Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere
10
3

Apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere, etaj 1, parcare privată, în Constanța zona Palazu Mare, suprafață totală 50.3 mp, suprafață utilă 45.3 mp, balcon 5mp, an construite 2025

2208 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 98 mp, bloc 2020, parcare + boxă, mobilat   Tg. Mureș
9
1

Apartament 4 camere, 98 mp, bloc 2020, parcare + boxă, mobilat Tg. Mureș

Se oferă spre vânzare, direct de la proprietar (fără comision), un apartament spațios și modern, ideal pentru o familie care dorește liniște și siguranță, situat în Tg. Mureș, strada Remetea, Unirii. Blocul este la 15 min de mers pe jos pana la scoala Alexandru Ioan Cuza din cartierul Unirii. Stație ...

1908 EUR/m2 | 98 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren intravilan
2
4

teren intravilan

vând teren intravilan pentru construcții în suprafață de 1389 mp. Situat în orașul Ludus, str. Magnoliei. Preț 100 euro mp.

1,389 m2

Dacia, Ludus, Mures

Vând teren plus casa batarneasca 1

Vând teren plus casa batarneasca

Vând teren itravilan și casa bătrânească zonă linistită in sat Târgușorul nou, str Ecaterina Teodoroiu Nr 5. Terenul are suprafața de 2700 m2 cu deschidere 19m...apa curenta,lumina iar gazele și canalizarea sunt aduse până in dreptul porțiiPret 45000 euro negociabil.

Targsoru Nou, Prahova

Vând casă zona schit
6

Vând casă zona schit

Vând casă zona schit. An construcție 1999 , subsol(5 încăperi, 2wc), și garaj, parter și etaj, 5 camere, 3 băi, living, bucătărie. Suprafața desfășurată 492 mp, magazie 16 mp și sopron 7 mp. Suprafața teren 1377 mp. Tel Preț 575000 EURO

1169 EUR/m2 | 492 m2

Alba Iulia, Alba

Vand Teren la poalele Muntilor Fagaras
4

Vand Teren la poalele Muntilor Fagaras

POSIBILITATE DE INVESTITIE!!! VAND TEREN (1800 mp) PE VALEA MOASEI in jud Sibiu sat Sebesu de Sus intr-o zona in plina dezvoltare turistica! Toate utilitatile la limita proprietatii! Drum de acces privat Pretul este 45 mp Pentru alte informatii asteptam mesaj sau la nr de tel !

Sebesu de Sus, Sibiu

Teren arabil extravilan 8500m2
1
2

Teren arabil extravilan 8500m2

De vânzare pentru cine este interesat! Acest teren ai posibilitatea de a-l iriga.Apa trece prin capul locului!

8,500 m2

Branistea, Mehedinti

Teren intravilan zona Crainimat la stradă
5
1

Teren intravilan zona Crainimat la stradă

Teren intravilan 145 Ari Drumul European E58 | 10 min de Bistrița | Utilități complete Descriere: Vă propune spre achiziție un teren intravilan cu suprafața de 145 Ari (14.500 mp), situat strategic între Crainimăt și Șieu Măgheruș, cu deschidere 41ml la drumul european E58 și acces secundar pe drum ...

14,500 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa vanzare Budesti
10
6

Casa vanzare Budesti

Casa caramida, 4 camere, baie, bucatarie, izolata pe exterior cu polistiren, tavane izolate cu vata minerala, garaj cu doua locuri parcare, apa curenta, incalzire centrala termica pe lemne, fosa septica,pivnita zidita tencuita, aer conditionat, invelita cu tabla lindab in urma cu 3 ani, put cu pompa, ...

452 EUR/m2 | 115 m2

Central, Budesti, Calarasi

Vând teren intravilan Zona Ghețar (Gârda de Sus)
7

Vând teren intravilan Zona Ghețar (Gârda de Sus)

Vând două parcele de teren(8000 mp fiecare)în apropierea Pesterei Ghețarul de la Scărișoara,intravilan,acte la zi,apă,curent,drum de acces

15,000 m2

Ghetari, Alba

Vind sau schimb casa si teren
2
6

Vind sau schimb casa si teren

Vînd sau schimb cu apartament in lugoj casa batrineasca 2 camere si anexe și teren 8000m din care 2500m intravilan în com. Victor Vlad de la marina sat pini cu utilități apa curent și asfalt pina la poarta 10 km de lugoj ideal pt case de vacanta.

840 EUR/m2 | 50 m2

Pini, Timis

Vând teren intravilan comuna Orlești județ Vâlcea
1
1

Vând teren intravilan comuna Orlești județ Vâlcea

Teren intravilan comuna Orlești, 1600mp, racordat la curent și apă

1,600 m2

Orlesti, Valcea

Vila zona Agricultori
8
8

Vila zona Agricultori

De vanzare vila, zona Agricultori, sector 2, construcție 2005, supprafata totala teren 150 mp, amprenta 100 mp, D+P+E+M, 417 mp construiți, 8 camere, la demisol 40 mp spațiu pentru orice activitate, curent, gaze, apa, centrala, calorifere, termopane, garaj la demisol. Este închiriată de15 ani. Preț 550.000 ...

1319 EUR/m2 | 417 m2

Pache protopopescu, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere, incalzire in pardoseala,The Grand Kristal
10
8

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere, modern, disponibil in cadrul ansamblului rezidential The Grand Kristal Residence City faza II, cel mai dinamic proiect rezidential din zona de sud a Capitalei, dispus in proximitatea Parcului Tudor Arghezi, zona rond Metro Berceni Bd. Metalurgiei. Apartamentul ...

1557 EUR/m2 | 77 m2

Sector 4, Bucuresti

Imobil Cheia 1

Imobil Cheia

MAIRA SRL, prin lichidator, anunta vanzarea la licitatie publica a bunului imobil aflat in patrimoniul societatii, si anume Cladirea Locuinta C1 parter, cu Sc- 245,28mp , cu instalatie electrica si de apa, nr. cad.1792, CF nr. 20270 Maneciu si drept de folosinta asupra terenului in suprafata de 2.425 ...

132 EUR/m2 | 245 m2

Cheia, Prahova

Apartament 3 camere, bloc nou, Brancoveanu, Grand Arena Mall, Berceni
6
28

Direct Dezvoltator, 0% comision! Apartamentul cu 3 camere complet decomandat propus spre achizitie face parte din ansamblul rezidential Bucuria Residence, ansamblu dezvoltat in zona de Sud a Capitalei. Locuinta dispune de camere ample si luminoase, distribuite dupa cum urmeaza: hol de acces cu zona ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Restaurant Casa de vacanță Sasca Montană
9
5

Restaurant Casa de vacanță Sasca Montană

Vând Restaurant in Sasca Montană,compus din: recepție,restaurant, bucătărie, spațiu de depozitare,2 băi,1 cameră tehnică, terasă iar la etaj 3 camere cu bai proprii.Camerele au mobilier, televizoare, încălzitoare și sobe, climă, frigider.Partea de restaurant este mobilată,bucătăria are 2 boilere,aragaz ...

400 EUR/m2 | 250 m2

Sasca Montana, Caras-Severin

Teren intravilan Valea Doftanei

Teren intravilan Valea Doftanei

Teren intravilan ideal pentru construirea caselor de vacanta,cu posibilitate racordare la electricitate,are drum de acces si o priveliste incantatoare.

4,109 m2

Traisteni, Prahova

SPATIU COMERCIAL  P+2 pozitie strategica
5
1

SPATIU COMERCIAL P+2 pozitie strategica

De VANZARE* SPATIU COMERCIAL P+2, suprafață utilă 360mp. si cu teren in proprietate ,compus din spațiu parter,unde funcționează un magazin mixt,etaj 1,amenajat și cu dotări mobilier restaurant,etaj 2,pretabil birouri sau locuință.Dispune de 2 centrale termice ,energie ,gaz ,apa contorizare proprie, două ...

1083 EUR/m2 | 360 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 2 camere confort 1
10
3

Vand apartament 2 camere confort 1

Vand apartament cu 2 camere, bloc din caramida, cu termoizolatie, confort unu, etaj 4, cu acoperis, semidecomandat, geamuri termopan, centrala termica, baie cu gresie si faianta, parchet din lemn, usa de intrare metalica, boxa uscata in subsol, complet mobilat, situat pe strada Rodnei in spate la magazinul ...

900 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren Valea Salciilor
2
3

Teren Valea Salciilor

Teren 2200 mp împărțit în două parcele, 500 mp intravilan curți construcții, cu o casa demolabila pe el restul extravilan arabil dar cu propunere de introducere in intravilan, case in jur. Terenul este chiar la marginea pădurii, pitoresc, liniște, verdeață. Este situat la 100 metri de strada care duce ...

2,200 m2

Valea Salciilor, Buzau

Casa de vanzare in Sighisoara
5
1

Casa de vanzare in Sighisoara

Se vinde casă în Sighișoara pe strada Păstorilor nr. 32, P+1, cu gradină, 3 dormitoare, salon, living, bucătărie, 2 băi, renovată în 2016, izolată termic, centrală proprie pe gaz. Are o suprafață utilă de 150 m2 + 2 terase, pivniță, atelier. Prețul este 115000 euro. Relații la telefon

767 EUR/m2 | 150 m2

Sighisoara, Mures

Salvează căutarea