Cabana de vanzare
De vanzare cabana de 48mp, 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, pivnita, magazie de lemne. Mai multe detalii in privat.
1229 EUR/m2 | 48 m2
Santejude-Vale, Cluj
azi 18:47
Anunțuri promovate – Vezi toate
1229 EUR/m2 | 48 m2
Santejude-Vale, Cluj
azi 18:47
De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783
1600 EUR/m2 | 100 m2
Planetelor, Giroc, Timis
azi 11:52
Terenul se compune din trei suprafete de 13 Ha, 10 Ha si 8 Ha. Din suprafata de 13 Ha, 1,4 Ha sunt intravilan cu deschidere 72 m la DJ Filiasi- Tg. Carbunesti, cu o pozitie excelenta pentru constuctie casa, motel, agrement etc. Restul se preteaze pentru constuctii, agricultura, parc fotovoltaic. Terenurile ...
Poiana, Gorj
28 aprilie
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 10:54
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand teren extravilan in satul Sasar. Zona cu potential. Intabulat, acte in regula. Pret 700 /ar
Sasar, Maramures
azi 14:45
5000 mp peste vale,5000mp in deal din care 1700mp împădurită Peste vale este la drum ,are curent electric,posib apa se află la 300m de asfalt În deal terenul se află la drum la circa 300m de asfalt posibilitati apa panorama de excepție soare toata ziua
Radacinesti, Valcea
azi 14:45
PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.
1753 EUR/m2 | 75 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 14:44
Casa se afla construita la iesirea din loc. Bicacel (com. Lazareni)chiar la DJ768,avand in partea de jos a gradinii si un palc de copaci, fiind foarte aproape de padure si dispune de 2 dormitoare, un open space generos, baie, camera tehnica si inca un spatiu de 25mp(care poate fi folosit pentru garaj,beci,etc). ...
605 EUR/m2 | 81 m2
Bicacel, Bihor
azi 14:43
Proprietar Mihai F ( ) Exclus colaborare cu agentii imobiliare! Video: Apartament 4 camere, 95.26mp, la etajul 6 8, într-un bloc solid construit în 1989 pe str. Nucului, nr. 4. Multiple locuri de parcare disponibile, rezervabile de la Primaria Sectorului 3. Parchet premium din lemn masiv in tot apartamentul. ...
2316 EUR/m2 | 95 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
azi 14:43
Vand cabinet medical Resita, Policlinica Centru. Cabinete de consultatie 2 bucati, cabinete anexa 2 bucati, WC propriu, utilitati. Doar pentru activitati medicale. Nu doresc colaborare cu agentii imobiliare.
0 EUR/m2 | 50 m2
Ultracentral, Resita, Caras-Severin
azi 14:43
Cesionez 4 terenuri, fiecare cu suprafata de 1000 mp, aflate la marginea localitatii Belis, aproape de lac. Terenurile au fost concesionate de la Composesoratul Urbarial Valeni in anul 2010 pe o durata de 99 ani. Contractul de concesiune poate fi cesionat unei terte persoane, care preia toate drepturile ...
Belis, Cluj
azi 14:43
vand teren extravilan din doua parcele una de 8000mp cu iesire la dn2 si una de 5700mp ,schimb cu buldoexcavator ,excavator,sau bascula ,mai multe detalii la telefon
Glodeanu Sarat, Buzau
azi 14:43
VANZARE TEREN DESCHIDERE 17,00 ML FORMAT DIN 2 NR CADASTRALE SUPRAFATA TOTALA DE 1340 M ( 1090+ 250) SE POATE VINDE DOAR TERENUL DE 1090 M LA VALOAREA DE 600 EURO M2
Ploiesti, Prahova
azi 14:43
Teren Intravilan 1488 mp Oportunitate Perfectă pentru Investiție sau Construirea Casei Tale, Secuia (11 km de Vaslui) Visezi să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar aproape de facilități? Acest teren de 1488 mp din Satul Secuia poate fi locul ideal pentru tine! Detalii despre teren: Suprafață: ...
1,488 m2
Secuia, Vaslui
azi 14:42
Proprietate spațioasă situată în Sat Fărcădin, într-o zonă liniștită cu acces facil, la doar 6 km de Hațeg și aproape de principalele atracții turistice: Retezat, Prislop și Biserica Densuș. Casă generoasă cu suprafață construită de 435 mp și teren total 1022 mp, ideală pentru locuință mare de familie, ...
205 EUR/m2 | 435 m2
Farcadin, Hunedoara
azi 14:42
Teren intravilan,20000mp,cu livada de meri,peri si pruni in productie,in Gura Barbuletului. Pret 5 eur mp. Tlf:0799335675., suprafata totala: 20000, Front stradal: 20
20,000 m2
Gura Barbuletului, Dambovita
azi 14:42
persoana fizica vand apartament 3 camere situat în Tatarasi ,Ciurchi. 60.metri patrati ..scoli parc multa verdeata!!Nu sunați inutil nu colaborez cu agenții!! este cu risc 3 se poate face credit se accepta și credit ...
1430 EUR/m2 | 60 m2
Iasi, Iasi
azi 14:42
VANZARE IMOBIL SI CURTE DE 1100 M2. LA CERERE SE POATE ADUGA O SUPRAFATA DE 240-250 M 2 REZULTAND O SUPRAFATA TOTALA DE 1350M VALOARE IMOBIL NR 1 CU ...
600 EUR/m2 | 1,100 m2
Democratiei, Ploiesti, Prahova
azi 14:42
Vând apartament deosebit în Orșova: *strada Decebal; *3 camere; *total decomandat; *izolație exterioară, *zidurile interioare refăcute de la roșu; *renovat complet în 2021 (s-a păstrat conformația inițială conform releveului); *instalație electrică și sanitară schimbate; *șapă turnată; *tavan din rigips ...
1071 EUR/m2 | 70 m2
Orsova, Mehedinti
azi 14:42
Vand teren arabil comuna Viișoara, județ Mureș avand suprafața de 2 ha, preț 23300 euro.
23,300 m2
Viisoara, Mures
azi 14:42
Apartament de vanzare 2 camere, zona Titan, situat pe Rebreanu Liviu, Ansamblul Rasarit de Soare, 58mp2 + 2 balcoane 6mp2, dormitor, baie, living spatios, complet renovat, in apropiere Auchan Titan, Lidl, mijloace de transport m Titan, 1 Decembrie, linii autobuz, tramvai
2276 EUR/m2 | 58 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 14:41
Vând casă vilă în Ocna Șugatag la aprox. 400 m din centru, cu 7 camere, living, sufragerie, bucătărie, baie pe fiecare nivel, cămară, beci, cameră tehnică, garaj la demisol. Casa este în stadiu semifinisat, construcție din BCA, izolată foarte bine cu spumă poliuretanică în interior și polistiren la ...
382 EUR/m2 | 340 m2
Ocna Sugatag, Maramures
azi 14:41
De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418
1913 EUR/m2 | 52 m2
Calea Urseni, Timisoara, Timis
azi 14:41
Vand teren de 1390 mp în comuna livezile pret negociabil
1,390 m2
Timisoara, Timis
azi 14:41