teren de vânzare Clisura dunarii
9
10

teren de vânzare Clisura dunarii

teren de vânzare la malul dunarii , 10 metri lățime front stradal și 130 m lungime de la șosea DN 57 până în Dunăre , acces la curent electric și apa potabilă de la rețea. mai multe detalii la nr tel .preț 75.000 negociabil.

1,300 m2

Gornea, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complex turistic în Munții Apuseni  3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp
8
2

Complex turistic în Munții Apuseni 3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp

O oportunitate rară în inima Munții Apuseni, la doar 6 km de Câmpeni și 35 km de Arieșeni. Proprietate compusă din 2 cabane complet mobilate + 1 sală spațioasă, ideală atât pentru locuință de familie, cât și pentru închiriere turistică. Se poate locui imediat sau folosi direct ca afacere în turism. ________________________________________ ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Botesti (Campeni), Alba

Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare teren intravilan 4

Vanzare teren intravilan

De vanzare teren intravilan in suprafata de 1200 mp,

Batesti, Prahova

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Vand 19.444 mp teren agricol in Baldana (Dambovita) 3

Vand 19.444 mp teren agricol in Baldana (Dambovita)

Vand19.444 mp teren agricol -Padurea Vladiceasca in Paladoaica, situat cam la 1 km de calea ferata din Baldana (Dambovita) spre Vizuresti, la strada, proprietar, cadastru . Negociabil!

Baldana, Dambovita

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Teren intravilan
1
3

Teren intravilan

Teren intravilan de vanzare, în Săcădate Suprafata de 1800 mp . . 20euro mp Pentru mai multe detalii lăsați un mesaj pe whatsaap la nr.

1,800 m2

Sacadate, Sibiu

Vanzare teren intravilan -Rasnov, zona Glajerie, in apropiere de Pastravaria Valea Glajeriei
2
1

Vânzare teren intravilan Râșnov, zona Glăjerie, poziție excelentă Ofer spre vânzare teren intravilan, categoria de folosință pășune, cu o suprafață de 1100 mp, situat în zona Glăjerie Râșnov, într-un cadru natural deosebit. Puncte forte: Deschidere directă la drum principal asfaltat Terenul are ...

1,100 m2

Glajarie, Rasnov, Brasov

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vând teren extravilan 18

Vând teren extravilan

Teren extravilan în Fîrliug , jud. Caraș-Severin ,11 ha.

Valea Mare, Caras-Severin

Vand Duplex in Dumbravita,strada Mures
20

Vand Duplex in Dumbravita,strada Mures

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Spațiu comercial modular 24 mp + terasă 11 mp   ideal salon   birou
7

Spațiu comercial modular 24 mp + terasă 11 mp ideal salon birou

Se oferă spre vânzare structură modulară tip spațiu comercial, suprafață 24 mp (3m x 8m), realizată pe structură metalică solidă, complet finalizată. Include: structură metalică rezistentă - profil teava 10mmx10mm - 3mm podea, acoperiș, pereti complet executate - panouri sandwich 60 mm, gri antracit ...

563 EUR/m2 | 24 m2

Scheia, Suceava

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Casa+teren de vanzare in Fetesti
10
2

Casa+teren de vanzare in Fetesti

Casa+teren suprafata totala 2850 mp,in Fetesti sat cu utilitati(apa,canalizare si bransament electric.Casa are 3 camere,hol,bucatarie,baie si beci.O parte din teren este cu vie si livada de caisi.Este situata la aprox.2 km de la iesirea de pe autostrada Bucuresti-Constanta(A2) cale de acces asfaltata ...

2,850 m2

Fetesti, Ialomita

Vând teren intravilan
1
8

Vând teren intravilan

Vând 2200 metri pătrați teren intravilan în localitatea Ceahlău, județul Neamț. Teren bun pentru construcții, apă curentă, posibilitatea racordării la rețeaua electrică, internet și televiziune . Drumul până la teren este asfaltat Relații la telefon Preț negociabil

Ceahlau, Neamt

Proprietar vand apartament 4 camere Drumul Taberei, mall Plaza, parc Moghioros
10
1

Proprietar vand apartament 4 camere in Drumul Taberei, la 5 minute de mall Plaza, piata si parc Moghioros, mobilat, utilat complet, zugravit, igienizat, curat, gresie, faianta, parchet din stejar, termopan, usa metalica noua la intrare, balcon inchis cu tamplarie PVC, 3 aparate de aer conditionat, cablu ...

2097 EUR/m2 | 62 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...