Apartament 2 camere
De vânzare apartament 2 camere, etaj 1, parcare privată, în Constanța zona Palazu Mare, suprafață totală 50.3 mp, suprafață utilă 45.3 mp, balcon 5mp, an construite 2025
2208 EUR/m2 | 45 m2
Constanta, Constanta
13 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
2208 EUR/m2 | 45 m2
Constanta, Constanta
13 mai
vand teren intravilan Langa Disney Dracula Park Snagov 1300 mp deschidere 17 metri liniari la 18000 euro deschidere la opa lac snagov
1,300 m2
Snagov, Ilfov
ieri 12:45
Apartament 3 camere complet renovat 63 mp + boxă la subsol Se oferă spre vânzare apartament spațios și modern, cu 3 camere, bucătărie, baie și balcon închis, având o suprafață utilă de 63 mp, la care se adaugă o boxă la subsol în incinta blocului. Apartamentul este situat la etajul 1, pe Strada ...
1825 EUR/m2 | 63 m2
Central, Campulung Moldovenesc, Suceava
12 mai
Persoana Fizică Vand teren zona CTP DRAGOMIRESTI DEAL , 9400 M deschidere 24 m zona PLATFORMA DEPOZIT Altex
9,400 m2
Dragomiresti-Deal, Ilfov
14 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...
1000 EUR/m2 | 76 m2
Slobozia, Ialomita
azi 00:14
Casa este formata din 5 camere , baie cu vana și boiler încălzire apa pe lemne pentru iarna + panou încălzire apa instalat pe casa și pus în funcțiune , hol intrare . Sub casa se afla un beci , și 2 magazii.+ Anexe o magazie și o bucătărie . Separat de casa in curte se mai afla o bucătărie de vară . ...
550 EUR/m2 | 100 m2
Scundu, Valcea
azi 00:13
PROPRIETAR, vând imobil+atelier auto-moto în Oradea, zona Iosia, strada Ursa Mare. Proprietatea este compusă din: -Casa de locuit P+M - 3 dormitoare, 2 băi, living, bucătărie, hol, camera tehnică, 2balcoane, terasă 32mp. Este construită din cărămidă porotherm, izolată cu polistiren de 10cm, pod utilizabil ...
1329 EUR/m2 | 210 m2
Iosia, Oradea, Bihor
azi 00:12
De vânzare casă bătrânească locuibilă cu anexe, livadă, vie și teren arabil. Teren intravilan in suprafață de 6300 mp. Casa se află la drumul principal,asfalt in fața casei. Localizată în sat Rădeni,Com. Frumușica, Jud. Botoșani. Prețul este de 32000 euro. Mai multe informații la tel ,sau WhatsApp.
6,300 m2
Frumusica, Botosani
azi 00:12
Teren intravilan 1509 mp liber de constructie, sat Pitulati, la dosr 2 km de com. Scortaru Nou. Strada asfaltata, posibilitati apa si en.electrica. Sat traditional, linistit, aflat intr-o zona pitoreasca pe malul raului Buzau, la 28 km de mun. Braila. Pretabil si amplasare constructie de vacanta. Pret ...
1,509 m2
Pitulati, Braila
azi 00:12
Vând teren 1006 mp intravilan, cadastru și studiu geotehnic. Se află în apropierea râului Argeș la circa 200 m, dar nu este în zonă inundabile ci la 4-5 m mai înalt decât râul. Practic terenul are o latură lângă un cot al râului, dar care este parțial secat.
Podu Corbencii, Dambovita
azi 00:10
Descriere Teren intravilan BIHOR-Nojorid-Les: Localizarea=apropiat de soseaua principala (E 671) DN79 S=3011 mp Teren intravilan persoana fizica Reper vecinatati: - constructii existente in vecinatate si peste strada Utilitati: -casa batraneasca -electricitate -apa curenta. Raspund cu placere ...
3,011 m2
Les, Bihor
azi 00:07
Vând casa în Baita jud.Maramures cu 2 camere bucătărie, baie beci anexa, necesita renovare. Teren 10 ari pret 50.000 Euro Negociabil Tel. Dejea se lucreaza in oras la conducta de gaz
625 EUR/m2 | 80 m2
Baita de sub Codru, Maramures
azi 00:06
Descriere Vand apartament decomandat 2 camere ,baie ,bucatarie,hol,balcon,50mp ,geamuri termopane,centrala termica Etajul 3 ,zona centrala situat pe strada Rahovei Necesita renovare Pret 60.000 Euro Negociabil
1100 EUR/m2 | 50 m2
Campulung, Arges
azi 00:06
Atentie .Schimb ( NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imediata apropiere. Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 49m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca ...
1296 EUR/m2 | 54 m2
Baba+Novac, Sector 3, Bucuresti
azi 00:06
Teren 1800 mp de vânzare Ipotești, Botoșani ideal casă! Vând teren extravilan în Ipotești, la 7km de Botoșani, situat într-o zonă liniștită, departe de aglomerația orașului.Pe parcelele din vecinatate sunt deja construite case. Suprafață: 1800 mp Zonă în dezvoltare Acces facil la drum Ideal ...
1,800 m2
Ipotesti, Botosani
azi 00:04
Casa este situata in Municipiul Dej, judetul Cluj Napoca pe Str. Fericirii nr. 3 (punct de referinta noile blocuri ANL). Casa beneficiaza de curte proprie, fiind construita pe un teren de 722 mp. Casa este dispusa pe 3 niveluri (D+P+M): 1) Suprafata demisol: 82,60 mp 2) Suprafata parter: 82,60 mp 3) ...
1446 EUR/m2 | 83 m2
Dej, Cluj
azi 00:02
Agentia Dom Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 34.000 mp (3.4 Ha) situat in localitatea Caransebes, la 150 metri distanta de centura orasului Caransebes si E70 ( Craiova- Timisoara). Terenul este situat la o distanta de 150 metri pe partea stanga la iesirea din sensul giratoriu ...
34,000 m2
Caransebes, Caras-Severin
azi 00:02
VAND IN LUGOJ TEREN CU SUPRAFATA DE 5800 MP, DIN CARE 540 INTRAVILAN, DOUA FRONTURI STRADALE DE 19 M, SITUAT PE STR. AGRICULTURII, ZONA DE VILE(APROAPE DE INTRAREA DIN STRADA PRIVIGHETORII), UTILITATI IN ZONA. SE VINDE ÎNTREG (110.000 Euro) sau jumătate (70.000 Euro).
Lugoj, Timis
azi 00:02
Vand teren intravilan pentru constructie casa. 679mp Gaz, curent, canalizare, fibra optica.
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 00:00
Unic proprietar - Vând teren intravilan, 1700 mp, în cart. Tudor Vladimirescu - Corabia, la intrarea dinspre Corabia, cu o latură de 35 m pe DC 124 (șoseaua asfaltată), din curba de la intrare către biserică, iar cu alta de 49 m pe drumul care se desprinde din DC 124 către zona viilor și către cimitir. Terenul ...
1,700 m2
Tudor Vladimirescu, Olt
ieri 23:59
Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .
1390 EUR/m2 | 100 m2
Baia Mare, Maramures
ieri 23:57
(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu! Dau în chirie ap. două camere ultracentral: -ultrafinisat, mobilat, utilat complet -încălzire în pardoseală, aer condiționat -etaj unu - cu expunere la bulevard -preț: 380 euro lună + garanție. Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. ...
55 m2
Baia Mare, Maramures
ieri 23:57
De vânzare (în jud. Satu Mare) două case în aceeași curte - situate ultracentral ideale pentru două familii, părinți sau pentru investiție: -casa 1: două camere spațioase, antreu mare, cămară mare (se poate face și o baie), terasă , izolată exterior, termopan, interior finisată. Casa este potrivită ...
409 EUR/m2 | 110 m2
Rosiori, Satu Mare
ieri 23:57
Vând ap. mare 3 cam. + 1 cam. bonus, -supraf. 95 mp, în Baia Mare, situat pe: -bd. Republicii (liceul Sportiv-Petrom) -decomandat, amenajat, spațios, etaj 4 -geamuri termopan, centrală nouă, izolat -acoperiș autorizat, exp. dublă, două băi Preț: 100000 euro. Tel.: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi- ...
833 EUR/m2 | 120 m2
Baia Mare, Maramures
ieri 23:57