Imobiliare

Promovat
Propietar vând Vila Parter+2Etaje Zona Centrala
10
3

Propietar vând Vila Parter+2Etaje Zona Centrala

Propietar vând Vila Parter+2Etaje zona centrala. Compartimentată în 3 apartamente decomandate, unul pe nivel, fiecare compus din Living, dormitor, bucătărie, baie și balcon. Curte cu boltă vie în față și curte cu pomi și grădină în spatele casei. La 5 minute de Parcul Romanescu. Preț NEGOCIABIL. Pentru ...

1811 EUR/m2 | 254 m2

Craiova, Dolj

Promovat
CASĂ familială întăbulată DE VÂNZARE  în Comuna și satul FIZEȘU GHERLII,  nr. 24 (Jud Cluj)
10

CASĂ familială întăbulată DE VÂNZARE în Comuna și satul FIZEȘU GHERLII, nr. 24 (Jud Cluj)

Imobilul are o suprafață de 2200 mp în acte, 2022 mp măsurabili, și cuprinde: Corpul C1 137 mp, format din: 3 camere, hol, cămară, baie, bucătărie cu intrare separată din curte, pivniță incăpătoare, betonată și izolată, două curți + plus anexe în Corpul C2 116 mp - anexe: - grajd, șură cu posibilitatea ...

569 EUR/m2 | 137 m2

Fizesu Gherlii, Cluj

Promovat
Teren intravilan,construibil, utilitati, bine pozitionat, 2325 mp, 30 euro mp, Lunca Calnicului
10
1

Persoana fizica, proprietar, vând 2 loturi de teren intravilan, unul in suprafata de 2325 mp si celalalt in suprafata de 4650 mp, situate in centrul localitatii Lunca Calnicului, pe Strada Scolii, in apropiere de Caminul cultural, scoala, gradinita. Terenurile dispun de toate utilitatile la limita ...

2,325 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Proprietar vând duplex lângă eso Mosnita Noua
5

Proprietar vând duplex lângă eso Mosnita Noua

Desi este duplex, casele sunt complet separate prin camera tehnica, oferind intimitatea si confortul unei locuinte individuale. Proiectul este unul unicat, si foarte bine poziționat Detalii generale: - Suprafata utila: 120mp - Suprafata teren: 275 mp - Regim de inaltime: Parter + Etaj + Pod depozitare - ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare !!!
4
3

Casă de vânzare !!!

Casă de vânzare !!! Ocoliș , Maramureș. -P+1 -Casa se vinde la roșu . -Mp utili casă 140 -Mp teren 500 aproximativ Contact

336 EUR/m2 | 140 m2

Ocolis, Maramures

Ocazie vand casa P+1 cu posibilitate inclusiv preluare contract in uz pentru 3 ani 800 Euro luna.
8
3

Oferta contravaloarea taxelor notariale ocazionate cu transcrierea sunt suportate de vanzator. Vând imobil P+1 nivele ( 170 mp avand 4 camere, living, bucatarie, 2 bai, terasa mare etaj ) cu dependinte 2 beciuri si un spatiu comercial de 40 mp inclus in cladire la parter fost bar cu posibilitatea reluării ...

476 EUR/m2 | 210 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren
5

Vând teren

Teren de vânzare de 1 hectar și 20 de arii sat Târsa comuna Boșorod județul Hunedoara. Pentru detalii sunați la numărul de telefon.

10,200 m2

Tarsa, Hunedoara

Casă bătrânească
4
18

Casă bătrânească

Casă bătrânească de vânzare Suprafată 264 mp Apa,canalizare,gaze la poarta. 3 camere.(32 000 euro)

110 EUR/m2 | 264 m2

Oltenita, Calarasi

casă de vânzare cu 3 camere.
10

casă de vânzare cu 3 camere.

Casa de vânzare cu 3 camere.Loc.Iecea Relații la tel.: sau :Spania.

37 EUR/m2 | 2,030 m2

Iecea Mare, Timis

Teren 7.061 mp de vânzare   Dropia, Tortomanu | 5  mp | Parcelabil
6
1

Teren 7.061 mp de vânzare Dropia, Tortomanu | 5 mp | Parcelabil

Vând teren în suprafață de 7.061 mp, situat în sat Dropia, comuna Tortomanu, județul Constanța, la doar 15 km de Medgidia și aproximativ 50 km de Constanța. Teren drept, perfect nivelat NU necesită lucrări suplimentare Stâlpi de iluminat pe toată suprafața Zonă liniștită, ferită de zgomotul urban ...

7,016 m2

Dropia, Constanta

Teren agricol zona zanoaga judet dolj

Teren agricol zona zanoaga judet dolj

Teren agricol in satul zanoaga JUDETUL DOLJ la strada Pret negociabil Numar de telefon :

10,500 m2

Zanoaga, Olt

Teren intravilan central, 540 mp, Negru-Vodă, jud. Constanța
2

Teren intravilan 540 mp, situat în centrul localității Negru- Vodă, jud. Constanța, lângă geamie, cu deschidere 20 metri spre Soseaua Constanței nr.48 A. Terenul este intabulat și are cadastru. Utilități sunt la limita proprietății. Este ideal pentru construcția unei case.

