Vând cameră
10
1

Vând cameră

Vânzare cameră cămin transformată cu baie wc , duș,lavuar cu oglindă,spațiu bucătărie nemobilata. Camera nemobilata în strada mitropolit Varlaam nr 7 bloc C3 etaj 4 din 5,încălzire din oraș cet apa caldă non stop, interfon la intrare , camere de filmat pe fiecare etaj. Asociație de propietari a blocului. ...

Iasi, Iasi

Promovat
Casă modernă cu grădină amenajată, panouri fotovoltaice și drum privat   Domnești | Complet mobilată
10

Casă modernă cu grădină amenajată, panouri fotovoltaice și drum privat Domnești | Complet mobilată

Direct proprietar, oferim spre vânzare o locuință P+1 situată în zona centrală din Domnești, pe Strada Spicului, într-un cadru liniștit și aerisit, pe drum privat asfaltat ce deservește doar 5 case. Casa este complet mobilată și utilată, bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată, fiind ideală ...

1683 EUR/m2 | 98 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
vand padure in satul Vistisoara, comuna Vistea 2,5 ha si in satul Vistea de jos  4,00 ha
2
2

vand padure in satul Vistisoara, comuna Vistea 2,5 ha si in satul Vistea de jos 4,00 ha

padure 2,5 ha in satul turistic Vistisoara , comuna Vistea , jud Brasov padure 4 ha in satul Vistea de jos , comuna Vistea, jud Brasov (composesorat Zanoaga ) terenul se afla in composesorat pretul 6000 euro pe ha

Vistea, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vind teren agricol 4 parcele intabulate le 5 E m2 in sat poiana com schitu duca si  teren forestier 33

vind teren agricol 4 parcele intabulate le 5 E m2 in sat poiana com schitu duca si teren forestier

vind teren agricol 4 parcele intabulate in sat poiana com.schitu duca 2 parcele la sosea dn 24 si 2 parcele in sat 5Em2 negociabil daca se cumpara toate parcelele detalii la nr de tel

Iasi, Iasi

vind ap.3 camere in iasi alexandru cel bun 11

vind ap.3 camere in iasi alexandru cel bun

ap.3 camere in iasi cartier alexandru cel bun situat la str.principala linga biserica sf.toma bloc cu 4 nivele et.2, 3camere semidecomandate cu usi si ferestre termopan si izolatie exterioara pe o suprafata de 48m2 pret informativ 85000E detalii la nr de telefon

Iasi, Iasi

VANZARE | VILA - 3 APARTAMENTE BRASOV  Drumul Poienii - Livada Postei - Proprietate Unica
10

VANZARE | VILA - 3 APARTAMENTE BRASOV Drumul Poienii - Livada Postei - Proprietate Unica

* BRASOV * Vânzare | vila cu 3 apartamente | St. O. Iosif . Proprietate individuala aparte , pe una din cele mai frumoase strazi din Brasov. * Localizare premium, situata pe Drumul Poienii. * Priveliste unica * Impartire: Demisol +Parter +2 Etaje + Pod * Suprafață utila: 237 mp | suprafață teren: ...

2063 EUR/m2 | 237 m2

Drumul Poienii, Brasov, Brasov

Teren 400 m.p. + casa 95 m.p.
5
5

Teren 400 m.p. + casa 95 m.p.

De vanzare teren (400 m.p.) + casa ( 80 m.p.)+ corp cladire separat (30 m.p.) situat pe soseaua Giurgiului la aproximativ 300 metri de bifurcatia Sos. Oltenitei cu Sos. Giurgiului, vis - a - vis de biserica Buna Vestire.. Pentru proprietate a fost obtinut la finalul anului 2025 certificat de urbanism ...

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare cartier orizont ii
9
1

Casa de vanzare cartier orizont ii

Teren 500mp Parter living spatios cu bucatarie deschisa , o baie , camara , camera centrala mobilate Etaj trei camere mobilate , doua bai Garaj pentru doua masini cu usa automatizata la telecomanda , poarta automatizata Terasa acoperita cu gratar si rotisor Incalzire in pardoseala , centrala peleti ...

1105 EUR/m2 | 180 m2

Paleu, Bihor

Garsonieră Antiaeriană
10
17

Garsonieră Antiaeriană

Garsonieră de 32 m , situată la mansardă, într-un bloc tip vilă P+2 construit în 2020. Adresa este pe Str. Frații Buzești nr. 61, la intersecția cu Str. Antiaeriană. Garsoniera este luminoasă, are compartimentare practică și este dotată cu: centrală termică proprie geamuri termopan aer condiționat Blocul ...

