Imobiliare

Promovat
Teren de vanzare extravilan si intravilan Comuna Turburea Sat Poiana Judet GORJ - pozitie excelenta
3

Terenul se compune din trei suprafete de 13 Ha, 10 Ha si 8 Ha. Din suprafata de 13 Ha, 1,4 Ha sunt intravilan cu deschidere 72 m la DJ Filiasi- Tg. Carbunesti, cu o pozitie excelenta pentru constuctie casa, motel, agrement etc. Restul se preteaze pentru constuctii, agricultura, parc fotovoltaic. Terenurile ...

Poiana, Gorj

Promovat
Proprietar vând duplex lângă eso Mosnita Noua
5

Proprietar vând duplex lângă eso Mosnita Noua

Desi este duplex, casele sunt complet separate prin camera tehnica, oferind intimitatea si confortul unei locuinte individuale. Proiectul este unul unicat, si foarte bine poziționat Detalii generale: - Suprafata utila: 120mp - Suprafata teren: 275 mp - Regim de inaltime: Parter + Etaj + Pod depozitare - ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament Neptun
6

Apartament Neptun

Apartamentul de 2 camere are o suprafață de 50 mp și este situat la etajul 4. Compartimentarea este decomandată, oferind un spațiu bine definit. Este situat aproape de centrul din Neptun și aproape de plaja (5-10 minute de mers pe jos) Vizavi de bloc este Pădurea Comorova și parcul de distracții Aventura ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Neptun, Constanta

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând 3,25 ha teren arabil Ianca Braila

Vând 3,25 ha teren arabil Ianca Braila

Vând 3,25 ha teren agricol Ianca Brăila. Prețul zonei.

Ianca, Braila

Teren de vânzare
1
2

Teren de vânzare

Teren de vanzare 1600m la sonde între Măgurele si Dărăști-Ilfov prețul 9E mereu negociabil mai multe detali la telefon

1,600 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Teren de vanzare
1
2

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Dărăști-Ilfov mai exact pe Lunca la strada principala 2300m preț 16 negociabil mai multe detali la telefon

2,300 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

5000 mp teren in Potoci, Neamt
10
1

5000 mp teren in Potoci, Neamt

Proprietar vand 5000 mp teren in Potoci, Neamt, pretabil pentru agroturism, sau pentru locuit in mijlocul naturii, departe de zbuciumul orasului, cu vedere la lacul Bicaz. Suprafata totala cuprinde 1650 mp fanete intravilan UAT Bicaz si 3350 mp fanete extravilan UAT Hangu. Se afla la circa 100 metri ...

5,000 m2

Potoci, Neamt

Teren de vânzare în Polovragi, Gorj
8
12

Teren de vânzare în Polovragi, Gorj

Se vinde un teren cu o suprafață de 1193 m în Polovragi, vizavi de pensiunea Colţ de Rai. Terenul este cadastrat și intabulat, cu acces la toate utilitățile, fiind ideal atât pentru investiții, cât și pentru construirea unei case proprii sau de vacanță într-un loc liniștit.

1,193 m2

Polovragi, Gorj

Vînd Afacere, Inchiriere
3

Vînd Afacere, Inchiriere

Fast Food de vînzare, inchiriere cu toate autorizațile echipat complect mai multe detali la nr.

71 EUR/m2 | 14 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren pretabil construcții intravilan%
1
1

Teren pretabil construcții intravilan%

Terenul se află la ieșirea din loc Șura Mare spre Slimnic pe partea stângă cu acces la DN. Terenul are 2700 mp și este parțial intravilan extravilan (550 mp intravilan).Acces în două părți opuse a laturilor acestuia. Aval și amonte. In viitorul apropiat se va introduce integral in intravilan. Utilități ...

2,700 m2

Sura Mare, Sibiu

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare, langa oras, mobilata si utilata
2
2

Casa de vanzare, langa oras, mobilata si utilata

Vand casa in Sancraiu de Mures, Str Principala, langa str. Podeni. Situata la 3km de centrul orasului. Construita in anii 1980. Compusa din 8 camere, 2 bucatarii, 2 camari, 2 bai avand 230 m 2. O teresa de 25 m 2. Garaj dublu de 55 m 2. Curtea este betonata, avand un pic de gradina. Suprafata totala ...

957 EUR/m2 | 230 m2

Sancraiu de Mures, Mures

Teren de vinzare,Beregsaul Mic
6
43

Teren de vinzare,Beregsaul Mic

Acum, vind in Beregsau Mic teren intravilan gol cu casa de pamant demolabila, drum pietruit, ,intre case ,700 mp,17.000 euro are nr de casa 113.aproape de biserica si centru..18 km de Timisoara apa,curent pe strada

750 m2

Timisoara, Timis

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc
10
25

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc

2 camere de vanzare Olimpia-Complexul Studentesc, str. F.C. Ripensia, termoficare, etaj 10 10, panouri prefabricate, langa gradinita, s utila 55 mp, confort 1 semidecomandat, loc parcare, lift, mobilat utilata modest, 88600 euro.

1611 EUR/m2 | 55 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan cu CF in Borsa, Cluj
3
15

Vand teren intravilan cu CF in Borsa, Cluj

Vand teren intravilan cu CF, in comuna Borsa, Cluj, suprafata 1500 mp cu front la strada principala si drum secundar, loc bun pentru constructie casa, utilitati apa si curent electric.

1,500 m2

Borsa, Cluj

Giarmata - 10.000 mp. 2

Giarmata - 10.000 mp.

TEREN INTRAVILAN, LOCAȚIE EXCELENTĂ CU TOATE UTILITĂȚILE: APĂ, GAZ, CURENT, ILUMINAT STRADAL, CANALIZARE, ACCES AUTO, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

10,000 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Teren Intravilan 1

GIARMATA - Teren Intravilan

2.260 MP. SAU 1.120 MP. TOATE UTILITĂȚILE, LOCAȚIE DEOSEBITĂ, 3 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

2,260 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Teren Intravilan pentru casă 1

GIARMATA - Teren Intravilan pentru casă

1.120 MP. SAU 2.260 MP. TOATE UTILITĂȚILE, LOCAȚIE DEOSEBITĂ, 3 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Parcelă Intravilan 3

GIARMATA - Parcelă Intravilan

500 MP. SI 620 MP. INTRAVILAN PENTRU CASĂ, 2 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Parcelă Intravilan pentru casă 5

GIARMATA - Parcelă Intravilan pentru casă

500 MP. SI 620 MP. INTRAVILAN PENTRU CASĂ, 2 FRONTURI STRADALE, LOCAȚIE EXCELENTĂ, PRIVELIȘTE DEOSEBITĂ, PROPRIETAR - EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

De vânzare apartament cu trei camere confort 1
10
3

De vânzare apartament cu trei camere confort 1

De vânzare apartament cu trei camere confort 1 etajul 4 4,zona foarte buna langa stațiunea Saturn aproape de plajă la cinci minute de mers la plajă,in zonă este Gara, Lidl, Kaufland,Profi și diverse magazine.Apartamentul este mobilat și are gresie, faianță instalații sanitare îngropat cu PPR, geamuri ...

1550 EUR/m2 | 60 m2

Mangalia, Constanta

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Ferma cu 3 ha teren.
7
4

Ferma cu 3 ha teren.

Ferma este compusă din : Grajd de 540 mp, corp administrativ: 160 mp, magazie: 78 mp. Pretul este de 193 euro/mp construit. Construcțiile sunt finalizate în 2010. Ferma mai are platforme betonate, soproane de 1.100 mp, etc

319 EUR/m2 | 470 m2

Cristur-Criseni, Salaj

Casa com.Bistreț
10
1

Casa com.Bistreț

Are 2 camere si bucătărie, 2 fântâni, apa de la retea, canalizare la poarta. Teren 1500mp. Pret 15000 euro. Se vinde mobilata. Telefon .

237 EUR/m2 | 60 m2

Craiova, Dolj

Vand teren intravilan, 972 m, comuna Cernica, sat Tanganu strada Pinului
4
1

Vand teren intravilan, curti constructii, 972 m cu deschidere 20 m, comuna Cernica, sat Tanganu strada Pinului. Terenul se afla in zona de case noi, cu vecini de calitate. Iesire imediata la Autostrada Soarelui, acces facil la Fashion House Outlet Pallady si doar 10 minute pana la gura de metrou Anghel ...

972 m2

Tanganu, Ilfov

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare Casa Batraneasca Voluntari + teren (total 300mp)
4
8

Vanzare Casa Batraneasca Voluntari + teren (total 300mp)

Vand proprietate in Voluntari, str. Anton Pann, in proximitatea Primariei. Suprafata totala a casei + teren este de 300mp. Are toate utilitatile: gaze, canalizare, apa, curent, cablu tv, internet.

300 m2

Voluntari, Ilfov

Casa Budeasa Mare Proprietar Vanzare / Schimb ap 2 cam Pitesti
1
2

ACTIVE PROPERTY ADVISORS va propune spre vânzare o casa, cu suprafață construita de 312 mp, are 4 bai si este dispusa pe 3 niveluri (casa este compartimentata cu cate un apartament pe fiecare nivel), structura din beton armat si izolata cu polistiren de 10 cm., casa este localizata in Budeasa Mare in ...

393 EUR/m2 | 280 m2

Rogojina, Arges

Apartament de vanzare 2 camere Sterminos  Uricani , Hunedoara
9
4

Apartament de vanzare 2 camere Sterminos Uricani , Hunedoara

Vand apartament in strada Sterminos Uricani, Hunedoara, ultimul etaj, la bloc renovat si izolat termic. Estea 30 de min de Straja si 30 de min de valea Iarului. Apartamentul are pereti facuti , toate firele electrice schimbate. Termopane maro cu dubla deschidere , vine cu centrala de incalzire wifi ...

308 EUR/m2 | 65 m2

Uricani, Hunedoara

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!
10
2

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!

Vând apartament cu două camere în Hunedoara, strada Eliberării Nr.7, bloc 1,în apropiere de Casa Vânătorului, de școlii, magazie, spital, piață,se vinde mobilat și utilat, prețul este negociabil!

987 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

De vînzare zona centrala
5
3

De vînzare zona centrala

Aproape de penny ,profii,primărie , biserica

29 EUR/m2 | 1,040 m2

insuratei, Braila

Vanzare casa și teren 9

Vanzare casa și teren

De vânzare casa și teren în Alexandria, str.1 Decembrie spre padure. Casa în suprafață de 111 mp are 5 camere 2 holuri, electricitate, apa, canalizare.Terenul în suprafață totală = 880mp (10x88).

108 EUR/m2 | 880 m2

Alexandria, Teleorman

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia
8
21

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia

Am de inchiriat garsoniera, etaj 1, Complexul Studentesc Olimpia, s utila 30 mp, baie bucatarie separata,utilat mobilat studenteste, centrala proprie noua pe gaz, 300 euro lunar + garantie

10 EUR/m2 | 30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vând 0,24 ha pădure în zona Scrioastea/Teleorman. 6

Vând 0,24 ha pădure în zona Scrioastea/Teleorman.

Vând 0,24 ha padure in zona Scrioastea/Teleorman Nu a fost tăiată niciodată

Scrioastea, Teleorman

Vand teren intravilan 3.000 m2 Nanov 2

Vand teren intravilan 3.000 m2 Nanov

Vand teren intravilan 3.000 m2 Nanov zona Sere

3,000 m2

Nanov, Teleorman

Garaj de vanzare, str. Retezat, Olimpia, Posta
5
4

Garaj de vanzare, str. Retezat, Olimpia, Posta

Am de vanzare, garaj in zona Olimpia Posta, usa metalica, curent, geam, groapa, s utila 18 mp, in baterie, cu carte funciara independenta, 11600 euro fix, posibil rate

Timisoara, Timis

Intravilan in Focsani   Vrancea   zona Crang -Petresti   6500 mp.   Vând.
10
14

Intravilan in Focsani Vrancea zona Crang -Petresti 6500 mp. Vând.

--- 6500 mp intravilan Focsani , str Crângului DC143 pe partea cu pista de biciclete. --- Terasament adus la nivelul șoselei , tasat , nivelat. --- Propriul drum pietruit pe proprietate 120 ml. --- Platformă parter 265 mp prevăzută cu alimentare apă , instalații sanitare , canalizare , alimentare curent ...

6,500 m2

Petresti, Vrancea

Turn 3 camere de vanzare Olimpia Boavista
10
18

Turn 3 camere de vanzare Olimpia Boavista

Am de vanzare ap 3 camere, Olimpia Sportivilor Complex Studentesc, confort 1 semidecomandat, bloc turn, etaj 5 10, o baie, o logie, termoficare, vedere pe 2 parti, modest, neimbunatatit, geamuri lemn, rulota de lemn, mobila veche, cu centrala proprie noua, cheltuieli intretinere normale, s utila 69 mp, ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Boavista -Olimpia ap. 3 camere
5
21

Boavista -Olimpia ap. 3 camere

Am ap 3 camere de vinzare zona Olimpia Boavista ,turn ,et 5 din 10,semidecomandat, S,utila 72 mp. 3 parti ,lift nou semiimbunatatit,125000euro, posibil rate 3-5 ani acte la zi, mobilat ,ideal investitie inchiriere, ocupabil,cheltuieli intretinere mici,aproape de Complexul Studentesc., Incalzire: Incalzire ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

STADION, Timisoara, Timis

Vand casa in Aiud langa terenul de tenis, in parcul Municipal
7
1

P.F. Vand casa in Aiud,langa terenul de tenis in parcul central, mobilata si utilata, la 2 min de Penny, Lidl, Kaufland si centrul orasului. Casa este compusa din 3 camere, bucatarie, baie, hol. Demisol: o camera, bucatarie, camara si pivnita. Curte mare, foisor, terasa, gradina + garaj. Dacă sunteți ...

