Promovat
Proprietar vând apartament doua camere in Tudor Vladimirescu
10
12

Proprietar vând apartament doua camere open space mobilat utilat cu centrala proprie, aer conditionat, electrocasnice noi , uscator de rufe , renovat,la et.2 din 3 la 5 minute de Iulius Mall.

2639 EUR/m2 | 36 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Libelula, 3 camere cu balcon, et 3
10
8

Libelula, 3 camere cu balcon, et 3

Proprietar vand apartament cu 3 camere Ultracentral-Libelula, etaj 3, 70 mp utili plus balcon mare. Apartamentul este luminos, are vedere pe 2 parti. Ferestrele sunt PVC, parchetul clasic poate fi raschetat. Are multe spatii care pot fi utilizate asa cum sunt sau reorganizate : - apartament pe grinzi ...

1267 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat | 7 min metrou  Crângași | complet mobilat utilat | fără investiții |
5

Apartament 2 camere decomandat | 7 min metrou Crângași | complet mobilat utilat | fără investiții |

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat, situat într-un bloc solid construit în 1984 pe strada Zboina Neagră ,poziționat excelent, la doar 7-8 minute de metrou Crângași, cu acces rapid către centrul orașului. Locuința a fost complet renovată și se vinde mobilată și utilată complet, cu electrocasnice ...

2441 EUR/m2 | 51 m2

Sector 6, Bucuresti

C.tie 2025 sector 3 nelocuită
5
10

C.tie 2025 sector 3 nelocuită

Liberă , nefinisat la interior, adică fără gresie și faianță dar zugrăvit În alb . teren 83 mp.din care jumătate este amprenta locuinței ,având la parter bucătărie și living open space de asemeni posibilitatea extinderii,in spate cu o încăpere pt grup sanitar de serviciu și depozitare unelte.La taj sunt ...

2222 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Iași Luncă Cetățuii
7
1

Iași Luncă Cetățuii

Casa de vânzare 4 dormitoare living 3 bai ,bucătărie si beci!

1048 EUR/m2 | 228 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Teren agricol Iazurile
8
4

Teren agricol Iazurile

Vând teren agricol extravilan , cu o suprafață de 30.000mp, situat la șosea la ieșire din satul Iazurile comuna Valea Nucarilor. Teren agricol in suprafață de 30000mp cu acces la drumul DJ 222C Iazurile-Colina și situat pe linia digului, apartinător fostului complex piscicol Iazurile . In proximitate ...

Iazurile, Tulcea

Vând garsonieră, confort 1
4
5

Vând garsonieră, confort 1

Vând garsoniera, confort 1, parter. Garsoniera dispune de hol, baie, 1 camera, bucatarie si balcon. Str. Alion, colț cu Topolniței.

1296 EUR/m2 | 27 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren cu proiect casa
7
6

Teren cu proiect casa

Vând terne de casa cu proiect de execuție in zona Copaceni , Jud Cluj . Terenul se afla intr-o zona rezidențiala unde toate casele trebuie sa respect acelasi schița de proiect ! Locație dispune de toate utilitățile care sunt in curs de alocare . Terenul este situat pe o zona relativ dreapta ! Pret ușor ...

Copaceni, Cluj

vand ap. 3 camere Fagaras

vand ap. 3 camere Fagaras

central, 110 mp, et 4 3 balcoane închise, posibilitate compartimentare ap 2 camere și garsoniera.

682 EUR/m2 | 110 m2

Fagaras, Brasov

Vând locuință 12

Vând locuință

Vând locuință compusa din 1 camera mare,bucătărie, baie 57mp plus cămară de lemne

649 EUR/m2 | 57 m2

Arad, Arad

teren intravilan
4
4

teren intravilan

6000 mp deschidere 30 m, in Com Slobozia Moară,aproximativ 30km de București la hotarul cu Com Brezoaele posibilitate deschidere afacere, construcție depozit sau casa de vacanta.

Slobozia Moara, Dambovita

Vând teren extravilan Berceni ilfov
1
1

Vând teren extravilan Berceni ilfov

Vând teren extravilan in Berceni ilfov, 4000 mp . Pentru detalii mesaj.

4,000 m2

Voluntari, Ilfov

teren Bistrita Sarata
5
21

teren Bistrita Sarata

VAND SAU INCHIRIEZ parcele de teren intravilan in cartier Sarata din Bistrita. Parcelele au suprafata de 7 ari la asfalt cu toate utilitatile. pret pe ar incepand de la 2000 euro. Terenurile sunt intabulate in CF in cota 1 1 fiecare. Certificat de Urbanism zona B locuinte maxim P+2.

705 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vand teren 1080mp 6

Vand teren 1080mp

Vand teren intravilan Becicherecul Mic Timis

Becicherecu Mic, Timis

teren intravilan
3
19

teren intravilan

OFERTA. Vand 529mp teren intravilan intabulat in cota1 1 panoramic, in Drambar, comuna Ciugud. Terenul are acces la strada Crisului si este situat pe o panta lina. Terenul este cu nr cadastral 89373

529 m2

Ciugud, Alba

Vând apartament 2 camere
5
1

Vând apartament 2 camere

Vând ap 2 camere, în scara cu notarul, etaj 4, 54 mp, utilat și mobilat, cu tot ce e în el, apa tras separat, curent tras nou, centrala termica, frigider, aragaz și plita, mașină de spălat, balcon închis, termopane, blocul este acoperit, curat, vecini serioși... Apartamentul inca mai necesita baia sa ...

296 EUR/m2 | 54 m2

Zimnicea, Teleorman

doua case in Campeni Alba
1
1

doua case in Campeni Alba

Vand in Campeni Alba 2 case impreuna sau separat,cu teren intrailan 3000mp. Pentru mai multe informatii va rog sunati la numarul afisat pe poza.49315174

Campeni, Alba

ap +garaj dragalina zona  central
4
1

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

teren de vanzare

teren de vanzare

vând teren 1000 m intravilan si 800 m extravilan în continuarea terenului inițial în comuna Ulmeni jud Călărași, actele la zi, total 1800 m, str. Lalelelor

1,800 m2

Ulmeni, Calarasi

Vând garaj de caramida cu autorizatie in Husi
4

Vând garaj de caramida cu autorizatie in Husi

Vând garaj cu autorizație in Husi pe str.Sf.Gheorghe nr.2D Garajul este din 1998 si are 24mp este din caramida. Prețul este cel din zona negociabil. Are usa automata. Prețul este 55000 lei

Husi, Vaslui

Promovat
Vând casă în Petrești Alba
8
5

Vând casă în Petrești Alba

Vand casă generoasa cu gospodarie, ideală pentru familie, situată într-o zonă liniștită din Petrești, la doar câteva minute de Sebes Alba. Proprietatea oferă spații primitoare decomandate și o grădină superbă cu pomi fructiferi. Locație: Petrești, jud. Alba Casă individuală renovata 2015 S+P+M Suprafață ...

960 EUR/m2 | 177 m2

Petresti, Alba

Vand teren intravilan
1
1

Vand teren intravilan

Vând teren intravilan în Cogeasca (Lețcani), situat într-o zonă liniștită, aproape de școală ideal pentru familii, cu acces ușor la drum principal. Suprafață generoasă: 2.456 mp Utilități disponibile: apă și curent (gazul urmează să fie introdus) Terenul oferă libertate și spațiu pentru construcția ...

2,456 m2

Cogeasca, Iasi

Vând apartament 3 cam. Zona centrala
8
2

Vând apartament 3 cam. Zona centrala

Vând apartament cu 3 camere decomandat 70 MP3 ,zona centrala la parter zonă liniștită bun pentru spatiu birouri Preț 195000 euro

2955 EUR/m2 | 66 m2

Iasi, Iasi

Vand casa  Radu-Negru
10
10

Vand casa Radu-Negru

Proprietar, vand casa zona Radu - Negru - suprafata totala - 263 mp, 8 m deschidere, - 153 mp construiti, CT, 2- AC, termopan integral, izolata la exterior, racordata la toate utilitatile. Acceptam si unele variante.

784 EUR/m2 | 153 m2

Braila, Braila

Vila de vanzare in zona centrala a Ploiestiului
10

Vila de vanzare in zona centrala a Ploiestiului

Descriere proprietate Casa cu Serpi-Ploiesti - Direct proprietar ________________________________________ Imobilul supranumit si Casa cu serpi (datorita serpilor incolaciti pe coloanele de la intrare) supusa vanzarii se situeaza in Ploiesti, pe strada Arcasi nr.2 intr-o zona foarte buna, linistita, ...

1043 EUR/m2 | 350 m2

Central, Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere de vanzare

Apartament 3 camere de vanzare

Apartamentul este situat in cartierul T.Vladimirescu , blocul 10 , etaj 2,termopane , centrala termica. Necesita imbunatatiri. Nu a fost locuit de mult timp.

1170 EUR/m2 | 47 m2

Fagaras, Brasov

Casă de vanzare
7
2

Casă de vanzare

Vând casă in Giarmata-Vii, 4 camere, bucătărie, baie, cămară, gaz ,apă, canalizare, teren 800 mp Preț 170000 euro Info la tel Firmele imobiliare sa nu deranjeze !

1545 EUR/m2 | 110 m2

Giarmata-Vii, Timis

apartament 2 camere decomandat
5
3

apartament 2 camere decomandat

Apartament cu 2 camere Decomandat Vasile Aron, Sibiu Situat într-o zonă foarte bine conectată din cartierul Vasile Aron, apartamentul se află în imediata apropiere a tuturor facilităților esențiale: Piața agroalimentară, 2 școli, liceu, 3 grădinițe, bănci, farmacii, magazine (inclusiv non-stop) ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

   VAND   Apartament 4  camere decomandate super amenajat Etaj 3 Oras Braila Vidin Tel
10

VAND Apartament 4 camere decomandate super amenajat Etaj 3 Oras Braila Vidin Tel

Vând Apartament 4 (patru) camere decomandate Vidin Bloc 26 Strada Dudului Etaj 3 Suprafață 79 m2 2 balcoane Mobilat Complet gresiat Gresie porțelanată Parchet clasic Fag masiv Pereți + tavan rigips Izolație termică exterior și interior (tavane) ...

1063 EUR/m2 | 80 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Proprietar vand garaj subteran CF individual Grand Park Residence
8
7

Proprietar vand garaj subteran CF individual Grand Park Residence!!! Direct de la proprietar, de vanzare locuri de parcare in garaj subteran, cu CF uri individuale!!! Pot fi cumparate si de catre nerezidenti ai ansamblului, situate in Grand Park Residence de pe str. Soporului - Gheorgheni, aproape de ...

Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vanzare in Sat Dragsina la 20 de min de Timisoara, 680mp, direct de la proprietar!!!
6
12

Vând teren intravilan situat în sat Dragsina, județul Timiș, cu o suprafață de 680 mp. Terenul are acces direct la drum principal și dispune de utilități la stradă: curent electric, apă și canalizare. Suprafață: 680 mp Localizare: Sat Dragsina, jud. Timiș Utilități: curent, apă, canalizare Preț: 33 ...

680 m2

Dragsina, Timis

Vanzare parcari exterioare si subterane in Cluj Napoca
5
8

Vanzare parcari exterioare si subterane in Cluj Napoca

DIRECT Proprietar - dezvoltator imobiliar, vinde locuri de parcare, subterane si exterioare, situate in ansambluri rezidentiale din Cluj Napoca, Bonjour Residence, Grand Park Residence, Grand Park Sud Residence Locuri de parcare amenajate, cu CF si acces controlat! Pret negociabil! Pentru detalii ...

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vânzare fără etaj 2

Casa de vânzare fără etaj

Casa este formată din Living Bucătărie Baie 3 dormitoare Garaj Terasă Lângă casa mai este o anexa care poate fi transformată în bucătărie de vara În spatele case este o livada cu pomi

494 EUR/m2 | 162 m2

Coslogeni, Calarasi

Vand casa in stare nelocuibila momentan, cu teren aferent, in centrul satului Mocira, Maramures
2

Vand casa, nelocuibila in starea actuala, cu teren aferent de 24,76 arii. Situata la strada principala in centrul satului Mocira, jud. Maramures. Nu este racordata la utilitati, dar acestea sunt la drumul principal si pot fi racordate (apa, gaz, curent). Sunt aprobate si vor fi facute si lucrarile de ...

Mocira, Maramures

Proprietar apartament 3 camere
5

Proprietar apartament 3 camere

De vanzare apartament 3 camere, decomantat, ,et.4 , acoperis nou ,2 bai ,2 balcoane ,bucatarie cu spatiu de debara ,vedere pe doua parti.

1829 EUR/m2 | 70 m2

Modern, Timisoara, Timis

Casa ungaria Magyardombegyhaza
5
13

Casa ungaria Magyardombegyhaza

Vand casa in ungaria la 25-30 de minute de Arad Casa nu a fost locuita de 10 ani Necesita reparat sau demolat Suprafata totala de 2503mp cu o livada destul de mare Pretul este usor negociabil

3 EUR/m2 | 2,503 m2

Arad, Arad

Vând teren intravilan + casa batraneasca 5

Vând teren intravilan + casa batraneasca

Comuna Patru Frați, Ialomița, suprafață de 2219 mp, la 60 km de București. Imobilul are electricitate, put cu pompa, deschidere 55 m, strada asfaltata. Locația are cadastru.

