Casă de vânzare în Ineu, județul Arad
10
3

Casă de vânzare în Ineu, județul Arad

Vând casă în Ineu, județul Arad, str. Simion Bărnuțiu, nr.11, în suprafață totală de 1440 mp. Casa are 5 camere, mobilată , bucătărie, baie, cămară, pivniță, anexe.

272 EUR/m2 | 250 m2

Ineu, Arad

Promovat
Hai sa iti arat un mic paradis
10
4

Hai sa iti arat un mic paradis

Vand casa construita din BCA, izolata cu polistiren de 10cm, formata din parter+mansarda, alcatuita din 2 dormitoare, bucatarie, living, baie, camara + camera tehnica, pivnita (3 3). Mansarda din 3 incaperi + dresing . Curte generoasa 1000m2, decorata cu gust: toia, pomi fructiferi, arbusti decorativi, ...

960 EUR/m2 | 125 m2

Mircea Voda, Dambovita

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
2

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan Pitulați
3
2

Teren intravilan Pitulați

Teren intravilan 1509 mp liber de constructie, sat Pitulati, la dosr 2 km de com. Scortaru Nou. Strada asfaltata, posibilitati apa si en.electrica. Sat traditional, linistit, aflat intr-o zona pitoreasca pe malul raului Buzau, la 28 km de mun. Braila. Pretabil si amplasare constructie de vacanta. Pret ...

1,509 m2

Pitulati, Braila

Vand 500 m teren intravilan Rosiori de vede
8
6

Vand 500 m teren intravilan Rosiori de vede

Vand 500 metri teren intravilan,85 roni{17 euro metrul patrat},ideal pentru a-ti construi tu propria casa,in Rosiorii de Vede,zona Meteo,DN6 Terenul nr.31(vezi foto)se afla vizavi de Str.Stelian Popescu si Sfantul Teodor in Rosiori-de -Vede ,am cadastru si toate actele in regula.Mai multe detalii vi ...

500 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

De vanzare teren intravilan 760 mp zona Galata
2
4

De vanzare teren intravilan 760 mp zona Galata

Specificatii De vanzare 760 mp teren intravilan Voluntari avand deschidere 20 m la drum de servitute cu latimea de 6 m . Terenul cu laturile de 20,24 m x 33,84 m x 25,39 m x 33,12 m este liber de constructii si este situat in zona rezidentiala Galata .In zona sunt constructii edificate in ultimii ...

Voluntari, Ilfov

Vand teren intravilan zona Rusu

Vand teren intravilan zona Rusu

Vand teren intravilan,drumul spre cabana Rusu,1400 mp,deschidere la asfalt 35ml,zona f buna utilitati la poarta.35000,euro.inf la tel

Petrosani, Hunedoara

Vând Teren în Ghionea=Giurgiu ,km 23 București 3

Vând Teren în Ghionea=Giurgiu ,km 23 București

Vând teren intravilan 3700mp în Ghionea, județul Giurgiu, km 23 din București pe autostrada București - Pitești. Este construibil, situat în mijlocul satului în vecinătatea grădiniței, curent și apa la poarta. Potrivit pentru o casa sau un dezvoltator imobiliar. Dacă sunteți interesați va rog mail ...

Ghionea, Giurgiu

Vând apartament in Brazda lui Novac Craiova
10

Vând apartament in Brazda lui Novac Craiova

Proprietar,vând apartament cu 2 camere semidecomandat de 56mp ,situat in cartierul Brazda lui Novac ,aproape de școala Nr.23 ,la parterul unui bloc ce are balcon construit cu autorizație,iar pe toată lungimea lui are un beci adânc de 2 m,de mare folosință.Teava de gaze ,se afla deasupra ușii și se poate ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Craiova, Dolj

Pamant pentru umplutura 2

Pamant pentru umplutura

Donez pământ pentru umplutură fundație casă, aducere la nivel curte , etc.

200 m2

Slatina, Olt

Apartament de vânzare în piața centrală
5
22

Apartament de vânzare în piața centrală

Vând apartament cu 2 camere ultracentral în Huși (în piață), mobilat și utilat parțial, mutare imediată.

1050 EUR/m2 | 40 m2

Husi, Vaslui

Padure de foioase. 3

Padure de foioase.

Vând padure în suprafață de 3000mp.Predominant fag, carpen si goron. Pădurea este intabulata. Prețu este negociabil, dar nu prin telefon! ATENTIE pretu este pe hectar.

3,000 m2

Lozna, Salaj

Vând teren intravilan
1
3

Vând teren intravilan

Se vinde teren intravilan construibil, în strada Secerei, comuna Pechea. Terenul este drept are 1200 m.p., perfect pentru construcție. Persoanele interesate mă pot contacta la telefon.

Pechea, Galati

Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos și vedere superbă la Siret, Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi, ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian
10
22

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian

Casă la sol cu posibilitate de mansardare, mobilată și utilată. Construită în anul 2009 pe un teren cu o suprafață de 300 mp. Suprafață utilă de 110 mp. Compusă din living 38 mp, 2 dormitoare spațioase și luminoase, bucătărie mobilată și utilată, baie, hol. Parket, gresie, faianță. Ferestre si uși de ...

1364 EUR/m2 | 110 m2

Valu lui Traian, Constanta

Vând teren intravilan (750 m2)Ineu 2

Vând teren intravilan (750 m2)Ineu

Vând teren intravilan 750 de m pătrați pe strada principala Republicii, oraș Ineu, judetul Arad, cu posibilitate de racordare la canalizare,gaz natural și energie electrica ,apa de la rețea. Telefon informatii:

750 m2

Ineu, Arad

Apartament 2 camere cu vedere la Dunăre   Centrul Orșovei
10
3

Apartament 2 camere cu vedere la Dunăre Centrul Orșovei

Vând apartament 2 camere în centrul Orșovei vedere la Dunăre Apartament de 50 mp, situat la etajul 8 din 9 într-un bloc-turn din centrul orașului, cu vedere frumoasă către Dunăre. Dotări: Parțial mobilat Geamuri termopan Boiler electric și sobă Aragaz, hotă și mașină de spălat Mobilă de bucătărie Spațiu ...

660 EUR/m2 | 50 m2

Orsova, Mehedinti

Livadă 32

Livadă

Vând livadă de pruni, 3 soiuri, 43,5 arii, zona releu fosta fermă nr 5.Preț.:35 000 roni, negociabil. Telefon .

Reghin, Mures

Teren intravilan, zona A, situat in zona Hotelului Traian
2
1

Teren intravilan, zona A, situat in zona Hotelului Traian

Se oferă spre vânzare teren 391 mp, situat în zona centrală urbană, lângă Hotel Traian, ideal pentru construcție imediată sau investiție pe termen mediu lung. Parcela are formă regulată, acces facil și documentație clară, fără sarcini. Poziția centrală oferă valoare stabilă în timp, cu potențial ridicat ...

391 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand  apartament 2 camere in Vatra-Dornei
10
1

Vand apartament 2 camere in Vatra-Dornei

Strada Malinilor nr.10 bl T8 etajul 1, Blocul este din caramida , confort 1 sporit si urmeaza sa fie reabilitat la exterior. Necesită renovare completa.

865 EUR/m2 | 52 m2

Vatra Dornei, Suceava

Vând casă conac Comuna Cricău, judet Alba
19
2

Vând casă conac Comuna Cricău, judet Alba

Vând casă în comuna Cricău, județul Alba la distanță de 20 km de orașul Alba-Iulia. Casa deține toate utilitățile necesare, apa, curent, gaze, centrala, boiler, teracote pe colț in stare impecabila, functionale in fiecare camera, calorifere noi, a fost recondiționată și modernizată de-a lungul timpului, ...

165 EUR/m2 | 1,200 m2

Cricau, Alba

VAND Teren Padure 2

VAND Teren Padure

VÂND 6000 mp PĂDURE în Pădurea BĂNEASA București , situată pe Drumul Jandarmeriei, la cca 200 ml de fostul Poligon Băneasa Dotări: La 200 ml de: Asfalt Apă Curent Gaz

6,000 m2

Sector 1, Bucuresti

vnd casa la rosu pret 43000 euro
10
1

vnd casa la rosu pret 43000 euro

vnd casa la roșu în comuna Jugureni judetul dnbovita casa dispune de 3 camere mari baie bucătărie cu open speis se poate face și mansardă sus după bunul plac teren 1700 metri are gard la drum nu are curent sa pus decât folia de protecție la acoperiș casa se vinde așa cum este cu esire direct la autostrada ...

573 EUR/m2 | 75 m2

Jugureni, Dambovita

Salvează căutarea