Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vând Teren Extravilan = 1400 mp în Luncani, Bacău ; Preț: 10000 euro
2
5

Vând Teren Extravilan cu o suprafață de 1400 mp în Luncani, Bacău. Preț: 10000 euro Terenul este înconjurat de vile, deci există posibilitatea ca acest Teren să fie transformat în Teren Intravilan!!! Prețul unui metru pătrat de Teren Intravilan în Luncani în prezent este între 28-30 euro mp (deci pt ...

1,400 m2

Luncani, Bacau

Promovat
Vând teren Lepsa Vrancea
1

Vând teren Lepsa Vrancea

Vând teren in zona Lepșa Vrancea ,zonă ce face legătura cu orașul Brașov printr-un traseu spectaculos.Terenul este intravilan are o suprafață de 35000 metri ,se afla la drumul național,curent electric si toate utilitatile cu o priveliște de vis. Terenul se preteaza atât pentru investiții fiind o zonă ...

35,000 m2

Rural%25c4%2583%2b, Lepsa, Vrancea

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa si teren de vanzare Poienari - Bumbesti Pitic
10
2

Casa si teren de vanzare Poienari - Bumbesti Pitic

Vand casa parter, subsol, anexe, total 450mp construiti, impreuna cu teren 6330mp, cu deschidere 24ml la drumul national 67, in sat Poienari, comuna Bumbesti Pitic, Gorj, strada Principala 75, vis-a-vis de scoala din sat, la mica distanta de intersectia cu drumul spre Baia de Fier. In corpul principal ...

450 EUR/m2 | 200 m2

Poienari, Gorj

Casă Grânari judetul Brașov
5
9

Casă Grânari judetul Brașov

Vând casă în Grânari din județul Brașov, în vecinătatea localități Viscri. Suprafață casă 250 mp,curte și grădină cu spațiul total de 1800 mp.Actele sunt la zi. Mai multe informații la numărul de telefon afișat

10 EUR/m2 | 1,800 m2

Granari, Brasov

Vand casa zona Chizid
8
10

Vand casa zona Chizid

Vând casă în zona Chizid Strada Brazilor, Hunedoara Preț: 99.000 Proprietar, fără comision! Vând casă solidă, din cărămidă, situată într-o zonă liniștită și foarte căutată din Hunedoara Chizid, strada Brazilor. Casa este D+P, cu o suprafață construită de 130 mp și teren de 540 mp. Compartimentare: ...

762 EUR/m2 | 130 m2

Hunedoara, Hunedoara

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
91

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Apart.-cartier nou(Iris).consumuri minime high efficient-mode.EXCLUS INTERMEDIARI
10

proprietar,vand apart.in cartier nou.complet mobilat si utilat. (62m2: 54m2+7,5m2 balcon) conectat la toate utilitatile in mod-high efficient. (incluse in pret-care NU este negociabil). zona iesire-Torontal (Lidl).eliberare imediata! relatii doar la telefon! EXCLUS INTERMEDIARI!!! ROG AGENTIILE SA NU ...

1984 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat

Vând apartament cu 2 camere, decomandat , 47.7 mp utili, situat la etajul 2 4, poziționat pe fața blocului, într-o zonă centrală, pe strada Gen. Cristian Tell. Locuința beneficiază compartimentare practică și luminoasă vedere către fața blocului izolație interioară, poziționare foarte bună în imobil. Are ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Targu Jiu, Gorj

Vind teren în Vânător Galați cu Anexă și utilități
4
2

Vind teren în Vânător Galați cu Anexă și utilități

terenul are o suprafață totala de 500mp cu lumină electrică. și cu puț de apa.potabilă măi multe detali la felefon.

500 m2

Galati, Galati

Proprietar vând apartament 2 camere Olimp
6
3

Proprietar vând apartament 2 camere Olimp

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat Olimp, etajul 2, la 900 de metri de plajă, in apropierea complexului Amfiteatru - Belvedere - Panoramic (Phoenicia), aflat în stare foarte buna. Dotări: ușa metalică, termopan, gresie și faianță de dată recentă, AC, toate rețelele noi - electrica, apa și ...

