Imobiliare

Promovat
Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp
5

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp

Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...

311 EUR/m2 | 350 m2

Ortisoara, Timis

Promovat
Ocazie!!!VÂND  apartament 2 camere,43 mp,ALEXANDRIA!
7
13

Ocazie!!!VÂND apartament 2 camere,43 mp,ALEXANDRIA!

Vând apartament 2 camere etaj 4 4 ,renovat de la 0 în 2022,mobilat și utilat complet,gata de mutare, cuptor microunde, frigider, aragaz,mașină de spălat, ușă intrare metal,geamuri termopan, izolat exterior, apartamentul dispune de instalație de gaze și centrală termică ,viessmannin,instalație ...

977 EUR/m2 | 43 m2

Alexandria, Teleorman

Promovat
Vânzare casa in satul Totea de Hurezani, judetul Gorj
10

Vânzare casa in satul Totea de Hurezani, judetul Gorj

Se vinde casa individuala in suprafata de 103 mp la sol si desfasurata 150 mp plus terasa 36 mp si 6202 mp teren intravilan. Casa solida construita in anul 1960, renovata in intregime de la temelie in anul 2016, pentru uz personal, este compusa din 4 camere decomandate, 2 dormitoare, living, camera de ...

1100 EUR/m2 | 150 m2

Totea de Hurezani, Gorj

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

786 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament
20
4

Vand apartament

Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro.

1778 EUR/m2 | 54 m2

Valea Adanca, Iasi, Iasi

Promovat
casa tip duplex apartamentata de vanzare in breazu
9
9

casa tip duplex apartamentata de vanzare in breazu

Se vinde casa tip duplex apartmentat in apropierea piscinei Apolo. cu suprafata de 102 metri patrati care include 1 salon, 2 dormitoare, 1 bucatarie, 1 baie, 1 Spalatorie, beci de 23,metri patrati,2 balcoane. suprafata terenului este de 250 metri patrati. Toate utilitatile.mai multe detalii la telefon.total ...

1324 EUR/m2 | 102 m2

Centru, Iasi, Iasi

casa de vanzare in braila
10

casa de vanzare in braila

vand casa indiviziune ,100m, constructie 56m, compusa din 3 camere,2 holuri,bucatarie,baie,beci,magazie.

679 EUR/m2 | 56 m2

centrala, Braila, Braila

Teren intravilan de vânzare Dudestii Noi
4
16

Teren intravilan de vânzare Dudestii Noi

PROPRIETAR, vând teren intravilan in zona Alexia, cu o suprafață de 600m, doua fronturi stradale, utilități: asfalt, curent electric, canalizare, apa, proiect de gaz in curs de desfășurare, pregătit pentru construcție!

600 m2

Dudestii Noi, Timis

Garsonieră de vânzare - cartierul Plevna (Dorohoi-Botoșani)
5
5

Garsonieră de vânzare - cartierul Plevna (Dorohoi-Botoșani)

Imobilul este situat în cartierul Plevna (în spatele școlii nr. 8) Strada Aleea Criva Nr. 14 Bloc I4 Etaj 1 Nr. 9 Compartimentare: semidecomandat Suprafață utilă: 24 m2 An construcție bloc: 1977-1990 Avantaje imobil: locație bună, aproape de școli, grădinițe, farmacii, piață agroalimentară ...

1250 EUR/m2 | 24 m2

Dorohoi, Botosani

Casa + teren 860 mp HUSI
5

Casa + teren 860 mp HUSI

Se oferă spre vânzare casă cu teren de 860 mp, situată pe Str. Salcîmului nr. 34, în zona Corni la periferia orașului, într-o zonă liniștită, cu trafic redus, unde sunt doar locuințe. Avantaje locație: Grădiniță cu program prelungit, inaugurată în 2025, la numai 100 m. Stație de autobuz la 100 m. Magazin ...

47 EUR/m2 | 860 m2

Husi, Vaslui

Teren intravilan 3600 mp  Carlomanești, Buzău Super pret 5euro.