Promovat
Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum   Smeeni, Buzău
3
1

Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum Smeeni, Buzău

Vând teren agricol extravilan, în suprafață de 2,31 ha, situat în comuna Smeeni, județul Buzău Detalii teren: Suprafață: 2,31 hectare (23.100 mp), 30 m deschidere la drum, o singura parcela Localizare: Smeeni jud. Buzău Carte Funciară: CF nr. 30906 Smeeni Categoria de folosință: teren agricol, cat. ...

23,100 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Particular vand garsoniera 32mp, sector 1, Sisesti 32A
8
1

Particular vand garsoniera 32mp, sector 1, Sisesti 32A

Particular vand garsoniera 32mp cu toate utilitatile (apa, curent gaze) , centrala termica proprie si mobilata (cum se vede in imagini), situata la etajul 3 din 4 accesul se face cu lift, pentru mai multe detalii si vizionari sunati la

2281 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere Ploiesti Ultracentral
10
2

Apartament de vanzare 2 camere Ploiesti Ultracentral

De vânzare apartament ultracentral lângă Halele Centrale Vand apartament situat în zonă ultracentrală, cu acces rapid la toate punctele de interes ale orașului: magazine, piață, mijloace de transport, instituții și zone de relaxare. Localizare excelentă lângă Halele Centrale Etaj 4 din 4, într-un ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Promovat
Teren intravilan 2000mp Sat Vadu Judet Constanta
4
1

Teren intravilan 2000mp Sat Vadu Judet Constanta

Descriere: Proprietar, ofer spre înstrăinare teren situat în Sat Vadu (Comuna Corbu), suprafață totală de 2000 mp, pe strada Pescarilor. Lățime la stradă: 33,79 metri (permite divizarea în două loturi). Documentație: Certificat de Urbanism emis și planuri pentru casă P+1E, gard și utilități (rețea electrică, ...

2,000 m2

Vadu, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren suprafata     feneroasa 24 de ari ,viile satu mare

teren suprafata feneroasa 24 de ari ,viile satu mare

teren intravilan 24 de ari format din doua parcele , ambele cu cf 12,2 si 11,94 ari front 30 de metrii ,teren curatat ,pret fix 19950 euro

2,400 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Teren arabil extravilan 25

Teren arabil extravilan

Vand teren arabil extravilan in apropiere de satul Comoraste-judetul Caras-Severin. 1 parcela-cu suprafata de 6300 m -aceasta se afla la marginea satului. Mai multe detalii, atat despre suprafete cat si legate de pret se pot primi la numarul de telefon afisat.

Comoraste, Caras-Severin

Teren arabil extravilan 20

Teren arabil extravilan

Vand teren arabil extravilan in apropiere de satul Comoraste-judetul Caras-Severin. 1 parcela-cu suprafata de 4300 m -aceasta se afla la hotarul dintre Comoraste si Forotic (la calea ferata). Mai multe detalii, atat despre suprafete cat si legate de pret se pot primi la numarul de telefon afisat. ...

Comoraste, Caras-Severin

Casa de vanzare
5
59

Casa de vanzare

Vand casa in Galati cu 2 camere ,batraneasca ,singur in curte ,str.bucurestii noi ,bucatarie ,hol ,baie cu dus ,gaze,canlizare ,suprafata construita si teren 104m ,tel pret45000 euro neg ,este locuibila

433 EUR/m2 | 104 m2

Galati, Galati

vând casă bătrânească cu 2 camere
5
18

vând casă bătrânească cu 2 camere

Vând casă bătrânească in Galați,2 camere,bucătărie ,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro neg tel gaze,canalizare,singur in curte ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

vând casă batraneasca
5
26

vând casă batraneasca

Vând casă bătrânească in Galați,singur in curte ,gaze,canalizare ,lumina ,apa ,,este locuibila ,preț 45000 euro neg,tel ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Tiglina%2b2, Galati, Galati

Casa de vanzare situata central
7
7

Casa de vanzare situata central

Casa de vanzare direct de la proprietar fara comision,situata central ,poate fi întrebuințata pentru birouri,cabinete medicale,locuință pentru doua familii.Locuri de parcare ,mansarda permite extindere suplimentara,locație ultracentrala aproape de scoli,magazine ,parcuri si transport.

