Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
10

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartment
6
1

Vand apartment

Vand Ap 2 camere, in Buhuși Tineretului (Bc) et j 1 ,bucatarie, baie, 2 holuri izolat termic(10 cm) centrala termica pe cupru, termopane, usa metalica, detector gaze, masina de spalat, aragaz, frigider, hota, sanitarie noi proaspat renovat, parchet, gresie, faianta se vinde cum se vede. Pret 28k tel. ...

700 EUR/m2 | 40 m2

Bacau, Bacau

Apartament 3 camere 70.77mp
10
4

Apartament 3 camere 70.77mp

Vând apartament cu 3 camere, suparafață 70.77mp, Et. 4, 2 balcoane, vedere pe două părți . Este izolat interior și exterior, renovat și mobilat modern. VÂND sau SCHIMB CU CASĂ ÎN SÂNNICOLAU MARE

1219 EUR/m2 | 64 m2

Sannicolau Mare, Timis

Casă de vânzare
10

Casă de vânzare

Persoana Fizica : Propun spre vânzare o vilă tip duplex, finalizata In Anul 2025, ce ofera o suprafața utila generoasă de 180Mp, completată de o terasa însumând 15 mp.-Per Vila!!! Foarte Important De Stiut Ca: Proprietatea este compusă din două unități individuale, fiecare având propriul living cu bucătărie ...

1056 EUR/m2 | 180 m2

Botosani, Botosani

Casa de vânzare
9
2

Casa de vânzare

Persoana Fizica : Propun spre vânzare sau Chirie vilă tip duplex, finalizata In Anul 2025, ce ofera o suprafața utila generoasă de 180Mp, completată de o terasa însumând 15 mp.-Per Vila!!! Foarte Important De Stiut Ca: Proprietatea este compusă din două unități individuale, fiecare având propriul living ...

1056 EUR/m2 | 180 m2

Botosani, Botosani

Apartament de vanzare 2 camere zona Titan, complex Rasarit de Soare
10
3

Apartament de vanzare 2 camere, zona Titan, situat pe Rebreanu Liviu, Ansamblul Rasarit de Soare, 58mp2 + 2 balcoane 6mp2, dormitor, baie, living spatios, complet renovat, in apropiere Auchan Titan, Lidl, mijloace de transport m Titan, 1 Decembrie, linii autobuz, tramvai

2276 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

teren de vanzare
5
5

teren de vanzare

Terenurile se afla pe autostrada Lugoj-Arad localitatea Remetea mare. Cu o mărime de 17513 metri pătrați la costul de 12,5 pe metru patrat. Și un alt teren lipit de cel anterior de 19200 metri pătrați cu un cost de 18 pe metru pătrat.

Remetea Mare, Timis

teren intravilan centru poienita (livezeni)
5
2

teren intravilan centru poienita (livezeni)

Teren intravilan la 10 min de centrul orașului Mureș in. Sat poienița com livezeni- in centrul localității,17 m deschidere la drum,are curent electric ,fântână și o bună parte are gard și porți pt intrare in curte și ieșire pe teren .canalizarea gazul și apă de oraș la poarta .langa statia deautobuz,magazin ...

2,050 m2

Poienita, Mures

Teren intravilan parcelabil 3283 mp langa Valenii de Munte
9
2

Teren intravilan parcelabil 3283 mp langa Valenii de Munte

Teren intravilan 3283 mp, 101 m x 32 m, pretabil pentru parcelare sau investitii, in zona rezidentiala, 5 min. de mers pe jos de Valenii de Munte, Acces pe drum privat din str. Nicolae Balcescu (3.55 m latime, 1 3 din 950mp, proprietate comuna, inclus in pretul terenului) Posibilitati bransare utilitati ...

3,283 m2

Gura Vitioarei, Prahova

Casa si teren
3
20

Casa si teren

Vindem casa cu 3 camere in satul Tifu, comuna Banca, Jud Vaslui. Casa se afla in centrul satului la strada asfaltata in 2024. Deschidere 45,7 ml, cu intrare pentru masina, care poate fi parcata si in fata casei. Proprietatea are acces la apa de fantana cu pompa, dar se poate accesa si reteaua de apa ...

195 EUR/m2 | 100 m2

Tifu, Vaslui

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

De vanzare    teren-casa 5

De vanzare teren-casa

Vand teren intravilan in Biharia ,langa cartierul Forvila. Suprafata totala 7466 mp. Pret: 20 E mp Posibil dezmembrarea a 2500mp cu un front stradal de 18,60 m. ___________________________'____'___ Vand intravilan 1800 mp langa drumul de ocolire( centura) la Biharia Pret 25 E mp Utilitati ...

