Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
4

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus
10

Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus

Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus Mutare imediată! Vă oferim spre vânzare o proprietate deosebită, ideală pentru o familie care caută spațiu și confort, situată în localitatea Luna de Sus . Casa are o suprafață utilă generoasă de 187 mp și este amplasată pe un teren de 794 mp, oferind ...

1417 EUR/m2 | 187 m2

Luna de Sus, Cluj

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren Somcuta Mare
5

teren Somcuta Mare

45 ari teren intravilan disponibil în Centrul Șomcuta Mare cu toate utilitățile aferente disponibile se poate parcela la cerere , prețul este 1000 de euro aria negociabil , Accept variante imobiliare în Baia Mare!

45 m2

Somcuta Mare, Maramures, Maramures

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati
3
4

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati

Vând teren intravilan, ideal construcție casă, cu suprafața de 1500 mp în Comuna Vinatori, Județul Galați, strada Noua nr 11. Detine toate utilitățile: apă potabilă,gaze,canalizare. 40 euro m Cine e interesat ma poate contacta.

Vanatori, Galati

Vand Teren
5
4

Vand Teren

Vând teren , localitatea Șișești , 68 de ari , se poate parcela . Utilități apă , curent și asfalt la poartă .

Sisesti, Maramures

vand 1 ha padure
7
14

vand 1 ha padure

vand 1 ha padure, de salcam ,stejari ,tei si garnita ,pentru lemne de foc si pentru constructii,cu titlu de proprietate, aproape de granita cu Serbia in Comoraste, jud. Caras Severin

Comoraste, Caras-Severin

Loturi teren intravilan Carlomanesti   Vernesti
6
2

Loturi teren intravilan Carlomanesti Vernesti

Se vand 4 loturi de 600mp intravilan in sat Carlomanesti, com. Vernesti. Zona este in plina dezvoltare, cu imagini pitorești spre Valea Buzăului. Utilitatile sunt la limita terenurilor: apa, curent. Terenul de 2400 mp are gard pe 3 laturi si iluminat pe drumul de servitute. In vecinatate este in constructie ...

2,400 m2

Carlomanesti, Buzau

Vând Garsoniera în Tudor Vladimirescu în spate la Iulius Mall
3
5

Garsoniera în Tudor Vladimirescu în spate la Iulius Mall la Q1

2000 EUR/m2 | 24 m2

Iasi, Iasi

Vând Casa 5 camere P+2 Tiparnitei - Giurgiului
10
5

Vând Casa 5 camere P+2 Tiparnitei - Giurgiului

Proprietar vând casă tip înșiruite 6 unități an construcție 2020, în Sectorul 5 strada Tiparnitei , nr. 65, în suprafață de 150 mp, construit P+2, structurată astfel: Parter living cu suprafața de 18.53 mp bucătărie cu suprafața de 9.98 mp baie cu suprafața de 3.15 mp hol si scară cu suprafața de ...

1102 EUR/m2 | 127 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

De vânzare apartament 2 camere semidecomandatCentrul Istoric Brasov 182000 euro
10

Proprietar,vă propun spre vânzare un apartament rafinat cu 2 camere semidecomandat, situat in Centrul Istoric al Brasovului,la una dintre cele mai apreciate si valoroase locatii din România, recunoscută pentru .farmecul său autentic si activitatea turistică pe tot parcursul anului.Se află la 200 m. De ...

2600 EUR/m2 | 70 m2

Brasov, Brasov

Teren 1800 mp
1
15

Teren 1800 mp

Teren 1800 mp, posibilitati gaze si curent

Tartasesti, Dambovita

Vând casă 2 camere
4
9

Vând casă 2 camere

În apropiere de Baia Mare vând casă 2 camere foarte mari, baie, interior tencuit recent, zonă montană, panorama super. 42000 Euro

778 EUR/m2 | 54 m2

Baita, Maramures

 Teren de vânzare   2800 mp, parțial intravilan, Bârzești, Argeș 8

Teren de vânzare 2800 mp, parțial intravilan, Bârzești, Argeș

Teren de vânzare 2800 mp, parțial intravilan, Bârzești, Argeș Ieșire directă la drumul comunal DC 51 | Front stradal: 12 m O oportunitate excelentă pentru investiție sau construcție în zona rurală liniștită a satului Bârzești, județul Argeș. Terenul are o suprafață totală de 2800 mp, este parțial ...

Barzesti, Arges

Proprietar vand apartament 2 camere pitesti pret 72000 euro negociabil
9
23

APARTAMENTUL ESTE DISPUS PE 2 NIVELE. LA NIVELUL 1 ESTE O CAMERA DE ZI DE 24 MP, BAIA DE SERVICIU SI BUCATARIA CARE ESTE AMENAJAT PE BALCONUL DE 5 MP. LA NIVELUL 2 ESTE UN DORMITOR DE 21 MP BAIA DE 8 MP, HOL DE 6 MP SI CASA SCARII. ARE CENTRALA TERMICA PE GAZE, GEAMURI TERMOPAN, EXISTA SI UN MIC POD ...

1180 EUR/m2 | 61 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

Hala  langa Vama slatina si Dedeman
8
5

Hala langa Vama slatina si Dedeman

Se inchiriaza hala metalica cu teren langa dedeman pe strada principala cu o deschidere generoasa de 52 metri la strada Cireasov. suprafața terenului este de ca.3200 metri pătrați. In zona industriala . Info.

3,200 m2

Slatina, Olt

teren inteavilan in Slatina
3
8

teren inteavilan in Slatina

vând teren intravilan in Slatina strada oltului in spatele fabrici de oțet in suprafață de 7500 metri pătrați cu deschidere de 120m la 2 străzi. Terenul este racordat la rețeaua CEZ 220V. relati la n.

7,500 m2

Slatina, Olt

Teren otopeni cartier ferme
3
2

Teren otopeni cartier ferme

800 m, cadastru intabulare, curent, gaze si apa la 20 m de teren unde sunt case construite, accesul la teren se face pe drum de servitute.

Otopeni, Ilfov

Vand teren intravilan
1
7

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren de casa intravilan in localitatea Bazos judetul Timis, suprafata 1439 metri patrati, front stradal 29,34 metri, asfalt, curent, apa curenta.

Timisoara, Timis

Teren intravilan Vatra Dornei
4
11

Teren intravilan Vatra Dornei

Vând 13200 mp teren în intravilanul comunei Dorna Arini,jud.Suceava la 7km de mun.Vatra Dornei. Că și utilități:stâlp de curent pe teren,izvor cu apă potabilă. Pretabil construire pensiune turistică, complex turistic, iazuri pentru peste. La 7km distanță,pârtie ski, telescaun,stațiune balneoclimaterica. ...

Dorna-Arini, Suceava

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand URGENT  loc veci - Cimitirul ETERNITATEA Galati. 2

Vand URGENT loc veci - Cimitirul ETERNITATEA Galati.

VAND LOC VECI - ETERNITATEA GALATI : - parcela - 27. - rand - 7 . - loc - 17 . - POZITIE APROPIERE ALEE . - CURATAT.

Galati, Galati

Schimb Teren intravilan cu casă la cheie
3
1

Schimb Teren intravilan cu casă la cheie

Schimb teren intravilan cu suprafața de 1400 mp, cu toate utilitățile, pentru casă la cheie sau alte variante. Prețul este per mp.

Targu Mures, Mures

Salvează căutarea