Imobiliare

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ap 2 Camere | Bl. Gheorghe Sincai | 4 min metrou si parc | bloc 1982
7
4

Proprietar, vând apartament două camere, situat pe Bl Gheorghe Sincai, al doilea bloc de la colt, la doar 4 min de mers pe jos de stația de metrou Tineretului si 9 min de Timpuri Noi. Este compartimentat în: Hol, Bucatarie, Living, Dormitor, Baie, Balcon și Debara; Suprafață de 54 mp. Orientare bilaterala, ...

2776 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa Sulina - 838 mp - la 5 m de apa
10

Casa Sulina - 838 mp - la 5 m de apa

Vând casă in Sulina, pe strada a I-a, pe malul Dunării, la 5 m de apă. Accesul se poate face prin 2 străzi. Suprafața de teren este de 838 mp si este împrejmuit. Casa a fost finalizată in 2022 si se compune din 4 camere, fiecare cu baie proprie, o bucătărie si o spalatorie-cameră tehnică. Dotari: ...

3040 EUR/m2 | 125 m2

Sulina, Tulcea

Promovat
Vand duplex proprietar   Construim si case pe comanda
13
4

Vand duplex proprietar Construim si case pe comanda

Vand jumate de duplex P+M 115 Mp utili 306 Mp curte Compartimentare parter : - Hol - Baie de servici - Living - Bucatarie - terasa - camara tehnica Compartimentare Mansarda : - 3 dormitoare - 1 baie Dispune de incalzire in pardoseala cu centrala proprie pe gaz. Racordata la toate ...

1739 EUR/m2 | 115 m2

Chisoda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă Nouă Leș | 2 Camere   2 Băi   Living Open Space   Depozitare
9
7

Casă Nouă Leș | 2 Camere 2 Băi Living Open Space Depozitare

Descoperă confortul unei locuințe noi, finalizată în anul 2025, situată în localitatea Leș, comuna Nojorid. Proprietatea se află într-o zonă liniștită, cu aer curat, fiind ideală pentru o familie care își dorește spațiu, intimitate și un acces rapid către Oradea (doar 15 minute). Preț: 139.996 EUR (Toate ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Les, Bihor

Vand apartament 4 camere
9
3

Vand apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere,tip B, 2 bai, dubla orientare, situat pe B-dul Dacia.

234 EUR/m2 | 71 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament 3 camere
7
3

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, tip Y, situat pe str. Italiana, etaj 3, utilat.

1468 EUR/m2 | 47 m2

Oradea, Bihor

Vand casa in Biharia
7
2

Vand casa in Biharia

Vand casa in Biharia, 180 mp, la parter 2 dormitoare, baie, bucatarie cu living, la etaj 2 dormitoare, terasa, garaj si pivnita. casa construita in 2008.teren 1000 mp. toate utilitatile. Situata intr-o zona linistita.

703 EUR/m2 | 180 m2

Biharia, Bihor

Teren intravilan de vânzare
10

Teren intravilan de vânzare

Vânzare teren intravilan in localitatea Bascov, sat Mica, str. Amurgului, județul Argeș, cu o suprafața de 1950 mp, intr-o zona frumoasa si linistita, cu case noi la doar cateva minute distanța de Municipiul Pitești. Caracteristici teren: - Suprafata: 1950 mp - Destinație: intravilan - Localizare: Bascov, ...

Mica, Arges

vand  casa si  gradina
2
15

vand casa si gradina

loc ptr a face o pensiune

Moisei, Maramures

VÂND apartament 4 camere 5

VÂND apartament 4 camere

Vând apartament 4 camere etaj 3,bloc de cărămidă, izolat are două balcoane. Apartamentul este în localitatea Bistrița str.Octavian Goga Bl.B1

1000 EUR/m2 | 90 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vind casă la Banpotoc!
5
11

Vind casă la Banpotoc!

Casa este compusă din trei camere, două holuri și două cămări , jos bucătărie cămară și baie,garaj mansardat,beci mare,compartimentat în trei plus anexe

267 EUR/m2 | 150 m2

Harau, Hunedoara

Vând casă în Pârneava, str. Oituz, teren 953 mp
7
16

Vând casă în Pârneava, str. Oituz, teren 953 mp

Vând casă din cărămidă, fundație din beton, situată în cartier Pârneava, pe str. Oituz, nr. 161, compusă din 5 camere, bucătărie, cămară, 2 băi, anexă, garaj, în suprafață totală construită de 241 mp (193 mp casa + 48 mp garaj și anexă), pișcină, curent trifazic - branșament nou de la stâlp și în casă ...

577 EUR/m2 | 241 m2

Arad, Arad

vand teren
3
1

vand teren

Vând teren intravilan în localitatea Filiași jud Dolj (Tabonul Garii) suprafață de 2300 m deschidere la strada aproximativ 16m drum asfaltat . Pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon

2,300 m2

Filiasi, Dolj

Teren intravilan Valea Doftanei, zona superba, a se vedea foto
10
21

Teren superb in Valea Doftanei, pe Valea Neagra, punct Dinteasa, intr-o poiana marginita de paduri inalte de brad si cu o vedere spectaculoasa la Mtii Baiului. Terenul este marginit pe doua laturi de padure de brazi, este aproapte plat, vederea de pe teren este panoramica catre Mtii Baiului (ultimele ...

VALEA DOFTANEI, Prahova

Teren extravilan  , oportunitate
9
9

Teren extravilan , oportunitate

Teren extravilan Remetea Chioarului Județul : Maramureș Acces la drumul principal asfaltat Dc 76 Front 37 m . suparafața de 94 ari + 10 ari in afara actelor . În partea de jos sursă de apă (Vale ) În parteae de jos se poate face acumulare de apă (Iaz) irigare ,agrement lagună Acces ...

Remetea Chioarului, Maramures

Casa  pret de garsoniera  35km bucuresti
5

Casa pret de garsoniera 35km bucuresti

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...

112 EUR/m2 | 400 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 4 camere Cantemir!
6
10

Vând apartament 4 camere Cantemir!

Vând apartament 4 camere etaj 3 din 4 zona Cantemir! Statie de tramvai și autobuz lângă bloc, la fel școală și grădinița lângă bloc! Suprafață construita 100m2 și utia 80m2! 3 dormitoare, 1 living, 2 bai! Apartamentul se află într-o condiție foarte bună! Renovat, uși noi, calorifere noi, roletele la ...

1525 EUR/m2 | 80 m2

Cantemir, Oradea, Bihor

2 case de vinzare IN BOIAN  25000 eur pe casa
4
6

2 case de vinzare IN BOIAN 25000 eur pe casa

Vindem 2 case cu Cf .Prima casa 2 camere si veranda 8 ari teren lumina gaz fantina in curte pret 25000.eur A doua este fost magazin 2 camere 10 ari teren curent gaz pret 25000 eur in centrul satului linga scoala . Varianta schimb cu apartament sau ...

1389 EUR/m2 | 18 m2

Boian, Cluj

loc veci cripta 3 locuri 1

loc veci cripta 3 locuri

vând loc veci, cripta 3 locuri Cimitirul Central Constanța

Constanta, Constanta

Vand vila in centrul orasului Pascani
7
4

Vand vila in centrul orasului Pascani

Vila a fost construita in anul 1997. Mp 315 Parter: bucatarie, dormitor, salon, baie, Debara. Etaju 1: 2 dormitoare, salon, baie. Vila are doua terase si gradina. Pret negociabil

571 EUR/m2 | 315 m2

Pascani, Iasi

Promovat
Vind casă cu teren 10 km de Râmnicu Vâlcea in Stolniceni Str. Buridava Nr. 34
13
36

Stolniceni apartine de oras Râmnicu Vâlcea pana in centru orasului sint 10 Kilometri Sosele amenanjate. Terenul are o deschidere la stradă de 65 de metri cu toate utilitățile. Terenul total este de 2.100 mp din care 680 mp curți constructiv si 1400 mp gradina cu pomi fructiferi si vita de vie. Casa ...

132 EUR/m2 | 680 m2

Stolniceni, Valcea

apartament cu 3 camere cf 1 dec in centru in Medias
8
2

apartament cu 3 camere cf 1 dec in centru in Medias

proprietar Vind Ap cu 3 camere decomandate Cf 1 având bucătărie hol cămară 2 balcoane baie etaj 4 izolat pe bloc nou in centru 3 minute de gară renovat microcentrala termopane tapet parchet stejar uși interioare noi gresie și faianță în baie bucătărie hol și pe balcoane este izolat exterior iar toate ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Medias, Sibiu

Vanzare AP. 2 camere PODGORIA Arad
8

Vanzare AP. 2 camere PODGORIA Arad

ZONA PODGORIA, SEMIDECOMANDAT, 2 CAMERE, BAIE, ANTREU, DEBARA, BALCON INCHIS, 59 MP, ET. 4 4 Geamuri si balcon cu temopan (balcon inchis) Uscator pe casa scarilor Incalzire centralizat, contorizat, aer conditionat Mobila bucatarie si dulap 5 usi in dormitor + pat si noptiera Aproape de Catedrala, ...

