Imobiliare

Promovat
 Penthouse4 Camere Total Decomandat   ARED UTA   Terasa & View Panoramic
8
1

Penthouse4 Camere Total Decomandat ARED UTA Terasa & View Panoramic

Vă oferim spre vânzare un apartament rar prin configurația sa, situat în complexul rezidențial ARED UTA. Cu o suprafață de 105 mp construiți, această proprietate este definiția confortului pentru o familie care pune preț pe intimitate și spațiu bine organizat. Configurație de excepție: Total Decomandat: ...

1824 EUR/m2 | 85 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
Duplex 5 camere la 3 minute de metrou Păcii | 131 mp | Ideal familie | Mobilat complet
10
2

Direct proprietar oferim spre vânzare un apartament duplex spațios și luminos, situat în zona Păcii Iuliu Maniu, la aproximativ 3 minute de stația de metrou. Proprietatea este amplasată la etajele 4 și 5 ale unui bloc construit în 1992 și reabilitat termic în 2024. Apartamentul are o compartimentare ...

1615 EUR/m2 | 117 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Bacău
5
1

Garsoniera Bacău

Garsoniera lângă Insula, centrul comercial Carrefour, etajul 1, 24 mp,apa calda căldură permanent de la CET. TV,frigider, cuptor cu microunde, plita electrica, etc. Pret 29000 euro,preț FIX.

1208 EUR/m2 | 24 m2

Milcov, Bacau, Bacau

Vind pădure lingă dunarica  are legătură cu dunarea 5

Vind pădure lingă dunarica are legătură cu dunarea

Situata de la Dunării din virf .lingă vilele construite pe marginea dunarii

Zimnicea, Teleorman

Cripta funerară cimitir Adormirea Maicii Domnului Giulesti
1

Cripta funerară cimitir Adormirea Maicii Domnului Giulesti

Cedez cripta funerară din beton în cimitirul Adormirea Maicii Domnului Giulesti .

Sector 2, Bucuresti

    3 camere decomandat  parter  70 mp Autogara Topolniței
10
1

3 camere decomandat parter 70 mp Autogara Topolniței

Proprietar, ofer spre vânzare apartament cu 3 camere la parter zona Autogara Topolniței. Zona este animată ,cu magazine ,stații de autobuz. Apartamentul este compus din : 2 dormitoare 1living 2bai 1 bucătărie mare Hol mare generos Suprafața apartamentul este de 70 mp utili . Are : Termopane Instalație ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

700+1 Hectar  teren extravilan la sosea Dobreni-Caciulesti
2

700+1 Hectar teren extravilan la sosea Dobreni-Caciulesti

Vad teren: 700 de metri cu deschidere la sosea, extravilan in imediata proximitate a comunei Dobreni cu legatura la drumurile care duc catre TG Neamt-Iasi ori granita prin infrastructura nationala si catre Bacau-Roman- Bucuresti-Brasov..depinde unde aveti deplasare. - 1hectar (10.000 mp) 10 euro mp. ...

700 m2

Dobreni, Neamt

Teren 1.357 mp-Craiova-Izvorul Rece-Pod Centura-DE 70-Isalnita-Reprezentanta Renaul-Citroen
4
15