Promovat
vand sau schimb.casa cu 4 camere.zona petrosilea
5

vand sau schimb.casa cu 4 camere.zona petrosilea

vald sau schimb casa cu 4 camere living 2 bai din caramida ln velita cu tabla lindab cu apa.canalizare cu 1000 mp terern deschidere 18 m cu.pomi. casa este noua este zugravita la vara gard metalic .pentru casa de vacanta pentru linste si aer curat este pe drumul vinului petrosilea sau schimb cu apartament ...

667 EUR/m2 | 120 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Vand casa de locuit permnent sau de vacanta
10

Vand casa de locuit permnent sau de vacanta

Vând casa spațioasă și îngrijită, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște, curte și grădină proprie, situată în municipiul Brad, județul Hunedoara. Locație: Brad, Str. Frunza Verde nr. 28 Suprafață teren: 1.345 mp Suprafață utilă: 123 mp ( casa) 41 mp ( anexa fundație,bolțari ...

1111 EUR/m2 | 123 m2

Brad, Hunedoara

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
4

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare aproape de centrul orașului
10
9

Casa de vanzare aproape de centrul orașului

Casa de vanzare in Ploiești la 5 minute de centru si la 2 minute de cel mai frumos parc din oraș, aproape de cel mai mare spatiu verde .Are statii de autobuz in apropiere dar si scoli si grădinițe. Este o zona sigura cu vecini prietenoși , care nu deranjează in niciun fel Este construită in anul 1934 ...

683 EUR/m2 | 139 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren
10
1

Vând teren

Vând teren extravilan 5400 mp în loc.Spring jud Alba vedere panoramica La 50 km de Sibiu direct de la proprietar.Tel

Spring, Alba

Apartament de vanzare in centru
9
1

Apartament de vanzare in centru

Descrierea proprietatil SV mobiliare Caransebes v ofer spre vânzare un apartament generos cu 2 camere si o suprafat utilä de 100 mp, situat vizavi de Primäria Caransebes, oferind acces rapid la toate punctele de interes din centrul orasului. Pozitia sa excelentá il face potrivit atât pentru locuint ...

Central, Caransebes, Caras-Severin

Vând casa Ineu
6
45

Vând casa Ineu

Vând casa în Ineu lângă pompieri 3 camere bucătărie, baie, terasa, curte frumoasa, renovata recent cu parchet, gresie și faianță, mobilata cu dormitoare nemțești. Utilități :gaz, apa și curent

83 EUR/m2 | 600 m2

Ineu, Arad

Teren cu casa silindia 20

Teren cu casa silindia

Se vinde teren cu casa in silindia,casa nu este locuibila ,necesita reforme capitale 1300m pătrați

12 EUR/m2 | 1,300 m2

Ineu, Arad

casa racari de jos
10
8

casa racari de jos

3 camere,baie,bucătărie,centrala termica soba pe două camere este pe lemne,canalizare,acept și schimb cu apartament Craiova + - dif sau garsoniera,ușor negociabil

929 EUR/m2 | 84 m2

Bradesti, Dolj

casa de vanzare  Fundeni-Dobroiesti
5
5

casa de vanzare Fundeni-Dobroiesti

afacere, birouri sau locuinta | 210 mp construiti | 150.000 Euro Se ofera spre vanzare imobil versatil, situat pe teren in suprafata de 162 mp, avand constructie cu amprenta la sol de 105 mp si etaj mansarda de 105 mp. Proprietatea a avut initial destinatie de locuinta, iar ulterior a fost utilizata ...

714 EUR/m2 | 210 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren de vanzare in Barzila, Pacureti Prahova
4
1

Teren de vanzare in Barzila, Pacureti Prahova

Teren de vanzare sup 4950in Barzila com Pacureti jud Prahova. Terenul este extravilan situat langa padure intr o usoara inclinatie! Ultima casa din localitate se afla la aproximativ 300m. O priveliste foarte frumoasa, ideal pentru A-Frame sau ce va doriti! Pret 3 euro mp negociabil

4,950 m2

Barzila, Prahova

Casă de vânzare
8
16

Casă de vânzare

Vând casă bătrânească, locuibilă, 4 camere, baie, anexe, grădină.Zona Policlinică.Tel.

134 EUR/m2 | 410 m2

Giurgiu, Giurgiu

De vânzare teren agricol extravilan 3

De vânzare teren agricol extravilan

De vânzare teren arabil extravilan, cu o suprafață totală de 2 ha (comasat), situat în comuna BLAJANI, județ Buzău. Terenul este proprietate personală, cu acte la zi (cadastru și intabulare). Sol fertil, zona liniștită, aproape de sat, ideală pentru investiție agricolă. Preț 14.000 euro (total), negociabil. ...

