Promovat
Proprietar, 75mp, ultracentral, 3 camere, str Stefan cel Mare, Constanta
10
7

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, ultracentral, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
Vând casă Ostroveni Dolj
5
3

Vând casă Ostroveni Dolj

Vând Doua case + teren 1550mp Ostroveni Dolj zona centrala, 60 km de Craiova. Preț 46000 euro negociabil Relații la telefon - Viorel.

30 EUR/m2 | 1,550 m2

Ostroveni, Dolj

Promovat
Casa pasiva, Sera, autosustenabilitate
7
1

Casa pasiva, Sera, autosustenabilitate

Va invit sa valorificati o rara oprtunitate de achizitionare a unei Case Pasive, localizata intr-o oaza de liniste si verdeata siutata in Jud Ilfov, intr-o zona privata, ferita de zgomotul urban dar, foarte aproape de toate caile de comunicatie, inclusiv de metroul din Otopeni si de toate facilitatile ...

1592 EUR/m2 | 250 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren intravilan Dimieni
3
13

teren intravilan Dimieni

teren situat in Dimieni, strada Ocolului, suprafata 707mp, intravilan, deschidere 15.5ml, drum asfaltat, apa, gaze si electricitate la limita proprietatii, aproape de autostrada A3 si noua sosea de centura A0

707 m2

Dimieni, Ilfov

Casa pe Teren cu Suprafața de 1843 m.p, Soseaua Mănăstirii-Bistrita.NT 5

Casa pe Teren cu Suprafața de 1843 m.p, Soseaua Mănăstirii-Bistrita.NT

Vând Casa pe Teren, Proprietate,1843 m.p, situat pe Str.Manastirii,Nr.36, Bistrița,cu deschidere 32 m.p la Șoseaua principala ce duce spre Manastire si Lungime 25 m.p ,cu toate utilitățile: Gaze, Apă curenta,electricitate,etc. Cu documentația Cadastrală de actualitate . Preț - 68.000 Euro Negociabi ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Bistrita, Neamt

Vând teren intravilan E85 Posta Calnau-Buzau
2
1

Vând teren intravilan E85 Posta Calnau-Buzau

Vând teren intravilan 5000mp cu deschidere 25m la DN2 E85, Potarnichesti Posta Calnau, jud.Buzau, la 500m de rondul ce leagă E85 de A7. Ideal spațiu industrial.

5,000 m2

Potarnichesti, Buzau

Garsoniera Schela Cladovei
6

Garsoniera Schela Cladovei

Vând garsoniera la schela cladovei etaj 4 cu acoperiș ca și dotări are termopane usa metalica parchet compusa din camera hol,baie cu cada și boiler electric și toate actele la zi cadastru regie mica certificat energetic scara curata și vecini cumsecade!!! rel.la nr.din publi24

833 EUR/m2 | 24 m2

Schela Cladovei, Mehedinti

Teren deosebit langa Bucuresti
7
1

Teren deosebit langa Bucuresti

Proprietar! 1369mp teren pentru casa cu vedere catre padure, imprejmuit, cadastru, intabulare, zona linistita, mini cartier de case noi, gaze pe strada, dosar aprobat pt. bransare la c.e de 380V, autorizatie de constructie (expirata), statie STBV la 2 min de mers pe jos, MegaImage, Penny, Profi, Notariat, ...

1,369 m2

Cretesti, Ilfov

Casa si gradina, Bals, Olt  cartier Teis, pozitie foarte buna
5
5

Casa si gradina, Bals, Olt cartier Teis, pozitie foarte buna

Se vinde casa in Bals, jud. Olt, cartier Teis, pozitie foarte buna, gradina, beci, magazii. Suprafata teren 750 mp. Utilitati: apa, curent, gaze, canalizare. Compartimentare: 3 camere, 2 holuri, baie, bucatarie, terasa exterioara. Locatie cu acces facil la: drum national, autostrada, market-uri, benzinarii, ...

Bals, Olt

Teren sos. de centura, Varteju-Magurele/Ilfov 12

Teren sos. de centura, Varteju-Magurele/Ilfov

SOSEAUA DE CENTURA, MAGURELE, GARA VARTEJU, vanzare teren intravilan , suprafata 5000mp. , negociabil, OBS: magurele-bragadiru, deschidere 15ml , 800-1000 m distanta de pasarela de la Măgurele, intabulat, cadastru, electricitate si gaze la cca 100m, canalizare, zona industriala, 5000mp, accesul la teren ...

