Promovat
Vând terenuri extravilane și intravilan în Babșa-Belinț
6
1

Vând terenuri extravilane și intravilan în Babșa-Belinț

Vând trei terenuri: - Un intravilan în satul Babșa mărginit de două drumuri asfaltate cu acces la curent. Se află la 7 km de Belinț. Intrarea pe A1 se face la Topolovăț aflat la 13km de Babșa. Are 4476 mp. Este împărțit în 3 parcele de câte (aprox.) 1500 mp. Prețul este de 8 euro mp parcelă. Dacă sunt ...

4,500 m2

Babsa, Timis

Promovat
Apartament etaj 2 , cu doua camere
8
5

Apartament etaj 2 , cu doua camere

PROPRIETAR - Vand apartament cu doua camere semidecomandat , in Lugoj , Micro 1 , Aleea Castanilor , etaj 2 din 4 . Bloc de caramida izolat la exterior. Centrala termica , senzor de gaz , usa metalica , ferestre termopan. Baie cu vana si geam exterior. Instalatia electrica refacuta in hol , baie si ...

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + balcon tip logie), poziționat pe colț, cu lumină naturală pe tot ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriez teren in craiova
3
2

inchiriez teren in craiova

Ofer spre inchiriere terenuri/spatii in Craiova 1. Teren Izvorul Rece a. Suprafata 7500 mp b. Utilitati c. In vecinatatea centurii de nord d. La 200 de metri de calea Severinului e. Acces Camioane si diverse 2. Teren Cernele zona Coloseum (Calea Brezei) a. Suprafata 1800mp b. Utilitati 3. Teren Cernele ...

Craiova, Dolj

Teren str Casa Apelor
5
1

Teren str Casa Apelor

Vand teren 6571m str Casa Apelor cu gaz curent si apa la poarta .22 euro Terenul se poate parcela . Teren zona Casa Apelor 10000m care se poate parcela pret de la 11 euro m

Negresti, Vaslui

Vand teren cu casa sos.Viilor
5
20

Vand teren cu casa sos.Viilor

Vand casa stradal pe sos.Viilor, teren 325mp, construcție 90mp, deschidere 10,6ml.toate utilitățile..casa necesita renovare, are 2cam,baie și buc stil vagon.la strada este un spațiu comercial cu beci și grup sanitar...construcție din cărămidă cu placa beton..

723 EUR/m2 | 325 m2

Viilor, Sector 5, Bucuresti

vand 1200 mp vie satul costi
3
1

vand 1200 mp vie satul costi

vand 1200 mp de vie situata in extravilanul satului costi

1,200 m2

Costi, Galati

Vând casă +teren
2
5

Vând casă +teren

Vând casă PAIANTA cărămidă becea 5 CAMERE +TEREN 660 MP 37 m deschidere cu 16m CU UTILITĂȚI 6 locuri de parcare auto în fața curții..la 100m lacul snagov COM SNAGOV SAT GHERMANESTI STRADA ALBA-IULIA NR 54 PRET 130000euro NEGOCIABIL

660 m2

Ghermanesti, Ilfov

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
17

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Vand apartament renovat 2 camere ultracentral zona restaurant Matteo
7
5

Proprietar vand apartament 2 camere la etajul 3, confort 1, semidecomandat, in suprafata de 50mp, situat intr-un imobil ultracentral de 4 etaje. Apartamentul este impartit astfel: hol intrare, bucatarie, baie, living, dormitor, balcon. Acesta a fost renovat si au fost inlocuite instalatiile: electrica ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Casa de vânzare în Colun jud. Sibiu
6
12

Casa de vânzare în Colun jud. Sibiu

Casa cu suprafața de 240 m2 utili,parter +mansarda

200 EUR/m2 | 240 m2

Colun, Sibiu

Apartament 2 camere 40 mp 60000 euro Lunca Cetatuii, IASI, TVA 21% inclus
10
31

Apartament 2 camere 40 mp 60000 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Preț _60000 euro cash integral 62000 ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%25252bCetatuii, Iasi, Iasi

Vand sau inchiriez spatiu comercial
6

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Vand sau inchiriez spatiu comercial compus din 2 camere, 73 mp,aflat lângă Universalul vechi, lângă stație de tramvai. Apartamentul are 2 intrari, de la strada principala, cat si din curte, 2 bai, centrala termica, instalatie electrica si sanitara nouă, supraveghere video. Proiect pentru reclama de ...

955 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren în sat Șmig, com. Alma, Jud .Sibiu. 1625 mp.
5

Vând teren în sat Șmig, com. Alma, Jud .Sibiu. 1625 mp.

Vand teren în sat Șmig, com. Alma, jud. Sibiu. 1625 mp, front stradal de 12 m la drum principal asfaltat. Utilitățile sunt la poarta proprietății. Acte în regulă, extras de carte funciară. Are și pomi fructiferi și este împrejmuit. Preț 39 Euro mp. TEL. Contact , după ora 17.00.

Smig, Sibiu

Apartament 2 camere Urban PLAZA   Priveliste ( Pret FIX ) Exclus Agentii
7
12

Apartament 2 camere Urban PLAZA Priveliste ( Pret FIX ) Exclus Agentii

Apartament 2 camere Urban PLAZA PRET FIX Exclus Agentii Priveliste deosebita Apartament PREMIUM 2 camere Decomandat Cartier de lux Situat pe strada Carpatilor in noul complex rezidential URBAN PLAZA Este in constructie un parc de 10 000 mp in interiorul complexului si urmeaza un mini ...

3276 EUR/m2 | 58 m2

Astra, Brasov, Brasov

teren clisura Dunarii, loc Dubova
5
3

teren clisura Dunarii, loc Dubova

vand teren intravilan loc Dubova cu suprafata totala 1243 mp,terenul se afla la aproximativ 100m de Dunare, utilitati apa,curent sunt trase pana in fata terenului. Pret 41000euro. pt mai multe detalii va stau la dispozitie telefonic.