6200 EUR/m2 | 10 m2

Podgoria, Arad, Arad

Teren intravilan str. Mihai Viteazu
4
1

Teren intravilan str. Mihai Viteazu

Teren intravilan de vânzare , ideal pentru constructie casa. Locație excelentă pentru cei care își doresc acces rapid la facilități, dar și intimitatea unei curți generoase. Caracteristici teren: Deschidere la stradă: 16 metri Acces direct la drum asfaltat Utilități disponibile: gaz, curent și apă ...

2,000 m2

Central, Dej, Cluj

Casa de vanzare Puchenii Mari
10
3

Casa de vanzare Puchenii Mari

Casa de vanzare in Puchenii Mari, Teren cu suprafat de de 1504 mp, solar de 13 x 7 x 3 m, casa cu S de 127 mp, fundatie beton, baie, bucatarie, 3 dormitoare + living. Utilitati: apa, canalizare (la poarta), gaz, CT, calorifere in fiecare camera, geamuri termopan, usi termopan. Pret negociabil. Pentru ...

579 EUR/m2 | 127 m2

PUCHENII MARI, Prahova

Teren Moara Vlasiei ( Caciulati)
9
2

Teren Moara Vlasiei ( Caciulati)

Vand teren intravilan in sat Caciulati, Com. Moara Vlasiei, lanaga intrarea pe autostrada A3. Suprafata terenului este de 996 mp si un drum de servitute cu cota indiviza de 1 4 din 623 mp. Este ultima parcela dintr-un lot de 4 pe care nu s-a construit.

996 m2

Caciulati, Ilfov

Proprietate mare la drumul județean: oferte serioase sunt binevenite
6
1

#Trimite oferă ta # WhatsApp Propietate mare , ideal investiții construcție 540 mp + teren 1473 mp la șosea județeană 49.000 negociabil Se vinde casă spațioasă situată la șoseaua județeană, în comuna Tătăranu, județul Vrancea. Proprietatea are teren generos și oferă multe posibilități: locuință ...

91 EUR/m2 | 540 m2

Tataranu, Vrancea

Vând teren plaja Sulina
2
2

Vând teren plaja Sulina

Direct proprietar vând teren în apropierea plajei orașului Sulina. Lot 18-530 6 în imediata vecinătate a pensiunii "La calcanul balan". Suprafața 864 m.p. Acces facil la utilități.

864 m2

Sulina, Tulcea

Casa cu teren de vânzare-Satu Nou
1
2

Casa cu teren de vânzare-Satu Nou

De vânzare casa bătrâneasca cu terenul aferent cu o suprafață de 2800 mp (vezi schita) în Satu Nou, pe strada Vornicului nr. 50.

2,800 m2

Tecuci, Galati

niculaie mihai
3
5

niculaie mihai

vând teren de casa 500 fundație de 100 m an mihailesti la 30 k de bucuresti urgent proiect am toate actele la zi

500 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsoniere + apartamente de vânzare la PREȚ DE 37.000
10
22

Garsoniere + apartamente de vânzare la PREȚ DE 37.000

O vacanță de vis este un timp de odihnă și distracție într-un loc minunat și relaxant, care îți oferă oportunitatea de a te deconecta de rutina zilnică și de a te bucura de viață. Poate însemna să te duci la plajă și să te bronzezi la soare, să faci plajă intr-o apă cristalină, însemnând stațiunea COSTINEȘTI ...

1 EUR/m2 | 38 m2

Costinesti, Constanta

Vand teren intravilan 1

Vand teren intravilan

2350 mp teren intravilan,toate utilitățile la poarta, com Gherghita,sat Ungureni, jud. Prahova,la 2 km de autostrada Bucuresti -Ploiesti.

2,350 m2

Gherghita, Prahova

Vand teren Gageni

Vand teren Gageni

Teren intravilan,3245 mp,lățime 21 ml, toate utilitățile la poarta, Gageni ,Prahova, zona deosebita

3,245 m2

Gageni, Prahova

Vand teren intravilan 6

Vand teren intravilan

1172 mp teren intravilan, toate utilitățile, Ungureni, com.Gherghita,jud.Prahova, la 3 km de autostrada Bucuresti-Ploiesti.

1,172 m2

Ungureni (Gherghita), Prahova

Teren intravilan Dunăre - E70
10
17

Teren intravilan Dunăre - E70

Vând teren intravilan in zona Gura Vaii cu o suprafață de 4200mp2 ce se poziționează între E70 și Dunăre, pretabil pt construirea de TIR PARKING, HALE INDUSTRIALE, DEPOZITE, PENSIUNE, CORT EVENIMENTE, având un front stradal 35 liniari

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren Intravilan Dunare-Mehedinti
10
20

Teren Intravilan Dunare-Mehedinti

Vând teren intravilan cu o suprafața de 4200mp2 între E70 și Dunăre la circa 10 km de Drobeta Turnu Severin în zona Gura Vaii. Prețul se discuta la fata locului. Direct de la proprietar!!

4,200 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Se vinde teren intravilan 6250 mp. Pret negociabil!
3

Se vinde teren intravilan 6250 mp. Pret negociabil!

Terenul este situat in Dedovita Noua,Mehedinti.Utilitati in imediata invecinatate.

6,250 m2

Dedovita Noua, Mehedinti

Vila de vanzare in judetul Arges
10
45

Vila de vanzare in judetul Arges

De vânzare, Comuna Făgețelu, Sat Chilia, Str. Ciorâca, Nr. 12, Jud. Olt, limită cu Jud. Argeș, zonă liniștită, casă de vacanță, două niveluri, P + etaj, suprafața construită la sol: 194 mp., suprafața totală construită: 388 m.p., edificată în anul 1998, ideală pentru relaxare, locuit permanent sau investiție. Parterul ...

103 EUR/m2 | 388 m2

Fagetelu, Olt

Casa zona ultracentral
2
15

Casa zona ultracentral

Vand casa din cărămidă locuibila, singur în curte, zona ultracentrala (Gradina Mare). Casa are 3 camere, bucătărie, toaleta, magazie ,garaj, deschidere 10ml, suprafața construita 100mp iar terenul este de 176mp. Casa are toate utilitatile, tamplarie termopan, centrala termica.

129 EUR/m2 | 700 m2

Centru, Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere 8

Vand apartament cu 2 camere

Vand apartament confort doi cu 2 camere, bucatarie, baie, camara, balcon inchis cu termopan, situat la etajul II in cartierul 1 Decembrie 1918. Detalii la numarul de telefon ,

856 EUR/m2 | 45 m2

Tarnaveni, Mures

 Intravilan 1250 mp Clinceni 80000, 4 rate; 1700mp intravilan Belciugatele la Lac 30000 Euro,3 rate
3
5

-Vând teren intravilan 1250 mp deschidere 9,20 ml, situat in Clinceni zona Olteni Str. Intrarea Ciorogârlei. Utilități: curent, gaze, apa + canalizare, asfalt, zona foarte liniștită, autorizație pentru construcție. -Vand 2 terenuri lipite 1700mp, pe deal la Lacul Belciugatele Calarasi 30000 euro,3 ...

1,250 m2

Clinceni, Ilfov

Vand apartament 4 camere conf1 modificabil 1+2
8

Vand apartament 4 camere conf1 modificabil 1+2

Proprietar vand apartament cu 4 camere, confort 1, fond nou. Pentru cei interesati se poate modifica si in: garsoniera + apartament cu 2 camere ambele confort 1 si decomandate. Se afla in cartierul Trivale la strada principala Libertatii, bloc P6 fond nou, dupa supermaket PROFI. Aproape de magazine, ...

1685 EUR/m2 | 100 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

teren Bucuresti 2

teren Bucuresti

Vand teren intravilan in sector 3, str. Sf. Vineri, suprafata 90mp, pretabil alipire la alte loturi.

Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 3 camere
7
2

Apartament cu 3 camere

De vânzare Apartament cu 3 camere, etaj 4 4, cu vedere la bulevard plus o magazie. Situatat in cart. Florilor, bl.41, Gheorgheni, zona cofetăriei Diplomat. Pentru mai multe detalii la nr. de telefon

906 EUR/m2 | 64 m2

Gheorgheni, Harghita

Vând apartament 2 camere decomandat
10
13

Vând apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Biserica Marcuta nr 1, et 4 din 10, 41 mp, recent renovat, parchet nou, mobilat modern, dressing, canapea extensibila in living, pat matrimonial in camera, televizoare in fiecare camera, balcon inchis termopan salamander, aragaz, hota, frigider, masina ...

1561 EUR/m2 | 41 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp. 1

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp.

Vindem teren in zona Lipovei,limitrofe, suprafața totală 3200mp,ideal pt dezvoltare imobiliara.

4,174 m2

Timisoara, Timis

Pamant intravilan Fetindia 4

Pamant intravilan Fetindia

Vand pamant intravilan , bun pentru constructie, 15 ari front 15m. Pret negociabil

Fetindia, Salaj

Teren intravilan - sat Zoresti, com. Vernesti, Buzau
6
21

Teren intravilan - sat Zoresti, com. Vernesti, Buzau

Vand teren intravilan, sat Zoresti, comuna Vernesti, jud. Buzau, suprafata 3.300 m2. Terenul se afla la aproximativ 200 m de soseaua principala, intr-o zona linistita cu posibilitate de racordare la curent electric si apa. Terenul este pretabil și pentru construirea de hale, depozite, service auto, ...