Promovat
Persoana fizica vand Casă individuala P+M in Apahida,Campenesti judetul Cluj
5
1

Vând casă familiară 2 nivele P+M, cu teren 1000mp, suprafață construita 197mp,compusa din 3 dormitoare, living,bucătărie,2 băi,2 balcoane,terasa.Are toate utilitățile.Gradina are pomi fructiferi.

964 EUR/m2 | 197 m2

Apahida, Cluj

Promovat
Casă de vânzare la cheie   Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț
10
27

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț Preț fix: 25.000 Euro Se oferă spre vânzare casă locuibilă, complet mobilată, situată într-o zonă liniștită din Comuna Traian. BONUS inclus în preț: teren extravilan cu pădure situat în apropierea ...

238 EUR/m2 | 105 m2

Traian, Teleorman

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând Garsoniere apartamente vacanță Centru Eforie Nord
10
1

Vând Garsoniere apartamente vacanță Centru Eforie Nord

Vând Garsoniere apartamente vacanță Centru Eforie Nord . preț Garsoniere 48.000 65.000 euro. preț apartamente 65.000 75.000 euro

1067 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Ocazie! Garaj individual cu beci și ușă metalică în str. Crizantemelor, Vaslui
2
3

Vând (inchiriez) garaj individual într-un șir de garaje, cu o suprafață de 18 mp, situat în str. Crizantemelor (lângă fosta unitate militară), Vaslui. Garajul este construit din cărămidă (partea din spate) și pereți laterali din lemn, cu ușă metalică, și dispune de un beci spațios de 8 mp, ideal pentru ...

Vaslui, Vaslui

Teren extravilan
3

Teren extravilan

De vânzare teren de 7,96 ha, cu actele la zi, de la proprietar , situat lângă Miercurea Ciuc, în zona Erdoalja, oferind o panoramă frumoasă asupra orașului. Terenul este delimitat pe toată lungimea sa de un pârâu mic pe latura sudică. Ideal pentru diverse proiecte. Preț: 2,5 euro mp.

79,400 m2

Miercurea-Ciuc, Harghita

Teren Lomb la padure
5
2

Teren Lomb la padure

Teren extravilan lipit de Padurea Lombului, 2019 mp+Cota parte drum, total 2300 mp, front generos de 43m, 300 mp de pădure, expunere totala sudica, cu soare toată ziua, (soarele răsare și apune de la stânga la dreapta) cu acces direct în pădure, priveliște superbă, view unicat asupra orasului Cluj atât ...

2,300 m2

Cluj-Napoca, Cluj

2 camere Giroc 89000
5
5

2 camere Giroc 89000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou , mobilat și utilat în Giroc etaj 2 , lângă Peny , stația de autobuz la 1 minut suprafață 47 mp Preț 89000 euro tel 0727516012

1854 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Teren Centru Chinteni
5
1

Teren Centru Chinteni

Teren intravilan Centru Chinteni, lângă Profi și Pepco, Str. Unirii 890mp front 13 m. Certificat de Urbanism pentru construire scos recent. Procent maxim de ocupare al terenului POT 30%, CUT 0,9 la 89 mp și Str. Kelemen Arpad 1214 (centru) mp cu certificat de urbanism de construire pt 2 case ...

1,214 m2

Chinteni, Cluj

Cumpăram teren agricol Sacoșu Turcesc
1

Cumpăram teren agricol Sacoșu Turcesc

Cumpăram parcele de teren agricol, orice suprafața. Cu documente - titlu de proprietate sau carte funciara. Oferta de preț individuala foarte buna. Preluam si discutam oferte de vânzare pentru terenuri din județul Timiș, comuna Sacoșu Turcesc si localitățile Icloda, Otvești, Stamora Romana, Uliuc, ...

1 m2

Sacosu Turcesc, Timis

Conac boieresc si teren de vanzare, Drajna de Sus, jud. Prahova
10
4

Se vinde conac situat intr-o zona pitoreasca, cu aer curat, la poalele muntelui, depresiunea Drajna-Chiojd, la 1 oră de Ploiești și la 1 oră și 30. minute de Brașov. Casa Dumitru Bazilescu, Drajna de Sus, anul constructiei 1912 Recent a fost complet renovat Conacul este situat pe o suprafata generoasa ...

997 EUR/m2 | 300 m2

Drajna de Sus, Prahova

Aprtament de vanzare la munte ( Azuga )
5
4

Aprtament de vanzare la munte ( Azuga )

Vand apartament in orasul Azuga compus din 2 dormitoare, living, 1 baie, bucatarie in suprafata utila de 58 mp ( si construita de 78mp din caramida dubla cu rost de aer intre ele pentru o buna izolare termica) necesita renovare la etj 1 + pod mansardabil de 35 mp utili ( La mansarda se urca pe o scara ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Azuga, Prahova

Garsoniera de vanzare et.3 zona HCC
10
2

Garsoniera de vanzare et.3 zona HCC

Garsoniera de vanzare et.3 Ofer spre vanzare garsoniera confort 1 in blocul G5 et.3 cu vedere spre soare (4 garsoniera pe etaj) situata pe mijloc Mai multe detalii la telefon 47000 euro

1679 EUR/m2 | 28 m2

Caracal, Olt

 Carcea 30.000 Metri
1
1

Carcea 30.000 Metri

Extravilan Carcea 30.000 MP (3Ha) pe drumul de lângă Metro,Str.Aviatiei , cu 2 fantani forate , in apropiere de canalizare și apă curentă la circa 400 m ,posibilitate de trecere în intravilan pentru construcție case sau hale....cu un proiect vizionar...potențial excelent pentru dezvoltatori...

Carcea, Dolj

Vând Apartament Vânju Mare MH
6
3

Vând Apartament Vânju Mare MH

Apartament in Vânju Mare se afla in spatele grădiniței este renovat recent materiale și finisaje de calitate foarte luminos și spațios apartamentul dispune și de o debara de depozitare se vinde mobilat și utilat

583 EUR/m2 | 48 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând apartament in stadiu de proiect
1

Vând apartament in stadiu de proiect

Vând apartament in Băile Felix ( cedez contract) , doua camere , semifinisat, 44.35 mp , plus balcon 6.84, la parter înalt, cu balcon. Are loc de parcare privat. Preț 84000 euro.

1680 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Teren 610 mp Stupini

Teren 610 mp Stupini

Proprietar ,vând teren în Stupini. Suprafața 610 mp.Put de apă forat.Puz în lucru.

610 m2

Stupini, Brasov, Brasov

casa batraneasca
6
10

casa batraneasca

teren intravilan 2200 metri pătrați teren extravilan 1600 metri pătrați pe teren este o casa bătrânească racordată la Eon . teren total 3800 metri pătrați deschidere la asfalt 23 metri

667 EUR/m2 | 30 m2

Manjesti, Vaslui

Teren extravilan ,suprafața de 4000 mp (40 ari)zona Motocros Cighir
9
1

Vand teren extravilan ,suprafața de 4000 mp (40 ari) zona Motocros Cighir ,Bistrita. Terenul este ideal pentru , activități în aer liber sau ca investiție.

40 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

teren intravilan de vânzare lângă Reghin, jud. Mureș 1

teren intravilan de vânzare lângă Reghin, jud. Mureș

HODO BUSINESS RECOVERY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al societății debitoare BOSPHORUS COMPANY SRL (în faliment, in bankruptcy, en faillite), vinde prin licitație publică cu strigare terenul intravilan în suprafață de 4.000 mp, categoria de folosință fâneață, înscris în CF nr. 50266 al Com. ...

4,000 m2

Beica de Jos, Mures

Vanzari ap 1

Vanzari ap

VND APARTAMENT DOTAT CU CENTRALA TERMICA , TERMOPANE, IZOLAT ESTERIOR. SE POATE VEDEA CARE DORESTE

103 EUR/m2 | 680 m2

Turda, Cluj

Vand Teren Constructie Casa  la Partoș
1
23

Vand Teren Constructie Casa la Partoș

1450 mp la Strada se afla căsuța 2 Camere Front Stradal 15 m,