Imobiliare

Promovat
vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica
10
15

vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica

Vand sau schimb teren 153 mp in Bucuresti, cu doua constructii, casa 56mp + anexa 26mp, amplasat pe colt, cu deschidere dubla, la strazile Heliade intre vii si Pancota, la 50 m de sensul giratoriu cu Doamna Ghica. Curtea si constructiile se afla in stadiu avansat de renovare, s-a inlocuit gardul, au ...

850 EUR/m2 | 153 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Proprietar-Apartament 2 camere Astra, et.4
10
6

Proprietar-Apartament 2 camere Astra, et.4

Proprietar, vând apartament 2 camere et.4 4 cu suprafața de 48mp si structura semidecomandata într-un bloc izolat termic. Apartamentul este liber la vânzare și dispune de: sufragerie, dormitor, bucătărie semimobilata mare, baie, debara, balcon. Imobilul dispune și de loc de parcare. Referitor la poziție, ...

1750 EUR/m2 | 48 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand teren 12500 deschidere 20 metri pentru hala depozit mega image sos oltenitei popesti leordeni
1
4

12,500 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa locuibila, Hermeziu, 39 km de Iasi, racordata la apa
5
6

Casa locuibila, Hermeziu, 39 km de Iasi, racordata la apa

Casa la 39 km de Iasi, locuibila, racordata la apa Casa necesita imbunatatiri, dar nu urgente - poate fi locuita si in starea actuala (proprietarii au fost ordonati, au pastrat mereu curatenia, au varuit periodic). Tren: - 2000 mp Localizare: - sat Hermeziu, com. Trifesti, jud. Iasi - strada pe care ...

414 EUR/m2 | 70 m2

Hermeziu, Iasi

Vand casa, curte si gradina cu magazie
9
5

Vand casa, curte si gradina cu magazie

Vand casa, curte si gradina cu magazie Casa este situata in urban (Vinerea, Cugir jud. Alba) si are o suprafata de 39 metri patrati. Suprafata intregului teren (casa, curte si gradina) este de 334 metri patrati. Facilitati: 1. unic proprietar 2. imobilul este intabulat cu drept de proprietate, dobandit ...

1026 EUR/m2 | 39 m2

Vinerea, Alba

Apartament ULTRACENTRAL armeneasca
8
2

Apartament ULTRACENTRAL armeneasca

Proprietatea are o suprafata utila de 84 mp si este compusa din 3 camere spatioase, cu inaltime specifica cladirilor interbelice, 2 balcoane, baie, bucatarie si un hol generos, ce poate fi reconfigurat ca dormitor sau spatiu auxiliar. Apartamentul beneficiaza de acces la mansarda, existand posibilitatea ...

2588 EUR/m2 | 85 m2

Mântuleasa, Sector 2, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere-Sagului-Kiriac
8

Vând apartament cu 2 camere-Sagului-Kiriac

Apartamentul se afla la Parter,bloc cu 4 etaje,luminat natural. Acces facil la mijloacele de acces în comun,scoli,grădinițe,centre comerciale(Lidl,Kaufland,Profi,Mega,Carrefour) Zonă liniștită,parc pentru copii. Apartamentul este renovat,necesita doar o lavabila pentru împrospătare. Se vinde parțial ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan Trestiei
1
3

Teren intravilan Trestiei

Vând teren intravilan îngrădit 3 parcele a câte 600 mp la 69 euro mp + drumul de acces din fața terenului de 230 mp , cu CF separat la fiecare teren și drumul de acces , stradă proprie cu patru proprietari. Terenul este situat,în Sangeirgiu de Mures pe strada Trestiei, cu apă de rețea din 2025,restul ...

600 m2

Sangeorgiu de Mures, Mures

Vanzare apartament 3 camere  75mp etaj 1 Bradet, Zalau
8
6

Vanzare apartament 3 camere 75mp etaj 1 Bradet, Zalau

Persoană fizică (exclus agenții) vinde apartament cu 3 camere în Zalău, cartier Brădet, în zonă liniştită, aproape de magazine, parc, scoala și stația de bus. Are 66 mp şi a fost renovat doar partial, insa se poate locui, cu doua balcoane închise si acces tehnic pe o terasa foarte generoasa deasupra ...

1133 EUR/m2 | 75 m2

Zalau, Salaj

vila 12 camere cu livada f mare
5

vila 12 camere cu livada f mare

vilă mare cu 12 camere beci trei garaje și 3 clădiri mari finalizate, foișor octogonal mare, livadă cu aproximativ 200 pomii fructiferi, gardul împrejmuitor al proprietății însumând 600 m liniari, 3 puțuri cu apa, toată curtea pavele..... etc O casa DEOSEBITA evaluarea proprietății fiind mai mare decât ...

