Vand casa in statiunea turistica Murighiol
Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1
1059 EUR/m2 | 170 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1059 EUR/m2 | 170 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...
1350 EUR/m2 | 100 m2
Steaua, Timisoara, Timis
17 mai
Apartament 3 camere complet renovat 63 mp + boxă la subsol Se oferă spre vânzare apartament spațios și modern, cu 3 camere, bucătărie, baie și balcon închis, având o suprafață utilă de 63 mp, la care se adaugă o boxă la subsol în incinta blocului. Apartamentul este situat la etajul 1, pe Strada ...
1825 EUR/m2 | 63 m2
Central, Campulung Moldovenesc, Suceava
19 mai
Apartament 2 camere decomandat Avantgarden 3, Str. Pelicanului | Etaj 8 | Boxă inclusă Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Avantgarden 3, pe strada Pelicanului, la etajul 8, într-un imobil bine întreținut. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...
2182 EUR/m2 | 55 m2
Avantgarden, Brasov, Brasov
21 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Casă de vânzare închiriat în zona centrală Beiuș Se oferă spre vânzare inchiriere , situată într-o zonă liniștită din Beiuș, ideală pentru birouri sau de locuit . Locație: zona CENTRALĂ Beiuș Tip imobil: casă individuală Regim de înălțime: P + 2 etaje Caracteristici: Casă la cheie ...
1100 EUR/m2 | 183 m2
Central, Beius, Bihor
14 aprilie
Teren extravilan, Jud. Bistrita-Nasaud, Dealul Șinc, Dealul Căptălanului. Suprafata : 2991 mp.
Ilva Mica, Bistrita-Nasaud
14 aprilie
Vând apartament modern, situat într-un bloc nou (2024), pe Fundătura Pelinului cartier Primăverii, una dintre cele mai liniștite și căutate zone din Târgu Jiu. Localizare excelentă: la doar 10 minute de mers pe jos de Coloana Infinitului; 2,5 km până în centrul orașului; magazin alimentar ...
1857 EUR/m2 | 70 m2
Targu Jiu, Gorj
14 aprilie
Vand teren 500 mp , deschidere 19,66 ml , nomenculator stradal ( Ion Antonescu nr. 27 ) studiu geo facut , acte la zi . zero sapte 62, sase noua ,22 , patru sase.
500 m2
Veterani, Constanta, Constanta
14 aprilie
Casă în vatra satului cu un teren de 1307m. Toate utilitătile la 2 min de stația de autobuz. Sunt 2 case în curte , locuibile amandouă ! Direct de la propritar
3250 EUR/m2 | 80 m2
Ghiroda, Timis
14 aprilie
Casa de vanzare in Curtea de Arges Suprafata construita 130mp, curte 400mp. Regim de inaltime P+1E 3 dormitoare, 2 bai Incalzire in pardoseala, centrala proprie immergas Casa se vinde finisata la cheie. Pret 140.000 euro. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati.
1250 EUR/m2 | 112 m2
Curtea de Arges, Arges
14 aprilie
Casă de vânzare în Târgu Ocna zonă excelentă, aproape de facilități! Vând casă situată în Târgu Ocna, într-o zonă foarte bună, la doar 500 m de Penny și foarte aproape de blocuri! Suprafață utilă: 103 mp Teren: 503 mp Anexe: beci + magazie de 19 mp Camere: 4 camere + baie în casă + baie exterioară ...
553 EUR/m2 | 103 m2
Targu Ocna, Bacau
14 aprilie
Teren super bine situat
2,000 m2
Craiova, Dolj
14 aprilie
Proprietar, vand teren de 1000 mp Terenul este ingradit si se afla aproximativ in spatele Bisericii Nasterea Maicii Domnului in vecinatatea Piscinei Apollo. Accesul pe teren se face lasand Blocul de la intrare in Breazu in partea stanga si se coboara spre biserica spre stanga. In poza este vorba despre ...
Breazu, Iasi
14 aprilie
Casă de Vânzare în Localitatea Vadastrita Județul Olt. Parter +Mansarda 183 m pătrați suprafața construită la sol Casa conține : 5 camere , 1 baie, 1 bucătărie , beci . Casa este construită în anul 2000. Arată foarte bine , întreținută ,căldura este prin centrală cu lemne , are toate utilitățile . Actele ...
492 EUR/m2 | 183 m2
Vadastrita, Olt
14 aprilie
Vand lot de casa in zona Valea Uleiului, Dr. Oetker Curtea de Arges Suprafata de 400mp, teren intravilan Utilitati:gaze, curent, apa si canal Drum asfaltat
400 m2
Curtea de Arges, Arges
14 aprilie
Apartament semidecomandat cu 3 camere situat la etajul 1 in bloc cu regim de inaltime P+4E, pe strada Viitorului (bloc F1, deasupra CAR Retezat). Detalii: - Suprafata utila este de 60 mp + balcon 2 mp. - Centrala noua schimbata recent - Interfon, usa intrare metalica, tamplaie PVC, balcon inchis cu tamplarie ...
468 EUR/m2 | 62 m2
Lupeni, Hunedoara
14 aprilie
Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Semidecomandat ,situat in zona Șagului,etajul 2,foarte aproape de Shopping City , Aproape de mijloace de transport,magazine, școlii, Apartamentul este structurat astfel: Hol intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon Hol intermediar Baie Dormitor 2 Finisaje ...
2060 EUR/m2 | 67 m2
Sagului, Timisoara, Timis
14 aprilie
Vând teren intravilan sat Malu Mare in suprafață de 850m2 ... Stâlpul de curent se afla la 200 m la fel și apă. Zonă liniștită cu aer curat,. Prețul este de: 25.000 și nu este negociabil
850 m2
Malu Mare, Dolj
14 aprilie
Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 10, 180000 euro negociabil. An constructie 1973 Mobilat. Aleea Micus nr 4, ap.43
3158 EUR/m2 | 57 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
14 aprilie
Citiți anunțul înainte se a suna Vedere panoramica în Monteoru De vanzare casa batraneasca reconditionata(pereți cu plasa de Buzau și izolație exterioara)+teren lângă casa(curte)1000 metri patrati Casa este racordata la curent gaze apa+ fântână la poarta+ fosa eco(în curând canalizare. Casa este locuibila ...
3,656 m2
Buzau, Buzau
14 aprilie
Vânzare apartament central Aleea Florilor, Confort 1, lângă Prefectură, Hotel Bulevard Prestige si Piata Progresul. Apartament spațios de 70 mp utili (real sunt 72), situat la etajul 1 al blocului B3, într-o zonă ultracentrală, dar liniștită. Detalii și compartimentare: 2 dormitoare, fiecare cu ...
1357 EUR/m2 | 70 m2
Slatina, Olt
14 aprilie
Această casă de vânzare are 150 mp și 5 camere, bucătărie, baie și anexe. Este parțial mobilată, oferind un spațiu confortabil. Imobilul este racordat la utilitati canalizare, apă, curent electric ,gaz. Incălzire pe gaz si centrală pe lemne .Teren în suprafață de 2900 mp. Locația este excelentă.
393 EUR/m2 | 150 m2
Cehu Silvaniei, Salaj
14 aprilie
Vând casă în satul Vasile Goldiș, comuna Beliu jud Arad ! Casa este compusă , din 9 camere, 2 bucătării, o baie, curte mare + alte anexe ! Preț , 45.000 de euro! Detalii în privat sau la nr de telefon:
4 EUR/m2 | 2,200 m2
Vasile Goldis, Arad
14 aprilie
Vă propunem spre vânzare o ofertă exclusivă. Apartament spațios cu 4 camere, decomandat, complet mobilat și utilat, gata să devină noua dumneavoastră locuință. Proprietatea se vinde la cheie, fără a necesita nicio renovare sau investiție suplimentară, fiind perfect pregătită pentru a vă oferi confortul ...