Imobiliare

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren agricol de vanzare
3
5

Teren agricol de vanzare

Proprietar vand doua parcele - 13000mp si 6500mp - Pret 20000eu distanta de cateva parcele intre ele este arendat pana in momentul de fata la iesirea din Sustra ,( jumatatea distantei dintre Timisoara-Lugoj), pe dreapta la sosea acte la zi unic proprietar o74oo4o9o9

19,500 m2

Sustra, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare

Casa de vanzare

Casa in Bucium , comuna Orăștioara de Sus Casa renovata in 2019 ( acoperiș, fațada , curte , tâmplărie , garduri , încălzire centrală , filigorie ) Suprafața casa anexe 260 mp Suprafața curte 120 mp Suprafața gradina 1200 mp Teren agricol 2 hectare Pădure 3,5 hectare Mai multe detalii pe watsapp ...

1520 EUR/m2 | 250 m2

Bucium, Hunedoara

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

teren intravilan
3
5

teren intravilan

De vânzare3687m2 trern intravilan

3,687 m2

Podu Narujei, Vrancea

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar vand apartament 2 camere mobilat, bloc nou 2025 + parcare, Giroc | Inchiriat cu 360 euro
8
1

Proprietar fara comision Pret: 84.900 euro negociabil Apartamentul se vinde cu tot cu chiriasi, chiria actuala fiind de 360 euro luna. Este ideal pentru investitie, deoarece genereaza venit imediat din inchiriere. Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, complet ...

2123 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
10

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Locuinta P+M (2011) + Teren 1500mp - Ciochina Ialomita
10

Locuinta P+M (2011) + Teren 1500mp - Ciochina Ialomita

*Casa nefinisata in Judetul Ialomita, localitatea Ciochina. *Pozitionare la DN2A, intre Urziceni si Slobozia, la 30 km distanta de Lehliu pentru iesirea pe A2, 27 km de Slobozia si 37 km de Urziceni. *Suprafata generoasa a terenului, pe care este amplasat imobilul, este de 1500m2, fiind populat cu pomi ...

521 EUR/m2 | 163 m2

Ciochina, Ialomita

Casa confortabila si solida- finantabila cu credit bancar
10
17

Casa confortabila si solida- finantabila cu credit bancar

Proprietar, vand casa solida in Tulcea, str.Craitelor, parter-sc143 mp- 5 dormitoare, sufragerie, bucatarie, 2 dressing-uri, 2 bai. Separat, anexa -5 mp- in curte cu functie de depozitare si toaleta pt exterior, și beci tencuit. Casa are doua intrari. Amprenta totala a terenului este 231 mp. Pot ...

1080 EUR/m2 | 125 m2

Tulcea, Tulcea

vand teren
1
2

vand teren

Teren de vânzare loc de casă Pustiniș, jud. Timiș Vând teren intravilan în localitatea Pustiniș, comuna Uivar, ideal pentru construcția unei case. Suprafață: 1000 mp Utilități: la stradă (în fața terenului) Acces facil Zonă liniștită Perfect pentru casă sau investiție Preț bun ...