Promovat
Teren logistic A1 km 25   17.000 mp   lângă Volvo - Bolintin Deal
5

Teren logistic A1 km 25 17.000 mp lângă Volvo - Bolintin Deal

De vânzare teren intravilan în suprafață de 17.000 mp, situat strategic în Bolintin Deal, la km 25 de Autostrada A1, în imediata apropiere Volvo si la doar 6 km de nodul rutier cu A0. - Suprafață: 17.000 mp - Deschidere: 55 ml - Gaz și curent la stradă - Acces facil către A1 - Zonă în dezvoltare logistică ...

17,000 m2

Bolintin-Deal, Giurgiu

Promovat
Doar in luna Mai - Parcele la 40 euro + TVA   la 4 min de Timișoara!
2
13

Doar in luna Mai - Parcele la 40 euro + TVA la 4 min de Timișoara!

Doar în luna Mai: terenuri disponibile la preț promoțional de 40 + TVA Parcele intravilane de vânzare Locație: Înainte de calea ferată, pe partea dreaptă cum mergi spre Săcălaz zonă în dezvoltare, cu acces facil și utilități. Acces și infrastructură: Drum asfaltat la terminarea lucrarilor Iluminat ...

520 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Proprietar,vand casa P+1
9

Proprietar,vand casa P+1

Proprietar , vand casa parter plus etaj ,toate utilitatile, 3 dormitoare ,sufragerie, bucatarie,2 bai , 2 terase,subsol. Centrala gaz ,izolatie polistiren,2 garaje, anexe gospodaresti, bucatarie de vara, sera, vie ,pomi fructiferi. Suprafata totala cu tot cu gradina 2200 mp .Strada principala. Pret informativ ...

1188 EUR/m2 | 160 m2

Jimbolia, Timis

Promovat
Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală - oraș Sânnicolau Mare
10
3

Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală Sânnicolau Mare ideală pentru locuință, grădiniță, școală, azil, clinică sau activitate comercială! O proprietate cu personalitate, construită trainic și gândită pentru confort și funcționalitate. Situată la doar 500 m de zona pietonală, ...

830 EUR/m2 | 300 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR Vand teren Intravilan Calacea Timis
1
2

PROPRIETAR Vand teren Intravilan Calacea Timis

Vand teren generos INTRAvilan de 2330 mp, pentru mai multe locuri de casa in Calacea, Timis. Zona centrala in sat. Terenul este la strada asfaltata. Front stradal foarte mare, de 65 de metri. Se poate parcela pentru mai multe locuri de casa daca se doreste. Pretul este de 25 de euro metru patra ...

Calacea, Timis

Apartament 2-3 cam. Bucuresti - Baicului, etaj 6 din 8, 1984, 51 mp, mobilat, decomandat, incadrat.
10
1

Direct proprietar, Vand apartament cu 2-3 camere, decomandat, in Bucuresti, sector 2, zona Baicului, langa Lidl - Baicului Pantelimon. Apartamentul se afla in blocul 6B, str. Costache Conachi nr. 10, orientat spre Vest (toate camerele), intr-o zona linistita, la 5 min. de mers pe jos de capatul de linie ...

2647 EUR/m2 | 51 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Vand Teren Intravilan, Constanta, Cartier Compozitorilor, 500 mp
1
3

Terenul se afla pe str. Iosif Ivanovici, la nr. 13, cu o suprafata de 500 mp (front stradal de 14.16 ml), intr-o zona foarte linistita a municipiului Constanta, intr-un cartier de case, cu strazi asfaltate si luminate. Terenul se afla la 5 min. de mers pe jos fata de un magazin de marfuri alimentare ...

500 m2

Constanta, Constanta

Casa P+M Bariera Valcii -1000mp teren
10

Casa P+M Bariera Valcii -1000mp teren

Casa P+M An construcție 2010 Casa și curtea au fost renovate in 2021 Teren 1000mp Toate utilitățile Anexa 48mp ( 2 camere + grup sanitar) Foișor cu grătar Casa la parter 105mp - 3 camere - 1 bucătărie - hol mare living -2 băi Casa la mansarda 112mp - 5 camere - 1 baie -1 hol Preț 325000 euro negociabil ...

1250 EUR/m2 | 260 m2

Bariera Valcii, Craiova, Dolj

35 ha Teren extravilan Padure jud. Olt 2

35 ha Teren extravilan Padure jud. Olt

De vanzare: Teren cu vegetatie forestiera padure, S=34,78 ha, esente Cer si Garnita, amenajament silvic, direct proprietar, jud. Olt, com. Vulpeni. Pret: 2 euro mp (negociabil)

Cotorbesti, Olt

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1
5
4

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1

Proprietar vand ap renovat, pret 125000 euro, bucuresti, sector 6 , decomandat, etajul 1 din 4, st 55 mp, bloc din 1983 (apartamentul este in curs de renovare avantaj se pot alege materialele) la cerere posibilitate de montare centrala

2273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

 militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp  et 6 ,anul 1980
5
13

militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp et 6 ,anul 1980

Particular, lujerului- gorjului sector 6 ,vând ap 2 camere decomandat, 55 mp ,etajul 6 din 9 din anul 1980, bloc anvelopat, cu centrala. Apartamentul este renovat total se prezinta ca in poze , cu instalatie electrica si sanitara schimbata. Este foarte bine pozitionat in planul 2 ferit de zgomot, intre ...

2491 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

vînd apartament 2 camere
5

vînd apartament 2 camere

de vînzare ap 2 camere cu centrala propie zugrăvit balcon închis gresie faianță uși schimbate geamuri PVC cu patru camere se vinde mobilat

1351 EUR/m2 | 51 m2

2 Moldoveni, Calarasi, Calarasi

Construcție 4 apartamente
10
20

Construcție 4 apartamente

De vânzare construcție 210 m" per etaj,împărțită în 4 apartamente ( 2 apartamente de 2 camere și 2 apartamente de 3 camere) toate cele 4 apartamente sunt racordate la utilități. Cele 4 apartamente sunt finalizate în proporție de 85%. Fatada casei nu este terminata ( doar o mica parte din spate este ...

1200 EUR/m2 | 200 m2

Andronache, Sector 2, Bucuresti

teren extravilan+pădure 6,3 hectare
2
7

teren extravilan+pădure 6,3 hectare

Teren extravilan 5.4 ha Padure 0.9 ha Teren situat in Cheile Cibului jud. Alba Terenul este in proporție 80% impadurit Se vând împreună 6.3 ha Preț 25.000 tel.

63,000 m2

Cheile Cibului, Alba

Vind teren extra vilan13300m 11

Vind teren extra vilan13300m

vind teren extravilan linga autostrada si cale ferata13300 pret 2,5 eu m.Masina de rectifict supape masina de planat chiulase,stare buna de functionare.

Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan de vânzare   5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot
4
2

Teren intravilan de vânzare 5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot

Locație: Mineri Suprafață: 5.000 m Categorie: Teren intravilan Utilități: Apă și curent electric în apropiere Front stradal : 50m liniari Ideal pentru: Construcție casă de vacanță sau rezidențială Investiție pe termen lung pentru parcelare si constructie cartier Activitate agricolă Activitate ...

5,000 m2

Mineri, Tulcea

Important !
5
15

Important !

Ofer spre vanzare locuinta+ anexa, situate in com. Frumusita, jud. Galati. Proprietatea este amplasata in centrul comunei, intr- o zona linistita si discreta. Suprafața construita: 140 mp Structura: fundație lxH, 40 70, cm ,zid gros 35- 40 cm, material paianta presata în cofraj, armata cu stâlpi de salcâm. Suprafata ...

268 EUR/m2 | 140 m2

Frumusita, Galati

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz 17

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz,cu 2 fronturi stradale,in zona de case ,cartier vest,str.Invatatorului,nr.19;Preț 60 000 euro negociabil!Telefon:

Sacalaz, Timis

teren + casa de vanzare
6
71

teren + casa de vanzare

Vand teren 17200 metrii patrati plus casa de vacanta, cu posibilitati de afacere ca: pensiune, posibilitate pescarie, pe hotarul de est trece un parau. Casa de vacanta este compusa dintr-o camera si bucatarie, iar la subsol pivnita, plus magazie de lemne si un spatiu de depozitare fanete.Facilitati: ...

4500 EUR/m2 | 20 m2

Tulghes, Harghita

Casa Pretabila Pensiune
10

Casa Pretabila Pensiune

Casa pretabila pensiune P+E+M La 300 metri de Castelul Bran cu vedere pe castel de la una din ferestre Casa dispune de 10 camere mari și luminoase + un duplex, 7 bai, living spațios, bucătărie echipată și cu ghișeu spre sala de mese, cu ieșire pe o terasă mare orientată spre răsărit unde putem degusta ...

1071 EUR/m2 | 280 m2

Bran, Brasov

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane
2
7

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane

PROPRIETAR Vând apartament 3 camere se vinde parțial mobilat - are 2 bai - are 2 balcoane - călduros - pereti din cărămida și BCA - geamuri termopan - aer condiționat - priveliște deosebita pe ambele părți ale blocului - orientat spre răsărit și apus - izolat pe exterior Acte în regulă, se poate muta ...

1100 EUR/m2 | 80 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament Dorobanti 1

Vand apartament Dorobanti 1

Vand apartament ,Dorobanti 1 langa scoala 7. Mai multe detalii la telefon: . Pentru vizionari suna-ti la numarul de mai sus.

1236 EUR/m2 | 55 m2

Buzau, Buzau

Teren, 4500 mp, parcelabil, Albota - Arges  - la 5 km de Pitesti
1
5

Teren, 4500 mp, parcelabil, Albota - Arges - la 5 km de Pitesti

Teren, 4500 mp, parcelabil, Albota - Arges Proprietar vând parcele teren intravilan în comuna Albota Arges , la 5 km de Pitesti si Autostrada Pitesti - Bucures ti. Terenul este situat la DN Pitesti - Slatina, vizavi de fosta Statiune de Cercetare. Parcelele pot fi de 500 mp, 1000 mp, 2000, 3000 ...

Albota, Arges

Vand apartament nou cu 2 camere
6
50

Vand apartament nou cu 2 camere

Apartamente de vanzare direct de la dezvoltator in cadrul proiectului Agriculturii Residence, apartamentele sunt cu 2 camere si se afla intr-un bloc nou structurat P+2E situat in Lugoj intr-o zona rezidențiala pe str. Agriculturii cu suprafete de 49 mp utili + balcon 6mp si 56 mp utili +balcon 6mp. Apartamentele ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Lugoj, Timis

Salvează căutarea