Imobiliare

Promovat
Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum   Smeeni, Buzău
3
1

Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum Smeeni, Buzău

Vând teren agricol extravilan, în suprafață de 2,31 ha, situat în comuna Smeeni, județul Buzău Detalii teren: Suprafață: 2,31 hectare (23.100 mp), 30 m deschidere la drum, o singura parcela Localizare: Smeeni jud. Buzău Carte Funciară: CF nr. 30906 Smeeni Categoria de folosință: teren agricol, cat. ...

23,100 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă la cheie, din cărămidă,  în zonă bună, în Chișineu-Criș(Pădureni)
9
3

Casă la cheie, din cărămidă, în zonă bună, în Chișineu-Criș(Pădureni)

Casă de vânzare -confort, liniște și rafinament Vă propunem spre vânzare o casă construită din cărămidă arsă, amplasată pe o stradă liniștită, cu vecini buni, ideală pentru o familie care își dorește confort și intimitate. Suprafață teren: 400 m Structură: Parter, cu posibilitate de mansardare ...

553 EUR/m2 | 190 m2

Chisineu Cris, Arad

Promovat
Vând apartament cu 2 camere, confort I, decomandat, zonă liniștită și curată cartierul Nord
5

Vând apartament cu două camere, confort I, decomandat, luminos, într-o zonă liniștită și curată, foarte căutată din cartierul Nord- Cati & Sile. Locația are acces rapid la magazine (inclusiv Shopping City Mall), piața Nord, spitalul Nou, mijloace de transport, licee (Pedagogic, Sanitar, Liceul de artă, ...

1511 EUR/m2 | 45 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest
1
17

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest

Proprietar, vand apartament spatios (160 mp) in cladire din caramida, cu acoperis de tigla. Construcție 1980. 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 cămară, 2 holuri, 2 balcoane mari. Garaj propriu plus o garsoniera, la parterul clădirii, ce dispune de camera, baie si bucatarie. Apartamentul si garsoniera au ...

2313 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere + mansardă   72 mp utili   Cartierul Latin, Prelungirea Ghencea
8
3

Apartament 2 camere + mansardă 72 mp utili Cartierul Latin, Prelungirea Ghencea

Apartament 2 camere + mansardă 72 mp utili Cartierul Latin, Prelungirea Ghencea Localizare: Cartierul Latin, Prelungirea Ghencea Preț: 85.000 Suprafață utilă: 42 mp + 30 mp mansardă (total 72 mp) Etaj: 4 4 An construcție: 2012 Descriere: Apartament luminos și primitor, situat într-o ...

1181 EUR/m2 | 72 m2

Sector 6, Bucuresti

Vând Fermă Piscicolă. Afacere la cheie
10
24

Vând Fermă Piscicolă. Afacere la cheie

Păstrăvărie situată în Loc. Iaz Județ Sălaj. Suprafață 1800mp. Pe suprafața de teren sunt construite: -1 casă cu etaj. An construcție 2018. Partea de jos locuibilă care dispune de 1 cameră, 1 baie ,1 bucătărie open space cu living, șemineu, depozit, curent trifazic, panouri solare apă caldă, monitorizare ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Orașul Nou, Oradea, Bihor

Apartament Centru - etaj 3 din 4
8
5

Apartament Centru - etaj 3 din 4

Persoana fizica vand apartament cu 2 camere in zona centrala, in apropiere de ApaServ Suprafata utila totala de 49,3 mp si balcon de 3,4 mp inchis cu termopan Etajul 3 din 4 in bloc construit in anul 1981 Cu CT proprie, geamuri de termopan, usa metalica Liber Va rog, mesaj pe Whatsapp

1224 EUR/m2 | 49 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare Campina
6
20

Casa de vanzare Campina

Casa de vanzare in Campina - locuinta + curte cumpusa din: living, dormitor, bucatarie, baie, camara, 2 holuri - decomandate. Zona semicentrala, linistita la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului. Descriere: Regim de inaltime: P Suprafata casa + teren: 455 mp Suprafata utila: 85 mp Anexe: garaj ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Campina, Prahova

vinnd ap 3 camere
10
1

vinnd ap 3 camere

particular vind ap3 camere,parter bucatarie de 11mp ,camere mari curat nou ,Boxa

2257 EUR/m2 | 72 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Hala industriala P+E
10
2

Hala industriala P+E

Hala industriala P+1E, 1770mp,, (parter=900mp, etaj=800mp), teren proprietate 1100mp, situata in Vaslui zona abator VASCAR, vecini abator pui SAFIR, fabrica ulei ULEROM(Porumboiu), fabrica de confectii BRODCONF, H nivel=4m, curent electric instalatie de forta(380V)putere instalata de 1000KW, apa industriala, ...

343 EUR/m2 | 1,400 m2

Vaslui, Vaslui

Proprietar - Vând apartament 2 camere cartier Gruia + loc de parcare subteran
9
3

Apartament 2 camere (living + dormitor), 78 mp, etaj 3 4, parcare subterană privată Gruia - 7 Străzi, Cluj-Napoca Vând apartament modern, situat în cartierul Gruia, într-o zonă liniștită, cu panoramă deosebită. Proprietatea are o suprafață de 78 mp și este compartimentată eficient, fiind formată ...

2808 EUR/m2 | 78 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Vila deosebita chitila   mogosoaia
6
9

Vila deosebita chitila mogosoaia

Chitila - lac - apropiere parc dendrologic padure,strazi asfaltate, zona rezidentiala- stradal, vila individuala ,arhitectura contemporana, constructie 2025, teren 461mp, suprafata construita 261mp- poarta telecomanda, curte amenajata ,3 locuri parcare, terasa 20mp, toate utilitatile gaze, apa, curent, ...

2833 EUR/m2 | 210 m2

Mogosoaia, Ilfov

Promovat
 Apartament într-o clădire unică din București    Blocul Fals  | Ultracentral | 80 mp
20
1

Apartament într-o clădire unică din București Blocul Fals | Ultracentral | 80 mp

Există proprietăți bune. Și există proprietăți care spun o poveste. Acest apartament face parte din una dintre cele mai interesante și discutate clădiri din centrul Bucureștiului cunoscută informal drept blocul fals . Un detaliu arhitectural rar în București Imobilul este celebru pentru o particularitate ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Sala Palatului, Sector 1, Bucuresti

Teren Vulpasesti Sagna 1

Teren Vulpasesti Sagna

Vand teren extravilan sat Vulpasesti, com. Sagna, jud. Neamt. Suprafata de 5000 mp (jumatate de hectar). Pret 4 euro mp.

5,000 m2

Vulpasesti, Neamt

 Teren intravilan la doar 45 km de București   gata pentru construcție!
4

Teren intravilan la doar 45 km de București gata pentru construcție!

Proprietar , vând lot 600 mp teren intravilan ,în localitate Maia lângă Fierbinți ,cu o deschidere de 18 ml la strada asfaltată .Terenul se află în centrul localității între case este curatat , imprejmuit ,și este ideal pentru constructia unei case. Aveți acces la magazine,școală , grădinița, parc ...

600 m2

Maia, Ialomita

Apartament 3 camere, etaj 2, suprafata generoasa, str. Harniciei
10

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil din zona Calea Sagului, pe strada Harniciei. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, balcon spatios de tip logie, baia este cu geam, debara la bucatarie, centrala termica, orientare spre zona verde a ...

1585 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vând casă
5
2

Vând casă

Vând casă cu toate utilitățile gaze(centrala)apa potabilă (canal)fantana(pompa),canalizare 5 camere,casa este din paianta.

19 EUR/m2 | 2,820 m2

Tichilesti, Braila

Vând apartament 3 camere
1
20

Vând apartament 3 camere

Etaj 7 din 11, 3 camere decomandate Gresie în baie și bucătărie ,mozaic pe hol și balcon Bloc construit în 1963 anvelopat în întregime .Detalii de la proprietar la telefon .Exclus agenții imobiliare

1367 EUR/m2 | 60 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsonieră Hipodrom
3
2

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1302 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

vand casa locuibila
5
1

vand casa locuibila

vând casă locuibilă în sat Gilort , comuna branesti , județul Gorj . proprietatea include , 3 camere, bucătărie ,hol , debara și anexe funcționale , ideale pentru gospodărie . teren 9000 mp ,mai multe anexe în stare bună , izvor captat , zonă liniștită , perfectă pentru familie sau activități agricole ...

714 EUR/m2 | 84 m2

Branesti, Gorj

Vand apartment decomandat 2 camere
1
2

Vand apartment decomandat 2 camere

Vand apartment decomandat 2 camere in Onesti, partial mobilat

898 EUR/m2 | 50 m2

Onesti, Bacau

Garsoniera de vânzare
8

Garsoniera de vânzare

Vând garsonieră zona micro 1 pe strada Baladei centrala termica pe gaz, parchet ușa metalică etaj4 Info: Tel. Zero, șapte, cinci, cinci, patru, șase, cinci, șapte, cinci, cinci , WhatsApp

1536 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Oportunitate de afacere !
1
12

Oportunitate de afacere !

Se ofera spre vanzare in oras Iasi,apartament cu 3 camere,decomandat,str.Strap.Silvestru.Apartamentul este situat la etajul 1,fiind primul apartament din bloc(la parter nu sunt apartamente)Dispune de 2 ba,2 balcoaneeste orientat catre strada,acest lucru favorizand schimbarea destinatie,din spatiu de ...

2257 EUR/m2 | 70 m2

Gara, Iasi, Iasi

Salvează căutarea