1016 EUR/m2 | 320 m2

Tariceni, Prahova

Vand apartament in vila Calea Mosilor
9
9

Vand apartament in vila Calea Mosilor

2588 EUR/m2 | 85 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand 15500 mp. padure
6

Vand 15500 mp. padure

Vand padure . 13000 mp. teren cu vegetatie forestiera in PONOARELE / MEHEDINTI , ocol silvic Baia de Arama UP VII. 2500 mp. teren cu vegetatie forestiera in PONOARELE / MEHEDINTI , ocol silvic Baia de Arama

Caracal, Olt

Parcele teren intravilan in Reghin
4
6

Parcele teren intravilan in Reghin

De vanzare parcele teren intravilan in Reghin, aproape de Str. Codrului Kemeny Janos. Marimea cca. 500-600 mp, cu deschidere la drum de cca. 16 m. Zona excelenta in plina dezvoltare. Teren plat ideal pentru constructii, aliniat spre sud, panorama superba spre muntii Calimani. Cu toate actele in regula, ...

600 m2

Reghin, Mures

  Apartament la roșu, etaj 4, liber pentru personalizare   Băilești
3
2

Apartament la roșu, etaj 4, liber pentru personalizare Băilești

Apartament la roșu, etaj 4, liber pentru personalizare Băilești Descriere: Vând apartament la roșu, situat la etajul 4, ideal pentru cei care doresc să-și personalizeze complet locuința după gustul propriu. Detalii apartament: Suprafață: 50 55 m Fără utilități (apă, gaz, curent) posibilitate ...

240 EUR/m2 | 50 m2

Bailesti, Dolj

Proprietar, vand apartament 3 camere, 92m2    . Fara intermediari
11
26

Proprietar, vand apartament 3 camere, 92m2 . Fara intermediari

Apartament 3 camere, semidecomandat, pozitie centrala + Pod (22%=40mp). suprafata utila 92m2 APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT SI UTILAT. Apartamentul dispune in indiviziune 40mp in podul de deasupra apartamentului. Pozitie central, langa Kaufland, Str. Operetei, Spitalul de copii.

1739 EUR/m2 | 92 m2

Brasov, Brasov

Super afacere ! vand dreptul litigios
3
62

Super afacere ! vand dreptul litigios

Vand dreptul de sechestru aupra unui imobil situat in Bucuresti,sect.1,Bucurestii Noi. Casa P+1 constructie 2009, 320 mp construiti,teren 390 mp, zona linistita. Valoarea de piata a imobilului este de peste 350.000 euro. Pretul cerut de mine pentru a vinde dreptul de sechestru este 25.000 euro ,adica ...

78 EUR/m2 | 320 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

proprietar, vand 1950 mp teren in vatra satului, in Sag, Timis pret: 66 euro mp usor negociabil
1
1

vand 1950 m teren intravilan, vatra satului front stradal 18 ml utilitati la strada pret total 129.000 euro - usor negociabil Se poate vine si parcelat, o bucata de 900 -1000 mp, daca se doreste doar o bucata din total Pret pentru unitate parcela: 90 euro mp spre strada sau 75 euro mp spre pasune ...

1,950 m2

Sag, Timis

proprietar, vand 1000 mp teren in vatra satului, in Sag, Timis pret: 90 euro mp usor negociabil
1

teren intravilan, vatra satului - pret 90 euro mp - usor negociabil Terenul se dezmebreaza dintro parcela de 1950 mp. utilitati la strada (curent, gaz, apa, canal) pozitie aproape de soseaua principala, strada asfaltata Poza din imagine este o propunere de dezmembrare. care poate creste de la 900 ...

1,000 m2

Sag, Timis

Vând teren episcopia 5

Vând teren episcopia

Vând teren cu proiect și fundație făcută,amprenta 90 mp,cu apă și canalizare,cu aviz de curent,cu gaz aproape,pe plantelor,665 mp,se poate da așa,sau ridicat în rosu

665 m2

Oradea, Bihor

Vand teren intravilan agricol, 4950mp, Sabareni, jud Giurgiu
1

Vand teren intravilan arabil in comuna Sabareni. Jud Giurgiu. Suprafata 4950 mp. Are deschidere la DJ 602 Pentru orice detalii suplimentare, nu ezitati sa ma contactati telefonic.

4,950 m2

Sabareni, Giurgiu

Teren si casa in LIMANU la lac
5
4

Teren si casa in LIMANU la lac

Proprietar persoana fizica, cadastru, intabulare la zi. Utilități, studiu geotehnic, certificat de urbanism pentru informare. Sunt 3 construcții pe teren, casa, anexa, garaj. Stradă asfaltată.