Imobiliare

Promovat
Teren extravilan Sisesti de vanzare71arii
10

Teren extravilan Sisesti de vanzare71arii

Teren extravilan de vânzare 71arii (7104mp)1200euro ar.Intrarea Nr frontal stradal 85m Sisesti Maramures terenul se afla în zona sasca a comunei, denumirea terenului Stini, la ieșirea din sat cu drum de tara cam300m de la drumul asfaltat.Terenu se afla in partea de jos al satului .Mentionez nu parcelez! ...

7,104 m2

Sisesti, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol.
5
3

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament ultra-central doua camere Ploiesti - fara risc seismic!
10
1

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață utilă (măsurată) de 48 mp, situat la etajul 4 din 4, într-un imobil dintr-o zonă liniștită. Apartamentul beneficiază de o compartimentare practică și de lumină naturală. Livingul are acces către balcon, iar orientarea nord-est ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 4 camere | Central | Suprafata totala 88.57 mp | Etaj 1 8 || Centrala termica proprie
10

Apartament cu 4 camere decomandat, etaj 1 8, in bloc finalizat in 1984, amplasat vizavi de piata centrala (mare) la o distanta de 200 de m, precum si la 400 de m de parcul central. Contact Apartamentul are centrala termica proprie, marca Ariston, instalata in 2024. Apartamentul a fost complet renovat ...

1962 EUR/m2 | 79 m2

Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 1000 mp, Moara Vlăsiei
5
1

Teren intravilan 1000 mp, Moara Vlăsiei

Vând teren intravilan situat în Moara Vlăsiei, Strada Berzei, cu suprafața de 1000 mp, deschidere 10,5 m și lungime 100 m. Caracteristici teren Teren măsurat și delimitat (stâlpi + țăruși vizibili) Plan de trasare cadastral disponibil Formă dreptunghiulară Teren drept, fără denivelări Acces & utilități Stradă ...

1,000 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Casă de vânzare Sacalaseni
5
2

Casă de vânzare Sacalaseni

Casă de Vânzare în județul Maramureș sat Sacalaseni situat la 11 km de orașul Baia Mare , aceasta se află pe strada Bojenilor nr27 în spatele primăriei , aproape de magazinul alimentar , școala , biserica , Moara Veche , La Taticu etc . Terenul are o dimensiune de 11 arii pe care este construită casa ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Teren intravilan de vânzare   ideal pentru sediu firmă sau activități comerciale | Central, Cornești
3
1

Teren intravilan de vânzare ideal pentru sediu firmă sau activități comerciale | Central, Cornești

Teren intravilan de vânzare ideal pentru sediu firmă sau activități comerciale | Central, Cornești, Dâmbovița Terenul beneficiază de autorizație de construire emisă în iulie 2025, împreună cu un proiect pentru realizarea unei hale de 400 mp Adresă: Str. Parcului nr. 12, comuna Cornești, jud. Dâmbovița ...

2,500 m2

Cornesti, Dambovita

Casă de vânzare în Cisnădie
10
2

Casă de vânzare în Cisnădie

Vand casa cu gradina in Cisnadie, 439 mp, 3 camere, 2 holuri, baie, bucatarie, camara, pivnita, pod, anexe in curte. Necesita reparatii si renovari.

1883 EUR/m2 | 77 m2

Cisnadie, Sibiu

Vand apartament cu 4 camere zona Ferentari
6
4

Vand apartament cu 4 camere zona Ferentari

Apartamentul este situat pe strada Tunsu Petre, într-un bloc de 4 etaje apartamentul fiind la etajul 3. Acesta dispune de centrala proprie pe gaz, geamuri de termopan, use metalica la întrare, renovat acum 5 ani cu gresie, faianță, parchet si instalație electrica noua. Apartamentul nu vine mobilat si ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Sector 5, Bucuresti

casa de vânzare
5

casa de vânzare

Casa de vânzare Colentina Carrefour sc 2 casa construita anul 2025 preț 270 de mi de euro suprafață Udilă 145 m pătrați deschidere 12 m la poartă teren 250 m din care să construit 150 de m și a rămas 100 metri 3 locuri de parcare acte cadastru intabulare preț discutabil pentru mai multe poze sau videoclipuri ...

1862 EUR/m2 | 145 m2

Sector 2, Bucuresti

Casă de vânzare,  comuna Livezile, jud Alba
5
6

Casă de vânzare, comuna Livezile, jud Alba

Vând casă în Comuna Livezile, jud. Alba Utilități: apă, curent, acces direct de la stradă PRET: 65000 Euro.