731 EUR/m2 | 390 m2

Stefan cel Mare, Bistrita, Bistrita-Nasaud

casă bătrânească de vanzare
5
35

casă bătrânească de vanzare

Vând casă bătrânească in Galați ,2 camere ,singur in curte ,bucătărie ,baie cu dus,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro,tel ,gaze,canalizare ,lumina,apa ,doresc seriozitate

1098 EUR/m2 | 41 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Vând Schimb   casa 8 camere

Vând Schimb casa 8 camere

Vând schimb imobil la roșu parter+1 8 camere 4 per nivel,baie bucătărie , apă ,canalizare rețea electrică 380 . gazele sunt la poartă suprafața construită 145 m din 300 total . Parter finalizat in proporție de 80%.

571 EUR/m2 | 140 m2

Stefanestii de Jos, Ilfov

Apartament 2 camere
5
5

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere semidecomandet etaj 7 10 parchet nou tamplarie noua centrala clima etc.

1569 EUR/m2 | 51 m2

Buzau, Buzau

Teren colibita
3
5

Teren colibita

vindem teren intravilan in suprafața de 950 mp Colibita . pret 3000euro/ar

Colibita, Bistrita-Nasaud

Bloc Baile Borsa P+4
5

Bloc Baile Borsa P+4

Vând teren în suprafață de 1100 mp situat în Baile Borșa str independenței ,pe teren se află un bloc P+4 etaje (fostul cămin ipeg) în suprafață de 20000 mp care se poate renova .pret 65000euro

59 EUR/m2 | 1,100 m2

Borsa, Maramures

Teren intravilan 2000mp
2
13

Teren intravilan 2000mp

vindem teren intravilan situat in Baia Mare strada Gordanului în spate la Salamander,terenul este in suprafața de 2000 mp .pret 3000euro ar

Baia Mare, Maramures

Apartament ,sptiu Cluj- Baciu str saturn 125 mp
5
6

Apartament ,sptiu Cluj- Baciu str saturn 125 mp

Vimdem spatiu comercial situat in cluj cartier baciu strada saturn in suprafata de 143 mp ,Schimb cu Auto . pret 105000 euro

840 EUR/m2 | 125 m2

Baciu, Cluj

Ap Baciu   Cluj
5
5

Ap Baciu Cluj

Vindem ap Cluj -Baciu strada saturn in suprafata de 143 mp parter semifinisat,se poate împărți în două apartamente , .pret 99000euro

805 EUR/m2 | 123 m2

Baciu, Cluj

Teren intravilan Greaca
4

Teren intravilan Greaca

Vând teren intravilan comuna Greaca jud Giurgiu, 2500 m2, cu deschiderea de 13 m , la intrarea in comuna dinspre București

2,500 m2

Berceni, Ilfov

Casa noua de vanzare in comuna Vinga
7
4

Casa noua de vanzare in comuna Vinga

Casa noua de vanzare in comuna Vinga (intre Arad si Timisoara) compusa din 4 dormitoare,2 bai ,living open space cu bucatarie ,terasa ,camera tehnica cu baie de serviciu ,camara.Tamplarie pvc,tripan,izolatie de 10 eps 80,incalzire p calorifere.Utilitaii:apa,gaz si curent.Pret 88000 de euro in alb sau ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Vinga, Arad

Vind teren casa 2

Vind teren casa

Teren casa com.Dragutesti nr.24. Utilitati ;curent electric , apa , gaze canalizare.Pret 30euro MP.Nr.telefon .

1,500 m2

Iasi-Gorj, Gorj

Vand teren arabil extravilan
2
8

Vand teren arabil extravilan

Vand teren arabil extravilan in Com Leordeni - Arges,proprietar comision 0 cu cadastru efectuat,avand doua drumuri de acces si un singur vecin fiind cap de tarla.

Leordeni, Arges

Vand apartament 3 camere la 5 minute de Shopping City Timisoara
10
5

Prețul este negociabil la 115.000 euro pentru plată integrală imediată, fără credit bancar. Apartament de vanzare cu 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus Boxa generoasa cu acces facil, se afla intr o zona linistita intr un bloc ferit de galagia masinilor, in zona Sagului strada Florilor ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea