Loturi teren la intrarea in corbu
2
8

Loturi teren la intrarea in corbu

Vând loturi de teren intravilan la intrarea în Corbu, cu vedere la lac, într-o zonă în plină dezvoltare. loturi disponibile de 250,315,500 mp preț 60 80 mp Localizare excelentă: 3 minute de plaja Corbu 5 minute Mamaia Nord Năvodari 10 minute Constanța Utilități în zonă. Ideal pentru construcție ...

500 m2

Corbu, Constanta

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Apartamente 2 camere test

Apartamente 2 camere test

Imobiliare De vanzare Apartamente de vanzare Apartamente 2 camere

142 EUR/m2 | 323 m2

Abramut, Bihor

Promovat
Vând casă Ostroveni Dolj
5
3

Vând casă Ostroveni Dolj

Vând Doua case + teren 1550mp Ostroveni Dolj zona centrala, 60 km de Craiova. Preț 46000 euro negociabil Relații la telefon - Viorel.

30 EUR/m2 | 1,550 m2

Ostroveni, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren casă 2200 mp | Asfalt la poartă | 25 ml front | Poziție bună  la 15 minute de Deva
8
9

Teren casă 2200 mp | Asfalt la poartă | 25 ml front | Poziție bună la 15 minute de Deva

De vânzare teren intravilan pentru construcție casă, situat în Certeju de Sus, zonă liniștită, la aproximativ 1 km de centru. Suprafață totală: 2200 mp Deschidere: 25 ml (ideal pentru parcelare sau casă individuală) Avantaje: acces direct din drum asfaltat apă și curent la limită teren potrivit pentru ...

2,200 m2

Certeju de Sus, Hunedoara

vand loc de veci

vand loc de veci

vand loc de veci la cimitirul sfântul constatin din braila.Locull de veci are dimensiunea 2 3 metri pătrați la pământ ,locul de veci se afla la 50 de metri de capela cimitirului

Braila, Braila

Vînzare loc de veci București

Vînzare loc de veci București

Loc de veci Cimitirul Tudor Vladimirescu situat in București Pe Antiaeriana

Sector 5, Bucuresti

Vând vilă în Năvodari-colaborez cu agenții
10
1

Vând vilă în Năvodari-colaborez cu agenții

PROPRIETAR, vând locuință spațioasă. Imobilul duplex și este format din P+1+Pod situat în Năvodari , str. Stejarului, în cartierul de vile (partea Navodariului dinspre Lumina). Cartier foarte liniștit și vecini extraordinari pe alee. Teren în suprafață de 136 mp plus 42 mp alee privată și construcție ...

1561 EUR/m2 | 115 m2

Navodari, Constanta

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc