Imobiliare

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Vanzare penthouse de lux - Vila Ovidiu Luxury Homes, Mamaia
6

Vanzare penthouse de lux - Vila Ovidiu Luxury Homes, Mamaia

Direct proprietari, va prezentam spre vanzare, un apartament deosebit, tip penthouse situat la intrarea in statiunea Mamaia , intr-o zona exclusivita la 50 de m de mare. Amplasata in inima statiunii Mamaia, intre lacul Siutghiol si mare, Vila Ovidiu imbina utilul unei locuinte permanente cu ...

4000 EUR/m2 | 100 m2

Mamaia%252bSat, Constanta, Constanta

Promovat
Teren direct proprietar 1

Teren direct proprietar

Ofer spre vânzare doua loturi de teren intravilan(SUPRAFAȚA 5000 +14425 mp) cu potențial de dezvoltare datorită amplasării in imediata apropiere de primul sens giratoriu la intrarea în localitatea 1DECEMBRIE în imediata apropiere a nodului rutier al autostrăzii A0. Terenul are o deschidere de 73ml direct ...

19,200 m2

1 Decembrie, Ilfov

Promovat
Vânzare casă Adâncata, IL, gata de locuit
10
4

Vânzare casă Adâncata, IL, gata de locuit

Imobilul este situat în intravilan și este compus din casă principală din cărămidă , anexă gospodărească, curte generoasă și utilități complete. Proprietatea se vinde direct de la proprietar , complet mobilată și utilată. Detalii proprietate: Teren intravilan curte: 1.511 mp C1 casă principală ...

Adancata, Ialomita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan 2

Vand teren intravilan

Vănd teren intravilan Malu Mare ,15 euro mp ,preț negociabil

5,000 m2

Malu Mare, Dolj

Schimb casa mare la Iratosu cu ap.2 camere 7

Schimb casa mare la Iratosu cu ap.2 camere

Schimb casa 3 camere, bucătărie, anexe, gradina 3600 mp, pompa forata la 30 m cu hidrofor cu apartament 2 camere în Arad

458 EUR/m2 | 120 m2

Iratosu, Arad

Inchiriez spatiu comercial ultracentral
6

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Dau in chirie spatiu comercial ultracentral situat in Somcuta Mare, jud Maramures.

8 EUR/m2 | 37 m2

Somcuta Mare, Maramures

Persoana fizica vand casa individuala in Feleacu, jud. Cluj.
8
1

-Proprietar, ofer spre vânzare o casa modernă situată în cadrul pitoresc al comunei Feleacu, caracterizată prin liniște, aer curat și o panoramă deosebită asupra împrejurimilor. -Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește intimitate și acces rapid către Cluj-Napoca (aproximativ 10-15 ...

1913 EUR/m2 | 230 m2

Feleacu, Cluj

Vand teren in Zarnesti, suprafața 7884mp
8
1

Vand teren in Zarnesti, suprafața 7884mp

Vând teren cu suprafața totală de 7.768 mp), situat peste linii, între Romoil și Spălătoria Guns (ca reper). Deschidere la drum pe ambele părți: 41.6 și 43.2 metri. Lungime: 179 -196 metri. Acte în regulă, cu număr cadastral atașez poze pentru verificare. Locație excelentă, ...

7,884 m2

Zarnesti, Brasov

Teren de vanzare in Campeni( Vadu-Motilor)
5

Teren de vanzare in Campeni( Vadu-Motilor)

De vanzare teren o lunca cu o suprafata de 2.250 metri patrati, cu actele la zi, impozit, cota 1 1, curent trifazic, apa langa teren, sosea langa teren, cu deschidere front stradal de 90 metri, pentru constructie pensiune sau 5-6 cabane A Frame sau orice alta optiune Zona in plina dezvoltare turística! Aproape ...

2,250 m2

Albac, Alba

Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Se oferă spre vânzare o casă situată în județul Mureș, targu mures 25 km , localitatea Păingeni, nr. 96. Detalii principale: - Suprafață teren: 971 mp - Suprafață construită: 74 mp - An construcție: aproximativ 1960 - Compartimentare: 1 cameră, 1 bucătărie, 1 cămară - Regim: parter Caracteristici: - ...

336 EUR/m2 | 74 m2

Paingeni, Mures

Casă de vacanță Nice - Coasta de Azur - de renovat
9
2

Casă de vacanță Nice - Coasta de Azur - de renovat

OPORTUNITATE RARĂ DE INVESTIȚIE NICE | COASTA DE AZUR Situată în Nice, într-o zonă căutată, la doar 15 minute de Monaco și 15 minute de aeroportul internațional din Nice. Adresă: 20 Avenue Vincent Arnauld, Nice Teren: 162 m Stare: casă ce necesită renovare completă Priveliște: deschisă, foarte ...

3026 EUR/m2 | 38 m2

Nice+Fran%c8%9ba+, Sector 1, Bucuresti

Teren pretabil pentru investiții
2
2

Teren pretabil pentru investiții

Vând teren intravilan extravilan, cu suprafața de 1,9 h (19000 mp), cadastrat și liber de orice sarcini, pretabil pentru investiții sau activități comerciale (panouri solare, restaurant pentru evenimente, supermarket, pepiniere, agricultură etc.), cu posibilități de racordare la utilități (energie electrică, ...

Jupanesti, Gorj

Casa de vanzare in Rosiori de Vede
9
1

Casa de vanzare in Rosiori de Vede

Vând casă recent renovată, situată într-o zonă linistita din Roșiori de Vede, cu teren generos de 1000 mp, ideală pentru o familie care își dorește confort, liniște și acces rapid către toate punctele de interes. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, spații luminoase și multiple anexe ...

1290 EUR/m2 | 100 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Promovat
Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM-5, Constanta
2

Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM-5, Constanta

Teren intravilan de vânzare în Constanța zona Vila Cucoanei, KM 5 | Investiție imobiliară cu potențial de dezvoltare și randament Teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat într-o zonă rezidențială în plină expansiune, ideal atât pentru investitori imobiliari, cât și pentru construcția unei locuințe ...

Km+5, Constanta, Constanta

Spatiu- garsonieră lângă plajă, Faleză Nord
5
2

Spatiu- garsonieră lângă plajă, Faleză Nord

Se vinde în zona Faleza Nord, un imobil la parter, cu acces separat de scara blocului, lângă plajă (un minut de mers pe jos). Preț fix 66000 euro. Detalii la numărul de telefon din anunț. Nu se colaborează cu agențiile.

3300 EUR/m2 | 20 m2

Faleză Nord, Constanta, Constanta

Ocazie ! Vând apartament 2 camere Pta Mihai Viteazul
16
7

Ocazie ! Vând apartament 2 camere Pta Mihai Viteazul

NU colaborez cu agenții ! Persoana fizică Descriere Vând apartament 2 camere ultracentral decomandat, etaj 4 din 4. Acces facil și rapid la toate punctele de interes

1222 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Vand teren
1
7

Vand teren

Vand teren 10358 mp din care 5000mp este luciu de apa,la 55 km de Cluj,loc pitoresc,zona frumoasa,linistita,aer curat,apa,curent cu toate actele in regula.Tel

Dej, Cluj

Vând casă D+P în Hunedoara, zona Chizid, teren 436mp, garaj, anexă
10
5

Vând casă D+P în Hunedoara, zona Chizid, teren 436mp, garaj, anexă compusă din 3 încăperi pentru depozitare, construcție cărămidă, acoperiș cu țiglă. Casa se află într-o zonă liniștită, cu vedere atât spre oraș cât și spre pădure, dispune de 135mp suprafață construită, anexe cu suprafața de 36mp și este ...

852 EUR/m2 | 135 m2

Hunedoara, Hunedoara

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren
1

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren

De vânzare Complex Paradis Bârlad, ultra central , 4400m2, cu ieșire la trei străzi . Preț 400 m2, negociabil. Relații la telefon .

0 EUR/m2 | 4,400 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vând teren cu gospodarie 4

Vând teren cu gospodarie

Vând casă 2 camere +hol mare cu pivniță sub o cameră, plus căsuța de vară cu magazie de alimente +cuptor de pâine, grajd +șură și colnița de lemne ,are și livadă de pomi fructiferi, curent electric, apă potabilă este la coltul casei (robinet) și 15000mpatrati de tere intravilan ,din care numai 3 arii ...

15,000 m2

Rasca, Cluj

Vanzare teren 2

Vanzare teren

Vind teren intravinan pt constructie 3300 mp in Cristesti str.europena,cu intabulare

Cristesti, Iasi

Casa de vanzare!!!
10
2

Casa de vanzare!!!

Vand casa mare în satul Plugova cu 7 camere mobilate și alte dependinte curte, sopron, fântână, grajd, bucătărie, baie, beci și grădină !

133 EUR/m2 | 600 m2

Plugova, Caras-Severin

Terenuri intravilan in Bozioru,Buzău (4405mp) 5EUR m
3
29

Terenuri intravilan in Bozioru,Buzău (4405mp) 5EUR m

Vând teren intravilan in comuna Bozioru, Jud Buzău astfel: -nr. cf 20224 4405 m pătrați pășune cu poziția Ceair A - Pin de pe google maps: 45°22'43.4"N 26°29'23.8"E Terenul este parcelabil. Am cadastru și schițe. Este la aproximativ 50 km de Buzău. Preț 5 m pătrat. Pentru mai multe detalii va stau ...

1,998 m2

Bozioru, Buzau

Vand casa Corbu - Constanta
5

Vand casa Corbu - Constanta

Casă de vânzare în comuna Corbu ! Liniște, spațiu și oportunitate casă pe colț în Corbu, aproape de mare Dacă îți dorești o locuință într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la tot ce ai nevoie, această casă din Corbu îți oferă echilibrul perfect între confort, intimitate și potențial de ...

1336 EUR/m2 | 86 m2

Corbu, Constanta

teren de vanzare
4
1

teren de vanzare

teren de vanzare Clinceni Ordoreanu 5240 mp stradal, 18 m deschidere gaze, asfalt, curent la 5 min de primarie

5,240 m2

Clinceni, Ilfov

vanzare hala productie

vanzare hala productie

vand hala de productie 1200 mp ,curent monofazic ,trifazic 250 kw ,toaleta femei ,toaleta barbati sala de mese se vinde cu 33 ari de teren care este inclus in pret ,inaltimea pana la grinda de 4 m.Mai multe detalii la telefon.

292 EUR/m2 | 1,200 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament de vanzare 2 camere zona Baraolt Ploiesti Vest
3

Apartament de vanzare 2 camere zona Baraolt Ploiesti Vest

Apartament de vanzare Ploiesti zona Vest Baraolt cu 2 camere . Situat la etajul 4 din 4 (acoperis izolat -fara probleme). Este in apropierea statiei de tramvai si autobuz,supermarketurile din apropiere sunt Carrefour,Penny , foarte aproape de piata Aurora. Zona linistita si cu verdeata .

Baraolt, Ploiesti, Prahova

Teren intravilan 800 mp
5
4

Teren intravilan 800 mp

Teren intravilan 800 mp, strada Târgu Nou, nr. 4E (strada paralelă cu str. Zorilor). Front stradal 30,5 m. Terenul se află între case și dispune de toate utilitățile la limita de proprietate (apa, canalizare, gaz, curent). Preț: 67 euro mp. Negociabil. Terenul poate fi și împărțit în 2 loturi a câte ...

800 m2

Caracal, Olt

Apartament de vânzare sau  schimb cu casa în Gherla
10

Apartament de vânzare sau schimb cu casa în Gherla

Apartament de vânzare își caută noii proprietari (de preferat simpatici ) Se vinde apartament cu 3 camere, cochet, luminos și foarte prietenos, care își caută o familie frumoasă sau niște proprietari care să-l transforme în acasă . Suprafață: 68 mp 2 dormitoare primitoare (perfecte pentru ...

1597 EUR/m2 | 69 m2

Gherla, Cluj

Zonă centrală Take Ionescu-Tipografilor de vânzare apartament mobilat si utilat 2 camere
5
5

De vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la parter în zona Take Ionescu-Tipografilor. Ca și compartimentare avem bucătărie, hol,spațiu depozitare, living, hol,baie ,dormitor. Suprafață 45 mp Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Localizarea este favorabilă și facilă fiind aproape ...

2644 EUR/m2 | 45 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Parcele de teren pentru constructie case-Rezidential
3
13

Parcele de teren pentru constructie case-Rezidential

Vând parcele de teren pentru construcție case de locuit (rezidențial) în PUZ de dezvoltare nou, de 550mp și 630mp în Chișoda, pe strada Nectarului (drumul poligonului la100m de sat). Accesul până la parcele se face pe drum pietruit. Utilități la parcele gaz și curent. Prețul este de 100 euro mp.

630 m2

Chisoda, Timis

Teren de vânzare 4000 mp ,cu utilități și stradă asfaltată  ,la 17 km de Timișoara 6

Teren de vânzare 4000 mp ,cu utilități și stradă asfaltată ,la 17 km de Timișoara

De vânzare parcelă de teren intravilan în suprafață de 4000mp . În fața parcelei ,la stradă este canalul,apa ,curentul. Facilități - Transport în comun din Timișoara și spre Timișoara -Școală, grădiniță -magazine -farmacie, cabinet medical Preț 40 euro ...

4,000 m2

Albina, Timis

Teren cu autorizatie pentru Galerie Comercială,arteră pricipală în Giroc suprafață2681mp
2
7

Teren de vânzare în Giroc ,cu suprafață de 2681mp ,destinației comercial cu autorizatie pentru Galerie Comercială. Poziționare -la artera principală -vizibilitate maximă -acces facil Detalii tehnice și urbanistice: Suprafață teren 2681mp Fronturi stradale ...

2,681 m2

Giroc, Timis

Apartament cu două camere, zona Girocului -Martirilor ,lângă piată
5
1

De vânzare in zona Girocului -Martirilor, lângă piață, apartament cu două camere,suprafață 40 mp, centrala proprie, geamuri termopan. Apartamentul este situat la etajul 4 cu acoperiș ,blocul este anvelopat . Ca și localizare este facil pentru puncte de interes, în zonă fiind magazine, piață, școli, ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zona Medicină, Bastion,  Apartament cu 2 camere decomandat de vânzare
4
24

Zona Medicină, Bastion, Apartament cu 2 camere decomandat de vânzare

Apartament de vânzare cu 2 camere ,decomandat , bloc de cărămidă, etajul 5 cu lift ,foarte aproape de Facultatea de Medicina,Prefectură, Suprafata este de 46 mp ,apartamentul este renovat recent, are centrala proprie. Este amplasat într-o zona foarte bună, centrală, atât pentru locuit cât și ca investiție. ...

2609 EUR/m2 | 46 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

P.F.vand apartament 3 camere mobilat si utilat Alexandru Mușatini iasi
4
16

Persoana fizica vând apartament 3 camere mobilat și utilat semidecomandat priveliște deosebita Mușatini 8 Iași Alexandru langa piata semi mobilat preț 92000 euro.

