Promovat
Vând casă , teren și garaj  în Piatra Neamț
10
9

Vând casă , teren și garaj în Piatra Neamț

Vând casă suprafață circa 200 mp, cu teren și garaj , în Piatra Neamț,zona Regiment, strada Nordului . Dotată cu alarma și monitorizare video. La parter ,hol mare, living , baie bucătărie și camera tehnică pentru centrala, mașina de spălat etc. La etaj 2 camere, cu baie cu cabină duș și cadă hidromasaj ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

La Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 1 Camera
10
5

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
4

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan
1
3

Teren intravilan

De vânzare teren intravilan în Brădiceni suprafața de 5545 mp.Terenul are deschidere de 16 ml. Utilități:curent electric la poartă(racordat) iar restul utilităților, apă,canalizare sunt la 100 m distanta de frontul terenului. Este situat intr-o zona cu potential turistic ridicat in apropiere de casa ...

5,600 m2

Targu Jiu, Gorj

Vand teren cu casa de demolat Variasu mare

Vand teren cu casa de demolat Variasu mare

Vând teren cu casa de demolat loc Variasu Mare jud Arad Suprafata: 3108mp Front stradal 20ml 10km de Arad strada asfaltata tel:

3,108 m2

Variasu Mare, Arad

Casă Ciocanai la doar 3 km de Cartier Trivale, complet mobilată, 207 mp
9
1

Proprietar, vând casă în Ciocanai-Mosoaia, la doar 3 km de Cartier Trivale. Regim de înălțime P+M, construită în anul 2014 din cărămidă Porotherm, izolată cu polistiren de 10 cm. Suprafața utilă este de 207 mp+terasă acoperită de 12 mp, amplasată pe un teren de 761 mp, având front stradal de 28 mp. ...

1063 EUR/m2 | 207 m2

Ciocanai, Arges

Apartament 2 camere   Biruinței, Popești-Leordeni Construcție nouă
10

Apartament 2 camere Biruinței, Popești-Leordeni Construcție nouă

Apartament 2 camere Biruinței, Popești-Leordeni Construcție nouă Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Strada Biruinței, în Popești-Leordeni, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către metrou și multiple facilități. Locuința este construcție nouă, având primul ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Teren constructie casa, vila cu gradina in sat Ungureni, com Manesti, jud Dambovita
2
5

Teren de vanzare la intrare in Ungureni - Gheboieni, langa Targoviste (aprox 10 km distanta) , pe DN 72 A , drum national, care face legatura între orasele Târgoviste si Câmpulung, pe valea Dâmbovitei: - Teren intravilan, constructie vila casa , suprafata 3.391 mp din care 1490 mp intravilan si 1901 ...

3,391 m2

Gheboieni, Dambovita

 Teren intravilan central
1
1

Teren intravilan central

Teren cu suprafaţa de 1086m2, deschidere la strada 14,67m, apa retea, curent electric, canal(tras 50m pe teren), gaze la poartă, vagon depozitare, situat pe strada principala in mijlocul satului (comuna Slatioara, sat Salcia, 6 km de la Consiliul Județean Olt). Preț 68000 euro. Preț fix. Schimb cu ...

1,086 m2

Slatina, Olt

Teren de vanzare

Teren de vanzare

Vând teren in Blidari lângă pensiunea Lostrița, 600 mp. Preț 36 000 euro. Tel

Baia Mare, Maramures

Teren agricol Comlosu Mare, Timis
1
4

Teren agricol Comlosu Mare, Timis

Vând teren agricol, de bună calitate, 4,00 Ha în comuna Comloșu Mare, jud. Timiș.

Comlosu Mare, Timis

Vand apartament 3 camere Slobozia, Jud. Ialomita, zona Casa Verde
10
2

Vand apartament 3 camere, decomandat, renovat recent, partial mobilat, etaj 5 din 10. Tamplarie termopan, parchet, aer conditionat, centrala termica noua, balcon inchis.