Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol.
5
1

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac

Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac.Pret 25 Eur pe mp. Informații la telefon.

15,000 m2

Belis, Cluj

Promovat
Terenuri de vânzare în Cornetu   Zonă liniștită, asfalt, utilități
5

Terenuri de vânzare în Cornetu Zonă liniștită, asfalt, utilități

Detalii teren: Teren intravilan Acces direct din drum asfaltat Toate utilitățile disponibile în zonă (gaz, curent electric, apă, canalizare) Zonă de case noi, foarte liniștită Ideal pentru construcție locuință sau investiție Loturi disponibile: Lotul 1 cu deschidere directă la stradă: ...

500 m2

Cornetu, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat   parter   63 mp  bulevardul Unirii, lângă Școala nr. 3
11

Apartament 2 camere decomandat parter 63 mp bulevardul Unirii, lângă Școala nr. 3

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui bloc cu 10 etaje, într-o zonă foarte bună, lângă Școala nr. 3. Locuința este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere). Suprafață: 63 mp construiți 47 mp utili Apartamentul este bine compartimentat ...

1551 EUR/m2 | 47 m2

Slobozia, Ialomita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament spațios 2 camere | 90 mp utili | 2 băi | 2 balcoane | Laundry room
10

Se vinde apartament elegant cu 2 camere, remarcat printr-o suprafață utilă impresionantă de 90 mp, o compartimentare modernă și un nivel ridicat de confort, rar întâlnit în această categorie. Complexul in care se afla este linistit, cu spatii verzi f mari, ideal pt cei cu animalute sau copii. Proprietatea ...

2744 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

Vânzare apartament cu 3camere
3
27

Vânzare apartament cu 3camere

Vânzare apartament cu 3camere, decomandat, etaj2, bine poziționat, scara2 orientat spre sud,fundație antiseism, anvelopat, bucătărie mărită, parchet, gresie, faianță, geam aeresire baie, zonă cu magazine, Mega Image, Cora, farmacii policlinici, logice la toate cele trei camere, ferestre cu termopane ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament două camere
5
1

Apartament două camere

De vânzare apartament 2 camere Ploiești, Cartier Vest (Str. Mărășești) Se oferă spre vânzare un apartament modern, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! Localizare: Ploiești, Cartier Vest Strada Mărășești Etaj: 1 din 4 Suprafață utilă: 49 mp (+ balcon 3-4 mp) Detalii ...

1469 EUR/m2 | 49 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Vând garsoniera în Lugoj
5
3

Vând garsoniera în Lugoj

Vând garsoniera în Lugoj, cartier Micro 1, etaj 4. Garsoniera este complet renovata și echipata. Mașina de spălat, plita cu butelie, frigider, convector pe gaz, boiler nou, toate funcționale. Mai multe detalii în privat

1294 EUR/m2 | 17 m2

Lugoj, Timis

Teren intravilan 1

Teren intravilan

Vând teren intravilan cu suprafața de 5600 m2,aproape de centru

Lunca Ilvei, Bistrita-Nasaud

teren intravilan de vanzare

teren intravilan de vanzare

Vand teren intravilan in Vatra Dornei cu o suprafata de 1.000 m2, cu priveliste deosebita , 40 m2 .

Vatra Dornei, Suceava

OCAZIE! Teren pe COLȚ 407 mp Minerva   Deschidere Dublă 40m + Fundație
2

OCAZIE! Teren pe COLȚ 407 mp Minerva Deschidere Dublă 40m + Fundație

Salut! Dacă vrei să construiești în cartierul Minerva (Brăila) și cauți un lot care să îți ofere flexibilitate maximă, acesta este probabil cel mai bun raport calitate-preț din zonă în acest moment. De ce este acest teren special? LOT PE COLȚ (Acces Dublu): Spre deosebire de loturile standard, acesta ...

407 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Redea Olt

Teren intravilan Redea Olt

Teren intravilan,10000mp,inainte de fostul CAP2,spre comuna Rotunda.

Redea, Olt

Vînzare loc de veci București

Vînzare loc de veci București

Loc de veci Cimitirul Tudor Vladimirescu situat in București Pe Antiaeriana

Sector 5, Bucuresti

Vând apartament cu 3 camere
6
2

Vând apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3camere ,decomandat ,doua grupuri sanitare ,apartamentul dispune de 2 balcoane ,unul deschis și unul inchis separat ,este situat la etajul 4 4 . Apartamentul este situat în zona Mb-uri în apropiere de liceul de Arta și Gradinita Dumbrava minunata ... mai multe detalii la telefon

1128 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere Giurgiu, Central, langa bloc Romarta
10
8

Apartament 3 camere Giurgiu, Central, langa bloc Romarta

Apartament 3 camere de vanzare, central, langa bloc Romarta. Cu vedere la Catedrala Adormirea Maicii Domnului, la 3 minute de Piața Centrală. 69 mp utili, 2 balcoane închise. Termopane. Usa metalică. Etaj 3 din 4. Gaze la aragaz, gaze pe scară, aprobate 2 focuri pentru centrala pe gaz. Negociabil

1029 EUR/m2 | 69 m2

Central, Giurgiu, Giurgiu

Super preț! Vilă Cazasu str Râmnicu Sărat ! Posibilitate rate
10
12

Vând vilă în localitatea Cazasu, județul Brăila, poziție centrală pe strada Râmnicu Sărat. Suprafață casă 144 mp Suprafață teren 405 mp Foișor aproximativ 30 mp Gazon cu sistem de aspersoare Rainbird Centrală termică nouă Încălzire prin pardoseală Padoc pentru câini Pavaj nou Mai multe detalii la ...

882 EUR/m2 | 144 m2

Cazasu, Braila

Casă la roșu P+M 200 m2 Măgura Bacău
4
16

Casă la roșu P+M 200 m2 Măgura Bacău

Toate utilitățile la limita proprietății, suprafața terenului 350 m2 , necesită proiect nou! Varianta tractor 4 4 incarcator frontal + remorca basculare. Sau Buldoexcavator 4 4 cupa multifunctional si brat extensibil + - diferență

114 EUR/m2 | 350 m2

Bacau, Bacau

Vand garsoniera, 31 mp., zona Gării
4
5

Vand garsoniera, 31 mp., zona Gării

Vând garsonieră spațioasă și luminoasă, cu suprafața de 31 mp, et. 2, situată pe Bulevardul Iuliu Maniu, Bl. I, într-o zonă centrală și foarte bine conectată la mijloace de transport, chiar vis-a-vis de restaurantul McDonald s și în apropierea Gării. Garsoniera este mobilată și utilată complet, fiind ...

1645 EUR/m2 | 31 m2

Garii, Deva, Hunedoara

Vând Teren cu Conac
10
11

Vând Teren cu Conac

Suprafaţă teren: 65.000 mp (6,5 ha) Construcții existente:Conac compus din 2 camere, balcon și beci Grajd Bucătărie de vară. Facilități și beneficii Izvor de apă pe teren Pomi fructiferi: meri, cireși, pruni Drum asfaltat până la proprietate Posibilitate de racordare la curent electric (la 250-300 m ...

Podeni, Mehedinti

Apartament 2 camere decomandat Rovine   bloc anvelopat, etaj 3
10
4

Apartament 2 camere decomandat Rovine bloc anvelopat, etaj 3

Apartament 2 camere decomandat de vânzare Rovine Locație excelentă: Rovine, aproape de scoala 39 (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu - 1 minut), statie de autobuz la 1 minut, 5 minute parculet Rovine Etaj 3 - bloc anvelopat + acoperis renovat recent Caracteristici: Apartament 2 camere decomandat Geamuri ...

2417 EUR/m2 | 48 m2

Rovine, Craiova, Dolj

teren agricol
5
1

teren agricol

4 ha teren agricol situat pe raza comunei turdas cu acces din drumul asfaltat comunal turdas- pricaz., suprafata totala: 40000

40,000 m2

Turdas, Hunedoara

De vânzare teren intravilan
2

De vânzare teren intravilan

teren intravilan în suprafață de 2326 mp, situat în str. Nuferilor, sat Moșești com. Robeasca jud. Buzău. Deschidere 23,752 m

Mosesti, Buzau

Achizitie Garaj auto in Bloc Camelia, B-dul Nicolae Balcescu
1

Caut sa achizitionez Garaj Auto in Bloc Camelia, B-dul Nicolae Balcescu, Buzau. Ca si prima oferta pot achita minim 15.000 euro negociabil in functie de renovare si imbunatatiri. Plata rapida integrala in euro! Ofer si solicit seriozitate, fiind locatar in bloc garajul construit in anii '80 imi este ...

Buzau, Buzau

Teren intravilan Platou Beldiman - UAT Rediu, 2 km de rond Mall Moldova
2
7

Persoană fizică, vând teren intravilan, format din doua parcele de 1500 mp si 1250 mp, platoul Beldiman, în unitatea administrativ-teritorială a comunei Rediu. Terenul este situat la circa 100 m de bazinul de apa, pe partea dreaptă de urcare spre Rediu (prelungirea strazii 1 Decembrie din Valea Lupului). Utilitati ...

Valea Lupului, Iasi

Salvează căutarea