Blajani, Buzau

Teren de vanzare in sat Victoria,comuna Nufaru,jud.Tulcea
3
2

Teren de vanzare in sat Victoria,comuna Nufaru,jud.Tulcea

Teren de vanzare pentru constructii in sat Victoria, comuna Nufaru, jud.Tulcea, avand suprafata de 1516 mp. Terenul se afla la intrarea in sat si are deschidere la drumul principal. Pretul este de 8 Euro mp. Pentru mai multe detalii sunati la .

1,516 m2

Victoria, Tulcea

Vand  apartament Oradea
5
5

Vand apartament Oradea

Vand apartament situat pe strada Feldioarei nr 2 etajul 4 apartament 18 apartamentul este renovat totul nou începând de la instalatia electrica ,sanitar totul nou totul este standard mai multe detalii la telefon

1803 EUR/m2 | 38 m2

Oradea, Bihor

Vanzare casa Chiajna Ilfov
10
7

Vanzare casa Chiajna Ilfov

Proprietar vand casa individuala spațioasa și luminoasa, cu amplasare excelenta in Chiajna, intr-o zona liniștita. Teren generos de 300 m , gradina, terasa pentru relaxare, spațiu pentru familie. Garaj inclus cu usa cu actionare electrica, magazie depozitare. Distribuție eficienta: Living mare, bucatarie ...

1977 EUR/m2 | 129 m2

Chiajna, Ilfov

Teren ideal constructie casa 3500 mp, Buhusi
4

Teren ideal constructie casa 3500 mp, Buhusi

Vand teren pentru constructie casa in Buhusi. Suprafata 3500 mp (30m latime x 115m lungime aprox), cu deschidere la strada pe toata lungimea parcelei, la 100m de DN15. Facilitati: electricitate, gaz, apa potabila, apa de izvor prin cadere, drum asfaltat. Acces facil prin DN 15 (Strada Libertatii). Zona ...

Buhusi, Bacau

Teren construibil 450 mp   Berceni   Vidra
5

Teren construibil 450 mp Berceni Vidra

Teren 450 mp Berceni Vidra Detin două loturi a câte 450 mp curent și gaze la poarta acte la zi cadastru și intabulare

450 m2

Berceni, Ilfov

Vând apartament 2 camere sau schimb cu casa !!!! 17

Vând apartament 2 camere sau schimb cu casa !!!!

Apartamentul se afla în Craiovita la etajul 4 și unde trebuie oferim și diferența și ma refer la schimbul cu casa !!!! Exclus agenții imobiliare!

1809 EUR/m2 | 47 m2

Craiova, Dolj

Casă de vanzare
2

Casă de vanzare

Casă cu 135mp utili, 2 dormitoare un living, baie, bucătărie, cămară, 2 terase, cameră la centra. Total suprafață teren 38 ari. Front la strada 40m. Utilități apa gaz canalul acuma se construiește pe strada. Centrala lemne centrala gaz. Pentru mai multe detalii la telefon.

852 EUR/m2 | 135 m2

Rugasesti, Cluj

Vand teren la Paltinis langa Sibiu
6
6

Vand teren la Paltinis langa Sibiu

Vand teren extravilan, cu suprafata de 10632 mp, intabulat, extras c.f., la 21 km de Sibiu, ridicare topografica,situat la soseaua care duce la statiunea Paltinis, langa Arena Platos, usor accesibil si iarna (sosea asfaltata pana la baza terenului); altitudinea terenului este de 1500m, de unde se vede ...

10,632 m2

Paltinis, Sibiu

Vand casa Bătrânească
5
14

Vand casa Bătrânească

Casa este renovată acoperiș nou curentul este nou mai trebuie puțin de lucru la ea

42 EUR/m2 | 1,300 m2

Iecea Mica, Timis

loc de veci
1

loc de veci

vând loc de veci la eternitatea în Galați

Galati, Galati

vând teren, 1350 mp, comuna Cotmeana, sat Vârloveni, județul Argeş
2

de vânzare teren intravilan în zona Vârloveni, comuna Cotmeana, județul Argeș 3,7 mp negociabil terenul nu este utilat, dar este un teren perfect pentru ocuparea timpului liber terenul este într-o zonă liniștită special pentru un grătar împreună cu familia sau prietenii după o săptămână aglomerată, ...

1,350 m2

Draganu, Arges

Teren extravilan de vanzare Tuzla
2
13

Teren extravilan de vanzare Tuzla

Vand 13000 mp teren extravilan, primul rand la malul Marii Negre, ideal investitie, parcela A259/73/3 in Tuzla, jud.Constanta, la limita cu statiunea Costinesti (la epava), cu pretul de 25 euro/mp, negociabil. Detin cadastru si intabulare actualizate. suprafata totala: 13000Acces: Amenajare strazi: ...

13,000 m2

Tuzla, Constanta

Teren deosebit zona Sebes de Brasov 11  EU
9
23

Teren deosebit zona Sebes de Brasov 11 EU

Directii Din Fagaras 11 kilometri spre sud treceti prin Ileni,Hirseni si Sebes sa ajungeti Linga Pensiunea Templars Inn din Sebes de Brasov DC 69 A SebesTerenul se afla intrun loc pitoresc, la poalele muntilor Fagaras, langa padure, in cea mai mare vale din zona Zona turistica suprafata de 1900 m2 ...

1,900 m2

Fagaras, Brasov

# Vand Teren 25m Deschidere Directa la Lac, Intravilan-Construibil, 700mp(25x28m), EFORIE SUD !
10
2

* OPORTUNITATE EXTREM de RARA de INVESTITIE in EFORIE SUD ! FARA COMISION ! * PROPRIETAR, VAND URGENT TEREN INTRAVILAN, CONSTRUIBIL, SITUAT FIX PE MALUL LACULUI, CU 25m DESCHIDERE DIRECTA LA LAC si 25m FRONT STRADAL ! * SUPRAFATA TERENULUI este de 700mp (Dimensiuni aprox. 25m x 28m) ! * POZITIE INALTA ...

700 m2

Eforie Sud, Constanta

Casa si teren 1500m
9
2

Casa si teren 1500m

Casa construita in 1953 renovata partial 70%centrala termica ,gaze,canal,apa ,curent internet,Anuntul este valabil atâta timp cat este pe internet.

1278 EUR/m2 | 90 m2

Frumusani, Calarasi

casa becicherecul mic
8
17

casa becicherecul mic

vând casa becicherecul mic 3 dormitoare Living mare bucătărie, doua bai doua holuri la rosu porotherm placa de beton suprafață utila 110 mp teren 500 mp are utilități în fata casei apa curent canalizare și asfalt gazul acume se trage pe strada geamuri termopan izolație polistiren 10 cm se vinde și prin ...

864 EUR/m2 | 110 m2

Becicherecu Mic, Timis

Vand teren intravilan 4000 mp 1

Vand teren intravilan 4000 mp

Oportunitate de investiție! Teren intravilan de 4000 mp în Belciugatele, la 25 km de București Deschidere de 21 m, perfect pentru dezvoltare rezidențială sau alte proiecte comerciale. Locație liniștită, cu acces rapid la capitală ideal pentru construcția casei tale de vis sau pentru dezvoltare imobiliară. Nu ...

4,000 m2

Belciugatele, Calarasi

Vânzare apartament patru camere

Vânzare apartament patru camere

Apartament patru camere, etaj 1, 100 metri pătrați

1000 EUR/m2 | 100 m2

Breaza de Sus, Prahova

Apartament cu 2 camere
8
2

Apartament cu 2 camere

Vand apartament compus din 2 camere, bucatarie, camara, baie, balcon, situat pe strada Aleea Tomis, etaj 1, intr-o zona linistita si curata. Apartamentul are centrala termica, geamuri termopan, usa metalica si este nemobilat.

1435 EUR/m2 | 46 m2

Dej, Cluj

Vand teren extravilan 10600mp pe deal la Medies Vii 9

Vand teren extravilan 10600mp pe deal la Medies Vii

Vand teren extravilan in suprafata de 10600mp pe deal la Medies Vii, intr-un loc foarte frumos, pretabil ptr. vita de vie.Pret de vanzare;-1,9euro/mp.

Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare în satul Brăiești, comuna Cornu Luncii, județul Suceava
10

De vânzare casă cu etaj, curte și grădină în Braiești, comuna Cornu Luncii Vă propunem spre vânzare o casă spațioasă cu etaj, situată în satul Braiești, comuna Cornu Luncii, pe drumul național DN E85. Proprietatea beneficiază de o poziționare excelentă, la doar 16 km de Gura Humorului și 18 km de Fălticeni, ...

714 EUR/m2 | 154 m2

Suceava, Suceava

Teren de vanzare
1
11

Teren de vanzare

Vând teren intravilan 2916 mp pe str Ciocîrliei ,Baia Mare. Prețul este 80 euro pe mp Prefer vânzarea intregului lot.

