Promovat
Vând CASĂ  cu Anexă,  cu o Suprafață de Teren Intravilan de 1382 mp, în Luncani,  Bacău
2
8

Vând CASĂ cu Anexă, cu o Suprafață de Teren Intravilan de 1382 mp, în Luncani, Bacău

Vând CASĂ cu Anexă, cu o Suprafață de Teren Intravilan de 1382 mp. Casa și Anexa au izolație termică exterioară, are Gard Nou de jur împrejurul întregii proprietăți (1382 mp), fântână, curent electric, telefon și internet, fosa proprie, 2 nuci superbi de peste 100 de ani in grădină, meri, gutui, etc ...

811 EUR/m2 | 90 m2

Luncani, Bacau

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand teren pallady glina 353 mp  regim tehnic cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 29000
1
4

Vand teren pallady glina 353 mp regim tehnic cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 29000

Vand teren pallady glina 352 regim tehnic p+1+m, cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 26000 euro telefon WhatsApp +40724180018 +40741112600 +40722642255

353 m2

Glina, Ilfov

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan +construcție pe structura metalica inceputa teren 712 mp,vonstrucyia 100 mp
5
2

Vând teren 712 mp+ construcție casa modulara 100 mp în sat Vărsături jud .Braila Mai multe detalii la telefon

712 m2

Varsatura, Braila

Teren intravilan Petresti
1
4

Teren intravilan Petresti

Teren intravilan la intrare in Petresti,500 mp la doar 16000 euro ușor negociabil pe strada Căpșunelor foarte aproape de oraș.

500 m2

Focsani, Vrancea

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere,50mp,complet mobilat si utilat ca in poze, cu loc de parcare propriu.Apartamentul este gata de mutare sau perfect pentru inchiriere. Ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie.

1220 EUR/m2 | 50 m2

Cartierul Ciuc, Sfantu Gheorghe, Covasna

Teren de vânzare Cheia Moieciu
2
7

Teren de vânzare Cheia Moieciu

PREȚ NEGOCIABIL. Pretul anunțului este orientativ.Teren intravilan in suprafață de 6505mp,casă bătrânească pe el,cu utilități.Plus un teren extravilan in suprafață de 8909 mp.La achiziționarea ambelor loturi prețul v-a fi mult mai atractiv.Există și varianta de schimb imobiliar.Sau construirea unei cabane ...

6,505 m2

Moieciu de Jos, Brasov

Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

vand apartament in vila situat in oras Pascani jud Iasi pe str. 1decembrie 1918 nr 65 peste drum de Carefour pret 1100 euro mp usor negociabil 116 m patrati utili