Promovat
vand teren cu autorizatie de constructie si utilitati
5
1

vand teren cu autorizatie de constructie si utilitati

De vânzare teren cu autorizație de construcție ideal pentru casă individuală Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 510 mp, cu autorizație de construcție deja obținută pentru locuință individuală, prevăzută cu garaj și foișor. Detalii proiect: * Suprafață construită: 271 mp * Suprafață utilă: ...

510 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
  De vânzare teren comercial   14.200 mp   Alexandria, poziție excelentă!
1

De vânzare teren comercial 14.200 mp Alexandria, poziție excelentă!

OPORTUNITATE UNICĂ! Teren extravilan 14.200 mp Alexandria, Teleorman acces asfaltat, aproape de drumul București Alexandria! Localizare premium: la doar 1 km de drumul București Alexandria, pe drumul asfaltat Alexandria Cernetu. Acces excelent pentru transport greu, logistică și construcții comerciale! ...

14,200 m2

Alexandria, Teleorman

Promovat
Proprietar vând apartament cu 2 camere + garaj, Florești, strada Stejarului
10
1

Apartament modern cu 2 camere, inclusiv garaj și boxa, Strada Stejarului, Florești. Descoperă un apartament mobilat, spațios și luminos, cu o suprafață totală de 60 mp, utilă 56 mp + 4 mp balcon, situat într-un imobil nou, la etajul 1. Această locuință este ideală pentru cei care caută confort și stil! Compartimentare ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea
10
1

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea

Se vinde casa in comuna Sarichioi 1853mp (93mp locuibil, 102mp anexa) Strada Bursucului 24, Sarichioi 850m de lacul Razim zona linistita casa mobilata equipata de intrat a locui pozele cu flori sunt de acu cativa ani era gospodarie cu plantatie de lucerna, capre, pasari, etc video recent

355 EUR/m2 | 93 m2

Sarichioi, Tulcea

Casa si teren intravilan de vanzare teleorman
3

Casa si teren intravilan de vanzare teleorman

Casa si teren intravilan de vanzare teleorman

45 EUR/m2 | 2,000 m2

Teleorman, Teleorman

Teren intravilan la 8 km de Brașov, la intrare în Bod dinspre Sânpetru
5
6

Teren intravilan cu suprafața de 625 mp cu deschidere la 2 drumuri. Se află situat la intrare în Bod dinspre Sânpetru. (se afla la 60 m de DJ 103 asfaltat.)

625 m2

Bod, Brasov

vand apartament Novaci Gorj 4

vand apartament Novaci Gorj

apartamentul se afla in Piata Centrala Novaci are 3 camere 80mp pret 35000 euro tel 0722213286, Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Mansarda, Confort: 1, Compartimentare: Decomandat, numar etaj: 3, numar camere: 3, numar loc de parcare: 2, numar bai: 1, suprafata utila: 80, anul constructiei: 2008

438 EUR/m2 | 80 m2

Novaci, Gorj

Proprietar, vand teren+casa in centrul loc. Sanandrei, jud. Timis
4
11

Front stradal: 15.10 Lungime teren: 116 m Suprafata teren: aprox. 1750mp Casa este formata din 3 camere hol + bucatarie coriandru închis si anexa. Casa este construita din cărămidă și vaiuga, canalizarea si gazul la poarta. Pret: 85 mp

641 EUR/m2 | 234 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, complet mobilat, Cornisa Bistritei, Bacau
10

Proprietar, vând apartament 2 camere semidecomandat, complet mobilat și parțial utilat situat pe strada Cornisa Bistritei, in zona scolii 10: etaj 4 cu șarpantă - pod înalt perfect pentru depozitare centrala termica parchet laminat izolat termic pe exterior cu polistiren 10 cm și interior cu 5 cm uși ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Bacau, Bacau

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti
6

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti

Apartament 3 camere decomandat, centrala termica, usa metalica, parchet, gresie, faianta, balcon, doua debarale, suprafata utila 69 m , etaj 5 10, mobilat complet și parțial utilat, frigider, televizor, gata de utilizare, pret 75.000 Euro, negociabil.

1087 EUR/m2 | 69 m2

Onesti, Bacau

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2 20

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2

apartament 4 camere ;2 bai ;cenrala proprie ;geamuri termopan ;proaspat zugravit;liber

581 EUR/m2 | 86 m2

Onesti, Bacau

Vânzare teren Mosnita Veche
2
20

Vânzare teren Mosnita Veche

Proprietar vand teren intravilan situat în Moșnița Veche, într-o zonă liniștită și bine poziționată, cartierul tineretului Detalii: Suprafață: 700mp, are 2 fronturi stradale Utilități: Apă, gaz, curent, canalizare, internet. Destinație: Ideal pentru construcție casă sau investiție. Acces: Drum ...

Mosnita Noua, Timis

vand apartament Zimnicea 3 camere complet mobilat si utilat
10
17

vand apartament Zimnicea 3 camere complet mobilat si utilat

vand apartament in orasul zimnicea,3 camere,doua bai,bucatarie, dresing, decomandat,din monolit,complet renovat recent,gaze trase,instalatie electrica si instalatie sanitara facuta noua, trasa conducta de apa separat, complet mobilat si utilat. Merita vazut! pret 25000 euro Negociabil! Relati la telefon ...

311 EUR/m2 | 80 m2

Zimnicea, Teleorman

Vând casă zona centrală Galați
10
3

Vând casă zona centrală Galați

Vând Vilă Modernă P+1, Construcție Nouă - Zona Strada Cernat, Galați Preț: [245.000 euro ] la alb Preț: [285.000 euro ] la gata Pentru mai multe detalii și pentru a stabili o vizionare, vă rog să mă contactați la whatsApp Si la telefon Se oferă spre vânzare o vilă individuală, cu un design arhitectural ...

2130 EUR/m2 | 115 m2

Central+, Galati, Galati

Vand teren Frumusani
7
28

Vand teren Frumusani

Vand teren Frumusani, str. Izvorul Rece, 735 mp in acte (660,9 mp dupa masuratorile cadastrale), utilitati pe strada (apa, curent, gaze), deschidere la strada 15,59 m (latime teren 14.35m). Coordonate GPS: 44.298714, 26.317972

660 m2

Frumusani, Calarasi

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

Proprietar, 2 camere, Banu Manta, Primăria Sectorului 1
5
6

Proprietar, 2 camere, Banu Manta, Primăria Sectorului 1

Garsonieră dublă, suprafață totală 50mp, cu centrală, liberă, la 3 minute de Primăria Sectorului 1, demisol 3, 10 minute distanță de Piața Victoriei, zonă liniștită, acte la zi

1750 EUR/m2 | 50 m2

Banu%252bManta, Sector 1, Bucuresti

Teren de vanzare - com. Saru Dornei, jud. Suceava
5
3

Teren de vanzare - com. Saru Dornei, jud. Suceava

Vand loturi de teren, intre 2.000 mp si 50.000 mp, situat in com. Saru Dornei Panaci, la 12 km de Vatra Dornei. Curent electric, sursa de apa, intabulare. Drum acces comunal care face legatura cu DJ174. Terenul este situat pe un platou, intr-o zona foarte linistita. Peisajul este superb, cu vedere ...

50,000 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casă de vânzare în orașul Siret
3
3

Casă de vânzare în orașul Siret

Casă de vânzare în orașul Siret pe strada 9 Mai, nr 19 cu teren intravilan de 1000 mp Construcție din cărămidă, cu etaj, din anul 1935. - cu instalație electrică și de apă - 8 camere - 4 intrări Gaz tras la poartă Cu garaj Casa și terenul intabulate Suprafață locuibilă de 237 mp

633 EUR/m2 | 237 m2

Siret, Suceava

Teren intravilan 1

Teren intravilan

Vând teren intravilan 2850 mp + o căsuță cu 2 camere în satul Tapia.

2,850 m2

Tapia, Timis

Închiriez teren mosnita noua
1
1

Închiriez teren mosnita noua

De închiriat teren in Mosnita noua 2000 mp fornt stradal 45 de m terenul este ingradit cu gard de beton si poarta de 6 m

2,000 m2

Timisoara, Timis

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

Casa de vanzare 2

Casa de vanzare

Campia Turzii,str. 1Decembrie ,nr.180 Informatii la tel

30738491400 EUR/m2 | 1 m2

Campia Turzii, Cluj

Salvează căutarea