Imobiliare

Promovat
Apartament 3 camere, cf.0 , 73 m2 , Et2 4 zona Dacia, Constanta - cu loc de parcare
10
3

Ap. 3 camere decomandat, et. 2 4 , 73 m2 utili (69+4), an constructie 1983, incalzire gaze cu centrala de aparatment si LOC DE PARCARE in fata blocului ce poate fi preluat de catre noul proprietar, Apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze, cu totul functional. NU MAI SUNATI DE LA AGENTII ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan-Deschidere la drumu principal-Albesti Paleologu
3
1

Vând teren intravilan în suprafață de 2.000 mp, situat în localitatea Albești-Paleologu, cu deschidere directă la drumul principal Poziție foarte bună, vizibilitate excelentă Suprafață: 2.000 mp Acces direct din șoseaua principală Situat în apropiere de zonă industrială și spații comerciale Fara utilitati Terenul ...

2,000 m2

Albesti-Paleologu, Prahova

Vand casa Craiova zona Selgros
7
2

Vand casa Craiova zona Selgros

Oferim spre vânzare casă modernă, situată în Craiova, zona Selgros, pe un teren generos de 650 mp. Imobilul are o suprafață construită de 180 mp, este compartimentat în 4 camere și dispune de 2 băi, bucătărie separată, precum și de un balcon la etaj. Din bucătărie se face accesul către o terasă acoperită, ...

2500 EUR/m2 | 180 m2

Craiova, Dolj

Teren de vânzare 5

Teren de vânzare

700 mp sat Costi, foarte aproape de strada Scolii

700 m2

Costi, Galati

Casa de vanzare
5
5

Casa de vanzare

Vand casa de locuit,localitatea Plopu,jud Braila,6 camere,88mp,izolata. Curte 1300 mp si garaj. Pret 23.000 negociabil.