Promovat
Vând teren intravilan   Str. Gărofițelor Comuna Cazasu Jud. Braila
5

Vând teren intravilan Str. Gărofițelor Comuna Cazasu Jud. Braila

Teren intravilan cu suprafața de 900 m , situat pe Strada Gărofițelor, Com. Cazasu Jud. Braila, cu deschidere de 14 m. Dispune de canalizare și posibilitate de racordare la gaze, apă și curent electric. Ideal pentru construcție locuință sau investiție. Suprafață: 900 m Deschidere: 14 m Utilități: ...

Cazasu, Braila

Promovat
Teren agricol extravilan
1
4

Teren agricol extravilan

Vand URGENT teren agricol extravilan in zona Calea Sagului, Chișoda, apartine de Giroc, paralel cu drumul principal, se ajunge foarte ușor, vecin cu firma Incontro, vama, Auchan, 1 ha pretul este de 250 lei pentru 1 mp negociabil, cu 2 drumuri de acces. .Detalii la tel .

10,000 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Casa si teren intravilan Buturugeni, GR
8

Casa si teren intravilan Buturugeni, GR

Casa la tara, aproape Bucuresti. Casa batraneasca, garaj si teren intravilan, - 6000 mp - deschidere mare la strada, foarte bine pozitionat, in spatele strazii principale, zona linistitia, fara zgomot. Casa este solida insa necesita renovare. Pe teren de afla si un garaj, de asemenea un grajd mare ...

1000 EUR/m2 | 60 m2

Buturugeni, Giurgiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar, 75mp, ultracentral, 3 camere, str Stefan cel Mare, Constanta
10
7

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, ultracentral, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Casa si teren de vanzare in Pucioasa, Dambovita, B-dul trandafirilor, bulevard principal. 39500 Euro
10
47

Casa parinteasca din caramida acoperita cu tabla - care necesita renovare si este formata din 2 corpuri (Partea de sus formata din hol, 2 camere si dresing si respectiv partea mai recenta formata din o camera, hol, baie, bucatarie, pivnita ), toate mobilate. Suprafata utila= 85mp, suprafata desfasurata ...

39500 EUR/m2 | 1 m2

Nord, Pucioasa, Dambovita

Vand casa cu spatiu comercial,120 mp,central,cu deschidere la 2 strazi
7

Vand casa (parter, 2 corpuri) cu 3 camere, bucatarie, 2 grupuri sanitare, situata central (zona Capitol), cu deschidere la doua strazi. Casa are centrala termica pe gaz, proprie, 2 aparate de aer conditionat,avand lipit de ea si un spatiu comercial, 28 mp, cu grup sanitar propriu, centrala termica pe ...

2000 EUR/m2 | 120 m2

Capitol, Constanta, Constanta

teren Șura Mare, Sibiu 400m2
4
1

teren Șura Mare, Sibiu 400m2

teren intravilan Șura Mare pe strada Lalelelor cu utilități la 80 m de parcelă. Teren drept, cea mai buna zonă. Liniște deplină, aproape de oraș

400 m2

Sura Mare, Sibiu

Garsoniera piata Uniri ,proprietar
5
32

Garsoniera piata Uniri ,proprietar

Proprietar vand garsonieră lângă piata Uniri , sect 3 București.zona linistită si curata,,strada Valeriu Branistei.bloc construcție 1970 fara risc seismic .acte la zi.pret 42 900 neg. ,tel

2383 EUR/m2 | 18 m2

Sector 3, Bucuresti

teren 950mp cascada Pisoaia Vidra
5
6

teren 950mp cascada Pisoaia Vidra

teren intravilan superb de 950mp, aflat la 50m de cascada Pisoaia. comuna Vidra, Munții Apuseni

Vidra, Alba

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

vand 2 locuri parcare sectorul 6 bucuresti str moinesti 63 a bl 3b
3

se da spre vanzare 2 locuri de parcare in sectorul 6 pe starda moineste 63a bl 3b este sub teran intarea se face prin telecomanda aveti si loc de depozitare

0 EUR/m2 | 211,231 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 4 Camere mobilat, utilat   Cartier 9 Mai - Ploiesti
10
4

Apartament 4 Camere mobilat, utilat Cartier 9 Mai - Ploiesti

Descriere Va propun spre vanzare un apartament cu 4 camere, confort 1A ,decomandat, spatios si luminous situat in zona 9 Mai pe strada Padina la intersectia cu strada Frasinet .Acesta se afla la parterul unui imobil cu regim de inaltime P+4, dispune de o suprafata construita de de aprox. 108 mp si este ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

9+Mai, Ploiesti, Prahova

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vând sau schimb
10
6

Vând sau schimb

Vând sau schimb cu apartamentin Bistrița Tg Mures sau Cluj,ofer diferența casa de vacanta cu un teren de 400mp intabulata situată în apropierea orașului Bistrița jud BN la 2,5km distanță ,casa este construita din cărămidă și izolat exterior ,geamuri și uși termopan, se află într-o zonă frumoasa având ...

885 EUR/m2 | 130 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Intre Munti si Oras o Casă bine facută Utilată si Mobilată zona Bunloc
10
2

...Un refugiu de poveste, unde munții întâmpină cerul! În inima Bunlocului, o oază de liniște și frumusețe te așteaptă, ca un poem scris de natură însăși. O casă cu suflet, construită să dăinuie, cu ziduri de căramidă si izolație moderna care păstrează căldura verilor și povestesc istorii de iarnă... Proprietatea ...

2165 EUR/m2 | 127 m2

Bunloc, Sacele, Brasov

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vând casă la intrare in Prejmer
3
1

Proprietar, vând casă la intrare in Prejmer

Proprietar, vând casă la intrare in Prejmer str Sportului ,97 mp utili formată din : zonă zi 30 mp, două dormitoare ,un birou , 2 băi , terasă. Teren 650 mp, stradă asfaltată, Utilități : apă, curent , canalizare . Încălzire în pardoseală cu pompă de căldură , izolație de 15 cm, tâmplărie top salamander ...

2062 EUR/m2 | 97 m2

Prejmer, Brasov

Apartament 2 camere decomandat
5

Apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1, suprafață 50 mp, etaj 4 din 4. Dotări: - acoperiș de tip șarpantă - izolat termic exterior - geamuri termopan - centrală termică - aer condiționat (nou) - gresie, faianță, parchet - zonă liniștită (în spatele Școlii Nr. 2 Fănuș Neagu ) - bloc curat, cu ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea