Teren de vanzare Bd. Ion Mihalache (Piata Mures-Chibrit)
Teren de vanzare de 503 mp , cu deschidere pe 2 laturi . Teren fara constructii existente pe el. PUD aprobat. O latura de 39 ml si una de 13,2 ml .
503 m2
Sector 1, Bucuresti
4 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
503 m2
Sector 1, Bucuresti
4 mai
PROPRIETAR vand apartament 3 camere (2 dormitoare) 85.5mp utili + 8mp balcon in Giroc ,2 bai , balcon ,living spațios, incalzire- centrala gaz noua si calorifere , revizii centrala si instalatie efectuate in 2026 , clima , ,toate utilitatile racordate ,an finalizare 2014 ,realizat din caramida Poroterm ...
1400 EUR/m2 | 85 m2
Giroc, Timis
6 mai
Acest apartament de 2 camere se află la etajul 4 într-un bloc construit în 2018, cu pardoseli din parchet și gresie. Este gata de utilizare și include facilități precum mobilier, mașină de spălat, masina de spalat vase, frigider și plită. În plus, dispune de balcon, debara și beci, oferind spațiu pentru ...
2700 EUR/m2 | 50 m2
Tractorul, Brasov, Brasov
ieri 21:54
*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...
1981 EUR/m2 | 53 m2
Giroc, Timis
7 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Ocazie! Teren extravilan 1400 mp, Mihailesti Giurgiu, situat in planul 2 de la DN spre Alexandria sau Bucuresti. Utilități, în imediata apropiere. Terenul se afla imediat in spatele fabricii de paine, fosta fabrica Borangicul. Imprejurimi: case, hoteluri, magazine, Mega Image, Penny, etc. Oportunitati-dezvoltarea ...
2,800 m2
Mihailesti, Giurgiu
azi 03:16
Vand vilă pensiune și locuință cu 12 cam 12 bai,3 bucătarii,terasă de 90 mp la et 2,de unde se vede marea,1 min de plajă,clasificata 3 stele,,teren proprietate
781 EUR/m2 | 480 m2
Eforie Sud, Constanta
azi 03:14
DIRECT PROPIETAR, fara comision , fara agenții imobiliare . Vând casă, amplasata pe un teren de 225 m.p., suprafata utila cca 90 m.p.renovata în 2010, formata din Bucătărie, Sufragerie, Dormitor și Camera de zi, 2 băi, pivniță betonata cca 22m.p. cu intrare din casă ,geamuri termopan , centrala termica, ...
1111 EUR/m2 | 90 m2
Ploiesti, Prahova
azi 03:05
Teren de vânzare Vladesti Vâlcea 2311 mp ( intravilan+extravilan)
2,311 m2
Ramnicu Valcea, Valcea
azi 03:04
Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...
63,725 m2
Remetea Mare, Timis
azi 03:00
Elado belterület Mezőbergenyében a főúton. 18ári. Front 24m. Pe str Principala. Pret metru patrat 1800mp. 18ari.
1,800 m2
Berghia, Mures
azi 02:54
Vand casa la 5 minute de mers pe jos pana la lacurile de pescuit, pana la gara, si la 10 minute de mers cu masina la Strandul Termal. Casa are 1 camera-20mp, 1 hol-7mp , 1 baie-2mp, 1 bucatarie-13mp si o curte betonata-32mp cu gard zidit. Instalatie de apa in baie , bucatarie si in curte. Podele laminate ...
595 EUR/m2 | 42 m2
Jimbolia, Timis
azi 02:47
VAND GRADINA EXCEPTIONALA Aceasta gradina de 3414mp : - este ecologica , a fost intretinuta exclusiv cu ingrasamant natural de grajd. - este teren plat, pe varful dealului, nu balteste la ploi torentiale, sau de lunga durata - cand in tot satul nu se face nici un cartof din cauza secetei, aici este o ...
Gataia, Timis
azi 02:46
vand casa din caramida arsa zidita pe beci din piatra, 4 camere de locuit si inca o incapere pentru baie, tavan inalt, 100mp de beci inalt, garaj, 2 fantani, 1200mp pamant, mai trebuie renovat.
