Imobiliare

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Se vinde Casa cu mansarda in Sanmihaiu Roman, distanta fata de centrul orasului Timisoara este de 12 km. Casa este compusa din 3 dormitoare, dresing, living, 2 bai, 2 bucatari. Suprafata totala construita-160 mp. Suprafata teren - 1200 mp An constructie: 2007 Dotari: apa curenta, foraj propriu, gaz, ...

1375 EUR/m2 | 160 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp
9
2

Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp

Apartament 3 camere, confort 1, decomandat (DIRECT PROPRIETAR) Anul construcției 1976 Etaj P 10 Suprafață utilă 63,26mp Dispune de separație de gaze și de canalizare Zona Lămâița- vizavi de Parc Lămâița, aproape de Școala Gimnazială George Emil Palade, grădiniță și creșă; La 3 minute de mers pe jos ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Garsonieră confort 1
5

Garsonieră confort 1

Se vinde urgent , garsoniera renovată complet Str Constructorilor , etaj 3 din4 , în spate la Lidl , instalații sanitare și electrice noi , materiale și finisaje de calitate , întrerupătoare led touch cu aplicație , Lustre led cu telecomandă , mașină de spălat și uscător , wc cu dus igienic apă caldă ...

Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
3

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Birou CENTRAL de vanzare, cu chirias, randament anual de 7% la Euro
7
19

Birou de vanzare Str. Avram Iancu nr 48A. Spatiul este disponibil la vanzare la pretul de 34900 Euro, inchiriat, cu randament anual de 7% la Euro.

1939 EUR/m2 | 18 m2

Brasov, Brasov

Spatiu de vanzare CENTRAL - Boxa, Spatiu depozitare, atelier sau birou
2
20

Spatiu de inchiriat sau vanzare CENTRAL - Birou, Boxa, Spatiu depozitare sau atelier Str Avram Iancu 48A Spatiul este disponibil si spre inchiriere la pretul de 149 Euro.

1695 EUR/m2 | 20 m2

Central, Brasov, Brasov

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament smart 2 camere utilat in mijlocul naturii Brasov Tampa Gardens
5
7

La poalele muntelui Tampa, in mijlocul naturii, la doar 5 minute de centrul Brasovului, intr-o locatie senzationala, in cadrul ansamblului rezidential Tampa Gardens. Imobilul beneficiaza de o locatie unica in cadrul complexului (etaj 4 12). Cu o terasa generoasa, pe colt, acum poti sa te relaxezi in ...

1989 EUR/m2 | 98 m2

Racadau, Brasov, Brasov

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Teren + fundație + toate utilitățile | gata de construit | Cataloi
8
1

Teren intravilan cu fundație și utilități în Cataloi Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în sat Cataloi, comuna Frecăței, județul Tulcea, într-o zonă rezidențială nouă, amplasată în spatele școlii din localitate. Caracteristici proprietate: Suprafață teren: 795 mp Teren intravilan, pretabil ...

795 m2

Cataloi, Tulcea

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina