Imobiliare

Promovat
Vânzare apartament 2 camere sector 2
10
5

Vânzare apartament 2 camere sector 2

Vânzare apartament 2 camere Bulevardul Chișinău, sector 2 (adiacent)| 10-12 minute distanță Metrou Costin Georgian Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă liniștită din sector 2, direct proprietar, ferit de agitația bulevardelor principale. Etaj 6 8 într-un imobil ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare, 271mp, teren 750mp, mobilată, utilată
8
1

Casă de vânzare, 271mp, teren 750mp, mobilată, utilată

Scoatem la vanzare o casa deosebita, un loc special in care am trait frumos cu familia timp de 11 ani. Nu e un proiect imobiliar. Ci un loc construit de noi pentru noi. Este o casă matură, așezată, echilibrată. Un spațiu care oferă confort, liniște și stabilitate. O vindem unei familii care înțelege ...

2362 EUR/m2 | 271 m2

Visan, Iasi

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
11

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

Casa de vânzare 5 camere  plus 3,5 ha pământ .com. Scundu Sat Blejani
10

Casa de vânzare 5 camere plus 3,5 ha pământ .com. Scundu Sat Blejani

Casa este formata din 5 camere , baie cu vana și boiler încălzire apa pe lemne pentru iarna + panou încălzire apa instalat pe casa și pus în funcțiune , hol intrare . Sub casa se afla un beci , și 2 magazii.+ Anexe o magazie și o bucătărie . Separat de casa in curte se mai afla o bucătărie de vară . ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Scundu, Valcea

PROPRIETAR - vând imobil+atelier auto-moto
5

PROPRIETAR - vând imobil+atelier auto-moto

PROPRIETAR, vând imobil+atelier auto-moto în Oradea, zona Iosia, strada Ursa Mare. Proprietatea este compusă din: -Casa de locuit P+M - 3 dormitoare, 2 băi, living, bucătărie, hol, camera tehnică, 2balcoane, terasă 32mp. Este construită din cărămidă porotherm, izolată cu polistiren de 10cm, pod utilizabil ...

1329 EUR/m2 | 210 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Casă bătrânească
1
11

Casă bătrânească

De vânzare casă bătrânească locuibilă cu anexe, livadă, vie și teren arabil. Teren intravilan in suprafață de 6300 mp. Casa se află la drumul principal,asfalt in fața casei. Localizată în sat Rădeni,Com. Frumușica, Jud. Botoșani. Prețul este de 32000 euro. Mai multe informații la tel ,sau WhatsApp.

6,300 m2

Frumusica, Botosani

Teren intravilan Pitulați
3
2

Teren intravilan Pitulați

Teren intravilan 1509 mp liber de constructie, sat Pitulati, la dosr 2 km de com. Scortaru Nou. Strada asfaltata, posibilitati apa si en.electrica. Sat traditional, linistit, aflat intr-o zona pitoreasca pe malul raului Buzau, la 28 km de mun. Braila. Pretabil si amplasare constructie de vacanta. Pret ...

1,509 m2

Pitulati, Braila

Vând teren comuna Corbii Mari sat Podul Corbencei 5

Vând teren comuna Corbii Mari sat Podul Corbencei

Vând teren 1006 mp intravilan, cadastru și studiu geotehnic. Se află în apropierea râului Argeș la circa 200 m, dar nu este în zonă inundabile ci la 4-5 m mai înalt decât râul. Practic terenul are o latură lângă un cot al râului, dar care este parțial secat.

Podu Corbencii, Dambovita

Teren intravilan Les Bihor  3.011 metri patrati
4
13

Teren intravilan Les Bihor 3.011 metri patrati

Descriere Teren intravilan BIHOR-Nojorid-Les: Localizarea=apropiat de soseaua principala (E 671) DN79 S=3011 mp Teren intravilan persoana fizica Reper vecinatati: - constructii existente in vecinatate si peste strada Utilitati: -casa batraneasca -electricitate -apa curenta. Raspund cu placere ...

3,011 m2

Les, Bihor

Casa in baitia-maramures
6
6

Casa in baitia-maramures

Vând casa în Baita jud.Maramures cu 2 camere bucătărie, baie beci anexa, necesita renovare. Teren 10 ari pret 50.000 Euro Negociabil Tel. Dejea se lucreaza in oras la conducta de gaz

625 EUR/m2 | 80 m2

Baita de sub Codru, Maramures

Vand apartament decomandat 2 camere

Vand apartament decomandat 2 camere

Descriere Vand apartament decomandat 2 camere ,baie ,bucatarie,hol,balcon,50mp ,geamuri termopane,centrala termica Etajul 3 ,zona centrala situat pe strada Rahovei Necesita renovare Pret 60.000 Euro Negociabil

1100 EUR/m2 | 50 m2

Campulung, Arges

Schimb (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .
10
21

Atentie .Schimb ( NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imediata apropiere. Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 49m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Baba+Novac, Sector 3, Bucuresti

Teren de vanzare Ipotesti (marginea satului), la 7 km de Botosani
3
1

Teren 1800 mp de vânzare Ipotești, Botoșani ideal casă! Vând teren extravilan în Ipotești, la 7km de Botoșani, situat într-o zonă liniștită, departe de aglomerația orașului.Pe parcelele din vecinatate sunt deja construite case. Suprafață: 1800 mp Zonă în dezvoltare Acces facil la drum Ideal ...

1,800 m2

Ipotesti, Botosani

Casa de vanzare Dej, pret negociabil
10
1

Casa de vanzare Dej, pret negociabil

Casa este situata in Municipiul Dej, judetul Cluj Napoca pe Str. Fericirii nr. 3 (punct de referinta noile blocuri ANL). Casa beneficiaza de curte proprie, fiind construita pe un teren de 722 mp. Casa este dispusa pe 3 niveluri (D+P+M): 1) Suprafata demisol: 82,60 mp 2) Suprafata parter: 82,60 mp 3) ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Dej, Cluj

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes
8

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 34.000 mp (3.4 Ha) situat in localitatea Caransebes, la 150 metri distanta de centura orasului Caransebes si E70 ( Craiova- Timisoara). Terenul este situat la o distanta de 150 metri pe partea stanga la iesirea din sensul giratoriu ...

34,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren strada Agriculturii Lugoj
2
2

Teren strada Agriculturii Lugoj

VAND IN LUGOJ TEREN CU SUPRAFATA DE 5800 MP, DIN CARE 540 INTRAVILAN, DOUA FRONTURI STRADALE DE 19 M, SITUAT PE STR. AGRICULTURII, ZONA DE VILE(APROAPE DE INTRAREA DIN STRADA PRIVIGHETORII), UTILITATI IN ZONA. SE VINDE ÎNTREG (110.000 Euro) sau jumătate (70.000 Euro).

Lugoj, Timis

Vand teren intravilan METRO 2; 679mp
2
5

Vand teren intravilan METRO 2; 679mp

Vand teren intravilan pentru constructie casa. 679mp Gaz, curent, canalizare, fibra optica.

Torontalului, Timisoara, Timis

  Teren intravilan în cart. Tudor Vladimirescu - Corabia, acces din drum asfaltat, DESCHIS LA OFERTE
4
1

Unic proprietar - Vând teren intravilan, 1700 mp, în cart. Tudor Vladimirescu - Corabia, la intrarea dinspre Corabia, cu o latură de 35 m pe DC 124 (șoseaua asfaltată), din curba de la intrare către biserică, iar cu alta de 49 m pe drumul care se desprinde din DC 124 către zona viilor și către cimitir. Terenul ...

1,700 m2

Tudor Vladimirescu, Olt

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
15

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

(BM) Chirie ultracentrală   luxurry, etaj unu !
10
10

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu !

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu! Dau în chirie ap. două camere ultracentral: -ultrafinisat, mobilat, utilat complet -încălzire în pardoseală, aer condiționat -etaj unu - cu expunere la bulevard -preț: 380 euro lună + garanție. Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. ...

55 m2

Baia Mare, Maramures

Vand casă la Roșiori   SM, în centru.
10
7

Vand casă la Roșiori SM, în centru.

De vânzare (în jud. Satu Mare) două case în aceeași curte - situate ultracentral ideale pentru două familii, părinți sau pentru investiție: -casa 1: două camere spațioase, antreu mare, cămară mare (se poate face și o baie), terasă , izolată exterior, termopan, interior finisată. Casa este potrivită ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Rosiori, Satu Mare

Vand  ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus   bd. Rep. (BM).
9
13

Vand ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus bd. Rep. (BM).

Vând ap. mare 3 cam. + 1 cam. bonus, -supraf. 95 mp, în Baia Mare, situat pe: -bd. Republicii (liceul Sportiv-Petrom) -decomandat, amenajat, spațios, etaj 4 -geamuri termopan, centrală nouă, izolat -acoperiș autorizat, exp. dublă, două băi Preț: 100000 euro. Tel.: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi- ...

833 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Salvează căutarea