394 EUR/m2 | 500 m2

Aiud, Alba

Vand Schimb ap.3-4 camere, trilateral, o parcare subt.privata si libera in incinta complexului
9
14

Apartament 3 camere decomandat ( poate fi transformat în 4 camere ), 2 bai moderne (ambele cu aerisire), 2 balcoane placate cu travertin-piatră naturală, trilateral (V-N-E), lift, foarte spațios aflat in incinta complexului rezidential Rovine Residence fiind primul bloc construit dintr-un ansamblu de ...

2575 EUR/m2 | 85 m2

Craiova, Dolj

Vând casă lângă Piața Centrală Câmpulung
3

Vând casă lângă Piața Centrală Câmpulung

Casă este din cărămidă are fațadă nouă acoperiș și geamuri noi. Casa are 100 mp și 250 de m de curte. Este racordată la gaz, electrică și canalizare și se află în spatele pieții mari, o zonă foarte bună și liniștită. Interior nou,instalație apă, curent noi, zidărie placă turnată totul nou! Sunați pentru ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Campulung, Arges

Proprietate imobiliară rezidențială de vânzare în Comuna Ivești, Sat Bucești, Jud. Galați
10

Oferim spre vânzare în regim de reprezentare imobiliară în exclusivitate, cu COMISION 0% pentru cumpărător, o proprietate imobiliară rezidențială amplasată într-o zonă liniștită și foarte bună (cu multe case noi în vecinătate) din Satul Bucești din Comuna Ivești, pe Str. Bucești, nr. 9. Proprietatea ...

684 EUR/m2 | 95 m2

Bucesti, Galati

De vânzare teren intravilan 2500m
4
2

De vânzare teren intravilan 2500m

De vânzare teren intravilan, intabulat cu toate actele necesare vânzării,cu suprafața de 2500m cu deschidere la stradă de 25m cu utilitățile în apropiere cu P. O. T. =50%SI 70%pentru extinderi cu regim de construire P+2E terenul se află pe strada Alexandru Ilaș Mangalia la doar 2,5 km de plajă, preț ...

2,500 m2

Mangalia, Constanta

vand teren extravilan 13996 mp 4 ron mp
3
5

vand teren extravilan 13996 mp 4 ron mp

Pers fiz vand teren extravilan 13996 mp in loc Rascruci , comuna Bontida , la 20 km de Cluj . Sunt 3 parcele : 2874 mp, 2670 mp si 8452 mp , total 13996 mp . Pret 4 ron mp negociabil. Teren intabulat, cadastrat , impozite achitate la zi , fara probleme juridice . Tel

Rascruci, Cluj

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Apartamentul se afla in zona Intim,are 2 camere nedecomandate,baie cu vana ,încălzire pe gaz cu convector,boiler electric de 80 Litri,uși interioare noi,ușa exterioara noua,bucătărie utilată cu mobilă pe comanda,aragaz cu senzor grade,frigider mare cu congelator nou,pat dormitor cu saltea Memory,birou ...

805 EUR/m2 | 41 m2

Resita, Caras-Severin

Teren Sacadat
5
3

Teren Sacadat

Teren situat intre sacadat si borsa bihor front stradat 14,5 m suprafata totala 5855 mp curent in fata terenului apa de la retea si canalizare pe partea cealalta a soselei. 4,5 euro mp NEGOCIABIL

5,855 m2

Sacadat, Bihor

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare terenuri 5

Vanzare terenuri

De vanzare 2 loturi de teren in Cornetu str salcamilor de 1000 m2 respectiv 500m2 whatsapp

Cornetu, Ilfov

Vand teren
5
7

Vand teren

Vând teren intravilan și extravilan cu ieșire la Dunăre.Zona Divici,2000 mp.

2,000 m2

Divici, Caras-Severin

Teren Catargiu 1

Teren Catargiu

1500 mp teren intravilan de vanzare in Catargiu.

1,500 m2

Craiova, Dolj

Casa de vînzare  urgent 12

Casa de vînzare urgent

Vind urgent casa in Schei Brașov str Coastei 59 Brașov, zona linistita, la 10 minute de pădure si 10 minute de Piata Unirii. Compusa din 2 camere, bucătărie spațioasă, baie, hol, curte și gradina, loc parcare mașină . Suprafața totală 191 mp. Utilități gaz, lumina ,apa, cablu tv. Zonă liniștită, curata ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Centrul Istoric, Brasov, Brasov

Vând proprietate

Vând proprietate

Vând casă în loc.JUPA jud.Caras Severin la 10 km de Caransebeș.Casa dispune de 4 camere ,baie , geamuri termopan cu jaluzele,parchet ,coridor. Încălzirea de face prin centrală pe lemne și teracote.Bucătărie cu intrare separată cu încălzire in pardosea sala pentru servit masa și încă o bucătărie cu ...

640 EUR/m2 | 250 m2

Jupa, Caras-Severin

Salvează căutarea