Urgent!!!Vând teren intravilan
8
1

Urgent!!!Vând teren intravilan

Terenul are 3600 mp2,2 întrări ,una pe strada eternitatii și una pe strada fundaturii pt detalii ,va rog sa sunați la numărul de telefon ,prețul ușor negociabil

Plosca, Teleorman

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan
2
7

Teren extravilan

Oportunitate de investiție terenuri extravilane în zonă viticolă, Urlați Valea Urloii Se vând două terenuri extravilane, situate într-una dintre cele mai apreciate zone viticole din Prahova Urlați, Valea Urloii, în imediata apropiere a plantațiilor de viță-de-vie. Detalii: Suprafață 1: 21.700 ...

34,600 m2

Urlati, Prahova

Apartament 2 camere Liceul Economic
5
2

Apartament 2 camere Liceul Economic

Agentue imobiliara ,intermediem vânzarea unui apartament cu 2 camere în zona Liceului Economic cu o suprafață de 55 m,centrală termică,etaj1 4, preț 72000 euro.Tel Nina imobiliare.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Teren de 4124 m2 intravilan, centrul comunei Fundata cu panorama spre Muntii Bucegi
8

Vand teren intravilan cu suprafata de 4124 m2 in centrul comunei Fundata cu panorama spre Muntii Bucegi. Terenul este situat in centrul comunei, fiind langa cele doua biserici si caminul cultural. Biserica veche de lemn a fost construita in anul 1830. Terenul cuprinde 2 puncte inalte si o vale. Din ...

4,124 m2

Fundata, Brasov

Casă de vânzare
10

Casă de vânzare

Persoana Fizica : Propun spre vânzare o vilă tip duplex, finalizata In Anul 2025, ce ofera o suprafața utila generoasă de 180Mp, completată de o terasa însumând 15 mp.-Per Vila!!! Foarte Important De Stiut Ca: Proprietatea este compusă din două unități individuale, fiecare având propriul living cu bucătărie ...

1056 EUR/m2 | 180 m2

Botosani, Botosani

Teren intravilan Buftea
5
2

Teren intravilan Buftea

Terenul se afla în apropierea liceului Barbu Stirbey și Gară Buftea. 30 m deschiderea șoseaua Tamasi.

4,259 m2

Buftea, Ilfov

!!!!!!Teren intravilan Buftea!!!!!
5

!!!!!!Teren intravilan Buftea!!!!!

Terenul se afla lângă pod, vis-a-vis de Politia Locala Buftea, foarte aproape de soseaua de centura Bucuresti A0. Gaze, apa și canalizare în apropiere. Stație mijloc de transport comun în apropiere. Certificat de urbanism emis.

1,105 m2

Buciumeni, Ilfov

Vand apartament cu 3 camere in Faleza nord (plaja Reyna)
9
5

Vand apartament cu 3 camere in Faleza nord (plaja Reyna)

Vand apartament cu 3 camere, zona Faleza Nord, etaj 4, langa plaja Reyna. Apartamentul dispune de 2 bai și două balcoane cu vedere la mare. Preț 165000 euro.

2391 EUR/m2 | 69 m2

Constanta, Constanta

Ap. 2camere,63,7m.p.,confort 1,decomandat
9
16

Ap. 2camere,63,7m.p.,confort 1,decomandat

Proprietar, vând apartament 2camere +1,Pitesti,str.Fagaras, lângă Școala Gen.AlexandruDavila,suprafata 63,7m.p.,balcon 15m.p.etaj.3 din4,zona liniștită

1254 EUR/m2 | 64 m2

Pitesti, Arges

Teren intravilan Scurtesti Vadu Pasii 1000 mp
5
8

Teren intravilan Scurtesti Vadu Pasii 1000 mp

Descriere Se vinde teren , 1000 mp intravilan, situat in Scurtesti - Vadu Pășii - deschidere 23 ml - ieșire în stradă paralelă cu strada Oilor -,posibilitate gaze naturale în viitorul apropiat ( coloana este instalată ) - apă și energie electrică la limita proprietății. Proprietatea este amplasata la ...

1,000 m2

Stancesti, Buzau

Eladó  Terület  Borzont.

Eladó Terület Borzont.

Teren devanzare Borzont strada principala de Pensiune Hóvirág fata in fata .Apa curent Canalizare langa drum téren 2800 m2.Pret 8euro m2.

28 m2

Borzont, Harghita

Casa individuala neg
10
2

Casa individuala neg

Casă individuală modernă 2023 | Sânmihaiu Român | Complet mobilată Vând casă individuală construită în 2023, situată într-o zonă liniștită din Sânmihaiu Român, la doar câteva minute de Timișoara. Suprafață utilă: 116 mp Teren: 440 mp Acces rapid la șosea (40 m) Compartimentare ideală: ...

1466 EUR/m2 | 116 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Casa Eforie Nord
9
6

Casa Eforie Nord

Proprietar, vând imobil compus din lot 409 mp teren în proprietate, casă din caramidă 127 mp și fundație P+1E+M in suprafata de 96 mp. Proprietatea a fost folosită ca locuință unifamilială, dar beneficiază de o poziție excelentă pentru activități turistice și sau comerciale. Terenul este în proprietate, ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Eforie Nord, Constanta

vand apartament Arad
10
33

vand apartament Arad

vand apartament o camera 33 mp recent renovat mobilat,electronice in mobila de cea mai buna calitate cumparate toate de noi vechime 1 an bloc exterior renovat

1303 EUR/m2 | 33 m2

Arad, Arad

Teren de vanzare Parscov
8
2

Teren de vanzare Parscov

Se vinde teren 790 mp in comuna Parscov. Utilitati : -Apa curenta, -Gaze naturale, -Canalizare si perspectiva asfalt. Terenul se afla in zona populata cu vecini buni. Pozitionat la 200 de metri de soseaua principala de la Primarie spre gara, aproape de sectia de politie. (Drumul Draganilor)

790 m2

Parscov, Buzau

Casa de vanzare
9
24

Casa de vanzare

casa de vanzare str Ialomitiei nr 30 jud Constanta teren cu tot cu casa 500m suprafață construita 100 m casa are living cu bucătărie inclusa 2dormitoare o baie și o terasa an față pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon . preț 63000 euro ușor negociabil

630 EUR/m2 | 100 m2

Pecineaga, Constanta

Intravilan,5.000-40.000 mp DE 70 Craiova-Isalnita-Rompetrol-Sere Almaj
5
8

De vanzare intre 5.000-40.000 mp teren intravilan,cu certificat de urbanism- deschidere 150 m la drumul european DE 70 , intre Almaj si Isalnita-pe partea cu depozitul de carburanti Rompetrol,inainte de piscina Spa Magic Land si de fostele sere (unde s-a construit Depozitul Profi Oltenia si Fabrica ...

5,000 m2

Isalnita, Dolj

Apartament 2 camere decomandat
5
13

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Biserica Marcuta, Nr. 1, Bl. 34, Et 4 11, vis a vis de Spotalul Sfantul Pantelimon, bloc din 1974, are aprobata reabilitarea termica urmand sa intre in proces de reabilitare, 41 mp, recent renovat, parchet nou, gesie noua, prize si intrerupatoare noi Panasonic, ...

1537 EUR/m2 | 41 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren 1.357 mp-Craiova-Izvorul Rece-Pod Centura-DE 70-Isalnita-Reprezentanta Renaul-Citroen
4
15

De vanzare 1.357 mp teren situat la iesirea din Craiova catre Isalnita,chiar in spatele reprezentantei Citroen,cu acces din drumul european pe langa piciorul podului care face legatura Centurii de Nord cu DE 70 Craiova-Filiasi. Terenul are un amplasament deosebit ,forma aproximativ patrata si dubla deschidere ...

1,357 m2

Craiova, Dolj

vand vila premium
10
7

vand vila premium

Vand vila premium,construita recent,situata într-o zona linistita din Ipotesti,ideala pentru cei care cauta confort,spatiu si finisaje de calitate,315m utili,mobilata,4 dormitoare,3 bai,camera de joaca,2 dresinguri,camara,laundry,terasa acoperita si inchisa cu termopan 25m,semineu pe lemne 24kW,AC,teren ...

1618 EUR/m2 | 340 m2

Suceava, Suceava

Teren intravilan- 2000 mp-la 10 min. de zona Ford-Selgros-Carcea-in Cosoveni-deschidere la padure
4
17

Teren intravilan 2000 mp. cu utilitati(curent electric,gaze ,apa),ideal pentru constructia de locuinte si case de vacanta avand deschidere direct la padurea din Cosoveni,intr-o zona aerisita si linistita cu constructii noi.Terenul se afla la 10 minute de Selgros , uzina Ford si de Aeroportul International ...

Cosoveni, Dolj

Salvează căutarea