215 EUR/m2 | 130 m2
Ciuchici, Caras-Severin
azi 02:36
Vând casă Arad Parneava 136000euro
1088 EUR/m2 | 125 m2
Arad, Arad
azi 02:30
1500mp la iesirea din Sanmihailul Roman spre Sacalaz terenul se afla pe partea stanga a drumului la aproximativ 100 metri de dj591c pret 18 euro mp
1,500 m2
Sanmihaiu Roman, Timis
azi 02:29
Direct ROPRIETAR Cu toate actele la zi. DUPLEXUL LA PRET DE APARTAMENT. Sau separat la 80000 fiecare parte. Teren suficient pt fiecare casă. Teren 2000mp total sau 1000mp casă. Un DUPLEX foarte bine compartimentat, construit într-o zonă foarte frumoasă. Instalație electrică din cupru PANOU-TRIFAZIC. Loc ...
623 EUR/m2 | 236 m2
Cartierul Trivale, Pitesti, Arges
azi 02:23
Vând casă spațioasă în Ișalnița, cu o suprafață de 200 mp, parter+etaj, 5 dormitoare, 2 băi, bucătărie, dressing ,living plus un spațiu comercial de 50 mp. Casa dispune de toate utilitățile. Proprietatea are o suprafață de 565 mp.
750 EUR/m2 | 200 m2
Isalnita, Dolj
azi 02:22
se vinde casa in berca necesita renovare !! constructie din caramida 3 camere, 1 debara, 1 hol direct propietar ( fara probleme juridice ) acte disponibile imediat gaze apa curent curtea dispune de un mic beci si o mica fosa septica 459 metri patrati constructia 77 mp + 31 mp anexa casa este ...
278 EUR/m2 | 108 m2
Berca, Buzau
azi 02:19
Se vinde teren intravilan 500 m în zona A. Zonă neinundabilă, fiind cea mai veche și populată din comună, unde există cel mai rapid acces către punctele de interes, inclusiv la Calea Dobrogei. Terenul se află foarte aproape de: stația de microbuz, piața comunei și numeroase magazine, primărie, școală, ...
500 m2
Valu lui Traian, Constanta
azi 02:13
sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro
975 EUR/m2 | 200 m2
Sector 5, Bucuresti
azi 02:13
APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...
2750 EUR/m2 | 64 m2
M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj
azi 02:08
vând teren Glina pozitie superba 353 mp fs 32 ml, regim tehnic p+1+m, cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 26500 euro telefon WhatsApp +40724180018 +40741112600 +40722642255
353 m2
Glina, Ilfov
azi 02:02
De vânzare teren intravilan 3.500 mp, cu deschidere la 2 străzi asfaltate (25 30 m) și toate utilitățile racordate (apă, canalizare, curent; gaze în curs de introducere). 2 solarii funcționale pomi fructiferi pe rod sol fertil, întreținut zonă liniștită, aproape de școală și magazine Preț: 21.5 ...
3,500 m2
Dragasani, Valcea
azi 01:58
Descriere Vând locul de parcare nr. 3, situat în parcarea subterană a blocului 16H Nordic Residence, pe Bulevardul George Enescu, una dintre cele mai căutate zone din oraș. Întabulat, cu actele cadastrale în regulă, pregătit pentru vânzare imediată! Avantaje: + Suprafață generoasă 16,5 mp, potrivită ...
Suceava, Suceava
azi 01:58
Garsoniera la cheie de vânzare,renovată,utilată,mobilată complet,spațioasă,foarte bine întreținută,călduroasă iarna 22-24 grade in camera,taxele la zi fara datorii,se vinde mobilată,se accepta avans,video in privat,detalii
469 EUR/m2 | 32 m2
Petrila, Hunedoara
azi 01:51
Garsoniera oferita spre vanzare de catre PROPIETAR, pozitionata la 3 minute de Hotel Marriott. Este situata la etajul 2 9 si dispune de 47 mp total utili. Aceasta este pretabila atat pentru investitie cat si pentru locuinta, avand in vedere ca imobilul beneficiaza de o pozitionare centrala ce are un ...
2636 EUR/m2 | 47 m2
Sector 5, Bucuresti
azi 01:47
Teren 425mp,deschidere 18
425 m2
Craiova, Dolj
azi 01:46
Casa necesita renovare. Gaz, apă, curent electric și centrală termică. Suprafață teren 932 mp.
1200 EUR/m2 | 100 m2
Gara+Veche, Piatra Neamt, Neamt
azi 01:46
Vând casă cu etaj în Cetatea de Baltă, Jud Alba. Casa este situată la 14 km de Târnăveni și 35 km de Blaj, lângă JIDVEI. Acte în regulă! În casă : Gaz, Curent,Apă potabilă și canalizare. Casă la etaj : 3 camere, hol și baie neamenajată. La parter: 1 camera, bucătărie mare și cămară. 2 curți, prima ...
52 EUR/m2 | 1,053 m2
Cetatea de Balta, Alba
azi 01:42
Vand proprietate in localitatea Tuzla (Constanta) Cladire 1- P+M construita in 2006, suprafața desfășurată 120 mp, la sol 76mp cu hol, baie, bucatarie, 2 camere si veranda inchisa, la mansarda, 2 camere, hol, veranda inchisa. Cladire 2- suprafata desfășurată 57mp, 40 mp la sol, bucatarie, baie, ...
1000 EUR/m2 | 150 m2
Tuzla, Constanta
azi 01:42
Vand teren intravilan de 690 m2 la Ciocârlia sat Scurtești la 2 km de autostradă. Are unitățile la marginea terenului . Situat între case cu drumul de acces asfalt.
690 m2
Scurtesti, Buzau
azi 01:41
Vind garsoniera decomandata situata in orasul Oltenita.str.Mihai Eminescu.nr.20..sc.b..et.1..ap.13.judetul Calarasi.Este mobilata si utilata ..si se vinde exact ca si in foto..cu izolatie exterioara si centrala termica..plus asigurare si are conditionat..Se situeaza la 5minute de Lidl..are ca si suprafata ...
1208 EUR/m2 | 24 m2
Oltenita, Calarasi
azi 01:39
Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida
1033 EUR/m2 | 60 m2
Central, Barlad, Vaslui
azi 01:38
Teren intravilan de vânzare Ambud, Com. Paulesti. Suprafață 720 mp. Vând teren pentru construcție casă, intravilan , situat în Ambud, într-un cartier nou in dezvoltare. Destinație: teren de casă Utilități: apă, gaz și canalizare vor fi disponibile in viitorul apropiat (proiectul este aprobat și urmează ...
720 m2
Ambud, Satu Mare
azi 01:27
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
ACASĂ exact așa cum ai visat! Preț: 222.000 Dacă îți dorești liniște, confort și o casă modernă, complet pregătită de mutare, această proprietate este alegerea perfectă pentru tine și familia ta Zimandcuz la doar 10 minute de Arad Casă complet mobilată și utilată, amenajată cu bun gust ...
1805 EUR/m2 | 123 m2
Zimandcuz, Arad
azi 01:25
Garsoniera cu 2 camere in bloc nou de 2 etaje.
1853 EUR/m2 | 34 m2
Targu Jiu, Gorj
azi 01:25
Vand 15 000 mp teren stradal in Gura Foii la 1 km de Gaesti, cu deschidere 31 metri la DN7 Pitesti-Bucuresti. Terenul are acces auto prin ambele capete: la soseaua nationala in față si la drum comunal in spate. Deschiderea generoasa si accesul dublu ofera avantajul impartirii in parcele sau utilizării ...
Gaesti, Dambovita
azi 01:24
Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat pe strada Maramureș, nr. 22, la etajul 2 (scara C). Este o locuință smidecomandată, situată într-un bloc construit în anul 1973, ideală pentru cineva care caută un spațiu compact, eficient și gata de locuit. Dotări și avantaje: Confort termic: Apartamentul ...
1125 EUR/m2 | 40 m2
Periferie, Campina, Prahova
azi 01:23
Persoană fizică vând teren intravilan 769 mp, situat pe colț, cu front stradal aprox. 25 m x 30 m, în Giarmata Vii, într-o zonă rezidențială nouă, construită în proporție de aproximativ 80%. Terenul este potrivit atât pentru locuință, cât și pentru activități complementare (servicii sau mic business), ...
769 m2
Giarmata-Vii, Timis
azi 01:22
Ofer spre vanzare parcele de 811mp in satul Almas ,langa dezmembrari cu o deschidere la drumul privat de 32ml.Utilitatile zonei.La 2 km se afla frumoasa mănăstire Almas.Zona este deoaebit de frumoasa pentru cine cauta liniste si un peisaj frumos.Stalpul de curent este la inceputul călii de acces.
811 m2
Almas, Neamt
azi 01:21
Vand teren intravilan 3352mp Alexandru cel Bun,sat Vadurele situat pe str Malici,acces la toate uitilitatile(apa ,gaz,trifazic,cablu internet,tv).Deschidere la strada asfaltata 22 m.
3,352 m2
Alexandru cel Bun, Neamt
azi 01:20
vind casa in sebes doua camere
850 EUR/m2 | 40 m2
Sebes, Alba
azi 01:17
Casă locuibilă + teren 5400 mp in Valea Lungă, Alba Preț: 70.000 euro Proprietate rurală excelentă, perfectă pentru locuință, casă de vacanță, investiție sau parcelare! Teren: 5400 m intravilan, se poate parcela Deschidere la 2 străzi, acces facil din două direcții Casă construită în 1960, ...
824 EUR/m2 | 85 m2
Valea Lunga, Alba
azi 01:13
Apartament 2 Camere Chișoda (Proprietar) Vând apartament situat la etajul 2 2, într-un bloc nou (construcție 2019) curte privată și poartă automatizată. Suprafață: 51.45 mp utili + balcon generos de 8 mp. Compartimentare: Living open-space cu bucătărie, dormitor, hol, baie. Stare: Se vinde mobilat ...
17 EUR/m2 | 5,145 m2
Chisoda, Timis
azi 01:13
Se vinde apartament cu o camera ideal pentru vacante sau investiție. Locuință este luminoasa si bine compartimentata si se vinde asa cum este in fotografii. Apartamentul dispune de camera spațioasă ,bucătărie funcțională, mobilată si utilata ,baie generoasă si balcon. Dotari:AC,masina de spălat rufe,centrala ...
2576 EUR/m2 | 33 m2
Mamaia-Sat, Constanta
azi 01:07
Proprietate cu Potențial Turistic sau Rezidențial în Sulina Str. a VI-a Se oferă spre vânzare o proprietate situată într-o zonă excelentă și liniștită din Sulina, pe Strada a VI-a (zona Uzinei Electrice). Amplasarea este ideală pentru cei care își doresc proximitate față de atracțiile principale ale ...
128 EUR/m2 | 850 m2
Sulina, Tulcea
azi 01:06
Vand casa de vacanta sau locuit in zona deosebita,la poalele padurii si margine de parau.Compusa din 3 camere,sufrqgerie,bucatarie,2 holuri,2 bai ,terasa inchisa,bucatarie de vara,garaj care se poate transforma in casa mică, cu mansarda( locuibil-mobilat,incălzit),2 terase exterioare,2 curți,drum judetean+drum ...
663 EUR/m2 | 120 m2
Zimti, Mures
azi 01:06
Apartament 2 camere Canta-Pacurari. Complet mobilat si utilat tot confortul. Balcon închis cu termopan. Boxa 10 mp cu acte in regula. Pret neg: 80 000 euro ușor negociabil Detalii la:
1778 EUR/m2 | 45 m2
Iasi, Iasi
azi 01:06
Apartament 2 camere,etaj 9 din 10 ,decomandat, ,usa,geamurile si balconul de termopan schimbate recent, interior trebuie renovat,este vechi totul,fara egrasie sau umiditate, detalii la nr afisat
1630 EUR/m2 | 46 m2
Suceava, Suceava
azi 01:02
Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 54m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca necontorizat. Se afla in imediata apropiere (200 metri) de intrarea principala in parcul IOR din cartierul Balta Alba. ...
1296 EUR/m2 | 54 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 00:56
Vând Casă Oradea Nufarul Morii 2 camere 1 bucătărie trebuie renovata
1127 EUR/m2 | 55 m2
Betfia, Bihor
azi 00:56
Loturi de Teren intravilan de vanzare cu suprafata de 407 mp utili Loturile de teren au deschiderea de 19 m Utilitati : curent electric si gaz la circa 50 m distanta Drumul de acces pietruit Zona este in plina dezvoltare Pretul este de 19.000 euro lotul Disponibile 10 loturi Mai multe detalii la ...
407 m2
Berceni, Ilfov
azi 00:52