2,916 m2

Baia Mare, Maramures

Vand teren 2633 mp Paleu, zona lacului, 45 Euro mp
1
1

Vand teren 2633 mp Paleu, zona lacului, 45 Euro mp

Vand teren intravilan in Paleu 2633 mp, in apropierea lacului, cu utilitati in apropiere : curent ,gaz,canalizare,fantana forata pe teren. Pret 45 Euro mp. Tel

Paleu, Bihor

Vând teren la Costinești
10
19

Vând teren la Costinești

Teren 500 mp cu toate utilitățile : gaze, apă, canalizare și curent zona liniștită și proiect de 10 camere inclus cu toate autorizațiile

500 m2

Costinesti, Constanta

Vânzare apartament 3 cam. zona fffff buna 2

Vânzare apartament 3 cam. zona fffff buna

De vânzare ap 3 cam , et 2 9 , doua balcoane , contorizat separat la toate utilitățile. Ofer si spre închiriere termen lung. Tel -

1282 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere semidecomandat
7

Vand apartament 3 camere semidecomandat

-etaj 3, izolat pe exterior si tencuiala decorativa,balcon inchis in termopan -centrala proprie pe gaz Bosch cu termostat wireless Salus it 500 -geamuri termopan , usi schimbate, - doua aparate de aer conditionat de 12000 BTU, inverter, wireless -apartamentul se vinde mobilat si utilat(masina de spalat ...

906 EUR/m2 | 64 m2

Motru, Gorj

Casa de vanzare central
4
10

Casa de vanzare central

Vand casa Central Arad zona cosbuc noua si 190m costruiti si curte 250 m

1395 EUR/m2 | 190 m2

Central, Arad, Arad

Casa în orașul Balș Județul Olt, strada Viilor
10
5

Casa în orașul Balș Județul Olt, strada Viilor

Casa de vânzare în orașul Balș pe strada Viilor. Detalii despre suprafață și teren în pozele atașate și la numerele de telefon sau .

39 EUR/m2 | 3,075 m2

Bals, Olt

vănd cavou cimitirul sineasca Craiova 2

vănd cavou cimitirul sineasca Craiova

Cavou de familie, sau familii,(pot fi 2 familii)cimitirul Sineasca Craiova 6 locuri suprapuse 3 cu 3,osuar,placat cu granit și 2 cruci din marmura albă. 20000euro, toate cele 6 locuri sau 10000 euro 3 locuri negociabil.

Craiova, Dolj

Vând teren In satul Remeti Jud. BH
2
3

Vând teren In satul Remeti Jud. BH

Vând teren extravilan în satul Remeti județul Bihor în zona Zăpodie , terenul are izvor,drum de acces , este situat într-o zonă liniștită aproape de sat .

Remeti, Bihor

Proprietar, vand teren, Com.Branesti - Ilfov
4
4

Proprietar, vand teren, Com.Branesti - Ilfov

Teren intravilan de vânzare - 600 mp, str. Brazi, Zona Brănești, Ilfov Descriere generală: in ianuarie 2026, prețul terenurilor pe strada Brazi din Brănești, Ilfov, reflectă statutul zonei ca fiind una premium, datorită proximității imediate față de pădure si a prezenței utilităților complete. Facilități ...

600 m2

Branesti, Ilfov

vand schimb teren intravilant cu nr de casa
7
1

vand schimb teren intravilant cu nr de casa

vând schimb teren 1500mp cu 30ml front stradal se poate parcela pentru 2 locuri de casa ,terenul se afla in Sagu ( Hunedoara timisana ) preț fix!! sau schimb cu spațiu comercial în Arad ( răspund și wuasap)

1,500 m2

Sagu, Arad

Vând teren
1
4

Vând teren

Vând teren extravilan 2500 de mp, în zona Betfia

Betfia, Bihor

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

Apartament 2 camere,2 balcoane, zona centrala, mobilat,utilat,încălzire centralizată,etaju 4 din 5

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Casa la curte Livezeni Arges
5

Casa la curte Livezeni Arges

Vand casa la curte, comuna Stalpeni, Sat Livezeni Arges. Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon.

1833 EUR/m2 | 60 m2

Livezeni, Arges

Vind camera 12,23mp. In Eforie Nord
1
7

Vind camera 12,23mp. In Eforie Nord

Camera este renovata recent, parțial mobilata, aer condiționat, etaj 1 2,izolat la exterior, uși și geam din p. v. c.Este situata in zona LIDL Eforie Nord.

1538 EUR/m2 | 13 m2

Eforie Nord, Constanta

1600 mp teren de vânzare în comuna Jilava, în interiorul liniei de centură a capitalei
2
6

Teren de vânzare în suprafață de 1600 mp, în comuna Jilava, în interiorul liniei de centură a capitalei, în spatele Depozitului Petrom, în zonă fiind amenajat drum asfaltat de primărie, cu acces rapid din DNCB și către București. Negociabil

1,600 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea