Promovat
Vand duplex proprietar   Construim si case pe comanda
13
4

Vand duplex proprietar Construim si case pe comanda

Vand jumate de duplex P+M 115 Mp utili 306 Mp curte Compartimentare parter : - Hol - Baie de servici - Living - Bucatarie - terasa - camara tehnica Compartimentare Mansarda : - 3 dormitoare - 1 baie Dispune de incalzire in pardoseala cu centrala proprie pe gaz. Racordata la toate ...

1739 EUR/m2 | 115 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Vilă cu 5 camere + cabană + 2 foișoare + teren 3150 mp în Breaza (Prahova)
10
6

Vila reprezinta o casa rezidentiala sau de vacanta, in care veti regasi tot confortul, petrecand timp pretios cu cei dragi. Zona este spectaculoasa, situata în Breaza, jud. Prahova, pe Str. Tălii, unde veti putea respira un aer curat, bogat in ioni negativi si foarte bine ozonificat. La 7 km se află ...

1534 EUR/m2 | 163 m2

Gura%2bBeliei, Breaza, Prahova

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere .60 mi euro.fara mobila.
10
9

Vand apartament 3 camere .60 mi euro.fara mobila.

Vand apartament 3 camere ,70 m ...60 mi euro.fara mobila.

867 EUR/m2 | 75 m2

Rovinari, Gorj

CASA de vânzare 13

CASA de vânzare

Ofer spre vânzare casă tip parter necesitând reparatii ,situata zona B- DOROBANTI 2 strada LUMINII Nr.7bis ,construită și tencuitâ ,învelitâ cu țiglă având în compunere 2 camere+ baie și bucătărie +magazie.Dispune de toate utilitățile apa+canalizare +gaze+sobă teracotă. Tot terenul însumând 192 m2 din ...

276 EUR/m2 | 192 m2

Buzau, Buzau

Vand casa structura metalica Stefanesti - Arges
10

Vand casa structura metalica Stefanesti - Arges

Vand casa structura metalica cu termosistem si acoperis Tegola+Tabla Bilka, constructie 2008, scara interior beton cu gresie si balustrada fier forjat. Tamplarie PVC, usa intrare metalica si interior celulare, Usa terasa PVC. Centrala proprie, calorifere, termostat Wi-Fi parter si capete termostatate ...

1185 EUR/m2 | 135 m2

Stefanestii-Noi, Arges

Vand teren zona Floasa  Viisoara Bistrita Nasaud
3
1

Vand teren zona Floasa Viisoara Bistrita Nasaud

Vand teren partial intravilan in 2 variante: 24 ari cu deschiderea la drum de 12.6 m.sau 36 de ari cu deschiderea la drum de 18.9 m Accesul se face de pe un drum astfaltat recent str. Noua. Lungimea terenului este de 192.m. Va fi trecut de primarie in totalilate intravilan in 2026. UTILITĂȚILE sunt ...

Viisoara, Bistrita, Bistrita-Nasaud

De vanzare apartament 2 camere cu vedere laterala la mare
3

De vanzare apartament 2 camere cu vedere laterala la mare

DE VANZARE APARTAMENT CU 2 CAMERE, în Eforie Nord, CU VEDERE LATERALA LA MARE, zona Steaua de Mare, la doar câteva minute de plajă. situat intr-un complex rezidential nou bloc nou, finalizat in 2023 etajul 2 5, bloc dotat cu lift scara curata si luminoasa suprafata apartament + balcon 53,2 ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Eforie Nord, Constanta

Garsoniera Drobeta Turnu Severin de vânzare
10
15

Garsoniera Drobeta Turnu Severin de vânzare

Vând garsonieră localizată în Drobeta Turnu Severin, strada Dumitru Gheața, Nr.4B. Garsoniera este intabulată , are 22.1mp. A fost renovată relativ recent în 2022, s-a locuit foarte puțin în ea după renovare. Electrocasnice toate noi plus mobilier. Geamurile sunt tripan, 4 anotimpuri și stil oglindă. ...

1682 EUR/m2 | 22 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere renovat total 2026

Apartament 2 camere renovat total 2026

OFERTĂ RARĂ Apartament 2 camere LUX, complet renovat Pucioasa, Bd Trandafirilor Totul NOU mutare imediată fără nicio investiție Se vinde apartament 2 camere, parter, situat pe Calea Trandafirilor, complet renovat de la cărămidă cu finisaje moderne și materiale de calitate superioară. --- ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Pucioasa, Dambovita

Vand casa tip duplex
9
2

Vand casa tip duplex

Vând duplex. Mai este disponibila o parte a duplexului si se afla in Urseni. Locatia este foarte buna, linistita si este foarte aproape de mijloacele de transport in comun si de magazine, se poate ajunge si pe jos. Utilitati: casa dispune de toate utilitatile: apa, canal, gaz, curent trifazic, fibra ...

1711 EUR/m2 | 90 m2

Urseni, Timis

CASĂ de vanzare in ORAVIȚA
9
13

CASĂ de vanzare in ORAVIȚA

Vând casă locuibilă în Oravița, la 5 min. de magazin, 3 min. de liceul Dragalina, 2 min. de primărie și 1 min. de grădiniță. Casa este dispusă în 4 camere, 2 holuri, baie, bucătărie și o terasă termopan. Încălzirea este cu lemne (teracote); baie boiler pe lemne. Geamurile și ușile exterioare sunt ...

407 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Oravita, Caras-Severin

Garsoniera Centru Bucuresti
10
11

Garsoniera Centru Bucuresti

Proprietar Ofer Garsoniera Renovata si Utilata situata Ultracentral in Bucuresti. Are o suprafata de 17 Mp ,este situata la et 1 intr-un bloc de 7 eraje,blocul are Risc seismic 1 dar arata foarte bine(poza 7 este cu blocul) Garsoniera este inchiriata deja,este renovata,este situata la 700 m de Universitate,este ...

2646 EUR/m2 | 17 m2

Unirii, Sector 1, Bucuresti

Vanzare teren ideal casa 7400 metri patrati Costesti Deal Dimbovita

Va propun spre vanzare teren ideal pentru casa cu utilitati (apa,curent,canalizare) la poarta,deschidere la D.N.7 de 20 metri,7400metri patrati,5 euro metru patrat.

7,400 m2

Costestii din Deal, Dambovita

Vând casă și teren Pucioasa
7
3

Vând casă și teren Pucioasa

Vând casă și teren în Pucioasa (Str Barajului), la 10 minute de parc și 15 minute de centru . Casa este construită din bolțari (bca) în anul 1970.Trebuie reformă! Are beci, baie, bucătărie, sufragerie, 2 dormitoare si 2 holuri. Are planșeu deci i se poate ridica etaj. Utilități: Apă, Curent, Gaze Casă ...

556 EUR/m2 | 90 m2

Pucioasa, Dambovita

Apartament 3 camere Sanpetru
2

Apartament 3 camere Sanpetru

De vanzare apartament 3 camere situat in Sanpetru , Subcetate 1 - randul 2 de blocuri. Apartamentul este format din 2 etaje cu scara interioara de lemn. Primul nivel este format din :hol , baie , bucatarie + living open space (se poate compartimenta) (+ balcon) La nivelul doi : hol , dormitor 1 + balcon ...

1576 EUR/m2 | 92 m2

Sanpetru, Brasov

vand teren arabil intravilan

vand teren arabil intravilan

Suprafata teren : 5000 m.p. Deschidere 29 m, lungime 172 m. Situat în planul II.

Baldana, Dambovita

Apartament 2 cam. Dorohoi
5
2

Apartament 2 cam. Dorohoi

Apartament 2 camere situat pe Aleea Duzilor, cu o suprafata de 56 mp , etaj 3 , model semidecomandat . Imobilul dispine de centrala termica , geamuri termopan , balcon inchis in termopan . Pret 44.000 euro usor negociabil

786 EUR/m2 | 56 m2

Dorohoi, Botosani

Promovat
Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac

Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac.Pret 25 Eur pe mp. Informații la telefon.

15,000 m2

Belis, Cluj

Vînd ap. 2 camere semidecomandat ,etaj 3 4 zona L  ,str .Dunării cu  HCC,ap. este gol ,fara gaze
4
2

Vînd ap. 2 camere semidecomandat ,etaj 3 4 zona L ,str .Dunării cu HCC,ap. este gol ,fara gaze

Apartamentul este gol gata pentru renovare,nu are gaze,este izolat exterior

1036 EUR/m2 | 56 m2

Alexandria, Teleorman

Teren de vânzare Comuna Berceni zona Primăverii
3

Teren de vânzare Comuna Berceni zona Primăverii

Stradă iluminată, curent electric, gaze în fața porții, terenul este între case, împrejmuit cu gard Deschidere 16.53 m, adâncime de 18.15 m Suprafață teren 300 mp Este situat pe Strada Mihail Kogalniceanu

300 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 cam DOROHOI
9
1

Apartament 3 cam DOROHOI

De vanzare - Apartament 3 camere situat in zona Olinescu , cu o suprafata de 46 mp , model circular , etaj 2 . Imobilul dispune de centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet , boxa , loc de parcare concesionat . Pret 56.000 euro negociabil

1120 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Salvează căutarea