1803 EUR/m2 | 36 m2

Olimp, Constanta

Vand teren extravilan
4
5

Vand teren extravilan

Vând teren extravilan în Sat Bunesti comuna Mintiu Gherlii județul Cluj cu o suprafață de 5800 mp având toate actele în regulă! Terenul se potrivește perfect pentru construcția unei cabane fiind amplasat la marginea păduri!!!Preț Negociabil!!!

5,800 m2

Gherla, Cluj

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Hala industriala cu un teren de 7742mp, in Timisoara, zona  Buziasului, com=0%
10
12

Hala industriala cu un teren de 7742mp, in Timisoara, zona Buziasului, com=0%

Hala + teren de vanzare cu spatii industriale pe un teren de 7742 mp, cu platforma betonata, cu acces tir, posibilitate de parcare in curte pe platforma betonata, de vanzare in zona industriala din Calea Buziasului. Constructiile dispun de urmatoarele utilitati: instalatie electrica, apa, canal, instalatii ...

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Apartament de vanzare
6
1

Apartament de vanzare

Apartamentul de vânzare are 2 camere, este decomandat, are suprafață 55 m2, este situat în bl.T5. Apartamentul este bine compartimentat, camerele sunt mari și luminoase. Holul este spațios, putând fi locuibil. Are faianță, gresie, parchet, ușă metalică, uși interior lemn, ferestre pvc. Are gaze, centrală ...

773 EUR/m2 | 55 m2

Central, Turnu Magurele, Teleorman

Vand apartament 4 camere decomandate ultracentral Suceava
10

Vand apartament 4 camere decomandate ultracentral Suceava

Apartament cu 4 camere decomandate, situat in zona ultracentrala a Sucevei. Pret 175.000 E negociabil. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui imobil prevazut cu sarpanta larga acoperita cu tabla.Locuinta are o suprafata totala de 90 mp, din care 82 mp utili.Configuratia interioara cuprinde ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Suceava, Suceava

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Proprietar   Duplex 3 camere ultra-central Comuna Berceni (Zonă Stadion)
9
2

Proprietar Duplex 3 camere ultra-central Comuna Berceni (Zonă Stadion)

Vând duplex spațios, construcție din anul 2018, situat într-o zonă excelentă și foarte accesibilă. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort și proximitate față de punctele de interes.Compartimentare interioară: 3 camere luminoase,1 baie principală + 1 grup sanitar, balcon și ...

1728 EUR/m2 | 92 m2

Berceni, Ilfov

Teren intravilan zona de agrement Vladimirescu
5
15

Teren intravilan zona de agrement Vladimirescu

Vând parcela de teren intrailan 440 mp, FS 15 m, pretabil pt. construirea unei case de vacanta, situata in zona de agrement a pădurii Vladimirescu. Terenul se afla intr-o zona liniștită, cu multa verdeață, acces facil pe noua centura a Aradului. Prețul este de doar 19 Eur mp.

440 m2

Arad, Arad

De vânzare casă parter în loc. Petreu
2
2

De vânzare casă parter în loc. Petreu

De vânzare casă în Petreu, având 3 camere, bucătărie, cămară, hol, atelier, pivnita, anexa. Suprafața casa 178mp. Suprafața anexa 8mp. Suprafață teren 1196mp. Utilități: apă, canalizare, curent. Actele la zi.

222 EUR/m2 | 178 m2

Petreu, Bihor

 CASĂ + TEREN de vânzare
4
6

CASĂ + TEREN de vânzare

Vând teren 1900 m pătrati in Localitatea 2Mai,chiar in sat. Pe teren exista si două case locuibile .Terenul este la șosea ,microbuzul de la Mangalia trece chiar prin,față,stația fiind la 50m . Distanța până la plajă este de 15 minute de mers pe jos. Terenul este ideal pentru construirea unui hotel, pensiune ...