2,219 m2

Adancata, Ialomita

Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Proprietate în Baia Mare (zona Baraj) O casă impresionantă este acum disponibilă în Baia Mare, pe strada Lunci în zona Barajului, într-o zonă liniștită, fără trafic. Teren generos: 850mp valoarea casei și amplasamentul în mijlocul naturii, face ca această proprietate să fie nu doar o locuință, ...

1375 EUR/m2 | 200 m2

Baia Mare, Maramures

Vand casa strada luptatorilor
5
7

Vand casa strada luptatorilor

Vand casa situata pe strada luptatorilor nr19A compusa din 2 camere, baie, bucatarie, camara+anexe si geadina. Suprafata totala a terenului e de 480m2. Preț 147.000 euro, negociabil

1960 EUR/m2 | 75 m2

Turda, Cluj

Vând Teren Extravilan  com.Chinteni sat. Sânmartin
8
1

Vând Teren Extravilan com.Chinteni sat. Sânmartin

Teren extravilan 1400 mp se vinde de urgență.Parcela se află la 400 de drumul principal care leagă Deusu de Sânmartin.Fara utilități.Este un loc drept se poate construi pe piloni casa, cabană..etc.Distanta față de Cluj este de aproximativ 18 km.

1,400 m2

Sanmartin, Cluj

Casa de vanzare in Abrud. Tel.   .
10
1

Casa de vanzare in Abrud. Tel. .

Vand casa compusa din 2 dormitoare, sufragerie, bucatarie, baie, camara, scari interioare, hol, terasa, doua intrari, grajd +fanar, suprafata totala a terenului este de 8000 mp. .

683 EUR/m2 | 120 m2

Abrud, Alba

Vând teren  Năvodari
4
2

Vând teren Năvodari

Vând teren extravilan Năvodari,langa cartierul de vile,pe str Prelungirea Muzicii, aproape de intravilan și la 150 ml de B-dul Năvodari , dj 226 Navodari - Lumina. Terenul este pe colț, cu deschidere la prelungirea str Muzicii și drum pietruit. Suprafața terenului este 500 mp din care 460 mp lotul si ...

500 m2

Navodari, Constanta

 OCAZIE VERNEȘTI: Teren 504mp la 30 euro mp (Preț zonă 50+ euro mp)!
4
2

OCAZIE: Teren Intravilan Vernești Centru, 30 euro mp (Zonă de 50+ euro mp) Vând loturi de casă într-o locație excelentă, aproape de centrul satului Vernești. Este o oportunitate rară de investiție sau pentru construcție imediată, într-o zonă liniștită și cu vecini gospodari. De ce merită să cumperi ...

7,500 m2

Vernesti, Buzau

vând apartament
10
3

vând apartament

Apartament cu 2 camere de vânzare,etaj 5 din 6, situat în Hațeg, zonă centrală, bulevard Tudor Vladimirescu nr.6 ,blocul este inclus în in programul de reabilitare termica,lift,acoperiș, panouri fotovoltaice. Renovat,mobilat,instalație de curent schimbată total,nu s-a fumat,nu au fost animale de companie, ...

1304 EUR/m2 | 56 m2

Hateg, Hunedoara

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp
1
1

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp

vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere, terasa 40 m, garaj langa Padurea Baneasa   Comision 0%
10
1

Vanzare apartament 3 camere, terasa 40 m, garaj langa Padurea Baneasa Comision 0%

Vanzare apartament 3 camere, gata de mutare, spațios și luminos, situat în zona de nord a Bucurestiului, in apropiere de Padurea Baneasa, Mall Baneasa, scoli si gradinite internationale. Cu o suprafață utilă de 100 mp și o terasă impresionantă de 40 mp, această proprietate oferă cadrul ideal pentru ...

3350 EUR/m2 | 100 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

casa de vanzare
10
5

casa de vanzare

P+ 1E, receptionata in 2015, suprafata utila 186 mp, 4 dormitoare, bucatarie, living, 3 balcoane, beci, terasa mare acoperita, curte cu gazon si pomi fructiferi, suprafata totala curte 600 mp, apa, canalizare, energie electrica, cablu tv, internet, structura metalica cu izolatie termica foarte buna, ...

1957 EUR/m2 | 184 m2

Giurgiu, Giurgiu

vand padure si teren agricol
1
4

vand padure si teren agricol

Vand Padure si Teren agricol Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, eoliene. ...

5,000,000 m2

Voluntari, Ilfov

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2