1769 EUR/m2 | 52 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Promovat
vand in intravilan
4

vand in intravilan

vand in intravilan UAT Bucovat terenuri cu diferite suprafețe: 7400mp lângă complex Maria Park 7600mp lângă lot de 7 ha 5800mp situat central in ,,puz in lucru,, pe 100ha prețuri negociabile

7,400 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Teren intravilan Podu Iloaiei
4

Teren intravilan Podu Iloaiei

Suprafața de 2600 mp intravilan langa linia ferată drumul spre Cositeni cu 400 butasi cu vie pe spalieri 15 euro mp.

2,600 m2

Podu Iloaiei, Iasi

Teren construibil 370 m    Berceni, Str. Făgăraș
6
1

Teren construibil 370 m Berceni, Str. Făgăraș

Teren de 370 m situat pe Strada Făgăraș, Berceni, ideal pentru construcția unei locuințe individuale. Lumină și gaz disponibile la capătul străzii, facilitând racordarea rapidă. Zonă accesibilă și liniștită, cu vecinătate prietenoasă și potențial ridicat de dezvoltare. O oportunitate excelentă pentru ...

370 m2

Berceni, Ilfov

De vanzare 800 mTeren Intravilan COSTINESTI
2

De vanzare 800 mTeren Intravilan COSTINESTI

Situat la intrarea in COSTINESTI,pe strada Principala cu deschidere la sosea de 34ml si latime de 24ml. Carte funciara la proprietar,utilitatile sunt la poarta terenului. Pentru mai multe detalii rog sunati la numarul afisat.

Costinesti, Constanta

Teren de vanzare, comuna 1 Decembrie   județul Ilfov
5
10

Teren de vanzare, comuna 1 Decembrie județul Ilfov

- Vand teren cu dimensiunea de 845 m în comuna 1 Decembrie judetul Ilfov. - Ca punct de reper este cladirea Primariei, pret ușor negociabil, cu toate utilitățile la poarta.

845 m2

1 Decembrie, Ilfov

Apartament de vânzare - Azuga
5
5

Apartament de vânzare - Azuga

Acest apartament cu 2 camere are o suprafață utilă de 53 mp + balcon închis de 5.11 mp și se află la etajul 3. Deține centrala proprie. Este situat lângă magazine și parcuri. Se vinde partial mobilat. Preț 67.000eur, negociabil. Detalii pe whatsapp

1241 EUR/m2 | 54 m2

Azuga, Prahova

Vand casa Dragoiesti
9
2

Vand casa Dragoiesti

Vand casa cu anexe gospodaresti plus 10 ari teren situata in sat Dragoiesti,comuna Dragoiesti.Casa este compartimentata astfel:3 camere,bucatarie,baie.Pentru mai multe detalii .

429 EUR/m2 | 70 m2

Dragoiesti, Suceava

Teren intravilan 10.238 mp Secu-Toplița | Parcelabil | Ideal cabane pensiune | CF la zi
10

Proprietate rară situată în Secu, Toplița, cu acces direct din drum asfaltat 70 m, curent la proprietate și deschidere generoasă. Posibilitate alimentare cu apă prin foraj soluții individuale, frecvente în zonă. Teren cu relief ideal pentru cabane panoramice, pensiune boutique sau investiție turistică. ...

10,238 m2

Toplita, Harghita

Vânzare Teren - Dealul Viilor, Ineu
4

Vânzare Teren - Dealul Viilor, Ineu

Vând teren situat în zona Dealul Viilor, Ineu, compus din: CF 312408: suprafață de 322 mp, categoria de folosință: curți constucții. CF 312409: suprafață de 2028 mp, categoria de folosință: livadă. Detalii: Terenul necesită lucrări de arat. Pe teren se găsește piatră de codru potrivită pentru fundație. Zona ...

Ineu, Arad

Casa Techirghiol
8
31

Casa Techirghiol

Vând casă cochetă în Techirghiol, suprafață 250mp teren și imobil 70mp compus din 3 camere, având 3 încăperi anexă. Casa are montate panouri solare. Pentru detalii suplimentare sunați la telefon . Nu răspund la mesaje. Preț ușor negociabil.

1029 EUR/m2 | 70 m2