5,000 m2

Magurele, Ilfov

Casă de vânzare   Zonă centrală, Cehu Silvaniei
8

Casă de vânzare Zonă centrală, Cehu Silvaniei

Se vinde casă situată în Cehu Silvaniei, pe strada Libertății Nr. 21, într-o zonă centrală. Proprietatea are o suprafață totală de 1579 m , compusă din: Locuintă : 172m Curte: 552 m Teren arabil: 819 m Anexă: 36 m Casa dispune de 5 camere spațioase, 2 bucătării, 2 băi, balcon, terasă și pivniță. Pentru ...

640 EUR/m2 | 172 m2

Cehu Silvaniei, Salaj

Casa de vânzare, Bistret. Dolj, 89.900lei
4
1

Casa de vânzare, Bistret. Dolj, 89.900lei

Casa din cărămidă de vânzare+ teren 1600mp Calea Victorei sau se poate face accesul prin strada Unirii Mobilata Com. Bistret, Dolj, lei

245 EUR/m2 | 70 m2

Barca, Dolj

Vanzare garsoniera Berceni-Metalurgiei
5
3

Vanzare garsoniera Berceni-Metalurgiei

Particular ! Vand garsoniera cu o suprafata utila de 21 mp,semidecomandata. Etaj 1 4,bloc construit in 1979. BLOC REABILITAT TERMIC ! Garsoniera este renovata in totalitate,dispune de urmatoarele imbunatatiri: -centrala termica individuala -gresie si faianta -instalatii sanitare si electrice noi -parchet ...

1738 EUR/m2 | 21 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Arcul de Triumf 1

Apartament 2 camere Arcul de Triumf

Vând apartament 2 camere luminos și silențios, amplasat într-un bloc reabilitat termic, fără risc seismic. Blocul dispune de 2 lifturi, acces securizat si vecinatati civilizate. Locuinta se afla intr-o stare buna, dar poate necesita imbunatatiri de ordin stilistic. Este dotata cu parchet din lemn, ...

3333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 1, Bucuresti

PROPRIETAR | Apartament 2 camere, 30 mp | 8 min Metrou Eroi Revoluției
4
13

Vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, pe Strada Zăbrăuțului nr. 13 (zona Bulevardul Pieptănari Eroi Revoluției, Sector 5). Este o opțiune excelentă pentru o primă locuință sau pentru investiție (închiriere), datorită accesului rapid la transportul în comun. Compartimentare ...

1117 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren intravilan, 2500 mp sau 5000 mp in Ilfov Branesti
2
8

Vand teren intravilan 2500 mp sau 5000 mp intr-o zona pitoreasca din localitatea Branesti judet Ilfov, intre lac si padure si Autostrada Soarelui. Terenul de 5000 mp are drum la ambele capete, cu front stradal de 103 m si poate fi impartit in cel putin 2 parcele. Utilitati in apropiere.

Branesti, Ilfov

Vand casa Husasau de Tinca
9
1

Vand casa Husasau de Tinca

In Husasau de Tinca, pe strada Pincipala, se vinde o casa traditionala bine intretinuta, ideala pentru locuire permanenta sau casa de vacanta, pentru cei care vor liniste, spatiu, verdeata, fara sa fie izolati. Proprietatea are acces auto atat prin fata, cat si prin spate, prin gradina, un detaliu rar ...

773 EUR/m2 | 55 m2

Husasau de Tinca, Bihor

Teren intravilan Paleu Oradea - fara agentii
6
2

Teren intravilan Paleu Oradea - fara agentii

Vand teren intravilan 5,305 MP, Paleu, Oradea. Documentatie la zi, se poate achitiona si prin credit. Pret 160,000 usor negociabil. tel

Paleu, Bihor

Vând teren intravilan
9
20

Vând teren intravilan

Vând parcelă teren intravilan 791mp deschidere 22 m , ZONĂ RUSTICA , lângă liziera pădurii, priveliște superbă,fără multe locuințe în zona, la o distanta de 7 km de Pitești în direcția Rm. Vâlcea, respectiv Valea Ursului - Prislop, pct. Oprești. Există curent electric.

791 m2

Prislopu Mic, Arges

Casa de vânzare semicentral Turda
5
11

Casa de vânzare semicentral Turda

Casa de vânzare, zona semicentral Turda, o camera, bucătărie, baie, cămară, pivnita, pod, suprafață 40 mp, curte 100 mp, utilitati gaz, apa, curent alectric, canalizare. Preț 65000 euro neg.

1625 EUR/m2 | 40 m2

Turda, Cluj

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Vand apartament 3 camere in Ploiesti
6
5

Vand apartament 3 camere in Ploiesti

Vand apartament decomandat , 3 camere,cu balcon, etaj 6 10, exista lift, orientare sud vest. Apartamentul este curat, zugravit, parchetat, faianta, geamuri termopan, usa metalica, instalatiile sunt in buna functionare.

1302 EUR/m2 | 63 m2

8+Martie, Ploiesti, Prahova

Salvează căutarea