1531 EUR/m2 | 32 m2

Antiaeriana, Sector 5, Bucuresti

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1
2
3

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1

Proprietar, vand apartament cu doua camere in localitatea Calan, judetul Hunedoara, in centru, pe strada Florilor, partea cu scoala. Apartamentul este intr-un bloc izolat, pe partea unde bate soarele, avand un confort termic ridicat. Stare buna, 2 camere + balcon. -Etaj 1, gaz, balcon inchis, mobilat ...

800 EUR/m2 | 45 m2

Calan, Hunedoara

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Vand casa in Ineu, suprafață 540 mp, tencuit nou in interior, tavane de rigips cu izolatie, instalație electrica noua, instalație sanitara nouă pe cupru, parchet de 12 cu izolatie si folie, acoperiș nou, posibilitate incalzire centrala pe gaz sau pe lemne - peleti, pivniță. Pret 100000 euro.

185 EUR/m2 | 540 m2

Ineu, Arad

vând apartament 2 camere.. zonă ultracentral 1

vând apartament 2 camere.. zonă ultracentral

se vinde apartament 2 camere semidecomandat.. 40 mp..zonă ultracentral.. vis a vis de primăria Caracal mai multe detalii la telefon..

2500 EUR/m2 | 40 m2

Caracal, Olt

Vand teren intravilan in sat Glodeni, jud. Dambovita
9
2

Vand teren intravilan in sat Glodeni, jud. Dambovita

Vand teren intravilan in comuna Glodeni, jud. Dambovita. Suprafa totala: 2631 mp Terenul este conectat la sosea printr-un drum de acces neasfaltat. Pe teren se afla doua fantani, una utilizabila si una colmatata. Retelele de apa curenta si de electricitate sunt in imediata vecinatate si bransarea este ...

Malu Mierii, Dambovita

Teren 491 m ,deschidere stradal 15 ml,cu casă 3 camere,garaj și beci
7
3

Aerul curat , grădina cu flori, oaza de liniște și relaxare oferite de o locuință pe pământ , toate acestea sunt năzuințele omului modern Vă ofer spre vânzare o casă în Vălenii de Munte situată în cea mai titrată zonă a orașului și anume cartier Tabaci ,mai exact pe strada Progresului. Imobilul ...

883 EUR/m2 | 52 m2

Valenii de Munte, Prahova

Vând apartament central, complet renovat cu centrală proprie
7
2

Vănd apartament central cu 2 camere, confort 1, în suprafață de 58 mp (46 mp utili+12 mp balcon) situat central, la etajul 5 al unui bloc de 8 etaje cu lift, compartimentat astfel: living, hol, bucatarie, dormitor, grup sanitar si balcon. Renovat complet, dotat cu centrala pe gaze. Imobilul este amplasat ...

2446 EUR/m2 | 46 m2

Central, Constanta, Constanta

Casa de vanzare cu spațiu prestari servicii + firma pe profit
10
1

430 m suprafata utila Amprenta la sol 260 m din care 130 m prestari servicii 1000 m teren 8 camere dintre care 2 tip garsoniere dotate cu baie ( 1 dintre ele si cu bucatarie) 7 bai total Bucataria de la etaj open space Terasa acoperita Foisor (bucatarie de vara Garaj separat de o masina 2 ...

1300 EUR/m2 | 400 m2

Galati, Galati

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Orsova
12
17

Casa de vanzare Orsova

Vand casa in localitatea Orsova, la 5 minute de piata si centru. Casa dispune de 4 camere, bucatarie utilata, baie, curte. Se vinde mobilata si utilata. Loc de parcare in fata casei. Suprafata totala a casei impreuna cu terenul este de aproximativ 400 mp. Pretabila pentru inchiriere sau casa de ...

850 EUR/m2 | 100 m2

Orsova, Mehedinti

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,

1350 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament 3 camere Tautiului
5
1

apartament 3 camere Tautiului

Persoană fizică, ofer spre vânzare un apartament situat în Florești, str. Tăuțului. Apartamentul este format din 2 dormitoare, living open space cu bucătărie spațioasă, decomandat, având o suprafață utilă de 59 mp + balcon 9 mp+ parcare în fața blocului, orientare sudică, situat la etajul 3 al unui ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

Floresti, Cluj

Teren Buhalnița Neamț
6
2

Teren Buhalnița Neamț

Teren intravilan de vânzare în localitatea Buhalnița, comuna Hangu, județul Neamț. Terenul se află la intrarea în localitate dinspre localitatea Grozăvești, pe partea dreaptă. Terenul are deschidere la D.N.15, de aproximativ 35 metri, și se întinde până la zona împădurită, care întărește malul lacului ...