Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare
8
17

Casa de vanzare

Casa de vanzare.Buzau,vizavi de inmatriculari auto, Simila 19A. Casa este compusa din: 2 dormitoare,sufragerie,bucatarie,debara,2 holuri, si 2 bai. În curte foisor.Suprafata terenului este de 220m cu o deschidere generoasă de 14m. Pretabil investitii ( birouri, fast food etc)

760 EUR/m2 | 100 m2

Buzau, Buzau

Promovat
De vânzare Ciupercărie completă, Demontabilă, specializată pentru ciuperci Champignon
10

Se vând, împreună, cele 2 hale care ocupă în total aproximativ 500 m2, cu tot ceea ce ține de sistemul centralizat de încălzire răcire, pentru a fi pusă la treabă. Ciupercăria formată din cele 2 hale este amplasată în comuna Stoina, județul Gorj și este demontabilă, apoi o aduceți unde aveți nevoie dumneavoastră. Ciupercăria ...

54 EUR/m2 | 500 m2

Stoina, Gorj

Promovat
Casa mobilata utilata, Constructie 118 MP, Teren 467 MP
10
2

Casa mobilata utilata, Constructie 118 MP, Teren 467 MP

** Vând casă construcție nouă 2023, mobilata (mobilier nou) si utilata cu electronice si electrocasnice noi, totul nou, sistem supraveghere video si alarma antiefractie, terasa amenajata acoperita, gata de mutat, toate utilitățile: - Gaze (ENGIE) - Centrala pe gaz Ariston cu termostat Wi-Fi; - Energie ...

1992 EUR/m2 | 118 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Constantin  1

Constantin

Vând 2 Locuri de Veci.

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere semidecomandat  Micro 14
5

Apartament 2 camere semidecomandat Micro 14

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere semidecomandat , situat în cartierul Micro 14 , intr o zonă liniștită și foarte bine conectată la toate facilitățile orașului ! Compartimentare : - 2 holuri -bucătărie -sufragerie -dormitor -baie -balcon generos 6,76 mp Detalii imobil - et 6 din ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Micro 14, Buzau, Buzau

Vand casa mare
1
4

Vand casa mare

Vand casa cu teren,in oras Pogoanele,jud.Buzau,cu 5 camere si dependente,renovsta curand,incalzire pe lemne,sobe de teracota,apa curenta la poarta,curte mare 1500m patrati,situata pe soseaua nationala spre Constanta.Ideal pentru cei care vor sa-si deschida o afacere cu sediu vanzari-cumparari etc.Pret ...

13 EUR/m2 | 1,500 m2

Sector 2, Bucuresti

Vănd sau schimb casă
5
4

Vănd sau schimb casă

De vânzare casă situată la comună Sălard jud.Bihor. Casa se află În-tro zonă liniștită.Este compus din două camere, hol, baie cu canalizare, bucătărie, cămară, bucătărie de vară plus alte anexe. Pe lângă casă este o grădină de 1000 metri pătrați. Prețul este 55000 de euro ușor negociabil. Acceptăm și ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Salard, Bihor

Casa de vânzare în Madaras, Mures
7

Casa de vânzare în Madaras, Mures

De vanzare casa din caramida, compusa din 3 camere, baie, camara, hol, bucatarie de vara, pivnita. In curte sunt: grajd cu fanar, sura, magazie de cereale si cotete. Gospodăria este racordata la rețelele de alimentare cu apă, gaz, electricitate si canalizare. Suprafata disponibila este de 2240mp, cu ...

1000 EUR/m2 | 80 m2

Madaras, Mures

Teren intravilan- Sat Lau Sarat Braila
4

Teren intravilan- Sat Lau Sarat Braila

Vând teren intravilan in sat Lacu Sărat Braila, (prima strada la intrare pe partea dreaptă) Suprafața de 5000 m2 ( 32 m deschidere și 160 m lungime) Pretul este de 20 euro m2

Lacu Sarat, Braila

Teren intravilan
6
2

Teren intravilan

Vând teren intravilan (grădină 700 metri pătrați) în orașul Ineu,jud. Arad,str.Bistrița ,nr. 3B cu front stradal 13 metri. Posibilitate construcție casă. Posibilitate de racordare la canalizare,gaz natural ,energie electrică,apă rețea. Există în grădină o fântână forată cu adâncimea de 17 m funcționala. Grădina ...

700 m2

Ineu, Arad

Vand apartament cu 3 camere
5
5

Vand apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, 48 mp utili, in comuna Ripiceni, judetul Botosani, situat pe str. Blocului, Bl.B1, parter, an constructie bloc 1975, cu structura de rezistenta pe schelet de beton armat si inchideri de caramida, 1500 euro , negociabil! Rog seriozitate!

31 EUR/m2 | 48 m2

Ripiceni, Botosani

Curte de vânzare   912 mp   Sector 3, Str. Ilioara   aproape metrou
3
1

Curte de vânzare 912 mp Sector 3, Str. Ilioara aproape metrou

Curte de vânzare 912 mp Sector 3, Str. Ilioara aproape metrou Preț: până la 750.000 (negociabil) Se vinde curte intravilană în suprafață totală de 912 mp, situată în București, Sector 3, Strada Ilioara nr. 14C, într-o zonă urbană bine dezvoltată, în proximitatea stației de metrou Nicolae Grigorescu. Pe ...

912 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan Cazanesti Valcea
2
5

Teren intravilan Cazanesti Valcea

teren de vanzare la 7 km de rm valcea intravilan 1026 mp.in Cazanesti,str.Apusului. deschidere la drum de 21,79 m.utilitati apa,curent,gaz.racord de apa pe proprietate.terenul este împrejmuit cu gard.

Ramnicu Valcea, Valcea

Studio demisol 40mp rate dezvoll 6 ani 33 mii avans

Studio demisol 40mp rate dezvoll 6 ani 33 mii avans

Vând studio de 40 mp, la demisol,in Chiajna. Avansul este de 33 000 euro și rate la dezvoltator de 400 euro lună timp de 6 ani. Blocul este nou,situat la câteva minute de Peny,Lidl, Militari shopping,aproape de școală și parc, cu vecini liniștiți. Fără agenții! Se achita taxele notariale de către cumpărător. ...

825 EUR/m2 | 40 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Micro 14 -balcon mare et 6 10 -65000 EUR neg
5

1444 EUR/m2 | 45 m2

Micro 14, Buzau, Buzau

Vilă dată în administrare
10
3

Vilă dată în administrare

Dau spre administrare vilă 10 camere, Eforie Nord lângă Steaua de Mare. Menționez că sunt toate utilitățile.

4 EUR/m2 | 400 m2

Eforie Nord, Constanta

De vânzare apartament 2 camere
9
4

De vânzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere semidecomandat et 5 din8 50 mp necesita renovare An construcție 1965 blocul are bulina rosie. Adresa este....Drumul Taberei 30, bloc OD3. Toate geamurile sunt înspre bulevard.

1600 EUR/m2 | 50 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

vanzari terenuri 1

vanzari terenuri

Bragadiru, Ilfov, str. Bega vand 1000 mp intre case. Utilitati- gaze, canalizare, curent, apa

1,000 m2

Bragadiru, Ilfov

10 ha extravilan Băcani Vaslui
1

10 ha extravilan Băcani Vaslui

Vând 10 ha teren extravilan, compact, arabil, situat în comuna Băcani, la aproximativ 15 km de Bârlad. Detalii teren: Suprafață: 10 hectare Categorie: arabil Teren compact Situat lângă sate, acces foarte ușor Drum de acces practicabil cu mașina utilaj agricol Potrivit pentru exploatare ...

Bacani, Vaslui

Inginer Silvic,caut să inchiriez intretin casă cu teren Codlea sau imprejurimi
1

Familie din Codlea(Sotul-Inginer Silvic,Sotia-Pasionata de Amenajări Floristică),dorim sa închiriem(întreținem) casă cu teren in Codlea sau imprejurimi(Vlădeni, Dumbrăvița,Hălchiu,Vulcan). Telefon:

1 EUR/m2 | 300 m2

Codlea, Brasov

Apartament de vanzare building stefan
5
2

Apartament de vanzare building stefan

apartament mobilat utilat etaj 8 2 băi 1 dormitor 1 zona Open Space cu bucătărie terasă cu vedere la mare și piscină

2155 EUR/m2 | 58 m2

Navodari, Constanta

Casa de vânzare
4
4

Casa de vânzare

Vând casa de locuit în localitatea Radauti Prut,jud Botoșani,aflata la str. Principala,la250m de centru.Casa are suprafața de 118mp,are acoperis din tabla Lindab și este compusa din :3 camere decomandate,o bucătărie generoasa,veranda închisă în fata și în spatele casei,hol,două cămări pt depozitare.Dispune ...

246 EUR/m2 | 118 m2

Radauti-Prut, Botosani

Apartament 2 camere Focsani
1
1

Apartament 2 camere Focsani

Apartament 2 camere zona SUD Focsani, 54 mp utili etaj 4 cu acoperiș, termopan si izolat termic. Pret 42.000 euro Tel

778 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Focsani, Vrancea

Salvează căutarea