vand in intravilan
4

vand in intravilan

vand in intravilan UAT Bucovat terenuri cu diferite suprafețe: 7400mp lângă complex Maria Park 7600mp lângă lot de 7 ha 5800mp situat central in ,,puz in lucru,, pe 100ha prețuri negociabile

7,400 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
19

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament in spate la Intim, Reșița
9

Vand apartament in spate la Intim, Reșița

Vând apartament situat în spate la Intim având magazine aproape de piață, școli, spital. Apartamentul se afla la et. 3 din 10 cu lift nou și balustradă nouă. Este anvelopat recent de o luna. Si exterior și interior. Schimbată instalația electrică, termică și sanitară. Apartamentul este renovat recent, ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Resita Mica, Caras-Severin

Vand doua locuri de veci, in Lugoj, in Cimitirul Ortodox Roman
3

Doua locuri de veci, foarte central: in dreapta si putin in spatele Capelei.

Targoviste, Dambovita

Teren intravilan Cluj, Zona Campenesti
7
2

Teren intravilan Cluj, Zona Campenesti

Teren intravilan de vânzare Feurdeni, Comuna Chinteni, jud. Cluj Accesibil și în imediata apropiere a satului Câmpenești. Coordonate exacte: 46 52'25.3"N, 23 41'15.9"E Nr. cadastral: 77845 Suprafață: 3.480 mp Preț: 12 euro mp Descriere generală Se oferă spre vânzare un teren intravilan, ...

3,480 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand inchiriez teren intravilan Brezoi !
2

Vand inchiriez teren intravilan Brezoi !

Localizare: Se află în interiorul perimetrului oras Brezoi. Infrastructură: Beneficiază de utilități precum apă, canalizare și electricitate, necesare pentru dezvoltarea urbană. Destinație: Este destinat construirii de clădiri rezidențiale, comerciale, industriale cum ar fi fabrici sau pentru alte scopuri ...

36,781 m2

Brezoi, Valcea

Apartament cu 2 camere Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere Giroc

Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Situat la strada principala la 1 minut distanță ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan centura de vest Ploiești
4
9

Teren intravilan centura de vest Ploiești

Vand teren intravilan arabil, situat pe centura vest Ploiești, deschidere la DN1 de 36 m, suprafața de 9336 mp. Terenul este situat pe partea dreaptă în sensul de mers București - Brașov în zona sensului giratoriu de la Rompetrol Vă prezentăm un teren intravilan arabil cu potențial excelent de investiție, ...

9,336 m2

Ploiesti, Prahova

Vand apartament cu 2 camere
8
1

Vand apartament cu 2 camere

Apartament cu 2 camere, semidecomandat Zona centrală Strada Nouă, Nr. 3, Etaj 3 aproape de școală, grădiniță, magazine Suprafață utilă: 33 mp Centrală termică, geamuri termopan Zonă liniștită, cu spații verzi Apartamentul se află într-un bloc curat și liniștit Se vinde cu tot ce este in el. Detalii ...

1667 EUR/m2 | 33 m2

Campia Turzii, Cluj

vand apartament 2 camere
5

vand apartament 2 camere

Acest apartament cu 2 camere plus balcon, are o suprafață de 50 mp, situat la etajul 3, bloc izolat, geamuri termopan noi. Finisajele sunt de calitate înaltă,apartament complet renovat în anul 2025, instalație electrică nouă, instalație de încălzire nouă, trasă prin pereți, tavane coborâte , electrocasnice ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Turda, Cluj

vand teren bran

vand teren bran

vand teren zona penny 2500m

2,500 m2

Bran, Brasov

Vand casa in centrul Resitei
1
29

Vand casa in centrul Resitei

Vand casa in centrul Resitei situata pe strada Independentei, vis-a -vis de Scoala Generala nr. 2 și Posta veche. Are curte spatioasa de aproximativ 250 mp. Casa necesita mici renovari. Pretul fix 75000 euro. Nu sunati pentru negocieri, schimburi. Nu colaborez cu agentii imobiliare!!!! Rog sa fiu sunat ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Centrul Civic, Resita, Caras-Severin

Vand apartament cu 2 camere
10
1

Vand apartament cu 2 camere

Zona centrală, lângă piața, grădinița, școală. Apartamentul se vinde mobilat fără electrocasnice

1271 EUR/m2 | 59 m2

Mioveni, Arges

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
6

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Vand apartament 3 camere, sos. Bucuresti
10
4

Vand apartament 3 camere, sos. Bucuresti

Apartamentul se afla pe sos. Bucuresti, deasupra fostului magazin Orient Junior cofetaria ARGO, cu vedere stradala. Tavanul este izolat cu pluta de 5 cm si rigips, avand rupere termica de 2-3 cm. Toate ferestrele, inclusiv balconul, au termopan Rehau cu 5 camere si rulouri exterioare din aluminiu, iar ...

1291 EUR/m2 | 67 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vând  Casă sau  schimb cu variante .
10
13

Vând Casă sau schimb cu variante .

Vând Casă sau Schimb cu Apartament sau Garsoniera în Pitești sau Bucuresti sau schimb cu Auto Suv + diferență ( depinde de auto ) Casa se află în Lunca Corbului jud Argeș, casa este din cărămidă și învelită cu tablă . Mai multe anexe în curte, 1 Garaj , 2 beciuri , 1 bucătărie de ...

450 EUR/m2 | 120 m2

Lunca Corbului, Arges

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere militari teatrul masca
5
4

Apartament 3 camere militari teatrul masca

Apartament confort 1 , decomandat,etaj 3 4, 78 metri pătrați , 2 balcoane. 2 bai, termopane, parchet , gresie, centrala termica, mobila din stejar.7 aer condiționat nou

1961 EUR/m2 | 76 m2

Sector 6, Bucuresti

*Casa ta primitoare aproape de Timișoara   confort și liniște la un preț corect*
10
1

*Casa ta primitoare aproape de Timișoara confort și liniște la un preț corect*

*Casa ta ideală la doar 10 minute de Timișoara! 3 camere, garaj, terasă și multe alte surprize 399.000 EUR negociabil* Vrei un cămin spațios și primitor aproape de oraș? Avem o casă grozavă, situată chiar în spatele reprezentanței BMW, la doar 10 minute cu mașina de centrul Timișoarei și 5 minute ...

2000 EUR/m2 | 200 m2

Ghiroda, Timis

De vanzare sau de inchiriat ptr. camp fotovoltaic 1 Ha. intravilan in Brancoveni-Olt.
5
1

Proprietar, ofer spre vanzare sau inchiriere pentru camp fotovoltaic, un teren in suprafata de 1 Ha. in intravilanul comunei Brâncoveni Olt, langa fostul Agroind Olt., strada Primaverii. Conexiune facila rapida cu Autostrada Pitesti-Craiova (7 km) sau cu DN 64 P. Olt-Caracal (250 m). Suprafata totala ...

10,000 m2

Slatina, Olt

Teren si casa de locuit cu dependinte si garaj de vânzare Frumusani
3

Teren de vânzare intravilan cu PUZ în Frumusani, se poate parcela. 5000 mp cu deschidere de 22 ml la drumul national + 434 mp drum de acces din DN (drumul de acces are 868 mp cu o latime de 4ml si se desfasoara in paralel cu lungimea terenului, fiind posibilă parcelare sau acces secundar către cei ...

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere zona piata garii- rovine
1

Apartament 4 camere zona piata garii- rovine

Proprietar,vând apartament cu 4 camere situat lângă Lidl de la gară ,la etajul 1 din 4,având o suprafață totală de 80,3mp. Apartamenul are instalatie electrică, sanitara și termică nouă(centrală termică și distribuitor pe fiecare calorifer), șapă turnată, pereți gletuiți în 3 straturi. Detalii la telefon ...

2179 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Salvează căutarea