Imobiliare

Promovat
Apartament cu 3 camere Tomis 3
5
2

Apartament cu 3 camere Tomis 3

Apartament cu 3 camere în Constanța zona Tomis 3 Suprafata 57mp Etaj 3 4 Pret 115.000E Telefon 0725480800

2018 EUR/m2 | 57 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere zona piata garii- rovine
1

Apartament 4 camere zona piata garii- rovine

Proprietar,vând apartament cu 4 camere situat lângă Lidl de la gară ,la etajul 1 din 4,având o suprafață totală de 80,3mp. Apartamenul are instalatie electrică, sanitara și termică nouă(centrală termică și distribuitor pe fiecare calorifer), șapă turnată, pereți gletuiți în 3 straturi. Detalii la telefon ...

2179 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1600 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa si Teren de Vanzare
1
24

Casa si Teren de Vanzare

Descriere camere sala bucătărie vara în curte curent electric apa și canalizare la poartă grădină 2000 m pătrați în spatele casei casă bătrânească nelocuibilă 15.000 euro telef. com.glavile.sat.Oltenca

311 EUR/m2 | 45 m2

Glavile, Valcea

Casa la Ciovarnasani 3600mp
10

Casa la Ciovarnasani 3600mp

Casa de vanzare la principala cu teren 3600 mp in sat Ciovarnasani comuna Sisesti jud Mehedint. Constructie casa veche: 3 camere 2 coridoare si 2 verande. Constructie casa noua: 1 camera 1 bucatarie 1 baie cu dus. Constructie grajd cu 3 incaperi si loc de depozitare in acoperis. Casa este racordata ...

9 EUR/m2 | 3,600 m2

Ciovarnasani, Mehedinti

Teren, 6000mp, Simeria
6

Teren, 6000mp, Simeria

Vând teren în orașul Simeria, suprafață 6000mp.Doua drumuri de acces, Izvor apa, o mini baltă de pescuit actual colmatată, pomi fructiferi, parțial îngrădită.

6,000 m2

Simeria, Hunedoara

Teren casa -domnesti ,ilfov ,teghes
8
15

Teren casa -domnesti ,ilfov ,teghes

Vand o parcele dintr-un teren cu 2 iesiri de 1100 m ,gaze ,drum ,apa ,lunmina pe ambele intrari ,pretul in functie de locatie intrareas principala ,STR. Transilvaniei -sau str. Brebina .Intr-o parte se afla Argesul iar in alta alta padurea de Tei ,locatia este superba. Terenul este curat și ingradit,are ...

Domnesti, Ilfov

Vand/inchiriez ap.3 cam.decom.,etj.6,supr.constr.82 mp, utila 69 mp,Dr.Tr.Sev.,Crihala langa Petrom
10
13

Vand sau inchiriez ap.3 cam. + bucatarie open space,decomandat, complet mobilat,etj.6, in Crihala langa Petrom, nelocuit, predabil imediat

1100 EUR/m2 | 68 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand atelier   fabricuta mobila
9

Vand atelier fabricuta mobila

Vand atelier fabricuta mobila. Teren: cca.2.900 mp. Locatie: cabina portar, hala productie pe 2 nivele, suprafata construita la sol 915 mp, etaj 915 mp, 200 mp spatiu deschis dar acoperit pe teren. Inaltime utila parter hala cca.3 m. Racord electric, apa, canal, gaz, rezervoare de apa subterana, ...

367 EUR/m2 | 1,800 m2

Sangeorgiu de Mures, Mures

Teren  intre  Reghin si Suseni
8
2

Teren intre Reghin si Suseni

De vanzare 5800mp (58 Arii) teren arabil intre Reghin si Suseni 547585 (apartine de comuna Suseni - zona fabricii de caramida) cu potential pentru, parc solar (exista unul deja in apropiere) camping, proiecte agrare etc. Nu se parceleaza, se vinde doar complet! Pretul este pe Arie.

5,800 m2

Suseni, Mures

Teren extravilan superb în satul Ciumăfaia, comuna Borșa, Cluj.
9
6

O ocazie excepțională de investiție într-un teren extravilan în frumoasa localitate Ciumăfaia. Cu o suprafață generoasă și un preț imbatabil, acest teren este potrivit pentru diverse scopuri și proiecte. Suprafată: 2800 mp. Lungime: 85 m. Lățime (front - intrare pe teren): 35 m. Acces auto facil și ...

Ciumafaia, Cluj

vand apartament nou cu 3 camere

vand apartament nou cu 3 camere

Apartament 3 camere Baia Mare, str. Branduselor, nr. 41D, sc. A, ap. 9, construcție 2025 (imobil cu 12 apartamente), etaj 1, 2 locuri de parcare in curte proprie iluminata asfaltata și cu bariera acces (nr. 16-17), finisat (parchet, uși, gresie faianță, cada, vas wc, lavabil alb, etc), integral cu încălzire ...

1700 EUR/m2 | 65 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 3camere tautii magheraus, str. 3, nr.

Apartament 3camere tautii magheraus, str. 3, nr.

Apartament tautii magheraus, str. 3, nr. 49, ap. 4, construcție 2022 (imobil cu 6 apartamente), etaj parter, cu curte Su=94,5 mp, 2 locuri de parcare Su=50 mp, semifinisat, integral cu încălzire în pardoseală, Sc=80 mp, Su=66,4 mp, compus din 2 dormitoare, 2 băi, openspace living+bucatarie, 2 holuri

1295 EUR/m2 | 66 m2

Baia Mare, Maramures

Teren de vanzare extravilan - arabil
3
1

Teren de vanzare extravilan - arabil

Sup. 1529 mp, 5 Euro/mp negociabil

Predesti, Valcea

Teren intravilan | 16800 mp | Santandrei
6
2

Teren intravilan | 16800 mp | Santandrei

Ofer spre vânzare teren intravilan situat in Com. Sântandrei, Sat Palota. Terenul este poziționat intr-o zona linistita in plina dezvoltare din satul Palota, terenul are o suprafața de 16800 mp cu o deschidere pe doua fronturi. Utilitățile sunt aprox. la 50 metri de la limita de proprietate. Țin sa ...

Palota, Bihor

Vand teren in sat Mocira, comuna Recea, Jud. Maramures
3

Vand teren in sat Mocira, comuna Recea, Jud. Maramures

Teren intravilan, in Mocira pe str. Trandafirilor, 27 arii, dimensiuni 19 m x 128 m, cu front la drum pe partea de 19 m si front la drum si pe partea de 128 m. Utilitati: gaz, curent, apa, diisponibile la drum, doar trebuie facute bransamentele. Unic proprietar, intabulat. Terenul are CF 58973 si drumul ...

Mocira, Maramures

Vand apartament 3 camere decomandate Zona Hotel Traian
9
6

Vand apartament 3 camere decomandate Zona Hotel Traian

Vand apartament decomandat cu 3 camere. Apartamentul este compus din: Camera de zi 18.1 mp 2 dormitoare: dormitor 11.8 mp, dormitor 10.4 mp, bucatarie 7.4, 2 bai, baie 4.1mp, baie 2.1 mp, cămară 1.2, hol 7.7mp, balcon 4. 5 mp *Suprafață totală 67.3mp* Blocul este anvelopat izolat termic, cu termopane, ...

1134 EUR/m2 | 67 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Casa de vanzare! 2

Casa de vanzare!

Casa din caramida, 3 dormitoare living,bucatarie,2 bai, terasa .Incalzire cu centrala pe lemn, peleti,cox. Depozit de 102m2 din bca.

Afumati, Ilfov

Apartament cu 2 camere spațios și luminos de vânzare-Avantgarden 3 Brașov
6
2

Apartament 2 camere decomandat Avantgarden 3, Str. Pelicanului | Etaj 8 | Boxă inclusă Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Avantgarden 3, pe strada Pelicanului, la etajul 8, într-un imobil bine întreținut. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Avantgarden, Brasov, Brasov

Parcele 1000 mp la iesire din Constanta spre Valul lui Traian
4
1

Parcele 5 x 1000 mp la iesire din Constanta spre Valul lui Traian cu acces autostrada si DN. 60 euro mp. Pretabil constructii hale, parc fotovoltaic.