929 EUR/m2 | 70 m2

Livezile, Alba

Vand teren intravilan Rojiste
1
1

Vand teren intravilan Rojiste

Teren intravilan Rojiste 1250mp 12,5 x 100m

1,250 m2

Rojiste, Dolj

 Vand teren intravilan Rasnov
4
2

Vand teren intravilan Rasnov

Particular , vand 2500 mp teren intravilan Rasnov, zona Panicel. Terenul are pe un capat paraul Panicel. POT 30 , CUT 0, 9 , 900m Kaufland, 15 min aeroportul Brasov, 20 min Brasov, 25 min Poiana Brasov. Pret 23 euro mp.

2,500 m2

Rasnov, Brasov

Vand teren intravilan 1

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan in Santana De Mures,,str.Principala,acces la utilitati,suprafata 450 mp.

Santana de Mures, Mures

TEREN LOCALIATEA AFUMATI in spate la Claas utilaje. 75  Mp2
8
8

TEREN LOCALIATEA AFUMATI in spate la Claas utilaje. 75 Mp2

Teren 5000mp2 deschidere la drum. PRETUL 75 EURO Mp2 - Este parcelat in 10 loturi cale acces pt fiecare LOT. -Are cadastru si intabulare + CURENT+APA+GAZE !!toate actele sunt facute. -In apropiere se afla case- vile stanga si dreapta. -Zona este in dezvoltare la 2 minute cu masina de Primaria Afumati(CENTRU) ...

Afumati, Ilfov

De vanzare apartament 2 camere  Cartier 14 Mai
1

De vanzare apartament 2 camere Cartier 14 Mai

De vanzare apartament 2 camere, Cartier 14 Mai, etaj 3, aproape de LIDL si Scoala Generala, Mobilat si utilat. Exclus agenții. Tel

1000 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren Intravilan 17.700 mp Freidorf Timisoara
5
4

Teren Intravilan 17.700 mp Freidorf Timisoara

Va ofer spre vanzare un teren intravilan neamenajat cu o suprafata de 17.700 mp si un front stradal de 52 m cu iesire la strada Ovidiu Cotrus in intersectare cu strada Vasile Georgevici, situat in zona Freidorf in apropiere de Centura Timisoara Sud cu utilitatile de gaz, apa si canalizare in apropiere ...

17,700 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren extravilan cu posibilitatea de intravilan 1

Teren extravilan cu posibilitatea de intravilan

Targsorul Vechi! Teren extravilan cu posibilitatea de transformare in intravilan 3 ha de vânzare langa padure! Negociabil! 35 euro mp Stan Ion Adrian

3 m2

Targsoru Vechi, Prahova

Teren intravilan Popesti Leordeni
3
3

Teren intravilan Popesti Leordeni

De vanzare teren intravilan mixt in Popesti-Leordeni , intre Centura Bucuresti si Danubiana .Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati . Pret 55 mp Direct Proprietar

1,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vânzare Casă Bătrânească(Nelocuibilă)+ Teren 5000mp
2
7

De vânzare Casă Bătrânească(Nelocuibilă)+ Teren 5000mp

Casă Bătrânească+Teren 5000mp zona Pietroșani Teleorman

83 EUR/m2 | 180 m2

Pietrosani, Teleorman

Casă de vânzare Balș - teren 650 mp, utilități, zonă centrală
1
1

Se vinde casă în Balș (str. Plopului, în apropiere de spălătoria auto), pe stradă asfaltată, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către centru, Slatina și Craiova. Proprietatea este potrivită atât pentru locuire, cât și pentru o eventuală construcție nouă, datorită terenului generos și utilităților ...

722 EUR/m2 | 94 m2

Central, Bals, Olt

Dascalu, Creata, Ilfov, teren intravilan
5

Dascalu, Creata, Ilfov, teren intravilan

Teren intravilan, plan, 14703 mp, liber, situat in Dascalu - Creata, jud. Ilfov, la 25 km fata de Bucuresti, directia N-E. Cadastru, certificat de urbanism de informare; zona aerisita, in dezvoltare, in apropiere de Balta Creata; terenul se poate parcela. In imagini se poate vedea pozitia fata de casele ...

Creata, Ilfov

Vând casă cu grădină in Reghin, zonă centrală, preț: 175.000 EUR.
1
20

Vând casă cu grădină (1450 mp), în Reghin, zonă centrală, SINGUR ÎN CURTE, deschidere la stradă 24 de metri! Casa este situată în apropiere de Lidl, vis a vis de Crinul, cu posibilitatea de amenajare a unui spatiu comercial sau de extindere construcție a unui duplex. Pret: 65.500 de EUR. Telefon: v. ...

2244 EUR/m2 | 78 m2

Reghin, Mures

Teren intravilan 3

Teren intravilan

Teren intravilan+extravilan, 2200m (aprox. 700 mp intravilan si 1500 mp extravilan) in com. Călinesti, sat Radu Negru-Vrănești, jud. Argeș. Preț negociabil. Preț 25.000 Euro.

2,200 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea