), bucătărie open spacer, baie cu bideu, aer condiționat, centrală, etc

2211 EUR/m2 | 45 m2

Ciofliceni, Ilfov

Vila cocheta Valter Maracineanu 87.000 euro
5
5

Vila cocheta Valter Maracineanu 87.000 euro

Propunem spre vanzare la pretul negociabil de 87.000 euro o vila cocheta, mobilata si utilata, solid construita, din anul 2014,cu dotari complete și finisaje de calitate, situata intr-o zona linistita, intr-un peisaj de vis, la 30 de km de Bucuresti, pe malul lacului Valter Maracineanu, inconjurata de ...

813 EUR/m2 | 107 m2

Valter Maracineanu, Giurgiu

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

vand, apartament doua camere decomandate. la Bucur Obor
5
1

vand, apartament doua camere decomandate. la Bucur Obor

Apartamentul este decomandat cu doua camere,doua balcoane,mobilat,utilat,bucatarie si dormitor cumparate acum doi ani,AC,frigider fara intretinere,masina de spalat ,parchet din lemn,apometreApartamentul se poate si vinde,blocul a fost reabilitat,instalatia sanitara schimbata.Balcoanele inchise cu termopan.Blocul ...

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

vand teren intravilan
1
13

vand teren intravilan

Teren 3603 mp (LOT 2 de pe schita), zona Cetatuia Nord, aleea Ion Dumitrescu, situat pe partea stanga cand se urca spre Vila Boerului. , suprafata totala: 3603

3,603 m2

Cetatuia Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

 Casă 3 camere, poziție EXCELENTĂ-Campina   gata de mutat!
9
1

Casă 3 camere, poziție EXCELENTĂ-Campina gata de mutat!

Direct proprietar!! Vă propun spre vânzare o casă primitoare, construită în anul 2010, cu structură pe lemn și panouri SIP, acoperiș Lindab și o suprafață utilă de 70 mp, inteligent compartimentată pentru confort maxim: Compartimentare: 2 dormitoare luminoase Living spațios Bucătărie Baie modernă Hol Beci ...

1200 EUR/m2 | 70 m2

Campinita, Campina, Prahova

Teren livada
5
5

Teren livada

Teren livada 4295 mp, zona Cetatuia, strada Dealul Malului (deasupra Vilei Boerului) , suprafata totala: 4295.00

4,295 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Prahova Telega 1530 mp teren intravilan
10
5

Prahova Telega 1530 mp teren intravilan

Jud Prahova, Loc. Doftana - Telega, teren 1530 mp intravilan, între case, deschidere la DN, utilități, mai jos de Lot este Lacul Doftana Punct Turistic de interes Național. zona turistica pretabil Spatii de Cazare, Casă de Vacanță sau de Locuit. Opriți devalorizarea banilor dvs cu investiția în terenuri! Cel ...

1,530 m2

Telega, Prahova

Apartament 2 camere - Ansamblu Buzaului
10
2

Apartament 2 camere - Ansamblu Buzaului

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1 de 69 mp + 4 mp, situat în ansamblul Buzăului. Apartamentul dispune de bucătărie și baie complet utilate, un hol generos, dormitor, camera de zi și balcon. Este echipat cu centrală termică și aer condiționat. Se vinde complet mobilat și utilat, fără ...