Palas, Constanta, Constanta

Casă spațioasă cu 2 corpuri de clădire si 1391 mp teren-Comuna Viișoara Teleorman
5
5

Vând proprietate situată în comuna Viișoara, județul Teleorman, ideală pentru o familie numeroasă sau pentru cei care caută liniștea de la țară fără a renunța la confortul modern. Detalii principale: Teren generos: 1391 mp, curte bine întreținută. Două corpuri de casă: Casa 1: 107 mp (spațioasă, compartimentare ...

56 EUR/m2 | 204 m2

Viisoara, Teleorman

Loc de veci dublu - Ghencea 2 Domnesti, 6000 euro (negociabil)
2

Ofer spre vanzare loc de veci dublu (3mp) in Cimitirul Ghencea 2 Domnesti, figura 38,loc 573. - Amenajat complet ( beton,placa,cruce,toc); - Pozitie foarte buna: aproape de capela si aleea principala; - Acces facil - autobuzul 322 are statie langa intrarea in cimitir; -Acte clare; - Pret - 6000 ...

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere , 44mp , zona gara, decomandat
8

Apartament 2 camere , 44mp , zona gara, decomandat

Apartament 2 camere , suprafata utila : 44 mp ,decomandat ,strada Cartier CFR | nr9 Balcon închis | Etaj 4 4 , O oportunitate ideală pentru familie sau investiție!* zonă foarte bună, liniștită, aproape de gara, școli, grădinițe, Lidl , Penny , Paco , mijloace de transport și alte puncte de interes La ...

1250 EUR/m2 | 44 m2

Focsani, Vrancea

Vând teren intravilan
4
4

Vând teren intravilan

Teren intravilan + casa bătrânească situat in jud.Constanta com. Poarta albă sat Nazarcea suprafață totala 5550 mp. Preț 150.000 de euro Telefon

Constanta, Constanta

Teren intravilan
5
2

Teren intravilan

Teren intravilan Teren intravilan situat in jud.Constanta com. Poarta albă sat Nazarcea suprafață totala 5550 mp.Pret 150.000 euro Telefon

Constanta, Constanta

Vand teren comuna Domnesti, sat Teghes
3
1

Vand teren comuna Domnesti, sat Teghes

Vând 1 lot de teren intravilan în suprafață de 450mp, cu o deschidere de 18mp la drumul de servitute, situat în comuna Domnesti, sat Teghes. Gaze, curent și canalizare la 200m de teren. Accesul la teren se face pe drum pietruit, acesta urmeaza sa fie asfaltat anul acesta. In apropiere stație de transport ...

450 m2

Teghes, Ilfov

Apartament 2 camere, comfort 1, zona Crisan
6
80

Apartament 2 camere, comfort 1, zona Crisan

De vanzare apartament cu doua camere, decomandat, comfort 1, etaj 3, strada Orly, colt cu Crisan. Hol living bucatarie balcon open plan (plan deschis). Ferestre si balcon termopan, usa de intrare de metal, gresie pe holuri, living si bucatarie balcon. Partial mobilat. Pentru mai multe detalii, nu ezitati ...

1122 EUR/m2 | 49 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren Postăvari, com Frumusani

Teren Postăvari, com Frumusani

Vând teren 5335 mp, sat Postăvari comuna Frumușani, primul sat de la linia de centura a Bucureștiului, extravilan cu posibilitate de scoatere in intravilan, are ieșire la două străzi, zona in plina dezvoltare.

5,335 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren intravilan PUZ Mosnita Noua Cartier AZZURRO
3
69

Teren intravilan PUZ Mosnita Noua Cartier AZZURRO

Vand parcela de teren , PUZ Aprobat Mosnita Noua, Cartier AZZURRO. - 9 parcele 700-900mp curti constructii, intravilan extins - 1 parcela 800mp, zona verde, intravilan extins - 1 parcela 800mp, dotari edilitare, intravilan extins - 2104mp teren destinat pentru strazi PUZ-ul are toate aprobarile necesare, ...

Mosnita Noua, Timis

Casa duplex 174.000  complet mobilata și utilata!!!!
8
2

Casa duplex 174.000 complet mobilata și utilata!!!!

Vând casa formata din parter, etaj si mansarda utilizabila. Parter: bucătărie, dinning, living si baie cu cabina de dus Etaj : 3 dormitoare, o baie si un dressing Mansarda: amenajata ca spațiu de depozitare si loc de joaca pentru copii, dar si o comoda si canapea extensibila. Casa se vinde mobilata ...

2320 EUR/m2 | 75 m2

Bragadiru, Ilfov

teren extravilan agricol
3
7

teren extravilan agricol

vând teren extravilan agricol suprafață de 5000mp situat în Remetea Mare vis vis de gara zona este în plină dezvoltare construcția unei noi linii de cale ferată , pe viitor construcția de hale în zona , pentru mai multe detalii la telefon! prețul este de 7 euro mp

5,000 m2

Remetea Mare, Timis

Teren intravilan de vânzare
3
1

Teren intravilan de vânzare

Vând teren ( intravilan 700 mp cu CF Terenul este situat în comuna petresti de jos sat Craesti )

700 m2

Craesti, Cluj

Casa la 4 km de Pitesti
10
17

Casa la 4 km de Pitesti

Casa P+1,la pădure, in zona liniștită,la numai 2km de gradina zoologică din pădurea Trivale Toate utilitățile gaze,curent,apa,internet Parter: Living, dormitor,baie , bucatarie,camera centralei și o anexă cu iesire in curte Etaj: 2 dormitoare, living, baie 2 balcoane Foișor in curte Încălzire : centrala ...

933 EUR/m2 | 150 m2

Ciocanai, Arges

Vand p+1+m
5
15

Vand p+1+m

Direct propietar, vand p+1+m ( aici se află o încăpere, casa scării si o terasă circulabila de 85 mp ), construcție în cadre din 2010, cu toate utilitățile, ( 380 V ) la gri, în Magurele-Ilfov, cartierul scriitorilor. Parterul este compartimentat in bucătărie, baie, hol, dormitor si living. Amprenta ...

397 EUR/m2 | 340 m2

Magurele, Ilfov

Loc de casă in Șagu
4

Loc de casă in Șagu

Teren intravilan proprietate persoana fizică. Pretabil pentru construire casa familială cu acces stradal facil din drumul E671. Racordat la rețeaua de apă.

1,198 m2

Sagu, Arad

vand casa,jud Dambovita
2

vand casa,jud Dambovita

vand casa Pietrari,jud.Dambovita

1500 EUR/m2 | 120 m2

Pietrari, Dambovita

Teren
4
2

Teren

Teren TODIREL BARNOVA 10000 mp,drept, la drum, deschidere mare,foarte aproape de utilitati

Iasi, Iasi

Teren de vânzare cu proiect de casa la sol
5
2

Teren de vânzare cu proiect de casa la sol

Teren de vânzare în suprafață de 481 mp cu utilități pe el,se poate vinde cu proiect sau fara la alt preț.discutabil la telefon .pret de vânzare 31500 euro.

481 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere Piata Armatei 4

Apartament 2 camere Piata Armatei

Apartament decomandat,compus din 2 camere,bucătarie,baie și hol,situat la parterul uni bloc din cărămidă P+3,realibitat termic. Incălzirea este realizată cu centrală pe gaz, cu calorifere. Este situat la mijloc,un singur perete in exterior.

1531 EUR/m2 | 49 m2

Piata+Armatei, Targu Mures, Mures

Vand apartament 2 camere zona Podgoria
5

Vand apartament 2 camere zona Podgoria

Persoana fizica, vand apartament 2 camere in zona Podgoria. Apartamentul este la Et 3 din 4, Incalzire proprie pe gaz, instalatie electrica cupru, instalatie incalzire cupru. Se vinde mobilat. Pretul afisat este usor negociabi. Sau schimb cu apartament 3 camere, exclus ulimul etaj.

1627 EUR/m2 | 59 m2

Podgoria, Arad, Arad

Vânzare Garsoniera
5

Vânzare Garsoniera

Se vinde garsoniera utilata complet și mobilata,este situata in Brazda bloc G6 etaj 7,blocul dispune de doua lifturi funcționale , garsoniera este renovata anul trecut în iunie, electrocasnice noi

2313 EUR/m2 | 32 m2

Craiova, Dolj

Schimb Vând teren 47

Schimb Vând teren

Teren 1000 m2 intravilan, șos. Ștefan cel Mare nr. 89,Copou Iași. Schimb cu apartament cu trei camere (+ diferența o dau eu) sau aștept alte variante .

Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere
5
2

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere CF2 semidecomandat, centrală,termopane exterior și parțial interior, etaj 3,suprafață totală 42m, preț 37000, negociabil

949 EUR/m2 | 39 m2

M. Kogălniceanu, Braila, Braila

Vand Pensiune 3*** Novaci, Str. Ranca,124
10
16

Vand Pensiune 3*** Novaci, Str. Ranca,124

1 . An constructie - 2011 2 . Adresa: Str. Ranca, Nr. 124, Oras Novaci, Jud. Gorj 3. Nr. camere pensiune: 4(patru) camere matrimoniale suprafata camera 16,80 mp; - baie camera 5,20 mp 1(unu) apartament duplex - parter 15,10 mp -etaj 20,25 mp - baie 5,35 mp - 1(una) suita (mansarda) 6 paturi single ...

Novaci, Gorj

De Vânzare Teren Cihei

De Vânzare Teren Cihei

Vând teren intravilan Cihei, într-o zonă în curs de dezvoltare, utilitățile sunt in apropierea terenului. Preț 60 de euro mp

3,300 m2

Oradea, Bihor

Teren de vanzare Tomești
3
2

Teren de vanzare Tomești

Vând teren Tomești Chicirea mai multe detalii la telefon

Iasi, Iasi

Vand teren agricol in Pecica( Turnu) 3,9 ha(fara contract cu arendas)
3
5

Vand teren agricol zona Pecica 3,9 ha,unic proprietar,titlu de proprietate, comision 0,contractul a expirat in anul acesta deci este liber de contract,terenul este compus din 3 parcele alaturate

39,000 m2

Pecica, Arad

Teren intravilan sat harsa, com.plopu (Posibilitate parcelare)
3
6

Teren intravilan (POSIBILITATE DE PARCELARE IN LOTURI DE MINIM 1000M2), sat.Harsa com.Plopu , lângă pădure , zona liniștită suprafață de 4500 m2, utilități la poarta , deschidere 20m detalii la telefon

4,400 m2

Harsa, Prahova

Vând teren, loc. Ampoița, jud. Alba
12

Vând teren, loc. Ampoița, jud. Alba

Vând teren extravilan (cu posibilitatea de a fi făcut intravilan) în localitatea Ampoița, jud. Alba. Terenul are 4100 mp. Ideal pentru cabană sau pensiune. Preț: 20 mp, negociabil. Detalii la telefon: sau

4,100 m2

Ampoita, Alba

Proprietar Casă de Vinzare
5
2

Proprietar Casă de Vinzare

De vânzare casa in Sânandrei parter + etaj . 190mp locuibili Casa este compusa din: Parter locuibil 2 dormitoare 1 living 2 bai, ( una de servici) Terasa la intrare + terasa exterioara Etaj la gri 2 dormitoare ( 1 cu balcon) 1 living open space 1 baie O terasa Teren suprafață totală 650mp

973 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Casa Sinandrei
5
3

Proprietar Casa Sinandrei

973 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Casa in Band
3

Casa in Band

casă de vânzare în comuna Band,zona centrală,casă nouă cu 2 nivele: nivelul1: bucătărie,living, cămară,baie,dormitor nivelul2: baie,dormitor,living,balcon cu terasă. suprafața 200 M2 5 ari grădină,mai multe detalii la telefon.

675 EUR/m2 | 200 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 4 camere zonă  centrală  Dej.
5

Apartament 4 camere zonă centrală Dej.

Vând apartament (86mp) 4 camere , bucătărie , 2 băi, 2 balcoane , decomandat, etaj 2 din 4, nefinisat (situat pe mijloc ). Momentan nu dispune de centrala termica , dar gazul este tras în casă . Apartamentul se afla in zona centrala Dej, necesita renovare , fiecare după gustul lui. Preț 82 000 Euro negociabil. Răspund ...

953 EUR/m2 | 86 m2

1%2bMai, Dej, Cluj

Salvează căutarea