7,466 m2

Biharia, Bihor

815 mp intravilan Almas
5
3

815 mp intravilan Almas

Ofer spre vanzare parcele de 811mp in satul Almas ,langa dezmembrari cu o deschidere la drumul privat de 32ml.Utilitatile zonei.La 2 km se afla frumoasa mănăstire Almas.Zona este deoaebit de frumoasa pentru cine cauta liniste si un peisaj frumos.Stalpul de curent este la inceputul călii de acces.

811 m2

Almas, Neamt

Vând teren în BUjoreni lunca
6
3

Vând teren în BUjoreni lunca

Vând teren an BUjoreni lunca an suprafață de 800 m terenul se află la strada principala an deschidere la. stradă la. DN. 7 aproximativ 30.m facilități curent gaze apă preț negociabil. relații la telefon FĂRĂ. MESAJE

800 m2

Bujoreni, Valcea

teren intravilan zona FRF Mogosoaia strada Stadionului
1
7

teren intravilan zona FRF Mogosoaia strada Stadionului

Teren intravilan in zona FRF Mogosoaia, neinundabil, in suprafata totala de 2830 mp, din care drum de acces privat din strada Stadionului in suprafata de 514 mp. Terenul este situat intre case cu toate utilitatile, este imprejmuit, are statii de autobuz (436, 470) la cativa metri distanta, si acces ...

Mogosoaia, Ilfov

Casa de vanzare in Gradiste Arad 11

Casa de vanzare in Gradiste Arad

Vand casa cu gradina in Gradiste Arad zona foarte linistita. Casa este compusa din 2 camere, bucatarie si camara de alimente. Imobilul necesita renovare. Dispune de toate utilitatile necesare. Suprafata teren 520 mp. Pret 110000 EUR negociabil Informatii telefon : sau .

1222 EUR/m2 | 90 m2

Gradiste, Arad, Arad

Vand Casa 4 Camere in Sat Maluri Vulturu Vrancea, balta Leica
10
4

Pentru '' tineri pensionari '' care vor o viata linistita la tara pe malul unei ape care se numeste ''Leica'' ce traverseaza satul, care se varsa in Putna, apoi in Siret, unde vin pescari de pretudindeni, propunem spre vanzare o casa din caramida, cu 4 camere, 2 holuri, baie, bucatarie, magazie, dependinte ...

304 EUR/m2 | 230 m2

Maluri, Vrancea

 casa rosu+geam pvc mahon ,Ocna Sugatag
8
3

casa rosu+geam pvc mahon ,Ocna Sugatag

casa este la rosu ,zona rezentiala,cu case noi si zona frumosă de pe 2 balcone se vede creasta cocosului,ideal pentru locuință permanenta sau casa de vacanță, casa este geamuri termopan de cea mai buna calitate,caramida wave rezistenta la foc și cutremure,curent la stradă, apa curenta,canalizare ,și ...

399 EUR/m2 | 150 m2

Ocna Sugatag, Maramures

Vand garsonieră la mansardă
5

Vand garsonieră la mansardă

Vând garsonieră la mansardă în Dej Se vinde exact cum se vede în poze. Gresie tip parchet peste toată suprafața. Aer condiționat, centrală termică, mobilat și utilat,22 mp Pod individual peste toată suprafața mansardei ( depozitare ,dresing ,sau cameră) Prețul este în euro Cei interesați pot suna ...

1455 EUR/m2 | 22 m2

Dej, Cluj

Vand garsoniera la mansardă 21 mp
5
1

Vand garsoniera la mansardă 21 mp

Vând garsonieră la mansardă Se vinde exact cum se vede în poze Gresie tip parchet peste toată suprafața Centrală termică Aer condiționat Mobilat și utilat Preț 32000 euro Mansardă este compusă din bucătărie, dormitor, baie are 21 mp plus pod Nr tel Aleea Lalelelor nr 4 Bl J80 Dej

1524 EUR/m2 | 21 m2

Dej, Cluj

Teren  Ileana - Călărași, lângă A2 (km 49)
3
4

Teren Ileana - Călărași, lângă A2 (km 49)

Vând 7 ha teren agricol în comuna Ileana, județul Călărași. Poziționare in zona km 49 Autostrada Soarelui, la 3 km de Balta Sulimanu. Terenul are o deschidere de 92 m la drum de exploatare, situat la doar 1 km de drumul asfaltat. Zonă cu interes crescut pentru proiecte de energie regenerabilă (parcuri ...

70,000 m2

Ileana, Calarasi

Salvează căutarea