Promovat
Vind apartament 2 camere decomandat in zona bună etaj 4 in cartierul Victoriei Tirnaveni 44.000
8
2

De vînzare apartament cu 2 camere decomandat in localitatea Tirnaveni Mureș etaj 4 in Cartierul Victoriei Nr 21.Pret 44000 .Mai multe relații la Nr de tel. .

863 EUR/m2 | 51 m2

Tarnaveni, Mures

Promovat
Vând garsoniera 2

Vând garsoniera

Vând garsoniera Zona Kaufland Imum bl c2 parter Decomandat Baie Bucătărie Dormitor Hol Balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr de telefon:

1061 EUR/m2 | 33 m2

Medgidia, Constanta

Promovat
Proprietar P+2E+m
3
2

Proprietar P+2E+m

PROPRIETAR - vand teren intravilan in suprafata de 5000 mp, cu 3 fronturi stradale de 32ml 156ml 32 ml, in Giroc, pe strazile Bulevardul Sudului, Visului si Neptun cu CERTIFICAT DE URBANISM VALABIL, ANSAMBLURI REDIZENTIALE P+2E+M, CU SAD-URI LA PARTER, IMPREJMUIRE, BRANSAMENTE UTILITATI SI EXTINDERE ...

5,000 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oportunitate! Particular, 150 ha Giurgiu

Oportunitate! Particular, 150 ha Giurgiu

Particular, vând teren agricol 150ha comasat, 1.5 euro mp ,in jud Giurgiu.

1,500,000 m2

Clejani, Giurgiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat
4
8

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat

Vand pensiune in statiunea Rausor , jud. Hunedoara - Parcul National Ratezat, la 200m de partia de ski. Suprafata totala a terenului este de 870mp , din care teren proprietate privata pensiune (150mp) , iar 720mp luat in concesiune . Pensiunea are fundatia de 4.50m , demisol din beton 80 mp, parter ...

409 EUR/m2 | 440 m2

Timisoara, Timis

De vanzare CASA (2 corpuri) si teren (curte)
7
6

De vanzare CASA (2 corpuri) si teren (curte)

Se vinde casa - 2 corpuri distincte si teren in suprafata totala de 651 mp. Constructiile si terenul aferent acestora sunt intabulate

795 EUR/m2 | 44 m2

Baisoara, Cluj

Racari 15 Ha - intravilan
1
1

Racari 15 Ha - intravilan

Terenul este situat în intravilanul Orașului Răcari . Suprafață compactă, 150 000 mp, DN71 , la ieșirea din oraș spre Târgoviște , la baza podului pe partea dreaptă , la 20 de km de centura Bucureștiului . Utilitați: curent +gaze în apropiere . Deschidere totala 300 ml , din care 120 ml la calea ferată ...

150,000 m2

Racari, Dambovita

Vânzare proprietate 1

Vânzare proprietate

Proprietatea se află în localitatea Bucecea pe strada Siminiceanu, nr.6 (stradă recent asfaltată), într-o zonă liniștită, ideală pentru o persoană care își dorește să scape de zgomotul și aglomerația orașului, o persoană căreia îi place natura și frumosul făcând legătura între trecut și prezent. Ca și ...

4,600 m2

Bucecea, Botosani

Casa batraneasca 60m.p.  caramida si teren 2185m.p. Stoicăneşti-Olt
6
12

Casa batraneasca 60m.p. caramida si teren 2185m.p. Stoicăneşti-Olt

Casa batraneasca 60m.p. caramida si teren 2185m.p. Stoicăneşti-Olt.

226 EUR/m2 | 62 m2

Stoicanesti, Olt

Apartament 3 camere,central Sebeș
9
2

Apartament 3 camere,central Sebeș

Ofer spre vânzare apartament în Sebeș,Aleea Parc, et 3,cu o suprafață de 72 mp,complet renovat.Imobilul dispune de 3 camere decomandate, bucătărie spațioasă, 2 băi,2 holuri și balcon.Ca și îmbunătățiri, apartamentul deține parchet, gresie, faianță, uși de interior noi, centrală termică, geamuri termopan, ...

1289 EUR/m2 | 76 m2

Central, Sebes, Alba

Casa de vânzare în Com. Scrioastea, Jud. Teleorman
10

Casa de vânzare în Com. Scrioastea, Jud. Teleorman

Vând Casa în Com Scrioastea, jud. Teleorman, situată la 5 km distanță de Roșiorii de Vede. Casa este este construita în anul 2003 și este formata din living, 2 dormitoare, 1 camera de zi, baie, bucătărie, 2 holuri. Mansarda situata deasupra are o suprafață de 120 m și poate fi locuita (poate fi compartimentata ...

1071 EUR/m2 | 140 m2

Roșiorii de Vede, Scrioastea, Teleorman

Casa de vanzare in zona gării 3

Casa de vanzare in zona gării

Vand casa situata pe Colonel Buzoianu nr.123 Casa dispune de toate utiliatile, are garaj beci iar la poarta se afla spatiu comercial( este inchiriat).Suprafata terenului 767mp.Suprafata casei 70 mp.Suprafata spatiului 50 mp. Va astept la vizionari si negocieri.

4429 EUR/m2 | 70 m2

Buzau, Buzau

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Casa si teren Corbii de Piatra
7
24

Casa si teren Corbii de Piatra

Vând teren, casa batraneasca si hambar, comna Corbi, Judetul Arges, la circa 11 km de Nucsoara. Suprafata teren 860 mp, intabulat. Curent si apa.

Corbi, Arges

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Teren intravilan 3.000 mp   parcelabil, Sat Bălteni (Scrovistea), Com. Periș   locație premium
7
2

Teren intravilan 3.000 mp parcelabil, Sat Bălteni (Scrovistea), Com. Periș locație premium

Teren intravilan 3.000 mp parcelabil, Sat Bălteni (Băteni), Com. Periș locație premium, în mijlocul naturii Vând teren intravilan, cu suprafața de 3.000 mp (parcelabil în loturi de min. 1.000 mp), situat în Sat Bălteni (Băteni), comuna Periș, într-o zonă deosebită, în cadrul Satului Brâncovenesc ...

Balteni, Ilfov

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
7
51

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Va oferim spre vaznare un apartament cu 2 Camere, complet mobilat si utilat in zona Pantelimon . Apartamentul are o suprafata de 55 mp si se afla la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10, construit in anul 1988. Apartamentul este utilat si mobilat complet, dispune de toate electrocasnicele ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

casa de vanzare 5

casa de vanzare

vand casa caramida in Radauti.strada Calea Cernauti.in spate la scoala Bogdan Voda nr5.Camere joase 2,40m si calduroase.casa are 2 camere,baie,bucatarie.dispune si de garaj din bca cu 2 camere deasupra.Beci,magazie.foarte aproape de primarie,scoala,magazine,centru. 148000 euro negociabil.nu raspund la ...

1233 EUR/m2 | 120 m2

Radauti, Suceava

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

casa de vanzare Rediu
6
4

casa de vanzare Rediu

vând casă în satul Rediu la 19 km de Cluj Napoca.Casa are 50 mp și este construita pe un teren de 304 mp. Ca și utilități dispune de curent,apa și posibilitate de racordare la rețeaua de gaze.Casa este situată într-o zonă liniștită și cu o priveliște frumoasă.Pentru mai multe informații vă rog să mă ...

700 EUR/m2 | 50 m2

Rediu, Cluj

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna
5
32

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna

Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.

6,000 m2

Bobalna, Hunedoara

Salvează căutarea