540 m2

Central, Negru Voda, Constanta

Vând garsonieră nouă în Cristian ,jud.Sibiu
10
1

Vând garsonieră nouă în Cristian ,jud.Sibiu

Persoană fizică , vând garsonieră nouă situată în ansamblul rezidential DaVinci Homes ,localitatea Cristian,jud.Sibiu,complet mobilată și utilată ,cu suprafața de 42 m pătrați,et1.Pentru mai multe detalii vă rog sunați la .

1976 EUR/m2 | 42 m2

Cristian, Sibiu

Vanzare teren in ansamblu rezidential in Racari Dambovita
2

Vanzare teren in ansamblu rezidential in Racari Dambovita

Teren de vanzare in orasul Racari judetul Dambovita Teren de 420 mp cu deschidere de 20 m Terenul se afla la 5 minute de centru orasului Numarul de telefon din anunt este doar de whatsapp: Pentru apel telefonic:

420 m2

Racari, Dambovita

Casa insiruita - 4 camere + pod depozitare, curte 56 mp, 2 locuri de parcare - Bragadiru, Str. Topaz
10
1

Oferim spre vânzare o casa primitoare de tip P+1+pod, cu o suprafață generoasă - 116.50 mp - și o compartimentare practica, finalizată în anul 2021. Este situată într-o zona liniștită din Bragadiru, în apropiere de noul parc Ghidiceni. De asemenea, este aproape de Lidl, Kaufland, Mega Image, cu acces ...

1379 EUR/m2 | 116 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa batraneasca Filiasi, Sat Fratostita
1
1

Casa batraneasca Filiasi, Sat Fratostita

casa batraneasca cu teren aferent 2000mp intravilan la Strada principala Colonel Ion Ureche nr.75 utilitati: curent,apa,canalizare,Strada asfaltata Cadastru facut

323 EUR/m2 | 65 m2

Filiasi, Dolj

apartament cu 3 camere
5
1

apartament cu 3 camere

apartamentul este izolat pe exterior ,îmbunătățit si se vinde parțial mobilat adică doar o camera . pe casa scării la etaj se află și un mic spatiu dulap pentru depozitare. cadastru de intabulare la zi zona este rezidențială.

1284 EUR/m2 | 67 m2

Mangalia, Constanta

Proprietar Vind apt 2cam Ultracentral
6
10

Proprietar Vind apt 2cam Ultracentral

Proprietar Vând Apt 2cam ultracentral, recent renovat, instalații sanitare&electrice noi, G,F Geam tripan ,AC,ușă metalică, etc..Ej7 7,Suprafață 60mp,Bl construcție 1984.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere mobilat. New Residence Varteju Ilfov (no agentie)
5
1

Se oferă spre vânzare un apartament modern, situat la etajul 2 din 2 (P+2+M), într-un bloc construit în perioada 2013 2015 din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită, într-un complex rezidențial format din 10 blocuri și vile, cu acces securizat prin barieră ...

1283 EUR/m2 | 53 m2

Magurele, Ilfov

Vand teren intravilan in localitatea Parta
2
1

Vand teren intravilan in localitatea Parta

Vand 4747 mp teren intravilan in localitatea Parta -Central , aproape de Frigoglass cu utilitati in apropiere , pret 28 euro mp negociabil.tel.

Parta, Timis

Vand 47.400 mp teren arabil in Poienarii Rali, com. Poienarii Burchii, Prahova

Vand 47.400 mp teren arabil in Poienarii Rali, com. Poienarii Burchii, Prahova, pretabil pentru parc panouri fotovoltaice. Tereneul are ls=155 mp, se afla la 50-60 m de drumul asfaltat ce leaga com. Poienarii Burchii (statia CFR - Crivina) de com. Gorgota, la distanta de 3-4 km de DN1. Este teren plat, ...

Ploiesti, Prahova

Vând apartament cu 2 camere
5

Vând apartament cu 2 camere

Persoană fizică , vând apartament două camere în Zona Vlaicu , X36 , etaj 2 din 4 , încălzire de la CET , are pe scară introdus coloana de gaz pentru centrală , se vinde mobilat , exclus agenții imobiliare . Preț 56900 Euro .

1423 EUR/m2 | 40 m2

Arad, Arad

Casa de vânzare
11
1

Casa de vânzare

Se vinde casa ,în orașul Dorohoi,compusa din 2 corpuri. Primul corp are 2 camere,in suprafață de 40 metri pătrați, celălalt corp din camera,hol,bucătărie plus baie cu toate utilitățile, suprafață de 42 metri pătrați, suprafață totală,casa plus curte este de 1100.metrii. In curte se afla si o anexă de ...

729 EUR/m2 | 85 m2

Dorohoi, Botosani

Vand casa si teren - Gliganu de Sus, Arges
9
20

Vand casa si teren - Gliganu de Sus, Arges

Vand casa si teren in Arges, Gliganu de Sus Teren curti si constructii : 692 mp - o casa 126 mp, 2 anexe: o anexa 63 mp si 1 de 8 mp. Teren fanete arabil intravilan total 3.508 mp Total curte: 4.200 mp

238 EUR/m2 | 126 m2

Gliganu de Sus, Arges

Salvează căutarea